Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
4. sep 2009

zuzi isiel na zraz BX klubu niekde na juznu moravu 🙂 🙂

womenne
4. sep 2009

hellou sme domka malym sme kupili nakoniec vlačkodrahu Tomaš radost obrovska hrali sme sa aj my 😀 stal 1600.- 😲 ale omenilisme peniažky čo dostali tak sme im to kupili,da sa ktomu dokupovat rozne ine vlaky,modely no super už vieme čo dostanu na vianoce 😵 chceli sme drevenu ale nebola možnost zohnat...

kiwuska
4. sep 2009

Lenka, prajeme Ti vsetko najllepaie k tvojim dnesnym narodeninam, hlavne vela stravia, stastia, lasky a radosti z 2 prekrasnych babuliek a jeden velkej fesandy🙂 a nahodou pekny darcek si dostala🙂

grmitko
autor
4. sep 2009

kiwus a vy ako? je uz lepsie?

kiwuska
4. sep 2009

hej sasi uz dobre, vcera som bola este taka nejaka oslabnuta ale dnes uz v pohode, len janko ml. mal teplotku ako posledneho ho to chytilo, ale uz je dobre, akurat ze moja mamina mi volala ze lezi a ma krce takze chuda pomahala strazila deti a nakoniec to aj ona dostala... ale my sme uz ok tak bud.tyzden sa kludne zastav ked odprevadis deti do skolky

grmitko
autor
4. sep 2009

🙂 rada sa zastavim 😉

marty2008
4. sep 2009

Ahojky.muzu se k vam pridat?.Jsem z cech a mam berusky Lucinku a Kacenku 8mesicu 😵 jsou o mesic driv narozeny Kacenka mnela od 1mesice sadry na nozickach tak do 3mesicu kvuli chodidlum mnela stoceny spickama k sobe mnela v brisku malo mista a predilekci hlavicky.tak cvicime vojtu.Lucinka je v pohode.moje tehu bylo na prd porad v nemocnici na infuzich .uz nam zacali lezt jeste nekdy padaj ale uz to jde.ted sme si prodelali 6nemoc a Kacence rostou zoubky dva naraz.tak zatim jdu dat sprchu a do hajan berundy mi vstavaj v pet. 😉

zuzka.25
4. sep 2009

ahoj marty
vitaj medzi nami 🙂
môj Luky mal tiež vytočenú jednu nožičku, ako mal v brušku málo miesta... chodili sme na rehabky, cvičili do aleluja, ale už je to ok.. tak nech sa ti tu páči

grmitko
autor
5. sep 2009

bre ranko,
marty vitaj medzi nami 🙂

tak my sme vstali taki nijaki, obaja prskaju, tak dufam ze to nic nie je, idem hned dat sinupret 🙂

womenne
5. sep 2009

Dobre ranko baby ja sa musim pochvalit Sebko spinkal bez dudky 😵 a vobec neplakal-pretože sal pri mne 😅 takže hadam dnes neudeme musiet kupovat,včera sa nam niekde strartil sme ho hladali nejmenej 2 hodiny anič 😨 Nikovi som našla.

Inak vlačik ma obrovsky uspech 😵

Marti vitaj,stymi nožičkami muselo to byt tažke však 😔 si viem predstavit ak abola nervozna teraz to už ma ok?Kde byvate?ja som tiež vČR v Karvine..

Dnes je tu ale upršane počasie fuj

vavi
5. sep 2009

Ahoj kocky!Tak a mame tu "krasny" uprsany den! 😖 Dufam,ze nalada bude o cosi lepsia 😉 ,my mame uz tiez druhy den sopliky,nieje toho sice vela,ale Otrivin baby to uz isti...snad to cez vikend dame do poriadku 😉 Marty,ahooooj! 🙂

womenne
5. sep 2009

Saši nestraž len teraz ste začali školku,dufam že nas to tiež hned nechyti......

grmitko
autor
5. sep 2009

no Dani ja verim ze je to len z toho ze v noci bola zim a oni sa stale odkopavaju, domko dnes chcel spat bez plienky, tak som mu ju nedala, dala som ho aj cikat a potom ked som sa o tretej zobudila tak uz bol pocikany a cely mokry a studeny, tak asi z toho, hned osm ho prezliekla a zakryla, dala som im coryzaliu a sinupret tak verim ze bude dobre 🙂

womenne
5. sep 2009

saŠI TO SA AJ NAM PPARKRAT STALO TEDA nKOVI KYM SA NAUČIL TERAZ SA už nepocikal od jari,naposledy ked sa pocikal som šla kupit na madrac taku foliu a on sa odvedy nepocikal 🙄 😵 ako naschval ale už bolo na čase.Super že už nemusie kupvat plienky su už riadne drahe 😝

baby mate jogurtovač?robite si ich doma?čitam v jednej teme e sa to riadne oplati amy sme riadne na jogutoch zavysli...

astora
5. sep 2009

Saška dakujem za prasiatko budem sa o neho dobre starat 🙂 🙂 🙂

grmitko
autor
5. sep 2009

ahotje,
tak vankuse kupene aj latka na navliecky, uz iba ususit a usit 🙂 🙂

astora nemas za co 😉

dani ja chcem jogurtovac uz davno, u nas jogurty frcia, ale stale nan nezostanu peniaze ☹

astora
5. sep 2009

kdeže ste všetky ???

zabka0609
5. sep 2009

ahojte

astora ja som tu,asi vsetky kocky farmarcia na FB

deti okupane a uz aj spinkaju.my mame zajtra 2 rocky spolu s ajkinymi dvojkami 😵 ani sa mi verit nechce ako ten cas rychlo leti 😅

astora
5. sep 2009

aj ja farmarcim od vcera nejak som sa nechala zlomit 🙂
k narodeninkam všetko naj 🙂

zabka0609
5. sep 2009

astora dakujem,takze uz aj ty?no ved aj ja tam mam svoju skromnu farmu 😀 😀 😀

grmitko
autor
5. sep 2009

ja som tiez tu 🙂

farmu som uz tiez obriadila, deti takisto, uz su v posteli

zabka a ajka vsetko naj k narodkam dievcatam, ak by som zajtra zabudla 😉 😀

astora
5. sep 2009

zabka aj ja zatial len taku skromnu a vdaka saške a inym susedom mam uz aj zvieratka 😀 😀 😀 drobcom sa to desne pači

zabka0609
5. sep 2009

grmi dakujem velmi pekne a inak to farmarcenie nema chybu 😀 😀 😀ma to normalne vzalo 😀 😀 😀

astora a nechces byt aj mojou susedkou?aj ja ti podarujem nejake to zvieratko,uz mozem darovat aj zajacika aj ked nechapem preco si ho nemozem kupit ☹ 😀

astora
5. sep 2009

zabka kludne si ma daj za suseda budem rada IP nem ti meno ja neviem ako sa to vyhladava ok ? na FB som zaciatocnik 😝

grmitko
autor
5. sep 2009

ja tiez strasne rada farmarcim, som normalne zazrata do toho 😀 😀 😀 deti miluju zvieratka aj sa vytesujem 🙂

zabka0609
5. sep 2009

grmi ved to vidno 😀 😀 😀

ajka72
5. sep 2009

ahojky babenky u nás fičí futbal a do toho sa tata stíha šaliť s dievčatami ktorým momentálen spánok vobec nehrozí su také rozjašené a poobede spali že neviem kedy pôjdu do hajan, takže ja mám momentálne pohov, ďakujeme za gratulácie k 2 ročkym ano zajtra maju moje a zabkine dvojky dva ročky nejak to viac prežívam ako ročik, uvedomujem si že už nebudu také malé miminka, strašne to ubehlo teraz vidím obrovský pokrok medzi prvým a druhým ročikom je mi trošku ľuto že už nebudu také malé miminka ale som na druhej strane veľmi rada že su už samostatnejšie, dá sa s nimi komunikovať už tvoria oni dve tím, už je to teraz predsa len jednoduchšie ako predtým 😉

zabka0609
5. sep 2009

astora dakujem a poslala som ti ziadost o susedstvo 😉 staci to len potvrdit 😵

astora
5. sep 2009

zabka uz ta tam mam potvrdenu 🙂 🙂 🙂

grmitko
autor
5. sep 2009

ajka ved pockaj este o rok 😝 😀 😀 😀 😀 to ti pride ze to su uz uplne samostatne jednotky 🙂