Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
26. sep 2009

nam vravela od malicka, ze pretahovat kolko ide, ale im islo iba kusticek a ked sa to zapalilo tak nebolo o com, ale ved to 4 rokov mate este daleko, pretahuj a uvidis ako bude 🙂 🙂
a inak mas krasnu fotku v pase 😉

womenne
27. sep 2009

Ahojte ja dnes nejak skoro tak sa mi nechcelo vstavat ale musela som,chcela som nechat vyspat tatika.Si predstavte dala som Nikovi dole z madraca taky igelit lepšie povedane jemnu stolovku aby neprecikal madrac bo na jar sa 3x o sebe pocikal.Odkedy ho mal tk ani raz nepustil a ako som ho dala preč tak 3x 🙄 🤐 tak som ho tam dala včera nanovo 😎 Lebo na obed precikal madrac,periny všetko tak Sebko spal s nami a jemu som dala jeho periny.

Jolanka ztoho sa vobec neobvinuj aj mojej kamoške to amlo dievčatko boli na gynekologii a tam jej ukazali ako to ma robit prei kupani jej to roztahovala vatovou tyčinkou a nejakou mastičkou po 2tyždnoch mali klid.Hlavne sa prestan obvinovat.A naši nemaju tiež petiahnute pipika teda Niko ma ale Sebkovi to vobec nejde ojdeme na to až v zime v lete som nechcela ich trapit.

janulas čauteda ty sem zavitaš podobne ako jolanka raz za čas 🙂 iak aj ja som sa pytala na pipiky ke dboli maly a povedali mi rozne nazory tak sme začali v 1.roku.

baby čo dnes varite ?nam sa tak stenčii zasoby v mraziaku ale našla som ešte kuracie prsia tak hodte nejake inšpiracie.

grmitko
autor
27. sep 2009

dani posielam ti do mailu 😉

janulas
27. sep 2009

ahojte...
womenne...to máš recht, zavítám občas, ale jsem stálice 😀
dnes varila moja mama, pekla kuře s rýží a vločkovou polévku...
s těma pipikama je to fakt hodně časté, nemužeme si dávat vinu, hlavně si myslim, že to je vrozené a nějaké přetahování ovlivní jen málo...
a jak jste dlouho bez plínek? mně se zatím vubec nedaří ani u jednoho, včera byla akce s tím, řikám Maje že je bez plínečky, at jde udělat lulu na nočník, seděla tam a nic, tak si řikám že se jí asi nechce... odskočila jsem si já jen minutka a vrátim se a ona pochcaná, ponožky, nohy, koberec, na nočníku sedělo takové velké plyšové kuře, a prej mama luluuuuuu 😀 no co na to chcete říct?? u Tomiho se mi nepodařilo ani ho tam posadit 😝
grmi.. díky za pochvalu fotky, ale je to fuška, fotim obvykle sama se s nimi, páč nejsou lidi 😀 😀

womenne
28. sep 2009

Dobre ranko tak mi dnes prazdninujeme 😎 dufam že budepekne chcem ist malym ukazat nakladne auta budu nakladat na jednom chodniku tatiko to ma na starosti tak smieme sledovat 😎 malym sme dali na traktory šnurky tak behaju 😎

Janulas no tak kuřatko sa potrebovalo vycikat asi skor 😀 naši su bez plienok presne od 2 rokoch začali sme hned dostali slipky a šlo to sebko bol naozaj rychly Nikovi sa parkrat stala nehoda aj sa pokakal ale prišie do toho na noc mu to trvalo dlhšie.

Aj ja si myslim že to je vrozene,hovoril mi otomaj lekar.napr.kamoškin ma pindika moc maleho naši maly 2x takeho a proste mu to pretahovala stale a mal to lepšie ako moji,sice ona je zdravotna sesa takže mala viac skusenosti ale aj tak.pretahovala som ako mohla a nič.

jankabambulka
28. sep 2009

ahojte. chcem sa spýtať , kočky čo máte dievčatká, odkedy vám nosili čelenky? lebo maja ani náhodou nehce. a copíky nemáme z čoho robiť, jej vlasky asi nikdy nenarastú 😠

ajka72
28. sep 2009

jankabambulka moje som dlho presviedčala aby si dali aspoň sponku do vláskov, čelenku som raz skušala ale nechceli ju vobec, a čo sa týka vláskov aj moje ich maju zatiaľ nijaké pričom ja s mužom máme celkom dobre vlasy tak neviem po kom ich maju a zajtra ideme ku kaderníčke nech im aspoň konce podstrihne inak im rastu vlásky strašne pomaly stále si ich mýlia s chlapcami no tiež verím že raz copíky zapletať budeme ☹

adrolka
28. sep 2009

čavees 😵
janka, moja T nosí každý deň cop z ofiny, lebo jej to lezie do očí, ešte očas si dáva von, ale keď jej dám sponku, tá ide okamžite von. Amirka sem tam máva 2 copíky. Sponky letia tiež von z vláskov. No a čelenky znesú kým ich pochválim, potom sa pozrú do zrkadla a už letí čelenka preč. Takže nenosia 😀 čiapky tiež už ťahajú z hlávok dole. 🙄

jankabambulka
28. sep 2009

adrolka s tebou som chcela hodiť reč už dávnejšie 😉

womenne
28. sep 2009

joj baby ešteže mi take problemy nemame 😀 ale chcela by som česat copiky,kupovat čačky na vlasky joooj 😵 si asi kupim babiku 😀

ja som dnes čistila bycikle a jeden traktor od hoviem ja to nenavidim tych psyčkaroch by som strielala 🙄 maly nesmu ani na travu čo hned do niečoho skočia 🙄

jankabambulka
28. sep 2009

nám sa našťasie odsťahovala jedna dáma čo jej bolo tiež jedno kde sa jej psík vykadí....a že v okolo baráčika sú 3 ihriská, no a čo?? veď ona deti nemá ,ktoré na ne by chodili 😠

katullka
28. sep 2009

Caute baby,

Jolanka, neviem preco by sa mali deti zmestit do nejakych tabuliek, ved kazde je uplne ine, zda sa mi, ze ta doktorka dost prehana.

Janulas, co sa tyka toho oducania od plienok, ja by som si tie reci okolia vobec nevsimala, aj do mna dnes na ihrisku rypali. Neviem, preco sa do toho staraju. Ved je to nasa zalezitost, neviem, preco to vobec niekoho trapi. Ja som im odpovedala, ze mne nevadi, ze maju plienku. Ale teraz od oktobra ich zase skusim davat na nocnik, priznam sa, ze som v tomto dost leniva. Po tom, co som ich nechala par krat bez plienok, som uz nemala chut to riesit. Ale ved do 18tky ich hadam nebudeme mat v plienkach 😀 😝 .

wom, s tymi hovnami od psov je to katastrofa, ja tiez kazdy den nadavam. Uz ani nie je kde deti vypustit, bud su tam hovna, alebo sklo.., Paulinka v sobotu chytila v parku sklo a porezala sa ☹ , vobec pri tom nezaplakala, tak som si to ani nevsimla, az neskor som zbadala, ze ma krvavu rucku 😢 .

jani, a nasej Paulinke na hlavicke nevydrzi nic dlhsie ako par sekund. Uz som ju nasla par krat zuzlat sponku, tak jej radsej nic nedavam, ale jej striham ofinu. Aj copcek by mala celkom pekny, ale hned ide vsetko dole a Samko sa chudak cuduje, ze preco on nema dlhe vlasky a sponku 😅 .

lenkamt
29. sep 2009

ahojte 🙂

tak konečne stíham aj vás - mám chorú Lucku, vyzeralo to na mumps ale nakoniec je to bakteriálny zápal priušnej žľazy či čo. máme atb, tak bojujeme 😉

Jolanka - prosím ťa nič si nedávaj za vinu, predkožka sa má nechať na pokoji ževraj tri roky, rastové tabuľky sú v dnešnej dobe kravina, lebo deti sú úplne iné ako kedysi 😉 mňa včera na krčnom doktorka doslova zdrbala že neviem čistiť uši 😕 😅 😝 že sa tou paličkou vôbec nemá ísť dnu, iba čistiť dookola 😕 no a decko od rána od 9 do 14 po doktoroch jasné že urevané, tak ma zdrbala aj za sople v nose 😝 niektoré doktorky si vždy niečo nájdu 😉

s plienkami, Verča v roku cez deň bez v 1,5roku aj v noci, dvojičky lenivé až po 2roku cez deň bez, na spanie stále 😉 ono je to individi a tiež si myslím že tie deti do školy s plienkami nepôjdú 😉

a hovná psov, no comment 😝 😀

mima595
29. sep 2009

ahojte - suhlas s plienkami - nasich som zacala davat od 18 mesiacov na nocnik a tak od 2 rokov boli cez den bez plienky, a v noci - Baska sa budila aj v noci, že chce cikať a mavala suchu plienku, asi tak od 2 a pol roka, ale Matus - typicky chlap - rano plineka precurana až strach - a tak sme zistili, že on je lenivy ist na WC, tak sa rano vycura do plienky ☹ - a ta chudina mala co robit 😀 😀 -takže sme mu dali dole plienku na noc, v 😀 noci sme ho dali vycurat a do tyzdna bolo vsetko OK.... ale aj jemu sa stane, že sa v noci pocura - hlavne 1. noc na novom mieste - to je na 100% - hovorime, že si znackuje teritorium 🙂 🙂

My smw boli cez vikend na jarmoku - nase deti zkolotočovane až - až /este stastie, že dedko je v orgaizacnom stabe jarmoku a ma zadara listky na kolotoc, lebo by sme mehli vyhlasit bankrot 😀 😀 😀 /

No a este som absolvovala navstevu Polska - kupili sme matrac a postielku a este supravicku do porodnice - to pre moju radosť 😀 😀 sice som povedala, že nic kupovat nebudem, no ale nekup.... ked je to take mile a zlate 🙂

ajka72
29. sep 2009

mima nám ten jarmok nevyšiel lebo sme boli chorí tak snáď nabuduce 😉

mima595
29. sep 2009

Ajka - skoda, ale inak tento rok bolo výnimočne dobre pocasie - take byva v SL za 10 rokov 😉

zabka0609
29. sep 2009

ahojte kocky

vsetko najlepsie vsetkym Michalom ako aj Michaelam k ich dnesnym meninam,vela zdravia,stastia lasky a vsetkeho dobreho 😉

a inak s tymi celenkami a sponkami do vlaskov je to u nas asi tak ako pisete vsetky.max vydrz je 10 sekund 😀 takze to neriesim len podstrihujem ofinky 😉 inak v copikoch vyzeraju velmi pekne a aj im pristanu,ale asi to chce cas aby pochopili ake su v copikoch sexi 😀 😀 😀

womenne
29. sep 2009

Čauky
Miškom a Miškam prajeme všetko naj naj naj 😵

Ja som tiež plienky neriešila,ale štvalo ma že mi to neustale hovorili,lenže ono sa to lahko hovori ked učiš jdno ako ked 2 a oni to žial nechapu 🙄

My sme dnes bol na novom ihrisku je super ale hned vedla cesty takže tam nemožem ist sama.

jankabambulka
29. sep 2009

ahojte
ďakujeme a aj my želáme oslávencom všetko naj naj naj

jolanka
29. sep 2009

ahojte, dekuji za podporu. Samko si moc nenecha sahat na ten jeho poklad, vzdy krici ze NE! Jinak u neho mam dost velky problem vubec do neho dostat nejake to jidlo jenom by pil caj a hotovo, takze bojujem kazdy den s jidlem. Dianka ta je v jidle bezva co ji clovek da to sni. jinak culiky u nas tez nevydrzi, hned to jde dolu.

womenne
29. sep 2009

Jolanka uiž ste v čr?

grmitko
autor
29. sep 2009

jolanka, problem s jedlom je aj u nas, Leusko papa celkom dobre, ale Domko ani v skolke neje, takmer nic do neho nedostanu ☹ ☹

Miskom a Miskam vsetko naj naj naj 😉

lenkamt
29. sep 2009

ja som dnes uplne zabudla na Miškov 😕 tak všetko naj 🙂

copíky 😀 my v pohode, ale musia byť tie pevné malé gumičky, také tie obyčky, čo držia 😉 čelenky mali ako 9-12mesačné odvtedy nehrozí,sponky nie a čiapky tiež nie 😅

mňa trápia naše cumle a závislosť na nich, krivé zuby z toho, ale zas zobrať im ich nasilu nezvládam, počkám kým ich vyžužlú a zahodia, dúfam že sa dočkám 😅

ajka72
29. sep 2009

miškom a miškám všetko naj naj naj 😵 😵 😵

dracik1
29. sep 2009

ahojte 🙂

jolanka, my sme s muzom tiez vysoki, 180cm a nase deti su vyssie a vacsie , ja si z toho nic nerobim, ked kazdy hika, ze maju iba 15 mesiacov, jakub nosi veci c 92 😀

babule a s tymi hovnami je to hroza ☹ , ja som sa dnes nasrala, vyclenila lopatku a papek a som kompletne vycistila od psich hovien travnik pri detskom ihrisku, je mi jasne, ze to budem musiet robit pravidelne, ale radsej ziadne hovno na topanke 😠

baby, potrebujem radu, moze dieta spavat iba 1 hodinu denne????? ja si uz neviem rady s Jakubom, on skratka spi presne 1 hodinu ako hodinky, potom vyskoci v postielke a koniec....vecer je umrncany a zly, takto je to 6 x do tyzdna, potom si sice jeden den pospi 2 hodiny ale potom to ide zasa v starych kolajach 😒 , tak neviem, nepomaha nic

kiwuska
29. sep 2009

aj my zelam vsetkym miskom a miskam vsetko naj k ich sviatku,

dracik, a ze neveris na tabulky 🙂 , asi je jakubko aj v spani netabulkovy, 😉, treba len verit, ze ho to prejde, lebo by si snad mal schrupnut trochu dlhsie, najma ak spavaju uz len raz za den, ci nie? nasi v tom veku spavali este dvakrat. drzim palce.

dracik1
29. sep 2009

kiwi, skratka spat 2 x denne nechce, uz sa bojim, aby si tym blbym kratkym spanim neublizil 😖

zabka0609
29. sep 2009

idem ja spat tak prajem vsetkym pokojnu dobru noc a pekne sny 😵

lalupa
29. sep 2009

oslavencom vsetko naj

nevladzem pisat, male su katastrofy plne energie, nestacim im, zacali pekne krasne vzdorovat a len po sebe jacime,uz ma to nebavi

cumle, no koniec, musia mat, to by ste pochopili len u nas na navsteve,opisovat to nebudem 😖 , mladsia potrebuje ich najmenej 2-3kusy
a vraj krive zuby sa od cumlikov nepotvrdili

leni, krava doktorka, ignoruj, luci ma parotitidu?

ja musim spat s detmi od 13-16, som nejaka slabota bez energie

firmu nam idu zrusit, takze parada... 😠

nieco vesele? oki, strasia si umyje ruky,ked pride z vonka a zahlasi ''hotovo, mozem ist...papaaat'' 😵

dobru nocku 🙂

kiwuska
29. sep 2009

dracik, ublizit, to hadam nie. spanok je urcite dolezity, ale dieta ak ma potrebu spat proste zaspi. On ju asi nema, a mozno je to fakt len prechodne obdobie.