Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

kili
19. jan 2009

tak už som prišla nato, že čo S. tak spal ☹ má teplotu 39,2 i.r. Myslíte, že mám ísť hneď zajtra k dr.? alebo mám počkať, ako sa to vyvynie?

kiwuska
19. jan 2009

kili a to ani nesopli, alebo nekaslal? ja by som isla aj ked mozno rano nebude mat taku vysoku. ked je toho strasne vela.

lenkamt
19. jan 2009

Kiwu - jasné že áno, potom budeme za sestry svojích detí, a budeme s nimi chodiť na diskošky 😀

Kili - ja by som šla, pre istotu, to je dosť vysoká teplota ☹

palculienkkka
19. jan 2009

ahojte nastávajúce mamičky ..nechystáte si zajtra do Brna na výstavu kočíkov pre dvojičky ?? 🙂

kili
19. jan 2009

po odčítaní je to 38,7 😒
vôbec nesoplí, ani nekašle, proste nič, len mal teplí chrbátik, preto som si to všimla.

lenkamt
19. jan 2009

aha, tak my takúto teplotu mávame pri zuboch /Lucka/ tiež to zistím len tým že je teplá a viac spí. tak skús počkať ako na tom bude zajtra 😉

Palculienkkka - skús v téme čakáme dvojičky 😉

margaretka11
19. jan 2009

Kili, daj mu niečo na zníženie teploty a riaď sa podľa toho, či to pôjde dole. Ak áno a zajtra mu nič nebude tak by som na tvojom mieste k doktorke nešla. Ale ak aj zajtra teplotu bude mať tak jednoznačne k doktorke. Ale aj našej Simonke nedávno vyskočila teplota, s panadolom a nurofenom som ju zrazila a na druhý deň jej nič nebolo.

palculienkkka
19. jan 2009

lenka...tam si píšu samé mamičky, ktoré už majú detičky doma ... 🙂 tak ako v tejto téme...
no nevadí, snád tam stretneme niekoho zo SR ..hi...

margaretka11
19. jan 2009

Lenka a tebe nestačia tvoje nohy, že pokukuješ po Kiwuskiných? Láskavo ich nechaj pre tie, ktoré to potrebujú viac. A ty môžeš frajeriť aj so svojimi, to ja si to dovoliť nemôžem 😝

kili
19. jan 2009

dala som mu čipok nurofen, tak uvidím čo bude. ináč nepôsobi až tak horúco, len ten chrbátik. a neviem teda či zuby, teraz mu vyšli dve stoličky a ani nemrkol 😒

margaretka11
19. jan 2009

Palculienkka, ale ja som tam videla aj budúce mamičky a dokonca celkom slušne pribúdajú 😉

kiwuska
19. jan 2009

no fakt tomuzu byt zubky, nam nastastie rastli bez vysokych teplot. nech to samkovi rychlo prejde.

kili
19. jan 2009

to môže byť, že do teraz nemal žiadnu reakciu na zuby a zrazu teplotuje kôli nim?

kiwuska
19. jan 2009

marg, lenka 😀 😀
idem spat tak vam prajem dobru nocku, aby sa detickam snivali sladke snicky a maminy boli rano svieze. 🙂

margaretka11
19. jan 2009

kili, môže to byť. Niektoré zuby môžu spôsobiť riadne trampoty. Ale však uvidíš ako bude zajtra 😉

Kiwuska dobrú noc a krásne sny 🙂

kiwuska
19. jan 2009

kili, mozno aj ano, ved to dasienko nie je vsade rovnake aj zubok mozno trochu hlbsie, aj mozno teraz ma menej vitaminov alebo celkovo imunitu slabsiu akoked rastli tie predchadzajuce. tak si myslim ze preto aj reakcia nemusi byt vzdy rovnaka. ale ak to neprejde by som isla k dr.

lalupa
19. jan 2009

baby, prepacte, tak to nie je az tych 10tis 😅
http://www.sukl.sk/sk/pomocne-stranky/detail-li...
yasmi , ide o priorix tetra (chcela som pisat priorifix 😀 ), ockovanie 15-18m, inac sa vraj ockuje priorix trojvalentny

lalupa
19. jan 2009

marg, ja cakam na tu supersexy foto v albume a nic... ☹ nedycham od poobedia 😀

margaretka11
19. jan 2009

lalu preboha 😲 tak dýchaj. A ja idem chytro dať tú fotku do albumu. Ale dýchaj, nechceme o teba prísť

margaretka11
19. jan 2009

Lalu je to tam a za to tvoje dlhé čakanie som pridala ešte jednu modelkovskú 😀

margaretka11
19. jan 2009

jéminečku Lalu neodpadla si?

kili
19. jan 2009

mar, tak dala si aj bonusovku, no ale fakt si sexica 😉

margaretka11
19. jan 2009

ďakujem 😉

Lalu, žiješ?

kili
19. jan 2009

máš ju na svedomí 😀

margaretka11
19. jan 2009

no tak to je koniec. Teda, očakávala som podobné reakcie...toľko krásy na jednej kope sa fakt nevidí každý deň, ale že by to šokovalo až takto? 😲 Laluuuuuuu, ja ťa nechcem mať na svedomíííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀 Ty musíš žiť

lalupa
19. jan 2009

no ja ziram a stale nedycham 😀
musis si zmenit nick na miss tuning 😀 😀 😀 😀 😀 😀
wow, uz viem, preco sme maminky dvojiciek!!! sme jednoducho na zozratie 😝

margaretka11
19. jan 2009

Lalu 😀 😀 😀

ale som rada, že žiješ 😀

jankabambulka
19. jan 2009

ahojte. tak mám za sebou zimný semester, tak jak kukám tak kukám a všetky máte pasy v nom šate idem teda sa prispôsobiť

jankabambulka
19. jan 2009

a na margo kíl ja mám 12kg naviac a a a aj VEĽKÁ RIŤ VIE OČARIŤ 😉

jankabambulka
19. jan 2009

UF , tak to sa akosi nepodarilo to je mini foto