Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

kili
21. feb 2009

a k tomu vášmu problémovému kŕmeniu ma napadlo, že či ste neskúšali reklamy???

womenne
21. feb 2009

5proti 5????čo ho na tom bavi????? 😀 ale supr že už pekne papa 😵 😵 😵 ešte chodiš ktej psychologičke?

mima595
21. feb 2009

Kili - tak si natoc 5proti5 a stale mu to pustaj, ked pojdete jest 😉

kili
21. feb 2009

mima, no keby sme my mali video. teda video máme, niekde, ale stratil sa ovládač a bez neho nejde naladiť :D

kili
21. feb 2009

wom, k psychologičke chodíme

jemu sa páči, ako tam všetko blikoce, ako tam tlieskajú, tie tabulky. ako je nenáročný, jemu sa páčia aj správy 😀

mima595
21. feb 2009

kili - sme na tom podobne - tiež mame video, ale už sa nanho neda nahravat z telky, tak ho mame len ako hodiny 🙂 -a sem tam nanom pustat kazetu zo svadby 😀

lalupa
21. feb 2009

kati, juuuj, drzim palce, nech ste cim skor zdravi.... nepisem nic origos,ale fakt si to prajem, uz tych chorob bolo dost..a este aj ty ☹

k tomu krmeniu 😀 , nase nevyskakuju,ale pride na nich 🙂 , hlavne okolo obeda,ked uz maju dost, su vyblaznene, vysalene, ze uz ani sediet 😀 nevladzu, ony nevyskakuju,ale spustaju sa dole, pokial ich nezadrzia popruhy...
nastastie ich nenahanam lyzickou, ale jedna papa,druha asi len polovicu a potom pred vecernym spanim to dohana...nejako jej uz nechuti varene 😕 chlebik moze na tony, otvara pusu, krici mnaaaam, ale vo vacsine pripadov po druhej lyzicke vareneho si strci palcek do pusy a vypluva...

kili, no tak to je super! tesime sa s vami ! 😵

mima, wom, budte skoro zdravucki, aj pappo !!!

lalupa
21. feb 2009

dnes som spravila spravnu vec, nechala som mm s bambulami sameho (hoci len doobedu) 😉 , urobim z toho pravidelnost 🙂

helka1
21. feb 2009

Ahojky Lalu a ako to zvladol ? 🙂

altea
21. feb 2009

ahojky babule už spíte ? 😕
ja nemôžem,akosi ma straší finančná kríza 😒
Iné už ani nepočujem,ak neprehliadnem dnes tú tragédiu pri polomke.Bože, to teda bolo...
Ako u vás ?,už ste znamenali krízu ,alebo vaši najbližší ??
Mne dnes volala kolegyňa,spomenula,že vraj u nás sa hovorilo,že sa platy zvyšovať najbližšie dva roky 😕 nebudú, a vraj máme byť radi,že sme radi 🙄 😖 .
No,to je výkon !!- radosť slúžiť za plat : 80sk/hod. 😠 😠 ,to je už len "vyznamenanie".... s radosťou budem chodiť do takej roboty....sa im na to...
no nebudem sa rozčuľovať na noc,prajem vám všetkým dobrú nôcku 😔 😔

helka1
21. feb 2009

Ahojky altea ja este nespim, strasim tu a pracujem 😅
Nas teda kriza zasiahla, chceli sme brat uver a bude to tazsie so ziskanim nakolko su banky opatrnejsie v poskytovani uverov 😠
A ta Polomka ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 Zbytocna tragedia 😔

kili
21. feb 2009

akže konečne vám môžem zreferovať, čo A. pri papaní kaše.
no bol úúúúúžasný, vôbec neplakal, ani nejak nemrnčal. ruky som mu nedržala vôbec. trošku sa mykal, ale väčšinou celkom pekne otvoril pusinu, teda skôr pootvoril. bože, o takomto postupe sa mi ani nesnívalo, som si myslela, že budeme bojovať mesiac 😵

helka1
21. feb 2009

Kili super ! 😵

lumah
22. feb 2009

lalupka spravila som im zeleninovú polievku s ovsenými vločkami, a na olovrant mali jablčko so slivkovou výživou, čo mi robila mamina a vyzerá to tak, že je to už ok, kakali obaja kašovité.🙂 Nejde mi sem dat smajlíkov.
Neviem odkedy sa možu vločky, ale ja som ich dala, nič hrozné sa nemože stať podla mna.

grmitko
autor
22. feb 2009
yasmina
22. feb 2009

Ahojte...dnes sme boli na krasnej prechadzke...bez kociarikov...joj sme sa uchodili...bez padov...slniecko krasne svietilo...teraz spinkaju od unavy...ako ste prezili vikend?

nana77
22. feb 2009

ahojky!
mne mali este spia a ja cakam na mm. je v skole v brne a dnes ma narodky - 30 😵 . tak som nieco upiekla, nieco ukuchtila a cakam...

yasmi, super! boli ste, dufam, cela rodinka 😵

lenka, super foto!!! nebali sa male tych maskar? mam slabost pre tie tvoje princeznicky 😵 . ale to ja mam pre vsetky deticky 🙂

lenkamt
22. feb 2009

ahojte 🙂

my sme boli včera na chate za ségrou = 10dospelých žien, 1stredná a 2malé, najprv sme sa vysánkovali a potom sme boli na chate guľášovať, bolo super, večer sme o 20.00 padli všetky štyri 😀

dnes ich zobral sánkovať ocko, tak pečiem buchty , rozumej čakám kým pekáreň spraví cesto 😀

Nana - báli sa 😅 ale som neodolala a museli sa fotiť 😅 😀

yasmina
22. feb 2009

jej kocky...ja nic nepeciem....bo nemam kedy :-/ a ani pre koho...ked MM nikdy nie je doma...
Nana ano boli sme spolu vsetci 😵
tak peknu oslavu nana...
lenka zlate bambulky...pekne fotecky...

lenkamt
22. feb 2009

Yasmi - bola som ti pohladkať Pingu na facebooku a je špinavý 😉 😀 tak ho choď obriadiť 😀

grmitko
autor
22. feb 2009

ahojte, my sme boli vcera na vylete u mojej babinky (Jami myslela som na vas, ale boli sme len na otocku), bolo fajn, a dnes sme doma, akurat doobeda sme boli v ikey pozriet co nove 😀 a deti dnes zase nespali cez obed, tak som zvedava kedy vecer odpadnu 🙂

Leni kraaaasne fotecky a babulky teda riadne narastli od leta 🙂

yasmi tak ste si aspon uzili prechadzku 😉

nana a co dobre si kuchtila a piekla?

babulky co varite?,? ja uz nemam fantaziu ☹

yasmina
22. feb 2009

lenka ja som aj zabudla ze mam pingusa... 😀 este nezomrel 😨

lenkamt
22. feb 2009

Yami - 😀 a ja ti ho chodím vyhladkávať, možno to ho drží pri živote 😀

lenkamt
22. feb 2009

Yasmi 😅 tam malo byť 😀

yasmina
22. feb 2009

😀 uz dostal mrkvu a okupala som ho jedno obiatie a dost

helka1
22. feb 2009

ahojky my sme tiez vyuzili cas na sankovacku , bolo skutocne krasne, ale....

jedna mamina skutocne nezodpovedna nechala dieta vyliezt na taky dreveny mostik a to dieta jej odtial plaslo na zem ☹ - dost to bola vyska, ja som to sice nevidela, ako spadlo ale uz ako bolo na zemi a strasne revalo 😢 . Az mi bolo zle z toho a stislo mi srdce ☹ , brrrrr

lenkamt
22. feb 2009

iný režim 😀

lenkamt
22. feb 2009

už som pohladkala aj Saškinho Havka 😀

lalupa
22. feb 2009

helka, no s prizmurenim ocka na 1 ! ale ja som velmi prisna 🙂
lumah, napadlo mi, ze ovsene vlocky sa mozu davat ako prve s ryzou a kukuricou, kakajte aj dalej tak krasne 😉
grmi, mohli napisat viac o tom porode,ze?

aj my sme boli dnes vonku vsetci, som zirala,kolko mi pokladik presiel bez prestavky...druha este nie je taka zbehla, tak si uzivala tatovu naruc 😵
potom sme to zavrsili na boboch - bobach? to slniecko,sice zubate, ale uzasne...

nan, to mas takeho mladasa? 😕 prajeme krasne oslavy

leni, na take damske jazdy, fiha, musela to byt parada...vy ste jak 4 sestry ,zlatunke fotecky 😵

altea, no hej, strasne a zbytocne... 😔 tiez mi je to luto... a kriza? mne stacila ta moja doma... 🤐

my sme dnes varili podla yasmi - morcacie prsia s cestovinou a porovo bambinovou omackou, do toho sladku kukuricku, mlsali sme vsetci (deti neochutene) 😝
no ale kolac by som si dala,, mamee sice plny velky mrazak nanukov a zmrzky aj nejakych kolacov, ale certsvy je cerstvy ,hlavne ked pride clovek zo snehu dovnutra 😎

yasmina
22. feb 2009

lalu som rada ze ti chutilo 😉