Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

zabka0609
3. júl 2009

Ahojte kocky.Ano mam narodky.potvrdzujem.dnes mam 27.daaaaaaaaaakujem veeeeeeeelmi pekne za vsetky gratulacie.velmi potesili. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a janke este raz velky dik za krasnu basnicku papa

yasmina
3. júl 2009

zabka vsetko vsetko naj naj naj 😵 😵 😵
nana krasne fotky malicku su uzasniiiiiii 🙂

yasmina
3. júl 2009

fro tak to je super 😉

grmitko
autor
3. júl 2009

zabka vsetko naj naj naj 🙂

mauzos
3. júl 2009

Zabka vsetko najlepsie, nech sa Ti splni vsetko po com tuzis 🙂

grmitko
autor
3. júl 2009

baby chcem ist do kina na dobu ladovu 3d a nemam s kym ☹ kto sa prida???
dnes potrebujem vypnut, leo nespal a mal zachvaty a mna tak strasne boli hlava, ze sa mi asi rozleti, tak chcem ist dat relax 🙂

eviska83
3. júl 2009

zabka- aj ja prajem vsetko naj,naj......... 😉
froschka- to fakt len 250e? To by som aj ja brala- tu stoji skolka cca 460£ na mesiac na jedno dieta.S jednym sme to zvladali ,ale s troma ani naaaahodou.A ja musim po roku nastupit min na 3 mes. do prace- ale ja sa uz aj tesim,ale rozhodli sme sa s MM ze sa budeme striedat- dufam ze nam to vyjde 🙂
nana- naaaadhera 😵 😵

kili
3. júl 2009

fro, to vážne len 250€??? 😕
to je nejak málo, to by som brala aj ja niekoho 😕

froschka
3. júl 2009

kili eviska no je to malo ale verte neverte napisalo aspon 10 dievcat behom 3 dni!!!

kiwuska
3. júl 2009

sasi ja by som sla ale MM ide dnes vecer do mesta zurovat takze ja som doma tento tyzden ale bud.tyzden vyrazam ja🙂

adrolka
3. júl 2009

zabka všetko najsamlepšieeee 😉
no ako mimi???????
nanuš, kráásni chalošiii 😵 😵

eviska83
3. júl 2009

froschka- mozem vediet kde byvas? mozno je pre nich zaujimava destinacia 😨 😨

froschka
3. júl 2009

eviska v rakusku - tirolsko pri Innsbrucku..asi ich lakaju hory 🙂

kili
3. júl 2009

no jo, v BA asi za takú cenu nikoho nenalákam. ale asi aj jazyk je pre nich dôležitý.

womenne
3. júl 2009

yas skušala si tu novu kavu Dolce&gusto ladova kava???ja ešte nie som onej ani nevedela,beriem sa ju kupit cez vikend.

mne už maly ležia boli sme im kupit hasičske auta strašne ich pytali,potom sme sa boli ešte byciklovat sme museli za nimi riadne švihat tak rozmyšlam že si kupim aspon korčule 😎

malym som mlieko ešte dnes nedala chuda Sebastian sice on nevracal ale zviezol sa pri brachovi 😝 tak nam držte palce nech je noc klidna 🙂

eviska83
3. júl 2009

froschka- no asi ano- mozno by som aj ja niekoho zlanarila - na anglinu 😀
womenne- vasi uz vedia byciklovat?nasmu andrejovi to akosi este nejde 😢

womenne
3. júl 2009

eviska vedia ale s pomocnymi kolieskami.ale minule som videla 2ročneho chlapca sa byciklovat bez pomocnych koliesok som čumila s otvorenymi ustami jeho mama mi hovorila že je hrozne šikovny take nadpriemerne dieta 🙂
Nikovi to tie nešlo a teraz ho musime krotit čo vali jak strela nestihame za nim.

zabka0609
3. júl 2009

Vsetkym velmi pekne dakujem za blahozelania.Velmi ste ma potesili.dakujem este raz.Teraz ma ospravedlne idem si dat pohar vina.

pekny vecer a pohodovu noc vsetkym 😉

womenne
3. júl 2009

žabka ja si už davam pripijam na tvoje zdravie 😵 😵 😵

yasmina
3. júl 2009

😝 wom.este som neskusala...lebo ja si robim latte a do toho si dam kopcek vanilko.zmrky plus slahacka a polejem likerom vajecnym

womenne
3. júl 2009

no wow to som neskušala ale pri prvej priležitosti si dam,ake si ešte robiš?to maš nejaky velky pohar?

froschka
3. júl 2009

eviska ja som si nedokazala predstavit ze by som mala v byte cudzieho cloveka ale zial som v takej situacii ze to musim urobit
babysitterky z agentury stoja 10eur na hodinu..halooooooooooo kde sme....
a je u nas este nieco ako tagesmutter-denna matka to su zeny s kurzom ktore maju vlastne deti a beru si k sebe este cudzie tam zaplatis 2,50 eur na hodinu ale za cely mesiac sa to navysi cize toto je naj volba
a ak mate volnu izbu tak by som nevahala...

taella
3. júl 2009

ahojte ,
asi ste nepostrehli moju otázku , ale chcela som vedieť koľkokrát denne môžem dať malej kašu , lebo mi už totálne odmieta piť mlieko , ani cez lyžicu nechce , už som skúšala do mlieka lyžiču kaše , aj rozdrvené keksy , ale vypije max. 60 ml. Dnes pred obedom som jej teda urobila kašu a tú mi pekne celú spapala . Ale asi nie je dobré aby mala kašu , lebo sa bojím aby ju nezapieklo .

yasmina
3. júl 2009

taella myslim si ze 3 x denne urcite mozes 😉
wom. no dost velky pohar ja si davam karamelovy vajecny alebo kavovy liker a raz zmrzku raz slahacku alebo mliecnu penu ochutenu a tak...

nana77
3. júl 2009

ahojte kocky!
dakujeme za pochvaly!!!

tealla, ja som aj postrehla otazku, len neviem odpovedat... osobne si myslim, ze kasa by sa takemu malemu dietatku mala davat 1xdenne, mozno, ze max. 2x, ale castejsie urcite nie. celkom iste nie namiesto dennej davky mlieka. a este nemate vysledky na tu alergiu? ja neviem, sa mi zda, ze nam to tak dlho netrvalo... verim, ze mala ju nema a zmenou mlieka sa to spravi...

nana77
3. júl 2009

yas, ty si ina labuznicka 😀 😎 😀

lalupa
3. júl 2009

nani, prekrasny farebny bazenik, no komu by sa tam nepacilo 😉 a chalani su sladunki, ked spinkaju 😵 😵 😵 to zboznujem aj na nasich 😵 taka vodicka ich vyborne znici a spanok je neodolatelny... 😔

taella, s takym niecim som sa este nestretla, verim,ze je to len tym teplom...kasu jej davas do flasky? oficialne plati, ze jeden mliecny prikrm nahradit kasou, o viacerych som este nepocula...vies potom do nej natlacit nejako aj cistu vodicku alebo cajik?
u mojich sa stane,ze maju par dni odmietania mliecka, ale potom sa opat rozpiju, no zabera jogurt a ine veci,ktore este vy nemozete ☹

yasmina
3. júl 2009

nana ale to uz nie je kava ale taka mnamka 😝
dnes som kupila mascarpone aj amareto takze zajtra robim tiramisu uz sa tesim...

lalupa
3. júl 2009

taella, precitala som si,takze moze byt problem vo flasi,kedze pekne papa lyzickou, napis,aky mate cumlik, prietok a tak, mozno je tam pes zakopany 😉

ajka72
3. júl 2009

taella ani ja som s takým nestretla resp. keď odmietali jeden typ mliečka tak sa skusil iný nie je mliečko horké?, ťažko povedať koľkokrát kašu ale podľa mňa nemožno kašou uplne nahradiť mliečko skus sa poradiť aj s pediatričkou, ja by som skušala aj iné mliečko resp. počkala na výsledky na alergiu a aspoň tu trošku čo pišeš že vypije tak by som jej dala do výsledkou 😉