Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

nana77
15. mar 2009

ahojky 🙂 !
vcera to uz vyzeralo na vaznu, krasnu, slnecnu jar a dnes... 😒 .... kedy sa uz to pocasie ustali??? som pocula, ze vraj koncom aprila by mali byt 25 stupnove teploty...kiezby!!!

my sme dnes od rana od 3.00 hore 😝 😝 😝 . ondrejko nevedel spat. aj chcel, ale ne 😝 ako sa mu nedalo, chudatko moje male. teraz spi, ako keby ho do vody hodil.

no a co sa mna tyka, zda sa, ze sa operacii nevyhnem ☹ . buduci tyzden idem este na kontrolu, ale kedze ta cysta nestastna ma tendenciu sa zvacsovt, moj dr mi rovno napisal ziadanku na predoperacne vysetrenia. chce to zoperovat kym je to takto v klude, aby sa to nemuselo riesit ako akutny stav... no, som z toho velmi smutna... vraj min. 4 dni v nemocnici... ☹

diddi
15. mar 2009

kili my mame 86,ale stale to nosia 🙂 a vesty su len ruzove....chlapcenske,teda biele mame overaly na spanie,aj body a tielka,ak by si chcela,tak supravu 7 body predavam za 3eur a tielka 3ks za 1,50eur...mam to v PN,tak neviem velkost,ale asi 6-9 a 9-12.....mam aj jednu modru mikinu za 3eur,nemali ju oblecenu,bol to nevhodny darcek 🙂 ....inac,raz tu bol link ohladne horucky a yasminka na to reagovala,co si pamatam,ze vsetko podla toho aj robi.... Neviete ktory to bol link?....Ella nieco chytila,kycha,ma vela riedkych soplikov,len tak jej tecu...teplotu ma slabo zvysenu na 37,3 po odpocitani...zatial som jej dala len sinupret a physiomer do nosa...len na obed bude asi horsie....paralen sa moze az od 38•.....neviem aku tabletku by som jej mohla dat....v tom linku boli odstupnovane teploty a tiez napisane co a ako robit.

yasmina
15. mar 2009

lalu sa pytam len v polsku nemali nutrilon AR a v madarsku maju MILUMIL AR v lekarnach...

lalupa
15. mar 2009

yas, mam sa ti na to pozriet?

yasmina
15. mar 2009

no jasan ...ak ta to nebude obtazovat...len neviem ci budu mat v jednej lekarni 10 ks ...u nas si to musim stale dopredu objednat...

katullka
15. mar 2009

baby, len velmi na rychlo hlasim stav, bola som so Samkom na pohotovsti dnes rano, ma bohuzial zapalene hrdlo takze dostal dalsie ATB, ja uz tu placem..to nie je normalne 😢 😢 😢 Uz tretie ATB za 3mes. Musim koncit, musim robit MM uctovnictvo a danove priznanie, no vobec sa mi nechce.pa

womenne
15. mar 2009

yasmin super hned som si to uložila
Nikolasko už haja zaspal behom 2minut boratko moje je unaveny a slaby sa mi zda taky lahučky ☹

som sa vas chcela spytat na pračky zase 😝 ako to je s vodou pračka si sama ohrieva vodu alebo berie teplu?????ja som ztoho dddebil

diddi
15. mar 2009

yas,dik...idem to popozerat

yasmina
15. mar 2009

wom pracka berie studenu a sama si ju zohreje...

kili
15. mar 2009

wom, ohrieva si sama 😉

yasmina
15. mar 2009

katulka my sme brali pred dvoma mesiacmi 2 ATB ked sa neda a prve nezabrali...
drzim palce aby ste boli skoro zdravucki

yasmina
15. mar 2009

wom. moja babka mala pred 10 rokmi pracku ktora bral aaj teplu aj studenu ale pracka bola z roku päť 😀

yasmina
15. mar 2009

nana co to citam 😕 to mi je luto...fakt to vyzaduje operaciu? ja som mala dva krat cystu a a ko prisla tak aj odisla

nana77
15. mar 2009

yas, vraj ano. od poslednej kontroly sa zvacsila, teraz je vraj ako pomaranc velka... nema tendenciu sa vstrebat, ani zmensit... no ved uvidime buduci tyzden, co sa s nou stane. kazdopadne mi rozhodila totalne cyklus, dnes je 43. den, co som bez ms... a predtym zasa 2x za mesiac...

yasmina
15. mar 2009

nana ja mam cyklus raz za 2 mesiace raz za tri mesiace a neriesim...ale zase nemam cystu som zdrava len mam malo zenskych hormonov a nechcem brat lieky tak radsej takto...ked som chcela otehotniet tak ma museli davat do rovnovahy brala som rozne hormony ale teraz nie je dovod...
tak ti drzim palce ...asi to s tebou sa nebude dat nijako riesit len operacne...

kili
15. mar 2009

yas, ja som na tom rovnako 😉

nana77
15. mar 2009

hm, keby som nemala malych, tak mi je to jedno, ale ja si fakt neviem predstavit tie styri dni bez nich... 😔 . este stale verim, ze sa nieco stane a ona zmizne, potvora...

inak, cumim na tie nakupy v polsku, madarsku, cechach, rakusku... to je neskutocne, aka je u nas drazoba 😒 . mali by sme aj my konecne nieco takto poriesit, ved ten rozdiel, co si preratala, je fakt velky!!! 😕

kili
15. mar 2009

no už by som mala pomaly vymýšľať malím oslavu. škoda že nie na dome, ale čo už. už mám vymyslenú tortu, teda mám ju už od minulého roka, ale dnes ráno v posteli som ju viac dovymýšľala a už sa teším. dúfam, že to zvládnem 🤐

yasmina
15. mar 2009

nana neskutocne to je...som im nakupila tolko jedla HIPP cele kartoniky po 6 ks, jahnacie, telacie, kralika, morka, kura, lasagne, ovocne dezerty, caje no kopec len nemali Nutrilon AR 😠 sme presli na Nutrilon 3 ale strasne hnackuju som sa musela vratit na AR...

yasmina
15. mar 2009

kili ty budes piect tortu?

yasmina
15. mar 2009

nana ja mam brusny pruh nie slabinovy a tiez mam ist do nemocky...na 4 dni ...ale pokial neboli neriesim...ale kamarat chirurg ma vydrbal...tak uvidim kedy sa to ohlasi...je to ako casovana bomba...

nana77
15. mar 2009

kili a kedy maju maly narodky? a aku tortu mas v plane? 🙂

yas, je to naozaj neskutocne, nechapem,preco je to u nas take drahe, ked v okolitych statoch nie..? vyslem aj ja mm na taketo nakupy. bud do madarska, alebo do rakuska. aj autosedacky tam kupi, to sme tiez cumeli, aky je tam rozdiel v cenach. len sme sa este nerozhodli, ake kupime. v hre su dve - recaro a romer... neviete poradit ktoru? zatial mi zuzka poradila, ze recaro je uzka... musime to okuknut a uz sa rozhodnut konecne, lebo tie vajicka su tak LTT

kili
15. mar 2009

yas, áno, ja, už sa na to teším, ale zároveň bojím, že sa nepodarí.

nan, 28.3. a tortu neprezradím 😀 čo keby to nevyšlo 😀 , no dúfam, že výde a aj na oko bude pekná. no mám to tak jednoducho vymyslené, že ma to určite prekvapí a budem nadávať 😖 😝

nana77
15. mar 2009

kili, to maju narodky den po mne - barancekovia 😵 . tak sa tesim na tu tortu, som zvedava velmi! a urcite vyjde, to nemam strach 😉

yas, aj mne moj dr povedal, ze s tou cystou chodia zeny aj pol roka... len on bude marec, april na operacke a chce mi to operovat on (a to chcem aj ja, ak to inak nepojde - aby to robil on, lebo jemu doverujem). a ten pruh nerobi ziadne problemy?

yasmina
15. mar 2009

nana na 1000% romer a s oznacenim plus tie su sirsie 🙂 neviem ci chces s izofixom alebo bez...
kili klobuk dole ja sa do niecoho takeho nepustam po poslednom neuspechu 😝

womenne
15. mar 2009

no tak nechapem prečo sa ma majitelka pytala či mam na teplu alebo studenu vodu 😕 no jednodik za vysvetlenie.
Baby vy davate hotove jedla??ja som sa toho akosi bala neviem mne to pripadalo divne take no fuj asi 2x to mali,ale teraz je tolko na vyber že naši boli ukrateny 🙄

yasmina
15. mar 2009

wom. ja davam len HIPP ine nechcu...papaju to od 6 mesiacov a je to velmi roznorode...tak enieco nenavarim...jahna, telacie,kralik...aj im varim ale vacsinou len morcacie a kuracie...ale vdaka prikrmom mi krasne priberaju...ale vacsina mamiciek asi vari...

kili
15. mar 2009

yas, no len aby to aj u nás tak nedopadlo 😀
korpus chcem robiť už vo štvrtok a v piatok dorábať a v sobotu je oslava. myslíte, že to takto stačí? že vydrží?