Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lenkamt
22. máj 2009

Elluške a Miuške všetko naj 🙂 🙂 🙂

fotky zo stretka super, tradične sa neviem vynadívať na Nanušku a Zuzku 😉 no a ešte tradičnejšie mi na fotkách chýba fotografka 😀

womenne
22. máj 2009

ja som sa tiež divala či tam konečne po dlhom čase zazriem Sašku ale na 2 bola 😉

zuzka je rovnaka postava ako ja 🙂 to kde ste boli v nejakom parku???
Saška chalani maju super okuliare to si niekde objednavala?aj ja musim mojm kupit.

dracik1
22. máj 2009

ahojte babule 🙂
sasi, chlapcom vsetko Naj k 3 rocikom, Zinuske a Elluske k meninam, Elenitke k statniciam, kiwi, drzim palce 🙂

baby, prosim vas, preco sa deti nemozu strihat pred dovrsenim 1 roka? my sme nasich vcera ostrihali, lebo Juro sa stale potil a mal mokre vlasy a moja mama, mi strasne vynadala ☹ , tak sa teraz bojim ☹

este otazka, mozem davat deckam jahody , maliny a ceresne?, nasi maju v zahrade a je mi luto im nedat ochutnat...+ odkedy mozem dat detom slahackovu smotanu ked chcem napr. zapiect pre nich francuzske zemiaky al. zapekany karfiol?dikes

lenkamt
22. máj 2009

Kiwu - keď tu budeš prosím ťa napíš mi ten všeliek proti vracačke, chcem zobrať na dovolenku, dík

Dracik - to bolo kedysy, asi kvôli fontanele, lebo ešte nie je zrastená, ale podľa mňa sa môže 🙂

šľahačka/smotana/tvaroh asi až od roka, ale na zapekané by som dala, však to je minimum, malé ovocie sme skúšali po troške aj my minulý rok a nič im nebolo, takže skús po 1-3kusy a uvidíš či sa vyhádžu 😉

kiwuska
22. máj 2009

Dracik- ja si tez myslim ze nic sa nemoze stat ked ostrihas deti pred rokom, ved lepsie akoby sa mali potit a mali im ist vlasky do ociek, a ovocie si myslim to iste ako lenka, zevraj jahody su alergen, ale co nie je? a skus im tak dat ze nie vsetko naraz skusat ale jeden druh ovocia zistit ako reaguju a potom druhe atd, aby si vedela v pripade ze sa vyhadzu ze z coho to maju... a mamina ti nepovedala ze preco si mysli ze sa nemaju strihat?

Lenka- je to ORS 200 HIPP ono to nezabrani vracaniu ale da to detom dolezite ziviny, je to proti dehydratacii, obsahuje to mrkvovy odvar a ryzu, a nejake elekrtrolyty ci co- ze aby mali dostatok soli ked vrackaju.
ale nasi to moc nechceli pit a dost to vypluvali ale po lyzickach to ceklom slo

kiwuska
22. máj 2009

a etse mi napadlo Bio gaia probioticke kvapky- ale to je skor pri hnacke treba to mat v chladnice a to je fakt dobre

lenkamt
22. máj 2009

Kiwu - dík, hneď hodím aj k nám do levíčat, lebo si všetky píšeme zoznamy liekov na dovolenku

a že kedysy 😅 😔 ja už fakt potrebujem robiť niečo iné ako domáce práce 😀

elenita
22. máj 2009

Ahoj dracik, no to s tym nestrihanim vlaskov do 1r je povera nasich starych mam.......ak treba, mozu sa samozrejme ostrihat.....no a nasi ceresne uz papaju a idu sa potrhat za nimi 😀

elenita
22. máj 2009

jahody su dost velky alergen, maliny by som dala skor.....ale ved vyskusaj jeden kusok, pockaj den-dva a ked nebude ziadna reakcia, mozu.....
Nasi krpci vcera jedli po 1.krat vodovy melon, strasne im chutil 🙂
Inak a zboznuju kalerab, redkovku a rajcinu 😀
Ozaj, chcem sa spytat, odkedy im mozem varit mliecnu ryzu s normalnym mliekom?

yasmina
22. máj 2009

lenka kup aj Kuliska je to rehydratacny roztok nam sa to na Sicilii min.rok velmi zislo je to to iste co sa dava v nemocke ako infuzia v pripade potreby rozrobis do cajiku...
a vezmi si aj nejaku ryzovu instantnu kasu ak by boli hnacky aby si mohla hned podavat namiesto mliecka 😉

lenkamt
22. máj 2009

Yas - to už mám v zozname aj so smectou 🙂 dík 🙂

Elenita - ja som dávala od 11m normálne mlieko stále, takže to tiež závisí od názoru a od toho či dieťa "znáša" normálne mlieko 😉

margaretka11
22. máj 2009

Ahojte 🙂

Diddi tvojim krásnym dievčatkám prajem k narodeninám všetko naj, nech sa im darí, rastú ďalej do krásy a robia vám veľa radosti. A samozrejme najdôležitejšie je zdravie a preto im prajem, aby boli zdravučké 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

elenita
22. máj 2009

Jej, aj my sa samozrejme pripajame Elluske a Miuske vsetko len to naj 😵 😵 😵

verona20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
grmitko
autor
22. máj 2009

lenka ale ja som na fotkach 😉 😉

diddi
22. máj 2009

ahojte.... 😵 dakujeme vsetkym velmi velmi pekne 😵 😵 😵 odovzdam vsetky odkazy dievkam 😉 ....oslavu robime zajtra u svokrovcoch,tesim sa ako si budu prvykrat same rozbalovat darceky 😵 ....Miuske sme kupili velikeho Boba stavitela....tak velky asi ako ona 😎 a auticko Kia (my mame Kiu a ona je uplne do tej znacky zblaznena....musim jej kreslit a pisat znak KIA a ked vidi auta alebo bilboardy Kia,tak len vykrikuje stale Kia,Kia) - a muz len hovori,ze ma doma: Miu,Diu,Kiu 😎 a Ellu....Elluske sme kupili velikeho,tiez ako ona Barneyho,ktory spieva-I love you,you love me...oni su hotove do tychto postaviciek z Jim Jamu....no a este....autubus 😀 ...taky harmonikovy ako su v Ba,lebo mi ide z kocika vyskocit ked ho vidi ist okolo....no vidite,dievcata a blaznia sa po autach....a fakt babiky neznasaju...v hrackarstve pri babikach kricia NE,NE....a hybaj k autickam 🙂

grmitko
autor
22. máj 2009

no vidis diddi to nasi zase vsade babiky a kociky hladaju 😀 😀 😀

rosarita20
22. máj 2009

ahojte,
diddi, tvojim princeznickam vsetko najlepsie, hlavne vela zdravicka, lasky a stasticka 😉 😉

womenne
22. máj 2009

Ahojky
teda tu je hrozna burka a obrovske krupy padaju budeme msiet ist skontrolovat auto ked prestane ☹
boli sme na prechadzke bolia ma nohy jak kona a maly ccheli ist na pizzu len sme si zabudli penaženky tak vresky 😝 boli sme kuknut na jeden pozemok ja ho chcem a moj nie tak dilema jak svet zajtra mame schodku takže sa musime rozhodnut sice nie hned mame na to viac času.Je nad naš limit a to dost stoji 500 000.-ale je v tichej štvrti pači sa mi tam chodime tam často len ta suma 😢 no uvidime ved nehori 😝

zajtra mame ist opekat k znamym joj sa vytešujem len dufam že stihneme vymalovat ešte musime razkuchynu a 2x spalnu 😝

lalupa
22. máj 2009

krasaviciam oslavenkyniam prajeme len to najkrajsie, najlepsie a vsetko zdravie na svete!!! 😵 😵 😵

dracik, ceresnicky kludne mozes, z malin a jahodiek skus len stavicku, len nakrajaj na platky a tu stavicku im daj na lyzicke, ak bude vsetko oki, tak sa rozbehnite

wom, aj ja chcem burku a vlahuuuuu, tu je hrozna susina ☹

jankabambulka
22. máj 2009

Ella a mia
Na narodeniny na Váš noštek
posielam vám veľký božtek.
Aby sa vám dobre žilo,
po čom túžite, vyplnilo.
Nech sa vám splní každý sník,
nech pri vás stojí anjelik.
všetko naj naj

jankabambulka
22. máj 2009

naši jedia jahôdky po 1kuse od 11m a zatím v pohode a to je miško silný atopik 😉
aj u nás bola taká metelica krúpov.... a mišo sa díval do okana a bál - potom sa začal schovávať za mňa- to je taký náš sraľko a katuša bežala do okna a oči rozžiarené ako keby dávali ani neviem akú suprovú rouzprávku - alebo očká sa jej rozšiarili ako keď sa povie ideme papať 😵 😵

nana77
22. máj 2009

ahojte!!!

diddi, ELLUSKE a MIUSKE aj my zelame vseeeetko najlepsie k dnesnym narodeninam!!!! uz su to velke slecny 😵 😵 😵 !!! dufam, ze Vam oslava dopadne nad ocakavania dobre a ze pridas nejake foty princezniciek s tymi uzasnymi darcekmi 😉 !

dievcatak, vsetky vas zdravim, aj som vsetko precitala, ale uz som aj zabudla, na co som chcela reagovat... 😝 😀

zoja
22. máj 2009

diddi všetko najlepšie dievčatkáám kubko posiela cmuk 😵

kili
22. máj 2009

diddi, aj ja gratulujeeeeeem 😵 😵 😵

zoja
22. máj 2009

kili to čo maju chalani za kusáky na chrbtoch 😕 a ozaj čávesko 😉

kili
22. máj 2009

zoja, mali sme nejaké stretko a jedno dievčatko takto strašne kúše :D

diddi
22. máj 2009

ahojte...velmi pekne Vam vsetkym dakujeme 😵 😵 😵 ....janka,krasna basnicka,ako vzdy!!!...ahoj Zoji,Kili 😵 ....dakujeme 😵 ....Zoji,ako to leti,vsak....len tot nedavno som ti chrapala na izbe 😀 a opita sestricka mi pichala magnezium 😝 ....boze,hrozne rychlo to ide....ved o chvilu pojdu na zapis do skolky 😝 ....Kili,uz si nejaku nasla?....pozerala som cez petrzalsku stranku zoznam skolok...je ich 19,tusim

kili
22. máj 2009

diddy, však vieš ako je to u nás, sťahovanie a tak, tak ešte vybratú nemám. skôr sa potom skúsim prispôsobiť robote, alebo tu kde sme teraz, keďže tu bude bývať moja mama.

zinuska
22. máj 2009

ahojte baby,dakujem za gratulacie k meninam. ste zlate 🙂

inak som tu len na skok,Alexik je chudak zle natom,uz ani hlas nema,ked chce plakat /hlavne pri odsavani a cisteni hnisu z oci/ tak ani hlasok nevyda,len tak chrci ☹ ☹ dnes mu dokina nasadila atd,niesom nadsena,ale ulavi sa mu uz konecne,teda dufam a este dnes sa mu prerezali dva vrchne zubky,takze u nas vedie alex 4:2

A aj ja sa pridavam ku gratulacii Miuske a Elluske!!!!! veeeelke pusiny posielame a hlavne Maximko 😵 ten je do nich zaluuuubenyyy 😉 😉 dufam,ze coskoro im ich da osobne,teda ak nebude stale chory... ale sak uz len 2 tyzdne bude chodit do skolky a viac ho tam nedam,az v septembri. uz mam pokrk soplavych nosov. radsej budem mat doma tri zdrave deti ako tri chore.. a mozme chodit na vylety a aj na stretka...lebo sak vidim,ze ste mali stretko... a uz aj ja chceeeeem ist na stretko.

tak majte sa,zasa sa tu moc nebudem ukazovat,beham stale okolo marodov.. papa