Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

adrolka
19. máj 2009

díky aha, tak dúfam, že bude ok, taký bol krásny ten malý 😵
my máme katarinkovské plecniaky, majú v tom svetríček a dudky, hodím foto 😉

yasmina
19. máj 2009

😀 lalu nadherneeeeeeeee fotky....a ta tvoja tmava okana to je ako moj milosko v dievcatkovom vydani

yasmina
19. máj 2009

baby ako mi vysvetlite toto stalo sa to dnes o 18:35
asi je cudny den....moj muz isiel cez tunel branisko / 5KM max rychlost 80 KM/H/ vosiel dnu a vraj a par sekund bol uz von...normalne mi hned volal ze co sa stalo ako keby sa posunul cas....to je co za den...ja takym veciam neverim a on uz vobec nie ale toto?!!! 😕 😕 😕 😕

grmitko
autor
19. máj 2009

lalu prekrasne fotecky 🙂

yasmi no nejaka casova brana 😀

yasmina
19. máj 2009

grmi ale to je blbost...normalne sa bojim ze mu vypadol mozog..alebo prestal vnimat alebo nejaky mikrospanok ale ako by soferoval...fuj som sa zlakla a on bol z toho vyhukany tiez

lalupa
19. máj 2009

yas, ja som to uz davno tvrdila, ze keby sa nasi dali dokopy, boli by jednovajecny parik 😀 😀 😀

a povedz M,ze to su signaly zhora, nech sa uvedomi 😠 😀

adrol, ja mam tiez podobne fotecky- rifle, rupsaciky, haha, male rozkosne paradnice 😵 krasny svetrik 😵

lalupa
19. máj 2009

adrol, yasmi, ako ste na tom so zubkami? kolko??

helka1
19. máj 2009

yasmi znie to ako z nejakeho hororu 😅 . No nezamyslel sa tak nahodou tvoj manzel trosku dlhsie a neuvedomil si ten cas ?

grmi aj ja sa pripajam ku gratulantom ! Leuskovi a Domkovi vsetko naj.... !!! 😵

yasmina
19. máj 2009

helka presne tak som mupovedala bud sa zamyslel alebo mu vypla hlava a isiel ako autopilot 😒
lalu no ked bude nepocuvat tak ho na jeden den vymenim a ty mi posles svetlovlasku 🙂
zubky 12 - 4 hore 4 dole a 4 stolicky

kiwuska
19. máj 2009

yasmi ja to ratam ked siel takou rychlostou priemerne presiel to 3min 45 sekund, objektivne.... to nie je vela nemohlo sa mu to zdat? zeby sa zamyslel a zdalo sa mu to ze to rychlo presiel.... a inak nehrala mu nejaka pesnicka alebo radio? zeby sa podla toho dalo zistit kolko mu to naozaj trvalo? a co ostatne auta? asi by uz niekde nahlasili ake rychle auto to presielo? a inak asi su tam aj kamery v tom branisku ze by sa to dalo spatne kuknut🙂 ale podla mna sa iba zamyslel... a este som vyratala ze keby presiel 5 km useku dajme tomu za 30 sekund musel by ist rychlostou 600km za hod a to auto asi neda🙂

yasmina
19. máj 2009

kiwuska dobry napad s tou kamerou mame znameho v dialnicnej policii branisko nebolo by odveci to mrknut...
ja nechapem co sa stalo ...

lalupa
19. máj 2009

haha yasmi, to budes mat potom roboty za styroch 😀 sladka,ale temperametna blondynka 😀
4 stolicky uz? uf, nam rasia uz aj ocne...ale prediera sa vsetko naraz. druha bambi nic

helka1
19. máj 2009

kiwuska co ja viem tak v Branisku signal na radiu nie je 😅 😝 , iba ak by mal pusteny MP3 😉

yasmina
19. máj 2009

lalu som dala link na maximka vyssie

kiwuska
19. máj 2009

no super, pozrite sa na to aj mna to zaujima taketo veci ale ked sa clovek racionalne nad tym zamysli tak mamematika a fyzika nepusti.... asi je to nejaky subjektivny pocit vo vnimani (unava, alkohol, drogy- ale tie posledne dve to asi nebol pripad tvojho M) ale je to fakt zaujimave a hlavne ked to hovori clovek ktory tomu neveri...

yasmina
19. máj 2009

kiwuska aj ja som mu povedala ze fyzika nepusti ...

grmitko
autor
19. máj 2009

helka dakujeme 🙂

kiwus a ty ako?

inak dnes sme boli vonku testovat nove bicykle co prisli presne dnes, mali sa tesili, mali nove bicykle a nove prilby a islo im to uplne super, s pomocnymi kolieskami samozrejme 😉

adrolka
19. máj 2009

yasmi, ja hneď zimomriavky a potom že asi niečo ako mikrospánok. 😕
zuby: u nás ako u yasminkiných -12, očné zatiaľ asi ešte nie, síce bohvie vraj tie lezú dobre dlho 🙄

yasmina
19. máj 2009

idem spat...dufam ze nas nenavstivia nejaky mimozemstania... 😒 cely blok mame oblepeny nejakymi nalepkami vesmirni lide co to jeee 😕
dobruuuuu

diddi
19. máj 2009

yas,fyzika veru nepusti....ale "ine" veci veru hej.....mne sa toto podobne stalo....isla som s mamou po dialnici na aute z Ba do Piestan....boli sme pred Trnavou a zrazu....o chvilku,asi do 3min.sme sa ocitli pri odbocke na Hlohovec....proste nastalo neskutocne zrychlenie.....pytam sa jej,ci si to aj ona vsimla.... a odpovedala mi,ze sa ma to isla prave opytat aj ona......najprv som sa zlakla,ze sme niekde po ceste havarovali a proste ako mrtve pokracujeme dalej a nevieme o tom...ako zbludile duse....cesta nam namiesto 45min.trvala z Ba do Pn 30min....to viem presne,lebo vzdy ked vyrazam pozriem na hodinky v aute.......asi sme presli nejakym urychlovacom,alebo co 😨

elenita
20. máj 2009

Ahojte maminky, vcera som odpadla ako hnila hruska, uz som sem nemala sil napisat 🙂 Dakujem vsetkym, ze ste na mna mysleli, pomohloooooo 😀 😀 😀
Som MGR, so samymi A-ckami!!! Zo vsetkych ciastkovych predmetov aj celkovo 🙂

yasmina
20. máj 2009

elenitka gratulujeeeeeeem 😵 😵 😵 si sikovna maminka!!!!sme na teba hrde 😉

grmitko
autor
20. máj 2009

elenitka gratulujemeeeeeeeeee, ja som vedela ze ty to zvladnes na same A 😉 sikulka

kiwuska
20. máj 2009

Elenitka srdecne blahozelam, aj ti trosku zavidim ale v dobrom🙂
sasi, ja biedne nejako mi to nechce ist do hlavy, a to co som sa naucila ked opakujem mam pocit ze som uz zabudla, no deeees, a uz stresujem poriadne, nex to mam uz za sebou, nech mi daju aj 3jky uz mi je to jedno, lebo uz nevladzem,
elenitka ake to bolo? boli mili skusajuci????

womenne
20. máj 2009

Dobre ranko
Elenita gratulujem 😵 😵 😵 teda si fakt šikulka.

yas jak z hororu ale ja tomu verim iked mne sa to ešte enstalo ale rada otom čitama potom sa bojim 😀 aspon sa celu noc tulim k mojmu 😀

mne sa zapalilo oko boli ma už 2dni ale len pri kutiku nemam ho ani červene,nemokva mi nič len maboli na dotyk nepametam sa že by som si buchla ale možno mi dal ranu drahy v noci a ja som na to zabudla,lebo to sa nam stalo už tolko krat že aj hviezdy som videla 😝

lenkamt
20. máj 2009

Elenitka gratulujeme k titulu, si šikulka, normálne napaprčím ségru - bez detí bccd 😀

teraz intenzívne myslíme na Kiwusku 🙂

Yasmi - ja sa deťom furt vyhrážam že ich dám vesmírnym ľuďom 😀 - oni majú stanovisko na našom sídlisku 😅 to je nejaká sekta 😝 tak už aj vás našli 😀

diddi
20. máj 2009

elenitka,gratulujem....viem si to cele predstavit....takto pred rokom som to prezivala ja....a aku skolu si vystudovala?

yasmina
20. máj 2009

Diddi takze aj ty si to zazila a ja ze si zo mna striela ten moj ...

lalupa
20. máj 2009

el, velka gratulacia!!! sikulka 😵

kiwi, ma kedy termin?