Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

ajka72
20. jún 2009

rosarite aj lenke som už písala IP, s katullkou som si už písala

ajka72
20. jún 2009

lalu aké si kupila plienky do vody ja s nimi nemám žiadnu skusenosť

lalupa
20. jún 2009

aji,mam huggiesky podla vahy bab, este sme ich nemali, takze netusim, ale existuju aj babylove na plavanie,lacnejsie

womenne
20. jún 2009

yas vidiš ešte a nazov popletiem 😠

lalu a kedy idete,kolko ti to trva?mne 5dni dnes mam druhy den tak ani nikam nejdeme,bolesti jak svina no ešte 3dni ☹ ja mam tež doma baličk plienok do vody ked sme boli na slovensku pred zimou v nemocke sm kazala tatikovi kupit plienky nejake male balenie len do nemocky a on mi doniesol do vody 😝

tak mi mame uplne zavirovany monitor no des ☹

lalupa
20. jún 2009

no idem ja budit baby, ale chapem,ze sa im dobre spi 😝

womenne
20. jún 2009

aj ja mam tie huggiskysu najlepšie 😉
ja chcem receptik 🙂

lalupa
20. jún 2009

wom, ideme v pondelok na 4 dni, 3 noci, zvyknem mat aj tyzden, ale intenzivne a bolesti 3 dni, kaslem na to, nadopujem sa analgetikami...ale chlap bude besny 😀

womenne
20. jún 2009

no to verim 😀 to je naprd však?ja tiež musim všetko planovat kvoli mrche ešte aj zubarku 🙄

lalupa
20. jún 2009

a/ 300g polohrubej muky, 3 zltka, 10g praskoveho cukru, 180g hery a 1/4 prasku do peciva, urobit cesto, neda sa valkat ani roztierat, dat na vymasteny a pomucneny plech a piect do polovice
b/ z 3 bielok a 150g cukru (dala som krystal) urobit penu, pridat hrncek ribezli a potriet napoly upecene cesto, dopiect do zlatista
vonia krasne,aj chuti vyborne, ak mate velky plech (my mame miele ruru), tak treba dat spravit viac cesta, lebo je to potom tenucke...ja som prisla na to,ze na moj velky plech musim toho dat aspon o tretinu viac, teraz som len skusala a utvrdila sa 😉

vyborny sposob,ako spapat zdrave ribezle, dokonca aj bambule mnamkali 😝 😉 , apropo, uz nemame, keby ste chceli prist 🙂

lalupa
20. jún 2009

idem budit, papa vecer

grmitko
autor
20. jún 2009

ahojte babulky

joj ale vam zavidim to stretko v tatrach 😵 😵
nana ja sa hlasim na stretko v sade janka krala ked bude na to vhodne pocasie 🙂 ani teplo ani zima 😝 😀
yas dufam te to ozaj bude "IBA" angina a ze budes coskoro ok 😉

ja inak mojho prehoarat tiez ist aspon do tatier ale neviem ci ho zlomim 😒 penazi sice naviac nie je, ale potrebovala by som vypadnut a trosku si oddychnut 😎

womenne
20. jún 2009

jejda to by som mala zvladnut už len počkat kedy naši pošlu ribezle,ale na mmb som videla prefiš omačku s ribezlami chem vyskušat cez tyžden ešte mam trošku v mraziaku.

yasmina
20. jún 2009

lalu a na kedy planujete stretko?na nieco ho mozno spracujem...

ajka72
20. jún 2009

yas planujeme ho v období medzi 15.7 -18.7. presný deň, miesto a čas sa upresní

helka1
20. jún 2009

Ahojky,
dakujem za predcasne gratulacie 😵 NArodky maju drobci zajtra a aj zajtra oslavuju 🙂
Yas normalne som sa zlakla ale aj tak daj sa rychlo do kopy 😉
Plienky na plavanie sme mali babylowe su OK , teraz som kupila huggies tak uvidime 😉
ajka poslem ti cislo do IP 😉
Este na nieco som chcela reagovat, ale neviem na co 😅 😅 😝 😝

helka1
20. jún 2009

Jooo, uz viem Lalu to pocko vam nevychadza ☹ to ma mrzi...
Mima, velmi rada by som sla v tvojich slapajach 😀 musim si tvoj navod zobrat k srdcu 😀 😀 😀

zuzka.25
20. jún 2009

ahojte
ja sa hlásim na zraz v sade janka kráľa 🙂

vítam nové maminy, nech sa vám tu páči...

yas, ty si ma docela vystrašila, no dúfam, že to je ozaj "len" angína

yasmina
20. jún 2009

V pondelok zacinam preventivne Tamiflu...nechcela som vas strasit ...teplota klesla este ze existuje panadol extra...

mima595
20. jún 2009

My sme mali aj Huggies, aj z DM - myslim, že su to Babylove - a nevidela som medzi nimi ziaden rozdiel - teda okrem ceny 😀 Aj mne ostalo skoro cele balenie z DM - tak som to s kludnym svedomim nechala na tento rok, ved, že vyuzijeme, lenže to ma nenapadlo, že už možno budeme bez plienok 😉 , co aj sme 🙂
Ja sa tak na polovicu pripajam k stretku v tatrach v tom termine - 15-17. - teda este som nepozerala, ale keby to bolo cez vikend, tak by sme naplanovali vikend na chatu a spojili by sme to s vyletom do Tatier.

katarinka123
20. jún 2009

ahojte
aj ja prajem helkinym drobcom vsetko naj.
moji tiez spali do siestej a druhy do pol siedmej,takze vecierka o pol deviatej asi dnes nehrozi 😝

lalupa
20. jún 2009

nase som nevedela zobudit, az o 18,40, vstali neskutocne krasne vyspate a stastne...
starsia bambula sa naucila dnes svoje meno, cely cas pred spanim si ho opakovala, aby nezabudla,zlatino,tak kraaasne to zneje z jej pusy 😵 😵 😵
pribudli nove slova, uz zretelne niektore - opica, ada (ahoj), miňa (mačička), kačička, piši piši, cici, telka, havo, havko, kde si? ,...

wom, daj recept na tu ribezlovku, zaujima ma to ;)

yasmina
20. jún 2009

lalu musis mi napisat priebeh dna co vsetko s nimi robis asi robim nieco zle nasi nerozpravaju nic 😔 mama kde si tata ham a to je vsetko

lalupa
20. jún 2009

yasmi, ty sisi, my sme baby ukecane po mame, ty mas chalanov a v poriadku, chalan a ukecany k sebe nejde 😉
inac dokonca v restike hulakame a nenechame ludi sa najest, vkuse ukazuju na ludi a pytaju sa,ci papaju 😀 a potom si to svojim zvlastnym niekedy nezrozumitelnym sposobom komentuju a rehocu sa 😀
minule ma cely den nenechali nic dopovedat, skalali do reci, a este a zvysili hlas, nech sa neopovazim nieco dodat 😀 , trpela som
😀

yasmina
20. jún 2009

lalu 😀 no ale moj mimi nehovori nic to len maxim ...mimi len mama a nic nic ine a na vsetko hovori ííííííí

helka1
20. jún 2009

LAlu 😀 😀 😀
Yasmi hodis sem nejake photos zo Statov ?

yasmina
20. jún 2009

helka mam plne albumy...musim si to poukladat a tak oki?ale robotka je to na zajtra.
idem spat ide mi hore teplota,,,
pa kocky

lalupa
20. jún 2009

heli ahoj, radke a adamkovi prajeme k druhym narodeninkam vela prevela lasky, zdravia, stastia, vela slniecka, radosti, dvojickovskej srandy a pohodicky 😵 posielame pusky xx

yas, fakt sa netrap, jedneho dna ta prekvapia 😉 , ved nie je krasne, ze neexistuje pre nich nic ine len MAMA??? 😉 😵 😵 uhol pohladu, nic ine nepotrebuju povedat, ved mama uhadne vsetko, co im vidi na ociach 😉

helka1
20. jún 2009

Dakujeme za vsetky gratulacie 😵 😵 😵 😵 😵
Yas ani mi sa v rozpravanie nepretrhneme ☹ 😝 a to mame viac a zajtra sa neopovaz vkladat photos, bo neviem ci bude casu tuna nakuknut 😉 😀

grmitko
autor
20. jún 2009

yasmi z toho si nic nerob, nasi do dvoch rokov mali asi 15-20 slov a tiez som uz panikarila ale presli dva roky a rozkecali sa a teraz ich neviem zastavit 😀 😀

lalupa
20. jún 2009

yasmi, vyzdrav sa z toho rychlo, dobru noc
dobru nocku aj ostatnym papa
helkovcom krasny den zajtra