Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

jzfr
16. mar 2009

Dani - co ma tu nebavi - su zabozruti - strasne studeni cumaci (sme tu (v lyone) vyse 3,5 roka a okrem susedovcov a par Sloveniek tu nikoho nepozname (a to ani ja a ani MM nie sme hamblivi, skor naopak)
ale krajina ako taka je velmi pekna a rozmanita, a aj kuchyna je tu spickova 😉
celkovo mi pridu tito frantici akisi pribrzdeni - nic nechapu a vsetko im strasne dlho trva - napr MM potreboval viacero rokov, aby mu opravili chybu v priezvisku na zdrav poisteni, co spravili pri prepisovani z karty do PC 😝
potom mam uz teraz obavy z toho, ked pojdu drobci do skoly - lebo tento ich vzdelavaci system je na grcanie - kazdy po vyjdeni zo skoly sa musi este ist inde vzdelat 😝
- ako cudzinec tu mas narok na tretinovy plat ako domaci 😝 (alebo ia na take prac miesta, kde zabozrut nikdy nepojde pracovat 😠 )
a co ma trapi asi najviac, ze ziaden normalny europan tu nema take vylahody ako pristahovalci z ich byvalych kolonii a protektoratov a ti maju dokonca viacej vyhod ako samotni frantici 😕 😕

musim koncit (drobci srdcervuco placu - snad sa tu este dnes dostanem a dovysvetlujem 😅 )

nana77
16. mar 2009

ahojky!!!
som sa aj zabudla pochvalit, aku mame novinku- stojime!!! vo stvrtok ondrejko, v piatok oliverko 😵 😵 😵

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

adrolka
16. mar 2009

cafte 😵
nana 😵 😵 supeer

miriamkac
16. mar 2009

nana77 prave som pozrela na hlavnu stranku a tam tvoji drobci...hned som kuk do albumu a graaatulujem k pokroku...su straaaasne zlati a milucki...ze to ti musim napisat... 😅 😅 😅

nana77
16. mar 2009

adrol, miriamka, dakujeeeem!!! miriamka, taka pochvala vzdy potesi a padne dobre kazdej mamine, vdaka 😵 😵

rosarita20
16. mar 2009

Cafte,
Nana, zlatuckiiii suu 😀 😀 😀

nana77
16. mar 2009

ros, ahojky! dakujem, no uz sme vyssi level. dnes ondrejko vrazil do rohu skrinky, tak ma na cele tipel... ☹ . uz naozaj zacina dalsie obdobie...

nana77
16. mar 2009

baby, kde ste vsetky??? 😕 zase ste nevernicky na inom chate???

miriamkac
16. mar 2009

ja sa priznam...ja "snorim" ale aj tu... 😝 😝 😝 😝

nana77
16. mar 2009

ja som sa dnes pokusala "pochopit" facebook, ale akosi sa mi nedari... 😝 😅

katullka
16. mar 2009

caute baby,
na rychlo Vas zdravim, Samko dnes protestuje, vobec nechce spat a strasne sa hneva, ja vobec neviem, co mu je. Nezda sa mi vsak, ze by ho nieco bolelo, keby mohol behat, tak mu nie je nic.
Inak teplota uz mu klesla, tak je to na dobrej ceste.
Paulinka dnes bola u svokrovcov, aby aj ona nieco nenachytala, aj zajtra este pojde.

Nana, blahozelam, drobci su velmi zlati, na zjedenie. S tou operaciou mi je to luto, ale bude to len par dni, rychlo to prebehne a bude dobre.

Baby, utekam, ved ten Samko tu tak place, ja uz to fakt nechapem. Dobru noc pa.

nana77
16. mar 2009

katulka, super, ze uz nema teplotu!!! rychle uzdravenie a dobru nocku!!!

kili
16. mar 2009

kati, a nie sú to fakt len zuby?
robila mu dr. aj crp alebo atb nasadila len tak?

lalupa
16. mar 2009

kati, drzim palce, nech je samko co najskor zdravucki a pauli nech nic nechyti 😅

nan, gratulujeme, su rozkosni 😵 😵

kiwi, uz som sa odhlasila z mailu, no dokedy to potrebujes?

nana77
16. mar 2009

lalu, ahoj! kde sa flakas? 😀

fitny
16. mar 2009

ahojte baby,
iba toľko, že už nečakááááám, už som čakala vyše roka na dvojičky, admin mi pomohol zmeniť údaje, lebo ináč sa nedalo! pekný večer a kráááááásne sny! 😉

yasmina
17. mar 2009

Prvááááááááááááááááá 😵 😵 😵

kiwuska
17. mar 2009

Lalu cim skor🙂 ale ved ked budes mat ty cas hlavne🙂

womenne
17. mar 2009

😢 😢 😢
baby Nikolaska mam na ipke 😢 včera večer sme boli na pohotovosti strašne ho prehanalo-prudovo,s pohotovosti nas poslali do nemocky ale v inom meste na infekčne a kyms me došli bol až moc dehydrovany tak okamžite na kapačky lenže tam nemožem byt aj ja tak je sam a ja to nezvladam som sa zosypala ešteže ma Manželov kolega čakal lebo ja som ho posielal domov stym že ma tam nechaju.Som vobec espala a ceu noc prerevala nedalo sa mi zaspat stale ho mam pred očami 😔

lenkamt
17. mar 2009

Wom - 😢 to mi je ľúto 😔 chúďatko, myslíme naňho, aby bol čím skôr doma a v poriadku

womenne
17. mar 2009

dik Leni
ja vobec nedokažem zastait slzy,neviete niečo dobre na opuchnute oči mam ich jak gule

yasmina
17. mar 2009

wom bozeee ☹ dufam ze oskoro vyzdravie ☹chudatko JISKA je tak na den dva a potomn ta uz pustia k nemu...uvidis...

womenne
17. mar 2009

včera mi hovoril lekar-bol fakt mili že tam bude max do dešnej noci alebo rana a kapačky podla potreby možno dnes do polnoci.

yasmina
17. mar 2009

wom. cajove sacky cierneho caju zaliat vodou vyhldit a daj do mraznicky a take potom na oci...
wom a volala si tam rano v akom he stave?ak je aspion trosku ok trvaj aby ho dali na detske odd.kde mozes byt s nim...

yasmina
17. mar 2009

nana super blahozelam 😵 😵 😵

womenne
17. mar 2009

tak som teraz volala s pani doktorkov,vraj spinka je zlaty,neplačka,dostava infuzie nazavodnenie konečne nema teplotu a nevracia mal jednu stolicu.Zajtra si mam zavolat ale asi ho už preložia na normalnu ibu a možem prist,tak m odlahlo.

helka1
17. mar 2009

womene ☹ 😢 ☹ 😢 viem asi ako sa citis, my sme v noci tiez leteli na pohotovost s Adamkom a ked mi tam povedali, ze si ho tam nechaju bezo mna tak som revala 😢 😢 😢. Nastastie rano si ma tam uz nechali ale aj tak to bola strasna noc ☹ ☹ ☹
Silno drzim drobcekovi palce, nech mu to rychlo prejde !!!!!!!!!!!

yasmina
17. mar 2009

supeeeer 😵 😵 😵

evka1310
17. mar 2009

ja som tu nejaku chvilku nebola..mali sme problem s PC...a teraz ked som sem pocase prisla, tak mi navyse zmazali foto z pasu.....tomu hovrom friendly pristup.... ☹ mam pocit ze sem opat na cas nepridem...:-/

womenne
17. mar 2009

Dakujem baby 😵 ale ten pocit že je tam sam je pre mna prišerny.Aj Sebkovi chyba ani hrat sa nechce,stale len Nika spomina.Dnes pojdem do kostola a dam zane na omšu už som nebola ani nepametam kedy naposledy na Slovensku.