Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
20. aug 2009

pomaličky to bledne tak to bolo asi len tak chytene nie?som kofa že som na to zabudla som sa tak vylakala ☹

astora
20. aug 2009

wom ak bude spaleny kup si pantenol ja to pouzivam po kazdom opalovani a minule sa mi stalo ze som krpcom nenatrela uska a mali ich opalene a cervene az som si nadavala ale fakt ma nenapadlo natriet im uska teraz uz viem ze musim 🙂

womenne
20. aug 2009

ja im aj uška natieram aj za krkom proste všetko,vždy buzerujem mojho ab yich riadne natrel,ale dnes som nejak pozabulda Už to ma blede,nema nikde pluzgier ani už červene bože aka som rada som sa strašne zlakla veru aj ja som si nadala.

astora
20. aug 2009

wom nic si si toho nerob ja sa snazim tiez nic nezanedbat ale odpovedat na 1000 otazok , rozdelovat ich ked sa biju a este stihat aj starsiu dceru .... dakedy aj ja sa pozabudnem stava sa to a je toho dost na nas 😉

womenne
20. aug 2009

no ja vas baby čo mate ešte pri dvojičkach dalšie deti tak obdivujem,ja neviem či by som to zvadla.Nikolas je za 2,ešteže je Sebastiánko klidnejši aj ked on ma tiež svoje dni,ale zase je rozumnejšie,da sa snim už dobre pokecat.Včera ked som ho nutila aby jedol ryžu mi povedal:Mama daj mi pokoj!!!!som sa rozosmiala 😀

teraz sa pekne hraju tak valim umyt riad a ideme von.

astora
20. aug 2009

no ja sa tiež obdivujem dakedy si aj poplačem ked je toho na mna vela ale dakedy je to nadherne ked mi vsetci traja vravia ako ma lubia 😉
myslim ze najhorsie obdobie bolo medzi tym 3 a 4 rokov teraz uz su rozumnejsi ale ide ma porazit ked musia mat vsetko rovnake za kazdu cenu nedajboze by jeden dostal o cukrik viac ako druhy ...
a teraz mam stres z nich lebo Ondrik si zlomil den po 4 narodeninach rucicku a stale su v sebe ako pes a mačka a behaju ako blazni strasne sa bojim aby Ondrik nespadol a neubližil si este viac uz nech mu daju sadru dole a je zas vsetko po starom

grmitko
autor
20. aug 2009

wom aj ja som ich vcera zabudla natriet, a maju trosku cervene licka a nosteky, tiez sme sa rychlo zbalili a isli na kupko a pozabudla som na to, stava sa to, ja tiez hned davam pantenol a je to v pohode 🙂

domko este spinka, leo vstal hore ritkou, takze zabava je s nim 😝 idem robit palacinky aby sme hladom nepomreli 😝 😀

womenne
20. aug 2009

astora aha takže sa mam ešte na čo tešit však?ja už snich niekedy nevladzem je to desne každy den dookola nervačim a oni tiež 🙄 JUj ma zlomenu ručku chudatko ☹

Saška nema tam nič ale ma ho taky teplučky oproti inym miestam 😕

astora
20. aug 2009

wom bohuzial stalo sa spadol z bicykla ktory dostal den predtym na narodeniny tak sme skoncili dva dni v nemocnici muža to tak mrzelo že chcel hned tie bicykle predat ale aj take urazy sa bohužial stavaju 😒
čo sa deti tyka ja som na ne sama o to je to horsie ☹ muž je jediny kto robi takze fičí cely den mne neschvalili predlzenie rodicovskej vraj mam zdrave deti hoci su kazdy mesiac chore a tak som nezamestnana lebo s takym poctom vymeskanych dni ma nikam nevezmu este sme aj doma koly Ondrikovej zlomenine uz je to na prasky obcas ale musime vydržat raz bude lepsie 🙂

womenne
20. aug 2009

jejda tak to je mi luto viem si predstavit ako sa citil aj ja som to preživala ked spadli po prvy krat a rozbili si usta,aj ked oproti važmu zraneniu je to oničom.

Ja mam ešte prispevok do aprila apotomtiež neviem čo bude,spracou to nevyzera ružovoa koruny potrebujeme kedže chceme stavat,alebo aspon kupit pozemok.Tiež mam strach ako bude v školke. 😖 a finančne nas taha ba manžel čo ztych 3800.- 🤐 to je smiena suma.

grmitko
autor
20. aug 2009

astora, ja som na tom tak isto, som nezamestnana, muz cele dni v praci, aj vikendy, ja s detmi sama doma, obcas je to pekne na prasky, a to mam iba dve deti, takze klobuk dole pred tebou 🙂

astora
20. aug 2009

grmi a mas aspon niekoho babku alebo tak ? ja som sa aj chcela zamestnat ale to by som musela zarobit v Sk aspon 30000 aby som mala s coho zit a este aj zaplatit opatrovatelku ja som fakt zufala ako je mozne ze ciganky taketo problemy nemaju ??? idu na urad a vsetko vybavia na pockanie ja sa o decka riadne staram a dostanem velke h ... sorry uz zo mna vravi zufalstvo ked si zratam mesacne vydavky skolka 25 eur len za to ze tam su mesacke plus strava plus obedy dcere v skole a este aj lieky lebo kazde tri tyzdne daco dovlecu zo skolky ... ja nemam slov

womenne
20. aug 2009

astora ja tu nemam absolutne nikoho všetci su na svk taže mam velku smolu s pracou aj bavenim ale dnes som sa rozhodla žehladam pracu aj v bare,sice som to nechcela a ani moj mi to nechce dovolit ale peniaze treba,a ja už fakt potrebujem vypadnut aspon nachvilu.Tiež neviem ako to vyriešit maly možu len na 4 hodiny a popravde na cely den by som ich ešte nedala.Zavidim babam ktore sa maju kde vratit 🙂 ale v dobrom 😎

astora
20. aug 2009

ved to ja ked som po materskej nastupila do prace mi sefka povedala ze nech si nemyslim ze niekto bude za mna robit ked budem casto na OCR a ze kolegyne budu iste nadsene .... este v ten den som dala vypoved

grmitko
autor
20. aug 2009

ja mam mamu blizko ale ona robi, takze s nou ratat nemozem, a akurat som dnes vravela muzovi o tych cigankach ze kde tie peniaze beru, nerobia nikde, penazi maju az az a co my? zivorime kazdy mesiac od vyplaty k vyplate, des a hroza... aj dovcu som teraz platila ja z odlozenych penazi, ale uz sme ju potrebovali a zase sme na 0 ☹ ale trosku sme vypli a oddychli si a zmenili prostredie 🙂

astora
20. aug 2009

grmitko pocuvaj spravy a budes vediet ciganom daju korunove obedy aby deti dali do skoly , maju kadernika aby deti nemali vsi a na uradoch sa ich vsetci boja tak radsej ustupia , daju im byty nam keby dakto takto ustupoval tak by nam bolo sveta žit mna až nadvihuje ked to počuvam kto kedy da mojej dcere za korunu obed a do skoly musi ist lebo je povinna skoska dochadzka co im asi nikto nepovedal ach skoda reci neskutocne som na toto vytocena

grmitko
autor
20. aug 2009

jezisi astora, to je hrozny pristup ☹ ☹

katarinka123
20. aug 2009

ahoje
tak moji chlapi uz spia.konecne
astorka viem o com hovoris moj domko mal zlomenu ruku ako 11 mesacny to bolo rososo,ale zvladol to na jednotku.vedel lozit zo sadrov,vsetko.

astora
20. aug 2009

katarinka a aj sa bili decka spolu ked mal tu sadru ? moji sa dokazu aj to proste krpec funguje so sadrou akoby ju ani nemal ale poviem teda ze som si poplakala ako male decko ked sa to stalo neskutocne si to s muzov vycitame i ked sa tomu nedalo zabranit

grmitko
autor
20. aug 2009

ja spravy nepozeram prave kvoli tomu, ze sa furt vytocim ako ciganov lutuju a nas nikto ani neopluje 😠 😠 😠

rosarita20
20. aug 2009

Ahoj holky,
co nove?
My sme prave dorazili z takej "minidovci"vo Velkom Mederi, takze citat vas budem asi az zajtra....
Anetka, dakujem velmi pekne za skvely tip na dovolenku na Slovensku, sice sme tam boli len tri dni, ale deti sa neskutocne vyblaznici, ci v detskych bazenoch, alebo na tom detskom ihrisku.... normalne sa im nechcelo ist domov 😀 😀 😀 Potom hodim par foto na FB 😉

astora
20. aug 2009

grmi ver ze aj ja ale nic s tym nezmozeme oni robit nemusia ja ist robit chcem a nemozem ... 😢

katarinka123
20. aug 2009

no jasne domo bil snov kazdeho.kto mu prisiel do rany
a nato ze mal len 11 mesiacov tak super
aj ja som si poplakala ked ho to vnoci boleleo a ja hontrlala,potom spal na mne aja vseliako po sediacky v posteli aby bolo len jemo dobre.

grmitko
autor
20. aug 2009

no ved aj ja chcem robit, aj hladam aktivne pracu, denne posielam zivototopisy... a zatial nic, ale verim ze s anieco podari 🙂

astora
20. aug 2009

grmi a odkial si z BA ? ja som tiez z blavy

katarinka nasho to vobec neboli skor uz zacina svrbiet on sa s detmi nebije len s bracekom sa tahaju stale o nieco

katarinka123
20. aug 2009

no to poznam mi to mame na dennom poriadku

astora
20. aug 2009

nasi uz maju 4 roky uz som myslela ze uz budu rozumnejsi ale ako kedy 🙂

katarinka123
20. aug 2009

ved ajmarko ma 5 rokov a vyrovmna sa im sem tam
hod nejake foto krpcov

astora
20. aug 2009

hodim ale hned mazem dobre ?
len musim daco pohladat

astora
20. aug 2009

uz ich tam mas vsetkych troch