Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
31. aug 2009

no dobre idem ich stiahnut a pridam ich 🙂

zinuska
31. aug 2009

ahojte! 🙂 mam sice doma 5 deti,ale uz sedim za pc 😅
idem si vas pocitat..

inak som straaaasne happy,ze som dnes s vami mohla byt!! bolo super,aspon mne!!
a trafila som domov!!! 😀 😀 😀

grmitko
autor
31. aug 2009

sikulka zinus 🙂 🙂 🙂

grmitko
autor
31. aug 2009

inak musim povedat, ze dost slabota, dnes len okolo 260 fotiek 😀 😀 😀

zinuska
31. aug 2009

😀 😀 Sasi,ze? lebo trafit niekam mi robi problem,ale trafit domov,to je fakt nerealne 😀 😀 no ale trafila som len vdaka Nanuske,ta ma naviedla az na dialnicu 😀 😎
Boze baby,ja nemam vobec orientacny zmysel a to som donosena az do 40tt 😀 😀 😒

baby aj aj som prestastna,ze som vas osobne spoznala,strasna skoda len,ze ste neprisli viacere ☹ Lumi,zvlast na teba som sa neskutocne tesila!! ved som drobcov videla len v brusku. a mohli by sa spoznat,kedze sa narodili v ten isty den. Mrzi ma,ze ste chorucki 😢 rychlo sa uzdravte!

grmitko
autor
31. aug 2009

no a je to tam, zatial aspon 3 spolocne a zajtra pridam viac, lebo sa mi nechce to vsetko zmensovat teraz 😅

astora
31. aug 2009

grmi dnes si urobila tolko foto ?? 🙂 🙂 🙂

ivet77
31. aug 2009

Baby caute,

fotky zo stretka su uzasne!!! Tak mi je luto, ze sme nemohli prist. 😢 Hrozne som sa tesila.
Ale Palimu tak tecie soplik, ze som to nechcela riskovat aj kvoli ostatnym detickam, aby sa nahodou nenakazili
nejakou virozou.
Aj kolacik som vcera upiekla, ze dnes zoberiem ☹

No verim, ze to nebolo posledne stretko a coskoro sa bude organizovat dalsie
a tam sa vsetci v zdravi stretneme 😉

zinus - 5 deti? Nieco mi uslo? 😀

grmitko
autor
31. aug 2009

ano astora, to som dnes spravila tolko foto 😉 😀

zajtra pridam viac, teraz som uz ozaj k.o., este cakam muza kym pride z prace....

kili
31. aug 2009

čaute, tak čo, do kedy ste boli?

grmitko
autor
31. aug 2009

cau kili, no asi do pol tretej ci tretej 🙂
a ma jedno nejake auticko modro cervene co nebolo nikoho to bude asi to vase 😉 najblizsie odovzdam 🙂

kili
31. aug 2009

grmi, čo máš za program, v ktorom zmenšuješ fotky? ja zmenšujem v Microsoft office picture manager a odporúčam. Tam to môžeš spraviť tak, že všetky fotky prekopíruješ do zvlášť adresára, všetky ich vyznačíš a zmenšíš naraz a naraz uložíš 😉 čiže tých tvojich 260 fotiek by netrvalo o moc dlhšie ako jedna.

grmitko
autor
31. aug 2009

kili taky nemam, ja mam ashampoo photo comander 🙂

a to auticko je vase?

vranka4
31. aug 2009

Ahojte žienky 🙂 ,tak unavené zo stretka,vyklebetené,deti vyšantené?teda prevaha detí bola na 100% 😀 😀 😀
zinuska,aj môj prientačný zmysel je na bode mrazu 😀 😀 😀 ,ja zablúdim hádam aj na parkovisku 😀 😀 😀

grmitko
autor
31. aug 2009

joj bolo super, akurat prisiel muz a vravela som mu ze ako bolo super, ani som nevedela ze mam deti 🙂 🙂 sa hrali pekne vsetci spolu, bolo to super 🙂 nasi si adoptovali astorinu Laurinku 😀 😀 oni su proste na starsie dievcata 😀 😀 😀

zuzka.25
31. aug 2009

ahojteee

tak som sa dostala k pc až teraz 🙂
som rada, že som vás spoznala, Lumi, škoda, že ste nemohli prísť... :(
Zinuš, super, že si trafila 😀 domov...
Bolo fakt super, pekne sme si poklebetili v rámci možností, detičky krásne... počko vyšlo.. ja si len pochvaľujem...

naši inak zaspali v aute, preniesla som ich domov a pokračovali v spánku až do 18,05... a potom zaspali o pol deviatej, tak super 🙂 častejšie by sme sa mali stretávať, akí boli unavení 🙂

zinuska
31. aug 2009

no padol mi net 😠

Kili, skoda,ze som ta /vas/ nestihla ☹

Ivetka aj ja som napiekla muffinky a zabudla som ich vziat 😠 ☹ inak nic ti neuslo,len dnes mi dala moja sestra dceru a muzov brat syna na noc,lebo zajtra vsetky deti berieme do Piestan na lod a vylet. 🙂

kili aj ja pouzivam ten program co ty a je fakt super.

baby a to ste sa takto pekne odfotili spolu?? joooj skoda,ze som bludila Blavou,mala by som aj ja spolocnu fotku s vami 😒

vranka vitaj v klude bludicov 😉

katullka
31. aug 2009

caute,
stretko bolo super!
nana, zuzka, astorka som velmi rada, ze som Vas spoznala 🙂
Idem aj ja postahovat fotky.

astora
31. aug 2009

grmi rozkosny su ti tvoji ale vlastne vsetci boli mileny taky rovnaky 🙂 🙂 🙂

zuzka.25
31. aug 2009

zinu a to vy mate ake auto?? 🙂 ze odveziete 5 deti a seba?? voyager??
hej, odfotili sme sa spolu, resp. sme to skusili, ale detvaky odmietli spolupracovat 🙂)) bola to sranda...
inak, ty fakt nevyzeras na to, že by si mala mať tri deti 🙂 tipovala by som ti max. 18 🙂

zuzka.25
31. aug 2009

katka, napodobne 🙂 veľmi dobre sa s tebou pokecalo.. a máš tiež nádherné detičky 🙂 ja som hotová najmä z Paulinky, no holt som na to dievčatko asi zaťažená 🙂 a Miuška tiež na zožratie 🙂

zinuska
31. aug 2009

ja som bola zatial na stretku ze tri maminy a 7 deti,no nevedela som si predstavit takto viac dvojmamin,ze ako to bude.ci nebude blazninec tolko deti naraz a som milo prekvapena,ze to bolo take neskutocne kludne,deti vobec neplakali,nebili sa, boli dobrucke, pekne sa vsetky hrali.. no som fakt v milom soku. Ani ja som nevedela,ze tam som s detmi 🙂 normalne som si pri vas oddychla!! musime casto robit stretka!! ja si kupim navigacny a budem tam mozno aj skor,nech vas vzdy vsetky stihnem 😀

Sasi,tu masaz ti uprimne zavidim 😉

grmitko
autor
31. aug 2009

zinus este nemusis, nebola som na masaz, riesili sme ine veci, ale na masaz pojdem 😀 😀 😀

grmitko
autor
31. aug 2009

a vsetky deticky boli uzasne, krasne sa spolu hrali, ja som si tiez oddychla, castejsie by sme sa mali stretavat 😉 😀

astora
31. aug 2009

inak fakt ja som bola aj z mojich prekvapena aky boli super a nehadali sa

katullka
31. aug 2009

Baby ja este musim pochvalit Alexka, Miusku, Ondrejka a Oliverka, ze su to neskutocne kludne a dobrucke deticky, krasne sedkali v kociku.. 😅

No a nasa Paulinecka, ked zavetrila, ze sa niekde vybaluje jedlo, tak uz aj kazdeho chcela vyjedat, az sme museli na chvilu odbehnut prec, aby sa Zuzkini chlapci napapali. A Saska musela fintickovat 😀 😀

katullka
31. aug 2009

Zuzi, tak co to este raz skusit, mozno by sa zadarilo dievcatko a mozno rovno dve 😀 😅

zinuska
31. aug 2009

no Kati aj ja som unesena z Tvojej Paulinky!! neskutocne ma tie kudrlinky!! 😵 😵 Chuda Miusa ma take divne vlasky,snad sa jej to popravi.. 😒 a ako jej strihas tu ofinku? rovno??

Zuzi dakujem,ale neprehanaj!! musim povedat,ze ani nie moje tri deti,ale tato malovka mi ubrala na veku tak 5 rokov... 😝

Inak sa cudujem mojim dvojkam,vobec sa neprejavili dnes tak,ako sa spravaju doma. asi sa mali naco pozerat. Mia zvykne byt neskutocne ukecana a alex ukricany a dnes boli dako ticho. hoci v aute mi to nandali 😝 😝 😠

a este som chcela povedat,ze som ani netusila,ze existuje nejaky sad J.K. a som z neho unesena!! je tam prekraaaasne.

inak vsetky vase deticky su uzasne!! a zavidim vam to,ze ich mozte rovnako obliekat. jasne ze aj parik sa da rovnako obliekat,ale ja som zatazena na ruzovu a do toho teda alexa nechcem obliekat. i ked nieco sa da aj chalanom ruzove,ale nie vela..

grmitko
autor
31. aug 2009

mne sa vsetky deticky pacili rovnako, vsetky boli uzasne, chutnucke a dobrucke, dokonca aj ti moji certi 😀 😀 a astora ved ti tvoji boli uuuplne super, vobec som nemala pocit ze su to nejaki certici 😉

astora
31. aug 2009

no to by si neverila aky vedia byt certi 😀