Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

helka1
29. mar 2009

Baby poradite ? Zhanam pre drobcov opalovacky na leto a tieto sa mi strasne pacia : http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5379181 . Myslite, ze su vhodne aj pre dievca aj pre chlapca ? Mne sa zdaju vhodne ...

grmitko
autor
29. mar 2009

helka ja si myslim ze su aj pre chlapca aj pre dievca 😉

lilinka76
29. mar 2009

Margaretka a Kili, vsetko najlepsie Vasim pokladom k druhemu rocku.

A aj Nane vsetko najlepsie k narodkam.

adrolka
29. mar 2009

ahojte baby 😵
ja sa tiež konečne pripájam ku gratuláciám, všetkým oslávencom veeeľa zdravíčka, lásky, pohody 😵 😵
a idem pozrieť fotkyy, už sa teším. 😉

tie kočíky a jja typujem do 2 rokov a potom dovidenia, no uvidíme 😎

rosarita20
29. mar 2009

Ahojte,
Kili, marg, super fotecky 😉 😉
Helka aj ta lavorova je podarena 🙂

jankabambulka
29. mar 2009

ahojte
prosím vás máte niektorá skúsenosť s popruhmi na chodenie pre dvojčatká?? ak áno tak to sú nejaké spojené? lebo ja som našla len mono. a ako ste boli s tým spokojné??
ĎAKUJEM móóc

yasmina
29. mar 2009

helka to su z Nextu...nekupuj to cez www.hojdacka.sk
ale pripoj sa na www.next.co.uk tam si vyber a potom cez mimibazar cez Oli Semanovu...mozem ti dat kontakt...ja som tiez objednavala uz teraz lebo prisla nova kolekcia a rychle sa rozpredava...
nastav si children new born unisex alebo boy a ides 😉

dracik1
29. mar 2009

caute baby my sme sa vratili z "dovolenky" u babky...ale moc som si neodychla, chlapci su ako certi, Juro furt niekde vylieza a stale robi neplechu 😀 / a spanie nekomentujem 😀, aspon ze jest im chuti 😀
yas, dakujem za bundicky, chalani su v nich krasni, predsa som kupila este take fusaky na diery aby som mohla pouzivat Jane kocik...my ich urcite vyuzijeme aj buducu zimu, ked pojdeme s MM konecne lyzovat a chalani pojdu s nami, na horach je predsa zima....

kili
29. mar 2009

tak malích som už dala do postelí, ale neviem neviem, A. tam ešte klábosí. kôli posunu nám tiež dnes vyšlo, že jedli len 4x, no ale čo už. bolo to aj kôli tomu, ,že A. má nejaké rušné rána a tak je aj skoro unavený a nevydrží do obeda. hádam sú to len zuby a čoskoro to prejde.

aneti78
29. mar 2009

ahojte

tak aj my prajeme vseeeetko najlepsie Simke a Simkovi a Samkovi s Adamkom k druhym narodeninam, hlavne vela zdravia, stastia a radosti 😵
fotky su super 😉

Helka, ja nemozem z Tvojho Adamka aky je krasny 😉s tymi vlaskami vyzera o dost starsie a tak milo roztopasne...ho nestrihajte, moc mu to pristane 😉

idem popozerat aj ostatne albumy, uz som davno nepozerala, urcite budem v uzase ako tie deti rychlo rastu 🙂

lalupa
29. mar 2009

ahojte, tak moje certice snad uz spinkaju, to just,ked som na ne sama, tak sa proti mne spiknu 😀

adrol, ja odpadnem,este tu tmavu spoznavam,ale ta blondava, juj, menia sa babulky 😵

yasmina
29. mar 2009

lalu tvoje neovplyvnil casovy posun?

yasmina
29. mar 2009

dracik som rada ze si sa ozvala...
takze bundicky su oki?tak ich odfot aby som videla ako im sedia 🙂 verim ze sa ti pacili...

dracik1
29. mar 2009

yas, zajtra ich odfotim aj s novym kocikom, nasi net nemaju, ale aspon som si dala pauzu 😀

kili
29. mar 2009

som zistila, že na dom novom dvd rekordéri sa dá pustiť 2x rýchlejšie pretáčanie a aj zo zvukom a normálne to je rozumieť, ani to nie je moc vidno 😀 . super výhoda, keď sa budeme ponáhľaď, tak aby stihli detská dopozerať rozprávku 😀

nana77
29. mar 2009

jeeej, dracik! uz ste domka? sa uz aj ja tesim na nove foto loptoskov 😉

my sme nasich posunuli so vsetkym o cca 30-40 minut a v pohode. zaspali, ako keby ich do vody hodil 😝 som zvedava, kedy rano vstanu.

lalupa
29. mar 2009

yas, ani nie, sama sa divim...mamka je este u vas?

zuzka.25
29. mar 2009

čaute 🙂
aj my sme dnes oslavovali, ale meniny MM 🙂 takže foto nemám, tortu som nepiekla, páč mi je ešte furt docela šoufl, ale už sa to zlepšuje...

dracik, nan hovorila, ze si spokojna s kocikom 🙂 to som rada...

kili, marg, super fotky 🙂 juj, no ved o chvilu to aj nas caka, taka velka slava...
kili s tym pantom si ma pobavila 🙂

yas, no dúfam, že teraz ti nebudú chodiť spávať o polnoci, po tej zmene času :(

helka1
29. mar 2009

Jeeej Yasmi, dik, hod mi jej ID cislo pls.
Aneti dakujem za Adamka 😵 , ja nechcem strihat, preto este nebol (teda ani Radka nie, len tej akosi vlasky nerastu 😒 ) ale vzadu sa mu robia take nerozcesatelne chumace 😝 tak neviem, ako dlho budu vlasky oddolavat nozniciam 😀

dracik1
29. mar 2009

nana, sme uz doma, dnes sme prisli a zavislacka je uz na nete 😀

ako zavidim, my mame zo spanim strasne problemy, Juro zaspal iba teraz 😲 , po dlhom placi....cez den nula bodov v postielke, iba ked ich uspim vedla seba a potom prelozim

nana, nasi stale spavaju 3 x denne, rano vstanu uz 5.30, nevydrzia do 9.30, medzitym si schrupnu cca 20 min...som zvedava , ze dokedy takto budeme fungovat na 30 min spanky 😝

lalupa
29. mar 2009

boze, mne sa tie opalovacky zdaju nekrestansky drahe 😕 ,ked si predstavim,za kolko sa daju zohnat v UK, tak mi to pripada ako zdieranie 😖

viem ,ze blba otazka, ale sledujete niekto miss? pre tych, co nie, pred chvilou bola dara, to uz je statistika do kazdej show 🤐 ,ale som skoro odpadla...stehna ako lytka, ziadne faldicky po brusku, ani na chrbate, brusko ako kedysi, vlasy konecne inac,ako ten jej copisko...musim uznat,ze zamakala na sebe...materstvo jej dodalo lusk, zo mna urobilo mamu 😀 aj s faldami 😀
ale neva, ked mala jedno decko s takou vahou, co ja dve ,ze?!!! 😀

inac traposina ako furt,ale aspon sa nemusim sustredit na telku 😉

dracik1
29. mar 2009

MM prave zistil, ze co sme kupili autosedacku, je prasknuty plast zospodu 😠 , ma picne 😠 , som zvedava, ci nam to vyreklamuju, ja som krava, ze som si to nevsimla, ked sme to v predajni kupovali 😔

dracik1
29. mar 2009

lalu, take debiliny ako miss ma trapia fakt najmenej, to radsej pozriem Stevena segala 😀 na markize 😀

boze ma slak ide trafit kvoli tej autosedacke 😔

nana77
29. mar 2009

no klopem strasne na vsetko, co mam po ruke, so spanim problemy nemame. vecer uplne v pohode, dam do postieol, vycmulam, poprajem dobru nocku, zatvorim dvere a uz tam viac nemusim ist. zaspia pekne 😵 . cez den tak isto, doobeda spia tie 2 hodky, poobede zavisi od toho, ci sme vonku, alebo nie. v kociku potiahnu 1,5-2 hod, doma vacsinou max. 1 hod. a rano vstavaju o 5.15 ako keby boli nastavene budiky 😝 😀

nana77
29. mar 2009

lalu, my sme pozerali chvilu, lebo mm tam ma znamu - c. 8... inac, ja daru celkom mozem 🙂, aj ked je celkom pravda, ze statistka do kazdej show 😀

dracik, to vam urcite vyreklamuju... len komu sa tam bude chciet trepat..

adrolka
29. mar 2009

lalu 😀 , veru menia sa babulky moje 😵
prepla som na miss, mi ušlo, že t oje dnes, škoda, že daru som nestihla, kruccci

helka1
29. mar 2009

Lalu su drahe to je pravda, lebo ja bezne nakupujem z UK ale nie z nextu ale cez ebay a vychadza mi to dvojnasobok 😅 co za to pytaju tuna . Ale pacia sa mi v tom ze su unisex 🙂 (aj ked sa predavaju ako chlapcenske) a ja mam rada take overaliky na leto, aj min. rok sme take mali, ved su v nich obleceni na hlavnej fotke v albume

lalupa
29. mar 2009

ta 8 moze byt, aj ked by sa mohla trosku uvolnit a neposobit tak sebavedomo, to ma na nej rusi, inac pekna 😉
a videla si ju?daru?

dracik, chapem, sak jasne, cele je to onicom, pocnuc moderatormi,... 😀

nan, nase su ako vasi, ale vstavame neskor 😉

kili
29. mar 2009

a v čom sú unisix? chlapec tam má miesto na gulky?

lalupa
29. mar 2009

hodim vam moje babule na chvilu
hallllo kiwuska 😀