Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
18. aug 2009

helka, elenitka, vsetko naj naj naj k meninkam 🙂

my sme dnes boli v demanovskej jaskyni slobody, bolo super, deti to zvladli bravurne, je to viac ako kilometrovy okruh, boli uzasni 😵 😵 potom sme grilovali masko na zahrade a tam sa vyblaznili a zajtra sa chystame na kupko do liptovskeho jana, tak sa tesim bo tento rok sme vodu este ani nevideli 🙂

lenkamt
18. aug 2009

ahojte 🙂

Barborke dodatočne všetko naj, baby však sa pripomínajte to sa nedá sledovať 😉

napr ako ja - baby 4.9. mám narodky 😀 za týždeň zopakujem 😀

Elenkám a Helenkám tiež všetko naj 🙂

Helka - 😕 to si si snáď vybrala smolu na rok dopredu 😉

Saši super že sa máte dobre, Verča výskala celá bez seba že prídu dvojičky z bratislavy 😀

grmitko
autor
18. aug 2009

Juj veru Leni, aj my sa uz na vas tesime 🙂 a zatial sa mame fajn, deti su sice besne, cez obed nespavaju, takze do vecera je to zahul, ale da sa a moj ufrflany manzel sa tiez da, dokonca s nami dobrovolne travi cas 🙂

kiwuska
18. aug 2009

... elenka, helenka aj ja sa pripajam k meninkovskym blahozelaniam, a aj leuskovi dodatocne vsetko naj- cmuk na licko na Liptov🙂
a saska uzivajte si to tam, robte fotky nech mame co pozerat, a muzicek nech nefrfle a uziva si deti a manzelku🙂🙂🙂🙂

ajka72
18. aug 2009

lenka pozerám že máš narodky 4.9., moje baby su 6.9., svokra je tiež 6.9., ja som 12.9., a brat je 2.9. takže u nás je september naozaj pestrý 😅

kiwuska
18. aug 2009

MM je 6.9 tiez🙂 mama 12.9:)

ajka72
18. aug 2009

kiwuska takže aj u vás samé panny 😀

kiwuska
18. aug 2009

mnooo este aj otec ale ten je 24.august xixix🙂

lalupa
18. aug 2009

jej helka, prepac, vsetko naj naj k meninkam 😵

my 16.9. mame zase vyrocie 😅

baby, zdravi vas vsetky yasmi, ma priserne tazke obdobie, drzte jej palce,aby vsetko dobre dopadlo a veci neboli take zle,ako vyzeraju... ☹ 🤐 je tu vraj s nami, cita si nas...

jankabambulka
18. aug 2009

helenka všetko naj naj naj - nech nepoznáš lásky klam to ti prajem k dnešným meninám
Nech ťa život po šťastných cestách unáša,
každý deň nech radosť a pohodu prináša
a každá chvíľa nech spokojmosťou hreje,
to želám k meninám Tvojim milým!

helka1
18. aug 2009

Babenky dakujem velmi pekne 😵

Janka basnicku som teda este nikdy nedostala, dik 😵

U nas je september tiez pestry 😅 , svokor ma narodky, moja mama je 1.9, dalej slavia Michalovia - /moj oco a brat/ a nakoniec sme sa aj 5.9 brali 🙂

margaretka11
18. aug 2009

Ahojte 🙂

Aj ja sa pripájam ku gratuláciám Elenke a Helenke, želám vám všetko naj, naj, naj k meninám 😵 😵 😵

Lalu, pozdrav yasmi odo mňa, držím jej palce, nech ťažké časy čo najskôr prejdú a zas jej zasvieti slniečko 🙂

margaretka11
18. aug 2009

júúúú a Janka, oneskorene gratulujem Barborke k narodeninám a želám jej hlavne zdravie a aby sa jej krásne darilo a robila vám radosť 😵 😵 😵

zinuska
18. aug 2009

ahojte baby. tak som tu zas dva dni nebola.. 😒 takze oneskorene ale predsa prajem vseeeetko naj naj naj Janulkinej Barborke a gratulka aj meninkackam Helke a Elenitke!! a Leni tebe radsej popredu vsetko naj!! 😀 😉 Zdravucke budte!! to ostatne pekne pride samo!!

Yasmi neviem co prezivas,ale lalu pise,ze je to tazke,tak moc moc drzkam palce,nech to zvladnes a nech sa vsetko na dobre obrati a nech si coskoro tu s nami a usmiata!! neboj vsetko zle preboli a pomynie sa a vyriesi sa to!!! posielam ti veeela pozitivnej energie. ja sa riadim heslom,ze vsetko zle je na nieco dobre a treba sa z toho poucit a byt "vdacny" aj za to zle,lebo niekedy sa deju zle veci,ale maju zmysel,hoci v tej chvili,ked to zle prave prezivame sa nam to tak urcite nezda a tazko sa tomu uveri,ze aj zle veci maju zmysel,ale casom to pochopime,preco sa dialo to a to tak a tak. Drz sa kvetinka!!! sme vsetky s tebou!!!!!!!!!!!

zinuska
18. aug 2009

baby od zajtra mame zas majstrov!!!! takze je to vyzva pre vas!!!!!!! 😉 😉

Nanus,ak si tu,kuk na FB!!!! 🙂

zabka0609
18. aug 2009

yasmi strasne silno drzim palce nech to zle obdobie uz mas rychlo za sebou.raz sa to urcite vyriesi a neboj kazda bolest raz pominie.drz sa yasmi a hlavne bud silna kvoli drobcom,dufam,ze su zdravucki .papa

nana77
19. aug 2009

ahojky!
yas, chybas nam tu! drz sa, dievca a neboj, bude dobre, len to dovtedy nejako zvladnut...!!!!

grmitko
autor
19. aug 2009

yasmi drzime paste a sme s tebou, verim ze vsetko dobre dopadne, drz sa

u nas ma svokra narodky 9.9 a my vyrocie 17.9. a babicka moja je 13.9. takze tiez mame september pestry 🙂

dnes ideme na kupko, takze sa ozvem az vecer, zelam ekrasny den vsetkym 😉 😀

lenkamt
19. aug 2009

ahojte.

Saši , tak si to užite 🙂

a čo je s Yasmi??? hoďte mi niekto do ip ak môžte 😉 ja dúfam, že nič zdravotné a ak sú to rodinné problémy tak nech je čoskoro všetko v poriadku 😉

my dnes ideme do rk na stretko z koňa, v piatok Grmitkovci 🙂 🙂 🙂 juchú aký spoločenský život vďaka koňovi 🙂 a to sa skoro každý deň stretávame baby z koňa tu z martina 🙂 🙂 🙂

jankabambulka
19. aug 2009

leni aj môj chlap je dnes v MT-išiel mi po auto ,. myslela som , že pôjdem s ním, ale išiel skoro, aby na polícii nebolo veľa ľudí.

kiwuska
19. aug 2009

sasi, kedy ste v martine ja idem s detmi a otcom mojim zajtra budeme asi do nedele, tak ked budete mat aj s lenkou cas a chut cinknite a mozme dat stretko v meste, hm?

zinuska
19. aug 2009

taak baby,je tu len jeden majster. 😒

inak zabudla som vam povedat,vcera som posadila Alexa asi druhy krat v zivote na nocnik a on sa hned vykakal 😅 😅 skoda len,ze si to vobec neuvedomuje. ale nevadi,podstatne je,ze obaja vedia aspon chvilu sediet na nocniku,ze sa ho neboja. Maxo si na nocnik ani len sadnut nechcel. nosil ho ako klobuk 😀 😀 😝

a moje dvojky su jake paradne uz. kludne ich mozem chvilu nechat v izbe,uz sa nebiju,len sa sem tam capnu a hadaju sa,ale nemlatia sa ako kedysi. a sami sa prehraju v izbe,vobec ma nepotrebuju. takze si kludne mozem dat nieco varit alebo piect. cekujem ich cez okno. ale vobec nevymyslaju.. uz to zacina byt lepsie 😵

Mia je podarena,uz si chodi po dome kade tade,no zlata je. taky maly stuplik tu beha. Alex sice uz chodit vie,ale stale pada hlavne vonku na trave,nerovny teren. no a zacina sa vracat k stvornozkovaniu 😠 zistil,ze predsa len je to istejsie.. ☹ ale ked ho mam vonku na voditku,tak sa snazi 🙂

baby co mam drobcom kupit na zimu? overaly alebo oteplovacky s bundou? maxo maval overaly a bolo to sikovne,sup sup oblecene aj vyzlecene. a hlavne aku velkost?? zacinaju nosit 86ku. mam kupit 92? predsa je to hrube. a nemate niektora po svojich dvojkach na predaj??? diik

womenne
19. aug 2009

Ahojky sme domka a konečne nam ide net zase vypadol od včerajška 🙄 boli sme stymi vyražkami a su to od alergie asi to bude z citrona lebo včeramaly troch apolyzali a Sebko ma nove vyražky 😖 pritom ho jedavaju už dlhšie 😲 ale aspon možme von ,keby sa ta kofa na pohotovosti lepšie pozrela a nenadavala mi tak sme nemuseli rušit plany a držat malych od soboty dnuka 🙄

yasminka myslim na teba stale,ale bojim sa ti napisat aby si nemala zle,držim ti palčeky aby ste boli zase štatsna rodinka,ako sa maju maly?chybaju mi tu ich krasne očka 😵

Saška no teda vy toho postihate za tyžden a čo muž už je ok?

Ja už hodinu dusim žaludky a ešte su tvrde 🙄

ajka72
19. aug 2009

wom daj ich do kuchty ak ju používaš ja som tiež dnes robila vnutornosti kuracie s ryžkou a v kuchte boli za pol hodinku 🙂

womenne
19. aug 2009

ajka mam ich neviem čo im dnes je akosi to trva,moj muž dnes jedol polotvrde 😀 oni by u aj boli ale ja musim mat uplne mekulinke teda aj maly.

zinuš ha už ti prehliadka krasnych hrudi skončila čo?? 😀 na čase už som začala zavidiet 😀 😉

zinuska
19. aug 2009

baby ako mozte jest vnutornosti ??? 😝 😝 to vam vazne chuti? 😨

wom,tak fajn,ze to niesu kiahne. uff! zober chalosov teda dnes na velky vylet,ked boli tak dlho zavreti..

a prehliadka neskoncila,lebo oni este pridu,len dnes je tu len jeden,no ten s tou najkrajsou hrudou 😀 😀 😉

ale su to nevdacnici,dvakrat som im napiekla kolace a ani raz si nedali. teda tusim raz si dali ale tri mufiny.

naco sa ja tu snazim?!! 😠 dnes peciem kura,som zvedava,ci si ten majster da.. musim ho dostat do kuchyne,nech si poriadne prezriem tie jeho svaly 😀 😀 😀

womenne
19. aug 2009

no tak ti oznamujem že ti zavidim 😀 😉
no kolače ani mi nehovor ja vždy napečiem zje sa polka-ja s malymi a ostatne ide na firmu aebo do koša bezdomovcom 🙄 už som povedala že nebudem piect ale ked ja tak lubim kolače,ktomu sa mi pokazi mixer tak musim počkat do vyplaty kym si kpim novy 😝

jj.dnes pojdeme za dedom-svokrom lebo maly ho už nevideli cele leto,byva kusok od nas je tu cely tyžden a ani raz neprišiel 🙄 🙄 🙄 ktomu robi pod našim barakom akže fakt ochota 🤐

lenkamt
19. aug 2009

Kiwu - v piatok o 16 pred priorom 😉

my jeme z vnutorností len kur pečienky, aj to musí čistiť muž inak by som to nezjedla 😀

womenne
19. aug 2009

ja budem robit pečienku v sobotu,inak nemožem donuti jest mjho ryžu,sa tak ksychti ked ju je až hroza,a už ju odmietaju aj maly lebo ho vidia 🙄

aaa baby aj ja chcem stretko 😢

lenkamt
19. aug 2009

my pečienku s tarhoňou 😉 ryžu tiež moc nemusíme, a môj chlap ako správny vojak všetko s chlebom 😀