Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

yasmina
22. jan 2009

womenne moj je tiez stale na nejakej firemnej akcii 😠

katarinka123
22. jan 2009

AJ JA POZDRAVUJEM LALUPKU A SKORE UZDRAVENIE,NECH SA CHUDA VYLIECI

yasmina
22. jan 2009

o 17tej som isla uspavat...nechceli...lozili po posteli nestihala som ich chytat ze kt. skor spadne...hodinu som sa s nimi trapila...tak ma nas.... ze som ich dala do postielok...cumle vypla svetlo odisla zo spalne a nechala ich v postielkach v kt. vobec nespia...si neviete predstavit ako revu...ale ked nechcu byt so mnou a na posteli tak nech si maju tak ako ine deticky...
ufff ale revu statocne 😕

aneti78
22. jan 2009

ahojte, tak som vas len tak prebehla, je mi luto Lalupy, Kati pozdrav ju aj odo mna...ale mne sa mari, ze mimomaternicove robia laparoskopicky, nie? to by potom nemal byt klasicky rez ako pri sekcii. aspon kamoske to tak robili a dokonca zachranili vajickovod

kili
22. jan 2009

áno, robia to laparoskopicky, výnimočne nie, ležala som z jednou v nemocnici, kde to zistili v 3m, dovtedy furt nevedeli, že či je, nie je tehotná alebo čo s ňou vlastne je, no a vtedy jej už museli spraviť rez.

aneti78
22. jan 2009

ja som bola na laparke kvoli neplodnosti a bolo to uplne v pohode,ale to som samozrejme bola fit a oni mi nic nerobili, lebo nic zle tam nenasli, vajecniky boli priechodne.

womenne
22. jan 2009

baby neviete ako je to splnou mocou da sa dat len na určitu vec?alebo všeobecne?

dracik1
22. jan 2009

baby, lalu mala mimomaternicove? joj, pozdravujem a drzim palceky, aneti, ano robi sa to laparoskopicky

grmi, to mi je luto, s tou pracou 😲

grmitko
autor
22. jan 2009

no babule, tak leusko ma 39,1 ☹ verim ze je to iba z unavy a vycerpania, ved viac ako dva tyzdne nespali cez obed a aj v noci len velmi malo, ale som hotova z toho, lebo mu nic nie je, len muz vravi, ze je nejaky horuci, lebo sedi pri nom a odmieral mu teplotu a skoro sme odpadli obidvaja ☹ dala som mu ibalgin a uvidim co bude do rana 😒

grmitko
autor
22. jan 2009

Danka co ja viem tak plna moc je vzdy na konkretnu vec, ale mozno nemam komplexne informacie

kili
22. jan 2009

grmi, či to nie je tá črevná viróza 😕

grmitko
autor
22. jan 2009

kili neviem, nevracia, ani ho neprehana, ani brusko neboli, dufam ze nie

kili
22. jan 2009

našim tiež sa najprv zdvihla teplota a až na druhý deň začal S. mať také redšiu stolicu

grmitko
autor
22. jan 2009

no uvidim ako sa to vyvinie, budem ich sledovat

kili
22. jan 2009

dnes A. tak spadol, utekal a nezvládol to a hlavičku do chladničky 😅 ale nebol to nejak veľký úder, ale rozplakal sa, lebo MM tak zvískol.

grmitko
autor
22. jan 2009

chudatko male, nasi sa tiez vedia otrieskat z nepozornosti

janulas
22. jan 2009

ahoj holky, tak konecne jsem vás nasla na ceském koníkovi
díky grmitko a zuzi 😵

janulas
22. jan 2009

jaaaaj nové fotky v pasech, supr kili !!!! grmi, kooocka 😵

janulas
22. jan 2009

grmitko...my jsme meli Marinu ted tri dny na horeckách okolo 40ti...nebylo jej vubec nic, ani z nosa, ani kaslik, ani prujmik, ale dvakrát mi vyzvracela, takze asi nejaký strevní bacil, no výsledký vsech výteru budu mít zítra ráno, tak ti dám vedet... inak týden zpátky jsme meli nález na camphylobakterii u TOmáska, ten mel prujmik, pak to chytla i Maja , pak byl dva dny klid, ated zase toto a Tomi má zelenou rýmu, takze at jste v pohode!! 😉

grmitko
autor
22. jan 2009

janulas, dakujeme, verim ze to nic nebude, a aj vy nech ste skoro ok

yasmina
22. jan 2009

teraz zaspali ...toto je druhe spanie 😠
to im stopnem 45 min a budim ich lebo potom by zaspali az okolo 23.00 a to by som uz asi ja z vycerpania nevydrzala...

svmonika
22. jan 2009

yasmina, aj ja si velmi dobre pamatam tie dve spania, ked sme mali okolo roka... ani jeden spanok nebol poriadny 🙂... neskusas ich davat spat iba raz? nevydrzia este?

svmonika
22. jan 2009

pozdravujem vsetky dvojickovske maminy, hlavne tie stale pisatelky... prizanavam ja vobec pri tych mojich drakoch nestiham. 🙂

svmonika
22. jan 2009

grmitko, my sme mali teploty minuly tyzden, tri dni jeden, tri dni druhy, mali sme nejaky virus a z toho afty v puse... uzili sme si... no ale uz je to vsetko ok... drzim palce, nech ste ok

lenkamt
22. jan 2009

ahojte 🙂

Lalupky mi je ľúto 😢 hlavne nech sa dá čoskoro do poriadku.

Saši - aj my sme najprv teplotovali až na druhý deň vracali, tie chrípky sú hnusné a toto počasie im len pomáha 😝

Yasmi - mne sa tiež nevidí to vaše spanie, druhý spánok vtedy keď už by mali zaspať pomaly na noc a spať do rána 😕
tvoj muž si bude musieť zobrať dovolenku aby ste im zmenili režim a ty si odýchla 😉 veď to nie je normálne aby si fungovala cez deň aj po nociach, hlavne keď máš problémy so srdiečkom ☹

yasmina
22. jan 2009

svmonika no nevydrzia 😒
keby som ich nedala spat druhe spanie zalahli by o 19tej a po 2 hod. na mna pozerali mam ideme sa hrat...musia este mat Iihe spanie a po nom az 3 hod. pauza do nocneho spania...akurat na hranie, kupanie, kasicku, rozpravku a nekonecne uspavanie
Inac kocky som sa musela vratit do spalne lebo max tak reval ze to bolo neskutocne...
trieskal si cielko o bocnicu postielky strasny pohlad teraz tam ma hrcu a ma to cervene... 😒
a dostala som vydrb od MM /teraz prisiel/ ze preco som ich nechala revat v postielkach ze ma Maxim zodrete celo...
no preto ze mi uz rupli nervy no ☹

kili
22. jan 2009

juj yasmina, už ich takto nenechávaj vyplakať ☹
pozri si tému "Když dítě nechce spát"

tatolu
22. jan 2009

wom, toto som našla k splnomocneniu:
Plnomocenstvo musí obsahovať presné označenie splnomocniteľa a splnomocnenca, určenie, akým úkonom alebo úkonmi splnomocniteľ splnomocnenca poveruje, musí byť datované a podpísané obidvomi stranami. Taktiež odporúčame uviesť prehlásenie o tom, že splnomocnenec plnomocenstvo prijíma. Ak splnomocňujete niekoho napr. na kúpu určitej veci, je potrebné uviesť aj jej presnú identifikáciu (napr. auta). Pri niektorých úkonoch je tiež potrebné, aby bol podpis splnomocniteľa úradne osvedčený notárom alebo matrikou.

Je tam aj písané, že keď poveríš advokáta, v splnomocnení sa potom nemusí vyznačiť konkrétny úkon.

V práci sme museli každé plnomocenstvo ešte dať overiť svojmu právnikovi, či je OK. Treba si na tom dať záležať, čo tam napíšeš. 😉

lenkamt
22. jan 2009

Yasmi - a keby ešte vydržali 30min až hodinku??? my sme tiež pri prechádzaní na jeden spánok nervačili tie posledné hodiny pred spánkom /na obed aj večer/, ale naučili sa.
ráno vstanú 7.30 spať idú 12.30 a potom 19.30. máš to ťažké keď si sama 😖

Dracik - ohľadne golfáču, ja by som brala tento: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3724277 😉

svmonika
22. jan 2009

yasmina, viem, ze je to o drzku 😒 , skusaj ich davat doobeda spinkat co najneskor, a postupne sa to naucia.. nam to trvalo asi 3 tyzdne a spavaju len raz....MM by si mal vyskusat byt s nimi cely den...