Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

rosarita20
28. máj 2009

cafte holky,
yas, verim, ze ti vasi znami budu v poriadku!!!
Fakt tieto "zvieracie" chripky to je brutus... ☹ ☹
My sme boli asi dva dni po vyhlaseni objavenia tejto chripky s holkou(vyse hodiny v jednej miestnosti), ktora bola s chlapikom ktory sa prave vratil z mexika ked zacalo to sialenstvo a po prichode domov skoncil na ATB.... no ked nam to povedala, aj ona mala strach a co som mala povedat ja ked mi hned na to v noci zacali obaja chlapci kaslat 😖 , ja som sa zobudila cela spotena od strachu, ci to ta holka nelapla od toho chlapika a my od nej....

zinus, deturence su krasne, ved maju byt po kom 😉 😉

jankabambulka, tebe srdecna gratulacia 😵 😵

yasmina
28. máj 2009

diddi nemali ruska ...ale new york letisko kopec ludi sa tam premelie...ostatni co tam boli s nimi tak tym nic nie je...ani jemu uz nie je zle sme s nim telefonovali...jemu bolo zle minuly tyzden mal teploti 3 dni ale paralen vitaminy a preslo ho to len mu brali vyter lebo bol v usa a dnes sa vyter potvrdil...takze je v nemocke na izolacke...

diddi
28. máj 2009

tak asi liecba zabrala....chvalabohu

yasmina
28. máj 2009

malicky je taktiez na izolacke treti den 40 C teploty 😖

grmitko
autor
28. máj 2009

ahojte

tak sme doma, boli sme u babicky v piestanoch,m prechadzali sme aj trnavou zinus 🙂

yasmi to som pocula v radiu, ze je potvrdena aj u nas, boze dufam ze sa z toho dostanu, ja mam strasny strach z takychto chorob 😒

grmitko
autor
28. máj 2009

docitavam postupne

jani obrovska gratulacia, vedela som ze to zvladnes 😉

grmitko
autor
28. máj 2009

diddi dufam ze tfj otec je iba precdhladnuty nech sa da este pred odletom vysetrit aby vam nahodou cosi nedoniesol

womenne
28. máj 2009

Saška sama si bola?ja som dnes chcela ist do solarka ale začalo pršat tak sa mi nchcelo vyzliect 😀 pojdem zajtra.

baby myslite že je vhodny darček na 40rokov-babe rastilna-slonia noha????je nadherna aj ja ju chcem pre seba našla som nadherne kvetinarstva a mju ich nadherne.

adrolka
28. máj 2009

haloo, ahojte 😉
kiwuš+janka - obrovská gratulácia, to fakt vážne klobúk dole pred vami baby, pri dvojičkách úspešne doštudovať 😉 😉
zinuš- díky za ip!!
yasmi- no to je ako zlý sen, čo si písala. veeľmi držím palce tej rodine nech sa z toho dostanú a čím skôr hlavne to bábatko 😨
u nás sa mi Amira zobudila z letargie a apatie a a už je to zase veselé a napredujúce dieťatko- baby ja sa tak tešííím 😵 😵 . jedna kočka odtialto z fóra mi písala, že to veru mohlo byť z toho očkovania a že je to častý stav 😕
A z ničoho nič z jedného dňa na druhý začala kývať, ukazovať, všímať si sestričku, spolu sa rehocú, už aj pusinky padli 😵 😵

adrolka
28. máj 2009

yas, ma ešte napadlo ,že a čo tvoj mm? nebojí sa ísť do usa? nebavili ste sa o tom, že by ste nakoniec radšej nešli, 😕 😅

grmitko
autor
28. máj 2009

ano danka sama som bola ja s nimi sama absolvujem vsetky vylety 😀 😀

adrol to som rada, ze mas zase dve stastne a krasne deticky 🙂

yasmina
28. máj 2009

adrolka tesim sa z Amirky...
este stale rozmyslame ci ist ci nie...uvidime...je to otvorene...

nana77
28. máj 2009

adrolka, tak super, ze je amirka ok!!! ten kamen, co ti padol zo srdca bolo z kn pocut az do ba!!!!!! 😀

elenita
28. máj 2009

Caute maminky, dnes bol otrasny den 😖 ti moji nie a nie spat, hodinu som uspavala, ked jeden konecne zaspal, zobudil sa druhy, alebo sa revom stale budili......uz tyzden len mrncia a mrncia a stale sa tvaria, ze su unaveni.ale spia tak 5 min!!! A Jani, myslim, ze to mame tiez zo stoliciek, ktore sa tlacia, tlacia, ale nie a nie vyjst 😖

lalupa
28. máj 2009

jankabambulka, velmi sa s tebou tesiiiiiiiimeee a gratulujeme k velkemu uspechu!!!

elenita
28. máj 2009

Jej, jankabambulka ma po statniciach? Velka gratulacia 🙂
a velmi sa tesime aj z Amirky 🙂 🙂

nana77
28. máj 2009

elenita, je to mozne, ze su to tie stolicky... tak ako marg pisala, chvilku idu, potom chvilku pauza...a pod. snad mojim aj tvojim vylezu coskoro a bude pokoj!!!

lalu, uz som chcela po tebe patrat!!!! ako sa mas? a babulky? je vsetko ok?

JANKABAMULKA!!!!!!!!!!!!!!! aj my srdecne blahozelame!!!!!!!

helka1
28. máj 2009

Ahojky,
Adrol mam radost z Amirky a som velmi rada, ze sa tvoje pochybnosti nepotvrdili 😵

Jankabambulka srdecna gratulacia a fakt baby klobuk dole pred vami ! 😉

Yas , je to strasiak, vsak ? 😒 Verim, ze sa spravne rozhodnete !

lalupa
28. máj 2009

nani, vsetko oki, dik

zinuska
28. máj 2009

caute hviezdy..

yas,uz som to videla v spravach... no strasne sa bojiiiim 😖 o seba nie,ale o deticky..

adrol niet zaco,dufam,ze najdes co hladas 😉 vrelo odporucam!!!

Sasi a preco si sa nestavila???!!!!!!!!!! 😠 😉 videla si v mojom albume foto,kde je vidiet aj zahrada?? co myslis,na to nase velke stretko by malo stacit,nie?? ...ja to myslim vazne a s tvojimi chalosmi sa moj Maxac zahra,su skoro rovnako stari.
...aj ked neviem ci sa im bude venovat,lebo ak pridu Diddine dievky,tak to Maxac bude len pri nich,on je do nich zalubenyyyy 😀

aj dnes ked sli zo skolky na vylet,tak vraj sedel v autobuse medzi babami 😀 😀 😀 no bude to betar 😅

wom podla mna je Nolina nadherny darcek!! len je dost draha,ze? 😒 aj ja po nej tuzim..

grmitko
autor
28. máj 2009

zinu sked ja neviem kde byvas a ni cislo na teba nemam 🙂 a zahradu som nevidela 😲 ale iste bude obrovska
nabuduce sa zastavime slubujem 😉 lne dnes nebolo casu

zinuska
28. máj 2009

...sak Sasi ja byvam predsa doma!! 😀 😀 😉 ty nie?? 😉

elenita
28. máj 2009

zinus, inak to, co si spominala, ze pani si myslela, ze mali su jednovajecni.tak mna sa to pytaju tiez, ci su jedno alebo dvoj a nikto nerozumie, ze parik nemoze byt jednovajecny.......ale podla mna ta pani si jednoducho mysli, ze ked sa podobaju velmi, tak su jednovajecni 🙂 a Tvoji sa ozaj dost podobaju, inak su strasne zlati 🙂 moji vyzeraju ako den a noc 😀

grmitko
autor
28. máj 2009

mna sa minule jedna taka stara pani ci su jednobunkovi 🙂
a najviac ma vytaca klasicka a prva otazka kazdeho cloveka: "to su dvojicky?" 😒 😠

nana77
28. máj 2009

hlavne asi vacsina ludi nema ani paru o tom, aky je rozdiel medzi jedno a dvojvajecnymi dvojickami...

zinuska
28. máj 2009

😀 😀 😀 😀 som sa dobre nasmiala Sasi,ze jednobunkovi 😀 😀 😀 😀 😀 perfektne! mali by sme to pisat niekde,co sa nas ludia popytaju 🙂

el,ja nemyslim,ze sa moji podobaju,tiez ma jeden hnede a druha modre oci,u teba je to tusim naopak,ak sa nemylim.. peto ma modre a Lucinka hnede,nie? ale mozno ako bracho a segra maju nieco spolocne..

😀 😀 😀 😀 😀 😀 ze jednobunkovy.... 😀 😀 😀 😀 to este ked pojdem do postele sa budem na tom smiat 😀 😀 😀 😀 😀

zinuska
28. máj 2009

...teda jednobunkovi 😎 som si nevsilma ake i pisem,bo sa smejem 😀 😀 😀 😀

zinuska
28. máj 2009

mna väcsinou zasa ludia lutuju,ze chuda tri deti a dve z nich naraz,ze to musi byt na slucku, no a ja im vzdy odpoviem,ze vobec nie,ze je to paradicka a pohodicka a oni nechapu..

grmitko
autor
28. máj 2009

no loen sa smejte, ja sa na tom teraz sulam tiez, ale vtedy som nevedela co jej mam povedat, som na nu tak pozrela cudne apotom som povedala, ano su jednovajecni 😀

nana77
28. máj 2009

zinu, ludia su cudni... mna tiez lutuju, ze "dvaja chlapci...? no co nevadi". ako keby to bolo az take cudne, ze niekto napriklad moze chciet mat dvoch chlapcov. co je nejake pravidlo, ze idealne je mat parik???