Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

evka1310
17. feb 2009

womenne - nie, nemali mse ziadnu alergiu...naopak skvele priberali a priberaju a radi papaju...akurat ze su narodeni o 6 tyzdnov skor...tak ona ze pockame az budu mat akoze 6 mesiacov od TP... 😒 lja suhlasim pockat, lenze aj ked su predcastne nerodeni, travia a jedia uz skoro 7. mesiac a aj creva pouzivaju tak dlho...navise im prestava chutit dookola to mlieko...comu sa ani nedivim a co sa vraj casto stava... 😒
uz som aj ja premyslala skusit zemiacik...na Slovensku ho predsa davaju ako jednu z prvych veci...nie? alebo uckinu...
raz som uvarila vo vide mrkvu, zemiak a cukinu a dala som im vypit tu stavu (ani nie tu zeleninku) a som sa citila ako keby som ich "zabijala"...ako taky kriminalnik 😖 😖 hroza...moja pediatricka je velmi opatrna a trochu alibisticka...

Ivet - to je skvely clanok..bze az mi je do placu ked citam co uz by "mohli" a nasa doktorka im stale nechce dat zelenu...

evka1310
17. feb 2009

Lumah - blahozelam k zubkom. Drobec je sikulko.....
my uz mame dokopy 3 zubky. Dva dolne Rudi a Albi 1... 🙂 🙂
mali ste nejake vazne probelmy typu teplota? moji obaja mali taku miernu hnacku...co som citala ze moze byt...trvala cca. 2-3 dni a na konci sa objavil zubok(zubok sa tlacil von a tak aj mali tlacili 😀 ) ...a tak to bolo so vsetkymi troma zubmi.... 🙂 dva uz su pekne vonku a je ich vydno, jeden je este iba prerezany vonku, je ho vidno v desne, ale este poriadne nevysiel... 😎

evka1310
17. feb 2009

ja som dnes drahemu iba tak "z cistej lasky" bez dovodu kupila knihu...mysliac si ako sa potesi a ked ju videl tak len zahlasil, ze tu uz cital este ako maly.... 😠 chlapom treba kupovat len ponozky a basta !!! 😝 😝

ivet77
17. feb 2009

evka - aj nasi su predcasni, 4 tyzdne skor a nasa pediatricka mi povedala, ze netreba cakat kym dosiahnu 6 mesiacov od povodneho terminu. Cukina nasim velmi chuti, aj zemiacik, mrkva, brokolica, karfiol, ... a aj masko. Len ovocie im akosi neberie 😝

ivet77
17. feb 2009

evka - ach ti chlapi 😠
A s tymi ponozkami mas pravdu, inak, aj tak ich nikdy nie je dost. A najlepsie, ked su len jednofarebne a rovnake, vsak kto ich bude triedit 😀

grmitko
autor
17. feb 2009

ahojte babulky,
tak sme dnes boli na sankach, ale bolo na to nanic, lebo smykat sa nedalo, sneh bol velmi tazky, tak sme aspon postavili snehuliaka, deti sa vyvalali v snehu 🙂 potom sme utekali rychlo domov cikat a prezliect sa 😉 ale aspon boli trosku vonku licka cervene vystipane, potom pridam fotky ked stiahnem 🙂

lalupa
17. feb 2009

ahojte, dufam,ze su vsetky deticky aspon trochu v poriadku 😅

evka1310
17. feb 2009

ivet. tak to nechapem..vy mate len o mesiac viac ako mi a uz papate toto vsetko? kedy ste uz zacali papat? my vraj nemozme ziadnu zeleninu, len trocha ovocia a tie nestastne kasicky...nechapem... 😖

grmitko
autor
17. feb 2009

lalu a ty ako? je ti lepsie?

lalupa
17. feb 2009

grmi ahoj, no jasne, beham ako srnka, kocikujem hodiny v snehu, valame sa, nahaname sa, partizanujeme, neplanovane brusaky, zdvihy a tak 😅 teraz ma vsetko boli, ale dnesok stal za to 😉
dostala som od yasminky sms, nie su na tom dobre, tak si robim starosti ☹ drzte jej palce 😔

grmitko
autor
17. feb 2009

hej viem, citala som na facebooku, drzime jej paste nech ich uz tie hnusne choroby opustia ☹

nana77
17. feb 2009

jeeejda, a co je s nimi??? ☹

lalupa
17. feb 2009

grmi, co tam bolo?

grmitko
autor
17. feb 2009

Yasmi je chora, drobceky opat chore...chytili sme od ocka crevnu chripku...masaker :-/.

grmitko
autor
17. feb 2009

to bol citat

helka1
17. feb 2009

ahojky, cely den tu nakukujem co a ako yasminka 😔 , och joj ☹ Skore uzdravenie drobcekom !!!

nana77
17. feb 2009

tak toho som sa bala, ze to chyti navyse aj yas, a v takom stave sa starat o chore deticky... no CHUDATKA!!! 😕 ☹ 😢 . velmi ich lutujem...

manzel to urcite neurobil naschval, ale asi by som ho roztrhla ako zabu 😠

grmitko
autor
17. feb 2009

no ja s nou tak citim, chuda moje, je toho na nu tak vela a dietky stale chore a teraz este aj ona ☹ keby som bola blizsie uz aj jej pomozem ak by sa dalo

lalupa
17. feb 2009

to je take nefer ☹ , ona taka silna a jedna manzelova hlupost ju skoli ☹ ,ked ju drobcekovia najviac potrebuju...
ja som na chlapov taka nastvana 😠 , dnes som uspala malu vonku do 2 minut a potom som sa len prechadzala, tesila sa zo snezenia jak male decko,ale aj vylievala emocie...
nastastie nikto,az po case jedna maminka s kocikom na nasej samotke, potesila som sa, ale ona presla jak krava okolo,ani sa nekukla na mna...kde to preboha zijeme,ked ani mamicky na materskej si nepozdravia, nepristavia sa a neprehodia par slov?! 😕 asi som vadna ja,ci co... 😔
som taka blba naivna, ocakavam od ludi vela, chcem pomoct,ale dostanem za to len ,ze "podpichujem", som namyslena a ze si myslim,ze som genius (mm)
ja tu budem asi prva rozvedena 😔

lalupa
17. feb 2009

baby, najhorsie je to, ze taka chripka oslabuje srdiecko, preto sa u nu strasne bojim, nevedela som sa jej dovolat ☹

nana77
17. feb 2009

lalu... dufam, ze nie.. je to az take zle?
tak uz ked o tebe niekto povie, ze si namyslena, tak to je sila... ved na mna posobis ako stelesnena dobrota 😉 . take jemne-silne ziena 🙂

nana77
17. feb 2009

lalu, neboj sa o nu, ona to zvladne! uz len fakt, ze je maminkou dvoch deti, jej da tolko sily, ze ani sama netusi, kde sa v nej zoberie... ved pozri na seba 🙂

lalupa
17. feb 2009

nan,vies,ako to dobre padne? 😔 😅 take nieco pocut? dakujem
a verim,ze aj yasmi bude ok, len by som im priala,aby boli zdravi a stastni... 😅

nana77
17. feb 2009

lalupka, nerob si starosti, urcite budu v poriadku 🙂 . a vsetko sa spravi, verim ze ako u nich tak aj u vas... neviem, co je to s niektorymi chlapmi, tuzia po rodine, snazia sa, nejde to, cakaju dlhy, predlhy cas a ked konecne maju to, po com tak dlho snivali, tak to nevedia zvladnut... 😕 . my zeny sme uuplne ine. ale to je stare-zname, ze zeny su z venuse a muzi z marsu 😉

nana77
17. feb 2009

lalu a nedakuj mi, naozaj si to myslim o tebe 😉 🙂 😵 . a ja mam na ludi "nos" 😉 😀

lalupa
17. feb 2009

len som chcela dodat,ze prave mm,od ktoreho by to malo vyjst, je ineho nazoru...

nana77
17. feb 2009

mam jednu kamaratku, velmi bitu zivotom (ale naozaj velmi) a ta ma na muzov asi takyto nazor: do piatich rokov su zlati a potom su to k...ti, vsetci do jedneho 😀 . trochu prisilne, ale...

nana77
17. feb 2009

ale vynimka potvrdzuje pravidlo - moji chalani budu zlati vzdy 😵 😀

helka1
17. feb 2009

nana 😀 😀 😀

nana77
17. feb 2009

no nic, idem ja spat. uz som to chcela urobit aspon pred hodinou a som sa zakecala... 😅

prajem peknu, dobru nocku vsetkym!!! a vsetkym zajtra pekny den!!! vesely, slnecny a dobry!!!