Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

mima595
14. feb 2009

no Mar, dufam, že to je obdobie vzdoru, lebo ak je toto normalny stav u deti, tak ma.............. 😀 😀

margaretka11
14. feb 2009

El tak to sa ti to teraz fakt všetko kazí, no nič príjemné. Chápem aj tú tvoju depresiu, tiež by mi nebolo do spevu. Dúfam, že sa malí čoskoro uzdravia a ty zas získaš aspoň trošku času a pokoja na diplomku 🙂

margaretka11
14. feb 2009

Mima, pošleme ich Tomanovej 😀

elenita
14. feb 2009

marg no dufam, ze to vobec nebude nutne, ale keby predsa...lebo chudacik uz tyzden na liekoch, na ATB, a vobec to neprechadza ☹ aj vcera vecer bol az cely modry, aky mal zachvat ☹ v pond. asi nabehnem nasej dr. 4x za posledny tyzden 😠. Ale dakujem za podporu...inak dufam, ze s oteckami v nemocnici ta, nemaju problem....a este viac dufam, ze sa tam nedostanu obaja mali naraz...inak citala som, ze v Cechach moze byt ku kazdemu dietatu jedna sprievodna osoba, teda kazde dvojca ma narok na jedneho rodica...neviete, ako je to u nas?

margaretka11
14. feb 2009

El, toto neviem, ale myslím, že pri dvojčatách by to tak malo byť, jeden dospelý na jedno dieťa. Lenže ktovie ako to funguje v tomto Kocúrkove...

elenita
14. feb 2009

Ako mne je najhorsie z malych choroby, ale ta diplomovka mi tiez naladu nepridava.......teraz je manzel s detmi, aby som mohla ja akoze pracovat na diplomovke...ale nemam na to ani chut, uplne som zdeptana.....

margaretka11
14. feb 2009

no ani sa ti nedivím, ja každú chorobu malých tiež silne prežívam, najradšej by som si to odtrpela za nich 😔 . Budem na vás myslieť, nech to už Peťulkovi prejde, chúďatko drobunké takto sa trápiť ☹ . A tiež budem myslieť na Lucinku, aby to ju nechytilo, babuľku ružovú.

mima595
14. feb 2009

Ele - mas to fakt na figu - diplomovka je riadna makacka - neda sa napisat len tak...
No a ked su moji drobci chori, tak ja mam uplne roztrasený zaludok a nie som schopna mysliet na nic ine..... ☹
Ale lucim sa, dobru noc.... 🙂

margaretka11
14. feb 2009

Dobrú noc Mima 🙂

grmitko
autor
14. feb 2009

ahojte, ani nejdem docitat, len vam pozdravim a idem spat, mechur sa hladi o teplo a spanok, tak padim do postele 🙂
zelam vsetkym krasnu dobur nocku a kludnu hlavne a sladke sny

margaretka11
14. feb 2009

Ahoj Saši 😉 . Prajem ti dobrú noc a krásne sny. A nech je zajtra lepšie ako dnes 🙂

grmitko
autor
14. feb 2009

Dakujem marg 😉

elenita
14. feb 2009

Babulky dik vsetkym za podporu 😅 .........akoze zmizlo mi len "blbych"7 stran, ale mam taku temu, na ktoru nie je vela literatury a takmer kadze jedno slovko som si vymyslela....., resp. nemala som to zo ziadneho zdroja, len podla toho, ako som ja spravila jeden prieskum....no a uz je to v r........jaj, no dobre, nebudeme uz na to mysliet.kazde z nas ma nejake problemy, ze 😅

elenita
14. feb 2009

vsetkym, co idu spat, dobru nocku 😉

margaretka11
14. feb 2009

no a pôjdem hádam aj ja, posteľ na mňa mrká a ja jej už jednoducho neviem odolať. Prajem všetkým maminám a detičkám dobrú noc a krásne sny a všetkým chorým detičkám nech sa polepší a zajtra nech privítajú deň s krásnym úsmevčekom 🙂

yasmina
14. feb 2009

no moje deticky zaspali o 23:15 😒 a ja ze idem s vami pokecat a vy sa uz poberate 🙂

elenita
14. feb 2009

yasmin, ja som este tu, ale uz asi pomaly pojdfem, aj tak nic nerobim 😅 ja len aby si vedela, ze tu nie si sama 🙂

yasmina
14. feb 2009

kocky este ste tu?
jankabambulka tak ako radi Lalu vsetky krv. komplet.vysetrenia+vyter nos hrdielko rozbor mocu...zasla by som na krcne ...
Lalu Mimi netrapte sa nado mnou nejako poriesim...ja deticky nenecham napospas nikomu a nemienim sa obetovat firme uz jedneho takeho "salenaka" doma mame 😀
mimi nechystate sa do Polska?v kauflande je tam akcia na Bebilon/Nutrilon 3 800g za 2OOsk 😉

yasmina
14. feb 2009

elenita to mi je luto s tou diplomou...aj tvojich drobcekov 😖

elenita
14. feb 2009

yasmin diky, co narobim.najhorsie je, ze teraz aj konecne mam cas, obaja malinki spinkaju, ale mne sa voobec nechce, nevladzem......a radsej si tu brosujem po konikovi...... 😅 😒
A Tebe sa ako dari s chlapcami? A s manzelom..? Dlhsie som tu nebola

yasmina
14. feb 2009

chalani sa pozbierali ale decem a januar bolo trapenie choroby teploty a bola som na nich sama...
a s muzikom "uzasne" mame tazke obdobie a ja to nevyriesim lebo je to o tom ze sme malo spolu ale je to jeho praca a zabezpecuje komfort nam trom...tak to musim niekedy vela toho predychat...inac jeho nalada sa meni od mnozstva stresu a mojich "podjebov" sorry za vyraz ale je po22hej tak dufam mozem 😝

elenita
14. feb 2009

yasmin,no s MM tiez teraz tak vselijak....tiez mam pocit, ze ta choroba malych nas odcudzila......len po sebe vrieskame, ze co kto urobil zle a pod.....ale to je aj tou unavou, aj zlym zdravotnym stavom nasich malych......
ale som rada ze Tvojim malym je uz lepsie

yasmina
14. feb 2009

elentka drobcekom prajem skore uzdravenie ...nech sa cim skor zotavia....drzim paluchy...
idem ...bo padam unavou...dobru nocku

elenita
14. feb 2009

dobru nocku a dakujeme

mvtina
14. feb 2009

Ahojte, tak som sem po dlhej dobe zabludila, nejak sa mi na fora nechce chodit, vacsinou na pocitaci pozriem, co ma v tej chvili zaujima a odchadzam..
Rastieme, medzicasom vsetci traja 😉 tak uvidime, ako nam bude v takom plnom aute 😀 ked zas vyrazime do sveta.
Vsetkych pozdravujeme a hlavne nasho ciastocneho suputnika Adamka 🙂

kili
14. feb 2009

tina, čo to pozerám, ty si v 30tt 😲

lumah
15. feb 2009

elenita v každom manželstve alebo partnerstve býva aj rozruch a nervozita, ale to zas prejde. 😝

womenne
15. feb 2009

Krasnu nedelu zasneženu nedelu prajeme 😵
ja mam take nervy na tesco 🙄 kupila som tam malym umele misky take velke z mackom pu a inymi zvieratkami bola tam cenovka 69.-kč tak som zobrala 2,ale nepozrela som sa na listok až dnes a tam že 159.-skoro som spadla ani som to mojmu nepovedala ☹
je tam aj pisane že sa nesmiepouživat v mikrovlne a je vyrobena z polypropylan neviete čo je to či to nahodou neškodi?ja sa tomu nerozumiem,sice je tam pisane že zdraviu neškodi.
ja som taka kofa už budem oddnes kontrolovat všetky listky 🤐

grmitko
autor
15. feb 2009

Tinus tak gratulujeme k dalsiemu prirastku, nech ste vsetci zdravi 🙂