Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

zinuska
12. aug 2009

vyborne,sak mas dve ruky!! a kedze si dvojickovska mama,isto vies makat naraz s dvoma rukami 😉 😉

jaaaj,baby mne tu mrncia decka a ja nic,lebo kukam na tie ich chrbaty slachove 😀 😀 sak toto je tiranie zien!! 🙄

margaretka11
12. aug 2009

jasné, že zvládnem makať oboma rukami naraz a ja som taká frajerka, že aj každým okom budem čumieť na opačnú stranu 😀

zinuska
12. aug 2009

jak sa hovori s pravym okom do laveho vacku 😀 😉

no nic. idem sa ja s nimi pohrat. 🙂

zinuska
12. aug 2009

s detmi samozrejme 😀 😀 😀

grmitko
autor
12. aug 2009

zinus 😀 😀 😀 😀

margaretka11
12. aug 2009

zinu, ešte že si to konkretizovala lebo už som chcela kontaktovať tvojho manžela 😀 . Že ako či vie, že ty sa cez deň hrávaš so svalnatými majstrami? 😀

grmitko
autor
12. aug 2009

no marg, hadam by is nezalovala 😝 😝 😝

margaretka11
12. aug 2009

tak to v žiadnom prípade, však aj ja som sa chcela ísť pokochať 😉 . Len som si zinu trošku doberala 😀

grmitko
autor
12. aug 2009
cherry01
12. aug 2009

ahojte, no vidím zinus, o chvilu budes mat dlážku vydrhnutú ked sa tam všetky baby nahrnuuu 😀 bude sa lesknut ako zrkadlo 😀
Veru z Kristínky je blondína riadna 🙂 a každým dnom ako jej robím copík, cítim ako hustnúúú.. úžasné 🙂 a to ich mala čierne ako uhoľ

cherry01
12. aug 2009

presne nana, ako hovorís..Tomi mamina a Kristínka ocino..ale sú aj takí čo povedia naopak 🙂

womenne
12. aug 2009

Ahojky cherry kristinka je užasna a stymi vlaskami 😵 ja často pozeram vaše foto,užbyvate v novom?

cherry01
12. aug 2009

ahoj wom, nie ale už finišujeme..maľuje sa , prídu robiť kuch. linku... a tak. 😀

womenne
12. aug 2009

baby musim e sa dohodnut a kedtu bude zase chipen striptis tak pojdeme ja na ne tiež chcem strašne ist 😵 😎

katarinka123
12. aug 2009

ahojte cherry mas krasne foto .su zlatucky

zabka0609
12. aug 2009

Ahojte dievcata

marg aj moja Nikolka si dnes roztala spodnu peru a opisem vam to podrobnejsie.Spadla z lavice rovno na pusinku.Zacala sa valit krv tak som ju vzala do kupelne poumyvat,ked tu zrazu jej nieco z pusinky vypadlo.prva moja reakcia bola boze moj to su zubky aj s dasienkami.Som vam normalne bola v soku,ale mala az tak velmi neplakala.Strasne rychlo som rozmyslala co robit takze som ich obidve rychlo obliekla kedze som s nimi sama a nema mi ich kto postrazit a utekala som na pohotovost.na detskej pohotovosti mi povedali,ze to musim ist na chirurgiu.tak Nikolka na rukach,Andrejka za ruku a davaj na chirurgiu.nemali nikoho.vzali nas hned.Lekar zareagoval asi takto,ze to musime ist na stomatologiu.A ja na to,zeby sa jej len pozrel do pusinky ci je to vazne.Tak s velkou neochotou to urobil a zistili sme ,ze zubky nema vybite len preseknutu spodnu peru.Mala totiz predtym papala zemiacky a ked sa to vsetko zmiesalo s krvou tak to vyzeralo ako dasienko so zubkami.Vtedy mi kamen spadol zo srdca.Tak som chcela lekarovi povedat,ze som sa nalakala alen pre istotu som ju vzala na pohotovost.A ten kreten na mna spustil,ze uz budte ticho ved odkedy ste sem vosli len rozpravate tak uz prestante a mozete byt ticho?a ja som pri tom povedala asi len par slov a to podotykam,ze som mu len vysvetlila strucne co sa stalo.A potom povedal,ze zajtra rano mame prist na kontrolu na chirurgiu.Som sa tak nastvala 😠 no bolo mi hrozne.A zajtra sa mu na tu kontrolu mozem zvysoka vys....t.Asi potrebuje len meno pre pistovnu kedze dnes nam nevystavil ziadny doklad.Musela som vam to tu napisat.Az mi je lahsie.Asi sa mu nepacilo,ze ma sluzbu.ale je to aj tak kreten.Ved videl,ze som sama s dvojkami.No nemam slov.S takym arogantnym pristupom som sa este nestretla.Takych by mali prepustat nie na hodinu,ale na minutu. 😠

ajka72
12. aug 2009

ahoj zabka no naozaj strašné, taký bezohľadny neľudský prístup veru taký lekári by vobec nemali ordinovať a hlavne keď maju ošetrovať deti, musia počítať že okrem detičiek su vystrašní aj rodičia a ja som už rozmýšľala čo sa neozývaš a ty máš zatiaľ také starosti, mne zase dnes natálka zjedla schuti masko na smotane a vonku stále že ju boli bruško až ju dvakrát prehnalo a prvykrát od kdey su na svete tak vonku zvracala a to celý obed, no nadšená som nebola ale na druhej strane sa jej muselo uľaviť a doma je už o.k., ale vonku to bolo hrozné kočiar špinavý, jej oblečenie, nevedela som čo mám skor čisti a ratovať, ale už je dobré, verím že aj Nikolka bude zajtra na tom lepšie, budem na vás myslieť, inak mne natálka v nedelu na záhrade si preťala spodnu peru a naozaj krv sa valila tiež som myslela či nešiel aj zub alebo či netreba šiť a dnes to už má celkom pekne zahojené uvidíš aj Nikolke sa to skoro zahojí, držte sa 😵

jankabambulka
12. aug 2009

žabka, prosím ťa, nie si náhodou z bystrice?? aj u nás sú mudr. takí šikovní a hlavne "empatickí"-teda česť výnimkám

womenne
12. aug 2009

žabka no to je pristup by som mu nadala lebo ja sa neseriem ked na mna niekto udvihne hlasa bez prava. 🙄

zabka0609
12. aug 2009

ajka naozaj to bolo strasne a odkedy sme dosli domov tak len na rukach chcela byt a stale poplakavala a hovorila,ze urobila bum,a ze ju boli pusinka.Boze ajka tak to aj ty si mala perny den.tiez nezavidim.A lenke nebolo nic?Vies ja som minule urobila tiez nieco na smotane nejake mesko,papali to vecer a rano mi obidve hnackovali a ukazovali,ze ich boli brusko tak uz radsej pre istotu na smotane nic nerobim.Radsej to zahustim mliekom a mukou a to im chuti a ziadne zaludocne problemy z toho nemaju.Tak dufam,ze aj natalke uz bude len dobre chudatko.Aj vy sa drzte. 😉 tiez na vas budem mysliet.papa

janka nie z bystrice nie,ale z takeho zapadakova co sa vola Bardejov vies?Mesto je to pekne a mame aj kupele,ale to je asi vsetko.Vies u nas su si lekari svojim miestom isti a takmer vsetci su podplacani.Ved len ked idu zeny rodit tak davaju lekarom nehorazne prachy za to,ze ich odrodili a k tomu nejaku super flasu taku najdrahsiu.som to mala moznost vidiet na vlastne oci.dokonca ti ludia stali v rade pred kancelariou lekara alebo primara.aj mne poradila jedna pribuzna,ze ak to su dvojicky tak minimalne 5000 sk lekarovi do vrecka inak so mnou nehnu.a nedala som nic ani meke f a som tu aj s dvojkami.pre pana kde sme to ved to je ich praca.no nemam slov

ajka72
12. aug 2009

zabka Lenke chválabohu nebolo nič, Natálke to jednoducho nesadlo a zjedla to hltavo, ale už budem verím že dobre 😒 ,

margaretka11
12. aug 2009

Žabka, nepríjemný zážitok, častokrát už mám dojem, že nie lekári sú tu pre nás, ale my pre nich. A vlastne nám robia milosť, že si nás vôbec všimnú, ale inak ich to strašne obťažuje 😝 . Ja som mala len to šťastie, že švagor je lekár a on Simonke peru zašil. A moja malá hrdinka iba dvakrát zaplakala, veľmi pekne sa držala 🙂

zabka0609
12. aug 2009

marg tak to bola Simonka naozaj velmi statocna.aj ja chcem svagra lekara 😀

tu teraz sedim a rozmyslam preco som mu nieco nepovedala,keby bola pri mne wom tak ta by mu veru povedala svoje 😠 😀 ,ze wom?

margaretka11
12. aug 2009

Žabka lebo to je normálne, že v takej pre teba stresujúcej situácii ti nenapadnú ostré slová na adresu lekára. Predsa si sa trápila, či sa bambuľke niečo nestalo.. Mne sa to stáva často, že mi niekto niečo povie, čo by vlastne ani nemal povedať, ale mňa v prvom momente nenapadnú tie správne slová na britkú odpoveď. A potom ma to štve, že som si to len tak nechala 😝 .

zabka0609
12. aug 2009

marg mozeme si podat ruky aj ja som taka 😝

margaretka11
12. aug 2009

A k tomu švagrovi, ja som mu aj povedala, či by nebolo lepšie, aby to Simonke zašil nejaký jeho kolega, bála som sa, aby sa ho Simonka nezačala báť, keď jej spôsobí bolesť. Ale je zaujímavé, že to zvládla úplne super a tak to bolo možno aj pozitívum, že ju ošetroval niekto, koho dôverne pozná 🙂

ajka72
12. aug 2009

ja suhlasím s marg jednoducho ťa v tom rozčúlení nenapdnu tie správne slová, ktoré ťa napdnu až neskor, nič si z toho nerob treba veriť že nejaká osobka mu to vytmaví 😉
marg ako vám ide nočníkovanie 😨

zabka0609
12. aug 2009

marg a on je chirurg?to normalne mal vsetko na sitie doma,alebo ste boli u neho v ordinacii?sorry,ze sa tak blbo pytam,ale naozaj toho bolo dnes na mna vela ☹

margaretka11
12. aug 2009

žabka, boli sme uňho v ordináciu, má ju od nás vzdialenú pár metrov cez cestu a áno, je chirurg 🙂 . Naše šťastie 😵

ajka, cikanie už jedna paráda, ale s tým kakaním je to ťažšie, neviem, ako im to priblížiť a vysvetliť. Tak ale čo sa nám dnes stalo 😀 . Simonko si "nadělal" do slipkov a tak som ho zobrala so mnou na wc, ukázala som mu ako hovienko čľuplo do wc a povedala, že teraz pôjde dolu kanálom za Nemom (deti zbožňujú Nema). Tak sa Simonko pozrel a spokojný išiel preč, že teda hovienko putuje za Nemom. Keď tu zrazu pár sekúnd nato sa rozplakal, že ide hovienko a chce plienkuuuuuuuu 😢 😢 😢 . Našťastie som na wc mala redukciu založenú a tak som ho švihom doviedla na wc, posadila a hovienko (riadny pytónisko) padlo a čľuplo. A ja Simonka chválim, že sa prvýkrát vykakal ako veľký chlap a to moje dieťatko velikánsky plač, akoby ho niekto o to hovienko okradol 😀 . No ale potom už bol hrdý. Čo mu však nezabránilo večer pred spaním pustiť ešte jeden bobek do plienky 😀 . Dnes kakal na fázy 😀

zabka0609
12. aug 2009

kocky idem ja uz spat.som dnes velmi unavena,ale som rada,ze som si s vami popisala.vsetkym prajem dobru a hlavne pokojnu noc a sladke sny. 🙂