Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

macilaci
10. dec 2010

@lucia.kl 🙂
no v TETE sú sleap and play 50 ks za 7,5 eur. a ked sa registruješ v Procter & Gamble, nepamätám ako tak mesačne prichádzajú kupóniky na zlavu pampers plienok a obrúskov. teraz sú aj v tescu akcie na pampersky. ale je tu aj téma akciové plienky 😀

babatko88
16. dec 2010

ahojte maminky, dúfam, že vás neotravujem, ale nechcete sa zúčastniť súťaže o profesionálne fotenie zadarmo vašich dvojičiek? ak áno, pridajte sa na FB do skupiny:
http://www.facebook.com/pages/JLfoto/1391994861...
Riadne si všetko prečítajte, tam nájdete všetky podrobnosti, ak nie, obráťte sa na mňa...

Všetko dobré vám a vašim anjelikom želáme 😉

agenturaberuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankulina
21. dec 2010

Ahojte nájdem tu niekoho kto po dvojičkách čaká alebo už má ďalšie bábo🙂

mima595
21. dec 2010

@jankulina - ano, najde 😉

jankulina
22. dec 2010

ahoj mima, velmi si ma potesila. my s manzelom rozmyslame nad dalsim babom - teda nad dievcatkom a mam troch ustrach ako sa to da zvladat, najprv dvojicky a potom dalsie mimino. Na druhej strane si vsak hovorim, ze ked som zvladla dvoch chalanov - maju dva a pol roka, tak zvladnem aj tri deti. Co ty na to? Mas nejake odporucania🙂

mima595
22. dec 2010

@jankulina - najmladsi sa narodil, ked mali dvojky cez 3 roky.....
my sme 3. neplanovali, velmi nas to prekvapilo, ale je to poklad.....
teda nie je to lahke, ono 3. dieta nie je ako take problem, lebo veci riesis s nadhladom, tym, že su chlapci dvaja, su zvyknuti, že nie su sami, nie su rozmaznani....
len 3 deti su proste 3 deti... skor je to tazsie na organizaciu, ked treba ist k lekarovi, ist sama s 3 detmi je horor, alebo napr. u nas teraz kruzky zosuladit to do spankom najmladsieho.....

ked sa na toto pripravis a poviete si, že tento rok to zvladnete, tak potom to bude parada

lucia.kl
22. dec 2010

prajeme krásne Vianoce a šťastný nový rok 🙂

zbinka
22. dec 2010

aj my zelame vsetkym dvojickovym maminkam vesele Vianoce a vsetko dobre v Novom roku

jennys
23. dec 2010

Aj ja sa pripájam a prajem krásne Vianoce všetkým!!!!!!!!!!!

tintin
23. dec 2010

Ahojte,
prajem vsetkym dvojmaminam stastne a vesele! nech su deticky zdrave a poslusne a maminky plne elanu 😉

p.s. zajtra mame prave 1/2 roka..ten cas straaasne leti.

@mima595
@lucia.kl
@jennys
@juliagregor
@katrinb
@julietka
@janulqa07
@alienka73
@luciaf13
@adjka

tintin
23. dec 2010

este pridavam aktualne foto 😵

katrinb
23. dec 2010

@tintin velkeeeee gratulko ku polrocku...aj ked vopred...ale zajtra tu asi nebudem......Posielam dievcatkam pusinky.....a napodobne...stastne a vesele...... 😉

tintin
23. dec 2010

@katrinb dik Kati, jeeej vy uz ste ake velke! este si doma ci uz robis? a bambulky lezu o 106? ozaj hned sa ta aj spytam ...zacneme papat mrkvicku a uz si nepamatam kedy sa papaju kasicky? od 7? ...nase male su plne kojene..dik.

juliagregor
23. dec 2010

@tintin ste krásne a už také veľké 😉

luciaf13
24. dec 2010

jej vdaka z aprianicka a aj vam vsetkym krasne sviatky a PF 2011

juliagregor
24. dec 2010

Maminky všetkým prajem krásne prežitie vianočných sviatkov, detičkám rozžiarené očká pri stromčeku a rodičom pokoj a lásku...Krásne Vianoce 🙂 🙂 🙂

katrinb
24. dec 2010

@juliagregor napodobne Juli...cmuky

julietka
26. dec 2010

@tintin velka gratulacia k pol rocku 🙂
my sme nasim dali spravit na pol roka aj kazdemu jednu tortu, aj ked len malinku, tak sme sa tesili z prveho polrocika 😵

tintin
27. dec 2010

@julietka jeeej to vazne, to ste fakt museli byt happy 😀 ja som rada, ze stihnem kupit rozky 😅 s 3 detmi je to fakt dost divoke. drzte sa

juliagregor
30. dec 2010

ahojte,
dnes mi prišla pozvánka z UPSVaR, aby som sa tam urýchlene dostavila aj s OP ohladom RP, RL tam mám obidva.... 😉

misabbas
4. jan 2011

Ahojte, je tu niekto kto dvojičky kojí aj dokrmuje?

juliagregor
4. jan 2011

@misabbas ja už mám väčšie det, čo by si chcela vedieť? na jedno krmenie aj kojíš aj dokrmuješ fľaškou?

majka1987
4. jan 2011

Ahojte, som tu nová a neviem kde by som sa mohla opýtať otázku, na ktorú som zatiaľ nikde nenašla odpoveď 😢
Čakám dvojičky, som v 7 tt. a prvýkrát som bola na sono v 5 tt, kedy mi doktor povedal, že pravdepodobne čakám dvojičky, lebo tam videl dve dutinky 😀 Moja otázka je, kedy sa bude dať zistiť či ide o jedno alebo dvojvaječ. dvojičky? Ďakujem 🙂

juliagregor
4. jan 2011

@majka1987 na sone, dr. by mal mať dobré oči a dobrý prístroj, ale neni to vždy uplne ajsné a niekdy len z krvi sa dá presne zistiť vaječnosť

juliagregor
4. jan 2011

@majka1987 ale ked máš dve dutinky, tak budú dvojvaječné

jennys
4. jan 2011

@misabbas ahoj, ja dvojčatá dojčím a raz denne majú umelé mlieko, v nemocnici keď boli tak som na začiatku dojčila a dokŕmila z fľaše ale mojím mliekom, čo potrebuješ vedieť?

@majka1987 ahoj a gratulujem, zistiť by sa to malo dať na sone a kuk aj sem:
http://dvojickovo.webnode.sk/
možno tam nájdeš užitočné informácie.

hviezda22
4. jan 2011

@babatko88 dakujem za tip, pridala som fotku mojich dvojičiek Krištofka a Natalky

babatko88
4. jan 2011

@hviezda22 nemáš za čo, keď bude fungovať FB kliknem zo ségrinho mena 😉 držím palce

hviezda22
4. jan 2011

@babatko88 dakujem, a aj ked nevyhrame, nevadí, ved nejde o život 😀