Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

rosarita20
26. jún 2009

yas, ja cakaaaaam 😀 😀 😀 😝

rosarita20
26. jún 2009

Baby, ja mam stale pustene deluxe music, kde davaju jacksonove pesnicky..a moje deticky pred chvilkou vstali a druhorodeny mi vravi, "maaamiiiiiiiiiiiiiiiii, nieee sateliit kukat, neceeem toho ujaaa, neceeeem"
No holt, ta dnesna mladez, neviem kto je "king of pop" 😀 😀 😀 😀 , tak som to musela prepnut na vlak thomas 😝 😀

yasmina
26. jún 2009

ros aj ja by som kricala jackson nieeee a radsej kukala vlacik tomas 🙂 ja jacka nemusim...aj ke dmi ho je uprimne luto najma jeho deticiek 😔

yasmina
26. jún 2009

kocky bola som dnes o 17:00 na poste a cestou domov prietrz , strasne zacalo fukat, metelica som myslela ze ma odfukne , zacalo liat, tak som zacala bezat a jasne ze skratka nie po chodniku ale krizom k bloku popod stromy a 3 sekundy predmnou spadol velky konar sa odlomil zo stareho gastana keby spadol na mna tak neviem neviem... 😒 co to malo byt???dakujem anjelickovi straznemu nado mnou....som z toho este stale rozklepana...

margaretka11
26. jún 2009

yasmi preboha, ešteže si v poriadku ☹ .

yasmina
26. jún 2009

marg. to by bolo teda ze keby ma klepol konar 😖
a prisla som domov a do 5 min. prestalo fukat...
inac MM ostal v BA na letisku let co mal ist 16:15 zrusili tak tam trci a caka n na 19:30 na dalsi cize pride ked budu drobce spat....parada uz sa tesim ako ich budem sama kupat...

margaretka11
26. jún 2009

čaká ťa hektický večer 😝

katarinka123
26. jún 2009

ahojte
yas.muz lietaaj na cez slovensko

jankabambulka
26. jún 2009

čaute
kedy idete na stretko a kam? ja steééémmm

adrolka
26. jún 2009

ahojtebaby 😵
lalupa, tešííím, že ste sa mali supeeer. budú aj fotky?? to aby som zase niečo nezmeškala.
yasmi, tak modelka, vravíš? no ani sa nečudujeem 😉
majkldžeskon: ľutujem ho a považujem ho fakt za kráľa popu, i keď ja som jeho fanúšik nikdy nebola...to ja som skôr na elvisa 😉
u nás idú horné očné zuby u Amirky.... totálne je zase zmenená, bez nálady, chúďa moje..zatiaľ v noci aj cez deň spinká oki, tak aspoň to.

jankabambulka
26. jún 2009

dračíkovcom:

Ku šťastiu vraj stačí málo,
vyber si vždy správny lós.
JURAJ, to je meno kráľov,
preto ho vždy hrdo nos!
Celý život vášho Jurka
nech obchádza každá búrka.
Nech nepozná smútku Tieň,
to mu želám v tento narodeninový deň.

Každý rok máme za ľubom,
ked sa zvítame s JAKUBOM,
ja i tí, čo sú pri mne,
zaželať Ti úprimne v rokoch, čo sú na obzore,
šťastia hory, zdravia more.
Po celé dni ostaň stále svieži,
v spokojnosti život preži!

OBOM všetko naj naj naj lepšie k narodeninám

jankabambulka
26. jún 2009

leni príjemnú dovolenku

lumah
26. jún 2009

Jeeej dracik vy už máte ročik!!!!! GRATULUJEMEEEEE! 🙂

katarinka123
26. jún 2009

LUMI VED AJ VAM SA TO UZ KRATI UZ AJ VY SA BLIZITE K TOMU ROCIKU

katarinka123
26. jún 2009

😉 😉

grmitko
autor
26. jún 2009

caute,
tak sa hlasim z blizkeho okolia piestan 🙂 🙂
zajtra mame stretko s jami, tak sa tesim aj deti a tesia, dnes sme sa namakali a zajtra muz este pokracuje, tak mu nezavidim, ja idem vegetit 😉 😀

leni krasnu dovcu zelame 🙂

yasmina
26. jún 2009

jankabambulka ty pises take krasne priania...
budem maz o chvilu narodky dufam ze nieco zlozis aj mne 😀

jankabambulka
26. jún 2009

yas- diky . a kedy to máš?? napíš do IP 😉

lalupa
26. jún 2009

mima, ty si na tom kupalisku niekedy bola? napis viac,pripadne daj vediet,ak hodis foto...

marg, ahahhaa walkman a jackson 😀, proste nasa doba, pamatam,ako sme na zakladnej robili program a tancovali pre celu skolu na "bad", juj boli sme hviezdy, 😀 😀 😀
dnes na funradiu davali jeho hity, no tancovali sme vsetky baby 😎, nemusela som ho ako cloveka, ale jeho pesnicky, hlavne tie skore, nie najnovsie ano 😉
proste osud legendy, ako marilyn a elvis, nemohol zostarnut, aj ked by sa rozsypal tak ci tak... 😅

yas, ved daj kopiu kazdemu 😎,nech viem, s akou star to mam do cinenia 😎

apropo, pridavam sa do klubu fanyniek vlacika toma 😀

lalupa
26. jún 2009

yas, poslala som ti vcera ip, nechce sa ti pisat, cooooo???

fotiek mam len zopar, dohodnite sa na case vecer, ukazem 😉

lalupa
26. jún 2009

taaaaaaaaakze spinkate???
oki,dobry napad,papa 😉

margaretka11
26. jún 2009

lalu tak nejak, legendy zrejme odchádzajú skôr, aby priveľmi nezostárli 😉

margaretka11
26. jún 2009

lalu kam letíííííš?

margaretka11
26. jún 2009

no pekne, tak teda čaute

lalupa
26. jún 2009

dobru nocku marg, vsetky zmizli ☹

mauzos
26. jún 2009

vsetky nie 😝

ajka72
27. jún 2009

ahojte dievčatá chcem sa opýtať na tohom vláčika toma vidím že teraz letí a asi ho pozeraju vaše deťurence kde je to možné dostať, je to na dvd, ?

taella
27. jún 2009

ahojte ,
idem sa ku vám opäť poradiť 😉 Aj naši pekne prespia celú noc od ôsmej do šiestej - siedmej rána , ale na to , že majú 5 mesiacov sa mi zdá , že cez deň papajú veľmi málo . Mliečnu dávku máme 4x denne a jedna je už zeleninová . Obidvaja mi ráno vypijú po 180 ml a potom som rada , keď Karolínka mi vypije aspoň 100 ml a Oliver ten iba 130 ml. Podľa ich váhy by mali vypiť už aspoň 160-180 ml 😖 Doteraz pekne priberali , kilo na mesiac a naposledy keď sme ich vážili tak za dva týždne pribrala Karolínka 300g a Oliver 500g .
A ešte jeden problém mám s Karolínkou , že tá sa nevie pekne najesť , keď pije z fľašky tak mliečko jej po chvíli začne vytekať z kútikov , ale najprv jej musím samozrejme dosť tu fľašku to pusy 😠 , lebo keď ideme jesť , tak to je krik neskutočný 😲 najprv cumeľ na ukľudnenie a potom ho rýchlo vytiahnuť a nahradiť fľaškou a po chvíli je aj tak nespokojná , stále otáča hlavu, proste ju nakŕmiť tak to je umenie 😠 😒

mauzos
27. jún 2009

ahojte 🙂

ajka ja ti neporadim, my este ropravky nepozerame 😉

taella mne toto robil Tomi, ked sme mu este davali HA mlieko, bolo velmi riedke, nestihal ho zrejme hltat a tak sa zlostil, bol nervozny, metal so sebou .... Odkedy sme presli na AR mam po probleme, pekne papa este si pri tom tak spokojne mrnka 🙂 Nemas nahodou v cumliku velku dierku?
s davkami ti neviem poradit, lebo nasi papaju bez problemu 210 a aj viac. No ale vsak sme vahovo skoro rovnako s vasimi 😝

jankabambulka
27. jún 2009

ahojte
keď píšete o miečku, ja by som sa chcela spýtať, už nemám toľko mliečka a tak som skusila dať nutrilon confort -ale úplne to odmietajú 😠 ! keď im tam dáme pol balíka vanilky tak zjedia, ale len tak 100 a pritom papajú 240!
aké mliečko dávate vy?? čo im kúpiť. lebo ja som im dávam normálne 3,5 a 1,5% tak ako mi poradila suseda /detská dietarka či ako sa to volá, zostavuje stravu pre jasličkárov/ . a ke´d pôjdeme na dovču tak sa mi tam neche trepať kartón mlieka. tak by som chcela dať to UM. poradte , prosím - DIKES