Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

margaretka11
27. apr 2009

Dracik, malí sú teda riadne šikovní 😵 . A keď tak Jakubko 30 min. stojí pri postieľke, to sa celkom dobre aj unaví, spí dobre? 😀

Nana mňa roky chodenia po koncertoch naučili stáť ďalej od kotla 😉 . Ale teda máš nepríjemný zážitok 😒

lalupa
27. apr 2009

jolanka, to mi je luto 😉

mna kazdy den fascinuje,ako dietatko dokaze komunikovat... jedna opakuje slova, pridavam dalsie "dobiden (dobry den), piii (spi), doo (dole), oo (otvor), da (voda)...musim si pisat, lebo zabudam

dnes zlato chcelo ist von, tak utekala hore dole a ukazovala na hrudnicek, ked mi nedoslo,tak schytila bundicku a kedze som si myslela,ze jej moze byt zima, tak utekala ku balkonovym dveram a chytala kluce stylom "mna to nebavi,ked ma nechapu, idem vonku sama ! " 😀

druhe zlato zase urobilo "sssssst" (psssst) s ukazovakom pod nostekom na pere - akoze ticho! na sialene brechajuceho nervneho psa 🙂

no nie su tie deti uzasneeeeeeee ??? 😵

margaretka11
27. apr 2009

lalu sú, deti sú naozaj úžasné 😵 . Simonka dnes vonku utekala za Simonkom a kričala Simonko volám ťa 😀

lalupa
27. apr 2009

nanuska, pre teba pupavkove 😲

dracik1
27. apr 2009

lalu, su uzasne 🙂
marg, Jakub v noci spi super, cez den horsie, najlepsie spal pri dedovi, cez den aj skoro 2 hodiny, dedo mu chrapal do ucha a on spal ako babatko...
inak Jurko spic ez den uz 100x lepsie, on je taky neposedko, urcite ho to smejdenie okolo sedacky a nabytku vycerpava, spi tak, ze ho musim niekedy potriast aby som vedela ze dycha 😀

margaretka11
27. apr 2009

Dracik toto bolo najlepšie na tých začiatkoch chodenia, deti sa po 10 krokoch tak vyčerpali, že spali ako zabití 😀

dracik1
27. apr 2009

marg, ze volam ta, krasne, nasi su teraz na zozratie, nahanaju sa po obyvke, rehlia sa pri tom, alebo jeden trieska druhemu do hlavy hrackou a rehlia sa, alebo prisne teritorialne sa jeden ku druhemu nesmu priblizit lebo strasny piskot 😀

kili
27. apr 2009

nana, nevadí, kľudne sa opakuj 😀 😵

margaretka11
27. apr 2009

dracik to je úžasný pocit ich sledovať, keď sa spolu smejú, že? Ja mám koľko ráz slzy v očiach, pripadá mi to ako zázrak. Včera sa Simonka pýtala k bračekovi do postieľky a tak som ju tam preložila a oni sa objali a dali si pusu 😵 😵 😵 .

nana77
27. apr 2009

lalupka, dakujem za foto!!! princeznicky su krasne, cmuky, cmuk 😵 !

baby, na to sa tesim, ked zacnu kecat. ti moji zatial vedia len mama a ham - najdolezitejsie slova 😀

margaretka11
27. apr 2009

Nani presne tak, to sú najpodstatnejšie slová, teba ľúbia a hladní nezostanú 😉 😀

margaretka11
27. apr 2009

tak ako Profesionálov ja môžem: "Nielenže je plešatý, ale ešte o tom aj vybľakuje". "Šaňo ty si iný debil, ty si iný debil" 😀

grmitko
autor
27. apr 2009

ahojte babule,
este raz dakujem za vsetky blahozelania, aj vdaka vam bol moj den dnes krajsi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 mam vas rada 🙂

nana77
27. apr 2009

mar, a najlepsi je lubo kostelny - toho ja uuuuplne zeriem, ako hra borovskeho 😀

grmitko
autor
27. apr 2009

joj profesionaly, tych ja tak mozem, vzdy sa na nich sulam 🙂 kostelny je aj u mna jednotka 😀 😀

margaretka11
27. apr 2009

Saši ja ťa mám tiež rada 🙂

Nana, Kostelný je skvelý, ten jeho prikrepený ksichtík, ale fakt to hrá super 😀

margaretka11
27. apr 2009

ten blbec má zarastené ruky 😀

nana77
27. apr 2009

dracik, mali su uzasni!!!!! 😵 😵 😵 a ta fotka c. 17 je super!!!!

dracik1
27. apr 2009

marg, svata pravda, aj ked kazdy den s nimi bojujem do vycerpania - prebalovanie a obliekanie, su skveli, krasni, stale ich boskavam - tusim viac ako draheho 😀

pridala som nove foto 🙂

margaretka11
27. apr 2009

Dracik tie tvoje dva pampúšiky sú úžasné, nádherné 😵 😵 😵

grmitko
autor
27. apr 2009

Deniska, uzasne fotky a nana ma pravdu, fotka cislo 17 je nr. 1 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dracik1
27. apr 2009

nani dakujem, Jurko je riadny expert, takych fotiek mam strasne vela, jakub je skor introvert, ziadny sasulo

babule, aj vy mate deti take rozdielne? Jurko je expert na pohladanie ale zaroven taky maznos a cecok, ze az hroza, Jakub sa neda privinut ani za svet - iba ak on chce, ale zaroven miluje kazdu zmenu - uplne pookreje ked zmenime exterier

margaretka11
27. apr 2009

Dracik tak to je Jurko? Ja som si tiež tú fotku všimla, je úžasná, taký tigrík zubatý 😀 . Tak naše prdelky sú rozdielne, aj keď v kravinách sú náramne jednotní 😀

grmitko
autor
27. apr 2009

Deniska moje deti sice vyzeraju rovnako, ale inak su to uplne dve odlisne osobnosti, Domko to je rebel, vsetko neguje, odvrava, robi zle, ale rad sa mojka a je to taky mamickin maznacik a Leusko to je moje zlaticko, ten posluchne, pomoze, uprace po sebe, pocuva, strasne rad sa mojka, bozkava, stale mi vravi lubim ta maminka, to je moj pokladik 🙂 aby ste ma nechapali zle, ja milujem obe svoje deti rovnako len pisem ako rozdielni su 😉 😀

margaretka11
27. apr 2009

Videli ste teraz tie tričká v Profesionáloch? Dolče Gabanna, Abibas, Christian Dyor 😀 . Miňo sa zas blysol 😀

margaretka11
27. apr 2009

Saši u nás je to Domko=Simonka a Leuško=Simonko 😀

margaretka11
27. apr 2009

no idem sa ja povenovať manželovi, nech ma nevymení za mladší a krajší model 😉

prajem všetkým maminám a detičkám dobrú noc a krásne sníčky 🙂

dracik1
27. apr 2009

😀 babule dakujem, foto c.17 je Jurko, zubaty je ale Kubko 🙂

grmi, to je jasne, ze ich lubis rovnako 🙂 , ja som skor myslela, ze jeden je maznos a druhy ani velmi nie...niekedy ma to skrie, ze Jakubko je taky nemaznosko

marg, aj ja sa idem povenovat MM, lebo ma vymeni 😀 - inak musim sa vam "zdoverit" , MM rozmysla o svadbe 😀 😀 😀 , mozno sa nejaka pritrafi v auguste, al. ked bude teplo 😀

nana77
27. apr 2009

margaretka, krajsi, milsi a lepsi model by aj tak nenasiel!!!! 😵

moji dvaja su tiez uuuplne rozdielni - fyzicky aj povahovo 😵 . napriklad aj teraz je dobre vidiet ten rozdiel, ked im idu stolicky - oôiverko reve o dusu a ondrejko naopak, ani slza...

no kocky, idem aj ja haji. dobru nocku prajem vsetkym!!!!

womenne
28. apr 2009

Dobre ranko dnes sme vstali už pred pol 7 😖 noc prišerna maly ju celu prerevaliteda do 2.00 kym sme ich nezobrali k sebe takže tlačenica ja som od bolesti až revala zase chrbat to bolo hrozne ani sa riadne nadychnut ked som ležala na chrbte tak mi to pomaly precahdzalo zaspala som o nejake 4?? 😔 sme sa s mojim dohodli že na buduci tyžden si berie volno a pojdem stym k lekarovi.

adrol aha tak to je dobre 😎
kili stymi okluliarkami je užasny naši by s ich nenechali.

Baby unas ide zase hriešny tanec 😀 😵