Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
15. feb 2009

baby mne je taka kosa stale ma potriasa asi som tam prechladla aj som už vypila horuci čajik a sedim pri radiatori
a nič je mi straašne zima 😢 dufam že maly neprechladnu 😔

grmitko
autor
15. feb 2009

Kati mne to v poslednej dobe strasne blbne to icq, same mi to vypina, ja to zapnem chcem napisat a samo sa to vypne 😠

Dani dufam ze si neprechladla, davaj na seba pozor

zuzka.25
15. feb 2009

čaute žienky
dnes máme za sebou náročný deň, stavali sme deťom nábytok a vypratávali a prenášali našu posteľ... tak sme si mákli od rána a vlastne sme až teraz skončili.. nebolo by to také hrozné, ale robili sme všetko s deťmi a tak sa nám stále plietli pod nohy a vymýšľali 🙂 ale vyzerá to zatiaľ super 🙂 uvidíme, ako to bude vyzerať, keď to celé dokončíme...

yasmin, to ma mrzí, že ste zasa chorí :( a zasa si to vyžerieš sama :( poznám ten začarovaný kruh, my sme to tak mali minulé leto, od júna do októbra v dvojtýždňových intervaloch... je to záhul, ale nejako to musíš zvládnuť... hlavne keby sa ti nejako podarilo dosiahnuť, aby išli večer spávať skôr.. aby si mala večery pre seba a muža...

wom, to ste teda mali zážitok :( ešte že dobrí ľudia žijú

to je iná čečina s tým 13 ročným otcom 😀 ... ako vyzerá ako totálny sopľoš.. neuveriteľnéééé

rosarita, aj mne robilo icq to isté, ako saške, vraj je tam nejaká chyba u nich v tej novej verzii a oni neumožňujú, aby si mala staršiu verziu, tak holt som ho prestala používať, lebo ma to už nebavilo a tak teraz skypujem 🙂 je mi v podstate jedno, v akej tabuľke kvákam 🙂

rosarita20
15. feb 2009

cavo,
Sasi,, hmmm ☹ , tak posli do IP kontakt na nejaky iny "kvakovac"
Tak na toho 13 rocneho otecka som zirala s otvorenou hubouu 😕 No ale co moozme cakat, ked sa vsade vsetko kruti len okolo sexu???
Zuzka, tak ste mali veselo 😉 Prenasanie nabytku s detmi pozname 😝 😉 Chlapci budu bohovski v tych posteliach, ked to budete mat hotove nafot, chcela by som to vidiet vcelku 😉 Doteraz spavali s vami v izbe?

dracik1
15. feb 2009

ahojte babule, vsetkym prajem skore uzdravenie a uzmierenie s MM 🙂

nasi chalani vcera na prechadzke asi prechladli 😔 , v noci mali teplotu, nikto sa nevyspal 😲 , cez den boli sice ciperni ako rybicky, ale malo spali a tak skoro cely den preplakali a boli mrzuti, teraz mame koncert, MM uspava, no, snad to bude zajtra lepsie 😝

grmitko
autor
15. feb 2009

zuzi vystihla si to, je jedno v akej tabulke kvakame 🙂 my skyperky 🙂

nana77
15. feb 2009

deniska, no teda ☹ ... tak aj vy ste chori... je to hrozne, zvlast prvy krat ked je to, vsak? tak prajem pampusikom mojim zlatym skore uzdravenie!!!!!

zuzka.25
15. feb 2009

ros, zatiaľ budú asi spávať v postieľkach, to len my sme sa od nich odsťahovali 🙂 uvidíme, či a kedy si zvyknú na veľké postele, ja to plánujem testovať v čase obedňajšieho spánku 🙂
nafotím to potom, keď to bude hotové celé.. hej, doteraz sme boli v jednej izbe všetci aj so psom 😝

dracik, rýchlo sa uzdravte, teraz sú tie hnusné choroby tuším všade

grmi, no veru, sme raperky-skyperky 😀

lalupa
15. feb 2009

haloooo, je tu niekto?

nana77
15. feb 2009

ahojky lalu!
ja som, ale uz sa pomaly aj chystam zalahnut...
nas ondrejko mal v noci od 1.00 do 4.00 den 😝
ako sa dnes citis?

zuzka.25
15. feb 2009

ja som tuuuu...
ako sa citis dneska?? dufam, ze to neprehanas 😉

rosarita20
15. feb 2009

este aj ja som nakukla 🙂

lalupa
15. feb 2009

nan, moja zlata 🙂 jeho to prejde, casom 🙂
nezabite ma tu,ale spala som do 11-ej, babule zlatunke, netrapili, ony spali poobede 2,5hodky, mm musel ist prec, teraz prichadza,ale vsetko je ok
zuzi, prehanam, salili sme sa s bambulami po zemi, tancovali, nahanali sa, aj som dostala haka do jazvy, spocitala som skoro celu galaxiu 😅

rosarita20
15. feb 2009

Zuzka, urcite si zvyknu velmi skoro, teda vam to aspon prajem 😀 😀 😉 😉
My sme to robili opacne, my sme chlapov "vystahovali" zo spalne do detskej 😀 , islo to celkom bezbolestne...
dracik, chlapcom skore vyzdravenie!!

lalupa
15. feb 2009

ta eurovizia bola o com?! strasne... to durinda spred x rokov bol lepsi aj s kvetou 😀

yasmina
15. feb 2009

kocky dnes som uspala o 22:00 pcheee sa zlepsujeme 🙂 vcera to bolo 23:30 😉

lalupa
15. feb 2009

rosi, a kedy ste to spravili?

lalupa
15. feb 2009

yas, tlap tlap 😉 to je rozumne 🙂

lalupa
15. feb 2009

som taka rychla alebo kecam sama so sebou? 😕

margaretka11
15. feb 2009

si rýchla 😀

margaretka11
15. feb 2009

ahoj 🙂

lalupa
15. feb 2009

uz som sa zlakla ,uffff 😎

margaretka11
15. feb 2009

aj si sa spotila? 😀

lalupa
15. feb 2009

vy urcite facebookujete, nan, aj teba uz zlanarili? 😅
ahoj kvietok 😵

margaretka11
15. feb 2009

Lalu ja nefejsbukujem 😉

margaretka11
15. feb 2009

a ako pekne si mi napísala, kvietok 😵

lalupa
15. feb 2009

ja som vecne unavena, premyslam,ci to zabalim...hura, zajtra rodicovsky 😅 to dostaneme o 100sk -3eura viac,ze? 😖

yasmina
15. feb 2009

neee ja aj kukam HBO aj tu aj mimibazar...aj platim internetbankingom...multifunkcna mama

margaretka11
15. feb 2009

no tak to ja si počkám do nejakého 16., 17-teho 😝 . A majú ho zvýšiť? Nejak som nepostrehla 😔 . A pri dnešných cenách zrejme ani nepostrehnem 😝