Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
23. feb 2009

hodis ho?

lalupa
23. feb 2009

papa

margaretka11
23. feb 2009

Lalu aj my sme sa dnes dosýtosti vyhrali v snehu, ale my sme zas naberali sneh do vedierka 😀

margaretka11
23. feb 2009

mimochodom som zistila, že máme totálny nedostatok výbavy do snehu resp. piesku, takže najbližšie sa idú kupovať vedierka a lopatky a formičky. Len škoda, že napr. v Tescu to momentálne nemajú lebo je to fakticky letná výbava 😝 . Ale povedali sme si, že to pôjdeme obzrieť do Dráčika a All toys, možno niečo nájdeme 😉

kili
23. feb 2009

diddi, čooo, pozerala som manželky, tak som tu až teraz.

diddi
23. feb 2009

http://www.amazon.com/s/ref=nb_ss_t?url=search-...

potom v tom okienku, kde je go...sa pisu tie postavicky

kili
23. feb 2009

tak si tu 🙂

diddi
23. feb 2009

ty si bola uz u psychologicky, na antolskej?
my sme boli dnes

lalupa
23. feb 2009

jejo, co nedate vediet, ze idu zufalky? ☹ kurnik, to predchadzajuce som videla na pro7 este ked som bola na jesen tehu, potom slubovali na jar dalsie,ale to som nemala cas...
kili, bolo nieco zaujimave?

kvietok, my to mame, dik za tip , zajtra ziadne hijo hijo ,ale snezik do vedierka...to su dobre tipy, tam by to mali mat 😉

didi, idem mrknut

kili
23. feb 2009

a čo sa dialo?
my chodíme na kramáre, každý mesiac už od septembra.

margaretka11
23. feb 2009

Lalu a my sme drobcom zadelili činnosti, raz Simonko naberal sneh a hádzal ho do vedierka a Simonka ho tam utláčala hrabličkami a potom si to vymenili, Simonka naberala sneh a Simonko utláčal. Robili sme snehové koláčiky 😉 😀

diddi
23. feb 2009

nic, len nas tam poslali z velkej poradne...ze sa chodi v 18m, v 3r. a pred skolou...ja len ze tam je super baba-psychologicka, cely cas sa s nimi hrala a vpodstate ich skusala...a poslali nas vlastne aj kvoli tomu,ze este nespajaju slova, nevedia povedat 20 slov...a bla,bla....no a Ella mava obcas tzv.nocny des

kili
23. feb 2009

diddi, no naši nehovoria slová vôbec ☹
však tam to tak chodí, že sa s nimi hrajú 🙂

kili
23. feb 2009

lalu, myslíš v manželkách?

lalupa
23. feb 2009

kili ano

diddi
23. feb 2009

no a povedala nam, ze taketo deti zacnu zrazu rozpravat same

kili
23. feb 2009

lalu, (mená si nepamätám, takže budem podľa farby vlasov :D) blondýnka odhalila, že má rakovinu, brunetka, zistila, že je tehotná, modelka chcela uisť s EX, ale ten kôli samovražde druhej blondinky to zrušil, že až za pár týždňou. táto tú samovraždu len nafinngovala, aby ho k sebe pripútala.
no to je asi tak všetko.

margaretka11
23. feb 2009

no čas je pokročilý, idem ja spať. Všetkým prajem dobrú noc a krásne sny 🙂

helka1
23. feb 2009

Ahojky, no aj ja som pozerala zufalky 🙂 a este doplnim kili, na visteria lane sa nastahovala nova suseda a edie vysliedila, ze carlos ma na kajmanskych ostrovoch mulozene miliony a vydiera ho

womenne
24. feb 2009

čafte 🙂
tak sme prežili noc no bola v celku pokojna čo sa tyka Nikolasa ale Sebastianko mal nadchu ktoru chytil v nemocke a kašlal ale akonahle som ho dala inhalovat tak prestal,takže idem požiadat poistovnu o zapožičanie inhalatora alebo aspon prispevok na Sr stoji cca 5000.-ja by som ho ja kupila uvidime čo nam povedia lůebo ešte staůe nemame kartičky bo musime najskor vybavit prechodnytakže v stzredu budu behačky po urade,ja budem s malymi doma 😖
inač ododnes nemame cumlechcelasom včera ale tak revali že som musela dat ale dnes už neam pripadne ak by vyvadzali tak ked vyzdravia,bo mi lekarka ukazala že sa im trošku vysunul chrup od cumlika 😢 nieje to moc vidietale ked budu mat už stale zubky tak aby nnosili strojček.

lumah
24. feb 2009

womenne aj moja dcera mala trochu predkus a nosila strojček len na noc a teraz má krásne rovné zuby.

womenne
24. feb 2009

lumi a bolo to zcumlika?????ja ich od neho nemožem odnaučit tak vrieskaju že im ho nakoniec dam ale dnes neustupim musia sa odučit vnoci aj tak vypluty 🙄
baby matju vaše ešte cumlikyty čo su vnašom veku???????či len my???????

yasmina
24. feb 2009

dobre ranko...
wom som rada ze lepsia noc...
s tym cumlom to nie je pravda som sa pytala zubara inac "taky lepsi" aj prednasa po svete a povedal mi ze predkus nie je z cumlov...

yasmina
24. feb 2009

ale ak ich odnaucis tak to je lepsie...
povedal ze to musi byt aj vrodena predispozicia... kuk:
Predkusu“ býva často zapríčinený dlhodobo cmúľaním si prsta alebo inými zlozvykmi, ktoré vplývajú na rast a vývoj zubov a najmä kostí. Príčinou však nebýva cumlík, pokiaľ sa jedná o cumlík ortodontický a pokiaľ je dieťa od tohto zlozvyku odučené približne do troch rokov.
Pri určitom množstve predkusov bývajú príčinou aj genetické vplyvy. Na návštevu ortodontistu je ešte príliš skoro. S liečbou ťažkého predkusu takzvaného vtáčieho profilu sa začína okolo piatich rokov pri ľahších formách okolo šiesteho roku dieťaťa.

yasmina
24. feb 2009

klidek 😉

womenne
24. feb 2009

yasmin ved ani mne to nejde do hlavy ved sme boli v decmbri uzubarky a nič take mi nehovorila takže enchapem ale aj tak im cumliky beriem už su velky a každy sa mi smeje že ich ešte maju 🙄 ma to vždy štve keby to bol take jednoduche tak nepoviem im vrieska jedno dieta a nevedia ho utišit a čo mam ja s dvomi nechapem 🙄 no nič ideme inhalovat už sa ochladila voda 🙂
jej a som chcela aj ja ten receptik čo si t niekomu pisala napišeš mi ho do IP plus ten recept s lososom teda ak budeš mat čas ok???????dik

evka1310
24. feb 2009

dobre ranko...aj maly Albert je na cumliku zavisli...a uz teraz sa ho to snazim oducit a neviem to... 😠 teda cez den nic, ale kedma zaspat tak si normalne ets epootvroi usta akoze tu, tu mi ho vloz...hroza...uz som skusala vsetko...na druhej trane ked mu dam cumlik, za 2 sekundy spi...tak mam dilemu. Cumlik je ZLY 😀 😀 😀 je mi tp jasne, ale na druhej strane maly mi zaspi za okamih a inak by to chcelo vela casu uspat ho...tak neviem...aj nechce aby si zbvykol, aj mi je to pohodlne...:-/...Rudyho to nastatsie tak neberie...obcas ho chces, ale zvycajne nie...
Ale Alber tje vyslovene dieta co sa upokoji dudlovanim... 😲 uz teraz sa desim toho az pride okamih, ze ANO BASTA...womenne, potom budem potrebovat typy ako ho to zbavit...

womenne
24. feb 2009

evka asi ti neporadim som bezradna ☹ ale dnes som ho napr,akože vyhodila von oknom bobakovi nech ich zanesie detičkam tak som zvedava 😀 včera som im ich necchela dat išli sme dovane a oni stale kričali:mama daj dudu tak som nakoniec rezignovala a dala ich im zaspali behom 1minuty a Sebastian si ho potom držal asi sa baů aby som mu ho nezobrala 😀

nana77
24. feb 2009

ahojky!
tak sme doma z ocneho...to bolo zasa o hubu 😝 . vstavali sme uz o 6.00, z domu sme vyrazili bolo 7.00 aj nejake drobne a aj tak sme to na 8.00 nestihli... z vrakune na mytnu (rozhlas-pyramida). este stastie, ze su mali v aute kludni... pozrela oliverkovi zrenicku, nakvapkala kvapky, pozrela pozadie a vraj ok. ze ci to ma od narodenia? no neviem, my sme si to vsimli asi pred mesiacom. co ale neznamena, ze to nema uz davno.. takze zaver je, ze je to v poriadku 🙂. ale ina vec ma trapi, asi pred tyzdnom vzniklo oliverkovi v kutiku ocka take krvave, ako ked praskne zilka. nemohol to mat z poskrabania, nechty mal ostrihane. a ta krvna neviem ako to volat, mu z kutika ocka poputovala k duhovke a teraz uz vyzera, ze pomaly zmizne. no a ako mu dnes robila to ocne pozadie (bol to boj a aj adekvatny plac), ked sme prisli domov, tak ma v tom istom ocku znovu take krvave a znovu v kutiku (cize momentalne su tam dve). aj som jej volala, ci to mohlo byt tym vysetrenim, ale vraj vysetrenim nie, ale skor silny placom a jedovanim sa, ze urcite este v cakarni plakal. lenze neplakal... a teraz neviem, co to ma byt. vraj ho mam sledovat a keby sa mu to stavalo castejsie, mame ist na krvne testy... a teraz raddte,prosim, lebo som na nervy.. ☹

bibianka
24. feb 2009

Nani, keď hovorila o krvných testoch, možno mala na mysli niečo so zrážanlivosťou krvi. Možno že má aj krehkejšie cievky, že mu praskajú. Ono sa to všetko dá upraviť, nemyslím, že by to malo byťniečo vážne, neboj sa.