Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
10. mar 2010

babulky mam na predaj dvoje chlapcenske jarne topanocky, velkost 26, foto poslem mailom, ak mate niekotra zaujem 😉

ajka72
10. mar 2010

mima dikes a sťahuješ z toho to pod názvom CVICÍME S MÍSOU 1-tanec a písnicky s detmi.avi, alebo aj niečo z podobných suborov?

womenne
10. mar 2010

Ahojte tak dnes Niko zase slzičky ☹ kurnik nechapemčo sa mu deje predtym to nerobil ach jaj.Som im slubila že dnes pojdeme autobusom tak rozmyšlam kde 😝
som robila poriadky v komore nachystane veci a ked pride taťko znesie do pivnice lebo sa tam ani chodit neda tolko bordelu a nič sa neda vyhodit,nezanašma taketo odkladky...

mima595
10. mar 2010

ajka - ja som stiahla iba toto, zatial....

ajka72
10. mar 2010

a ešte sa ťa mima opýtam ako si to sťahovala muž nemá teraz na to čas a chcela by som to urobiť sama sťahovasla si na CD? len si dala do počítača a dala sťahovať z tej linky, vieš som trochu antitalent nikdy som to nerobila

mima595
10. mar 2010

nie, len som to stihla do PC - potom to MM napali
dala som www.ulozto.sk, potom vpravo hore som dala do okienka Hladaj - cvicime s misou - naslo mi toto.
potom dole opises taky kod a das stiahnut - uplne jednoduche - das si to ulozit do PC.
ked ti to stiahne, mne to stahovala skoro 1 a pol ho. tak som to spustila cez Nero

ajka72
10. mar 2010

nero mám a to si ako spustila cez nero

grmitko
autor
10. mar 2010

ja tiez ked stahujem tak najskor do pc ap otm na cd, a najcastejsie stahujem cez ulozto.sk 😉
toto uz mam stiahnute, diky mimus 🙂

ja som spala cez obed dlhsie ako moje deti 😅 😅 Leo tusim vobec nespal a ja som sa zobudila na to, ze si nieco suskaju 😕 taka som ja matka 😝 😝 😀 😀

zuzka.25
10. mar 2010

čaute
u nas sa neuveritelne stalo skutocnostou a obe moje deti spia 🙂 neslo to sice tak hladko, musela som na nich nakricat, totizto ma nastvali, nechceli vobec obed... tak som ich poslala kazdeho do inej izby a ze vylezu, az ked budu chciet jest 🙂 a oni spia 🙂 tak super..

uz nam je trosku lepsie, ale stale sme na diete, este to nie je uplne ono...

katka, tak aj vy ste to capli? no super :( na vas sa tusim nalepi uplne vsetko... zelam skore uzdravenie, ver, ze viem, co to je.. lietat od jedneho k druhemu...

ajka72
10. mar 2010

inak tých črevných viroz je vraj teraz dosť kattulka, zuzka aký to malo u vás priebeh a čo im varíte na dietu

ajka72
10. mar 2010

grmi ty už nechodíš do práce nebola som tu dlhšie tak som akosi nezaregistrovala

zuzka.25
10. mar 2010

aji, u nas v noci zo stvrtka na piatok luky zacal plakat, doslova vrestat a ked som tam dobehla, tak ma poblil.. najprv som si myslela, ze to je len tou paradajkou, co pazravo zjedol, ale nie... potom bol hotovy v piatok, len polihoval, nic nejedol, pil cierny caj... zjedol jeden banan.. v sobotu sa trosku zlepsil a v nedelu rano zacal vracat tomi.. ten mi ohodil celu kuchynu... lukymu sa to vratilo a dostal hnacky.. tomi tiez hnacky aj vracal.. no nic moc teda.. a co im davam...
r

zuzka.25
10. mar 2010

jej, nejak sa mi to odoslalo 🙂

davam im ryzovy odvar, cierny caj, kupila som kuliska, to mi nechcu.. pepsi po lyzickach, tiez nechcu... varenu ryzu, zemiakovo mrkvovu polievku na obnovu mineralov, banan, piskoty.. stary rozok, platok sunky... nechcu mi vlastne skoro nic teraz jest, ale uz su riadne vyhladovani, lebo dnes som si robila toasty a prisli ako hladni psi, ze chcu 🙂 to bol vlastne az dnes prvy prejav toho, ze by nieco chceli.. jaj a este tie chrumky kukuricne jedia... schudli, vazia teraz okolo 13 kg...

idem, konci mi bateria na notasi.. paa

grmitko
autor
10. mar 2010

ajka robim, len som teraz doma s nimi na OCR, Lelko si este doliecuje tu hnusnu anginu co mal a potom nas cakaju vysetrenia, odbery a tak 🙂

helka1
10. mar 2010

Ahojky, chorusikom skore uzdravenie, juj nech je uz leto aby bolo tych chorob pomenej.

Chori sme aj my, soplikujeme, Adamko mal v noci 36,6 horucku tak som nasadila sirupcek nurofen , aspon ze zabral a teplotka klesla, ale 2 dni uz chodia deti bez nalady , nechcu velmi jest ani pit ☹

Pridala som do albumika moju fotecku ako sme sa zvacsili 😅

Vsetky pozdravujem.

ajka72
10. mar 2010

helka no už vyzeráš ako tehulka tak uspešne dotehulkuj 😉

grmitko
autor
10. mar 2010

helka vyzeras super 🙂 verim ze potiahnete co najdlhsie 😉

womenne
10. mar 2010

jej Helka ty si krasna tehulka 😵 😵 😵 no veru nemaš bohviečo stale čosi mate kludne tehulko to asi nebude však?a čo bytik?pracuje muž na nom?

Jasom dnes deckam slubila jazdu v autobuse pre niekoho samozrejmost pre našich vynimočny stav,Niko ani nechcel ist z busu 😀 musime častejšie ist čož bude realne mame auto v servise ☹

juliagregor
10. mar 2010

ahojte,
helka krásne bruško 😉

všetkým chorúšikom skoré uzdravenie 🙂 , ja mám chorého najstaršieho, tak čakám kedy nabehnú aj dvojky 😖

mm dnes uvaril super polievku, fazuľová normálne, dal tam lečo, pomixoval, dal zemiaky dovaril a sladká smotana, výborná bola chalani zjedli plné taniere aj s hrubými slížkami...

od nedele nekojím, malí celkom v pohode, ani nepýtajú, normálne som prekvapená, čakala som horšie..ja som trochu trpela ale už je dobre...

wom moj najstarší tiež je celý bez seba, ked ideme busom, všade chodím len autom a tiež ho niekedy idem len odviezť...

womenne
10. mar 2010

juli a aka fazula je naj?

kočky prosim vas aky kupujete tvrdy syr?teda ktory je najlepši?raz som kupila strašne fajny ale vyhodila som ten ppaier takže neviem nazo tehla mi vobec nechuti ble

lalupa
10. mar 2010

helka, no ty si krasna! aj brusko, aj tvaricka, no skoda,ze taka smutna, zamyslena...ja viem, mas toho vela , ale hlavu hore, babatka sa nerodia kazdy den, budete mat tri zazraky, neskor vlastne byvanicko a potom uz len pohoda!!! 😵

takze hodinu bude stahovat? oplati sa to ozaj? pustim sa do toho, dik za tip

ppozdravujem vas vsetky papa

juliagregor
10. mar 2010

ja mám rada švábku, veľká tmavá taká mäsová...
ked nemám domácu od babiek...dobrá je aj kupovaná 😎

syr kupujeme max. do 150 za kg...chalanom je jedno aký...

helka1
10. mar 2010

Joj baby ze krasna 😅 to urcite nie. Nie je dovod sa radovat, deti chore, ja aj manzel citime, ze na nas nieco lezie 😝 , ja s detvakmi zapasim o kazdy hlt a kazde susto co do nich dostanem 😖 , MM je skoro denne na byte az do vecera, prichadza unaveny a spinavy, pomoc od neho cakat nemozem 😔 , snad uz coskoro bude toto narocne obdobie za nami 😔
Juliagregor, klobuk dolu tak dlho kojit 😉

womenne
10. mar 2010

heli neboj budete sami bude to dobre,viem že sa ti neda radovatja som bola aka ista a teraz to banujem že som si krpatych nevychutnala.....Na kolko vam to ešte vychaza prerabat?

helka1
10. mar 2010

Wom, v byte sa robi vsetko od zakladov, zburalo sa jadro, viedla sa nova elektrika, odpady, brusili sa steny, viedli sa nove kable na tv a net.... je toho vela mysleli sme si , ze to pojde rychlejsie ale nejde to ... teraz tam mame 3 murarov, co nam robia jadro + omietku v izbach... potom treba pomalovat, poukladat podlahu, prestahovat, tazko mi odhadnut ako dlho sa to pretiahne, ale snad k 1.4 uz tam budeme byvat 🙂

juliagregor
10. mar 2010

helka dakujem 🙂

jaj byt, prerábali sme tiež ked som čakala dvojky, stále čosi nebolo dobre, obklady nesedeli, a trvalo to dosť dlho...začali sme na konci mája, a domov som prišla až s deťmi na konci augusta 😖
netrvalo to tak dlho, len som bola 9 tt v nemocke ☹

prajem ti aby si to všetko zvládla a šetri sa ...

grmitko
autor
10. mar 2010

heli my sme nadstavovali ked sa deti narodili, muz bol cely den v praci a po nej na stavbe, tak viem ake to je a ja na deti stale sama som bola, v noci sme boli obaja mrtvi, ale k detom niekto vstavt musel 😉
ale setri sa, ked mozes 😉

jolanka
10. mar 2010

ahojte,tak mame dnes druhe ockovani proti zardenkam za sebou, Samko byl statecny vubec neplakal a Dianka ta to obrecela. Samkovu boulicku mam hlidat pry to je nejak tukova boule

lalupa
10. mar 2010

jolanka, k zajtrajsim 2 narodkam prajeme drobcom pohodu, radost a zdravie!!! 😵
(dobre si pamatam??) 😕