Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

jankabambulka
27. jún 2009

zabudla som dodať , že to patrilo našej elvisáčke ADROLKe

adrolka
27. jún 2009

jééééj, janka dakujeeem, si strašne zlatááá 😵
mala by si vydať nejakú zbierku básničiek, lebo si šikulkaaa

zabka0609
27. jún 2009

janka tie basnicky su naozaj nadherne.klobuk dole.podobne ako yas aj ja budem mat za chvilocku narodky tak snad aj mne nieco pekne napises aj ked sa az tak velmi nepozname.co ty na to? 😉

adrolka vsetko naj naj naj naj naj a este raz len to najlepsie

pekny vecer vsetkym

ajka IP

taella
27. jún 2009

tak som skúšala večer dať Karolínke v mliečku lyžičku ryžovej kaše , ale aj tak jej to tieklo z úst ☹ ešte vyskúšam tie keksy a uvidíme .

Ináč dnes sme dostali defekt na kočiari , sme ledva došli domov 😠

jankabambulka
27. jún 2009

zabka , porosím ako sa voláš menom?

katullka
27. jún 2009

caute kecalky,

janett, 7miestne auto, to je supeeeer!!!! To sa vam bude jazdit 🙂

Jakubkovi a Jurkovi zelam dodatocne vsetko najlepsie v prvym narodeninkam!!!!!!!

adrolke aj tebe vsetko najlepsie!!!

Baby, inak, co sa tyka spanku deti, tak aj ja tisko zavidim, u nas katastrofa 😔 . Ja uz som mala davno spat s detmi, lebo len, co zaspim, tak budem musiet vstavat.. Nasi zaspavaju okolo 21h, Samko sa budi v noci na mlieko ako kedy, tak okolo 3-4h, niekedy mrnci aj predtym, Paulinka zvykne spavat do rana, ale teraz sa tiez v noci budi ale rano boli dnes hore uz o 5:45h 😝 , Samko by este spal ale Pauli ho zobudila, on spaval sam v obyvke a rano potiahol aj do 8-8:30h, len teraz tam nechce spavat, tak ho Paulinka stale budi. No asi po hodinke obidvaja stale plakali oci si pretierali, ja som ich skusala vselijako uspavat, no oni len plakali ale nechceli spat. Cez obed isli spat okolo 11h, no o 1h bola Paulinka hore, samozrejme aj Samko, nevedela uz zaspat, len sa prehadzovala v postielke, tak som ju chcela potichucky zobrat z izby, no stale musela rozpravat a len co sme za sebou zatvorili dvere, tak Śamko spustil priserny krik.. ☹ A cely den boli potom ako to pocasie..ja neviem, co je s nimi.. 😒

katullka
27. jún 2009

taela a co sa tyka tej davky mliecka, tak mne Samko nevypil nikdy viac ako 150ml, teraz v noci vypije 150ml a rano asi 80ml. Paulinke rano zarabam 210ml, ale cele to vypije malo kedy a vecer vypije mozno okolo 120ml. Takze nic moc. Ja by som sa neriadila tym, co pisu, ze kolko by mali vypit. Kazde dieta je ine, niektore deti zhltnu 250ml, niektore 120ml..

lalupa
27. jún 2009

moja rano vypila aj segrinu porciu,lebo druha zlostila, takze bolo to 2x150ml 😅
kati,bude dobre, len vydrz 😅

lalupa
27. jún 2009

juuuj, dobre robite,ze spite, idem aj ja

len tolko, ze bambula,ked sa udrie, tak si povie "auuuu" ... sila, nie???

dobru nocku, dobre sa vyspinkajte a piste viac, ak nebudete zajtra cely den vonku 😉

nana77
28. jún 2009

ahojte!
dracik, dakujem za kompliment 🙂 , az sa cervenam...v mojom veku 😅 😅

taella, inak, moji mali dnes tak isto ako katulkiny nevypiju viac mliecka ako 150ml, a to len 2xdenne, plus niekedy este 150ml kase - ale tu nemaju kazdy den, nechuti im az tak velmi. takze mame tak cca 300ml mlieka denne a denna davka ma byt omnoho, omnoho vyssia... ale tiez uz to neriesim, prospievat prospievaju, tak co... uz si skusila tie keksiky? som zvedava, ako to dopadlo. a kedy budete mat vysledky na tu alergiu na bkm? verim, ze to bude negativne a budete moct zmenit mliecko, mozno potom bude lepsie. neviem, ci si chutnala toto allergy care, ale ma naozaj hroznu chut 😒

katulka, hadam z toho spania-nespania coskoro vyrastu... vraj sa to meni okolo dvoch rokov, tak dufam, ze hej a ty sa uz konecne poriadne vyspis!!!

baby, ja som zavisla na melonoch 😀 😀 , mam melon na ranajky, na veceru, pocas dna....o chvilu uz budem jest len to 😀 . ale nemozem si pomoct, proste zboznujem cervene melony!!! 😀

ozaj a nikto neviete, co je s womenne??? je to divne, ved ona kazdy den napisala a teraz nic, ani pismenko.. 😕

taella
28. jún 2009

keksy sme ešte neskúšali , musím najprv kúpiť 🙂 A výsledky budú už hádam tento týždeň , lebo to už je 5 týždňov čo brali krv a tak mi spomínali , že 4-5 týždňov to trvá a minulý týždeň ešte neboli . A to mliečko som chutnala , je horké , 😝 no ale aj tá beba HA čo pila predtým je len o kúštik sladšia 😖

tatolu
28. jún 2009

Taella, keď Ti iba teraz prestali mliečko ťahať z fľašky, koľko máte zúbkov? Nemôže byť, žeby im išli zúbky? Mne vtedy deti nechceli moc z tej fľašky piť ani keď som spravila väčšiu dierku. Potom som im ďasienka natrela gélikom, nechala chvíľu pôsobiť a potom vypili viac.

taella
28. jún 2009

ešte nemáme ani jeden zúbok , ani sa mi nezdá , že by sa tlačili von .

dracik1
28. jún 2009

taella, neboj sa, vydrz , vzdy sa budu striedat tie blbe obdobia s tymi lepsimi 😖 , ach joooo a dufam, ze Karolinka nebude mat alergiu na BKM, inak tie HA mlieka cu celkom chutne

katulka, akokeby si pisala o nasich s tym spankom, nasi vcera spali 1 h a isli spat o 21.30 s prisernym krikom, Jakub je rano o 6 hore, Jurko by si pospal, ale staci aby nas ultrazvuk Jakubko raz zapistal a Jurko je hore a to spia v oddelenych izbach so zatvorenymi dverami 😒 , som z toho vzdy rozladena, ale ako vidim, musim si zvyknut 😲 , ja verim, ze z toho nase deti vyrastu 😀

nana, mozno je wom na dovolenke
a s tymi melonmi, mnam, tento rok som este nemala, ja som zasa maniak na marhule a maliny

lalu, je to uplne super, co tie deticky dokazu, ja som vzdy na makko z ich pokrokov

baby, kedy uz bude normalne pocasie, my sme boli vcera v meste, strasna burka, sme sa museli schovat v tescu

dracik1
28. jún 2009

baby, jakub ma prave kusol do paty, lebo sa chcel hrat s tym svetielkom na skrinke od PC, ktora je na zemi 😝

tatolu
28. jún 2009

Dracik, dodatočne malým a tiež mamine (lebo pre Teba to je tiež sviatok 😉) všetko najlepšie 😵

lalupa
28. jún 2009

kto mate kontakt na mimu??? mimi prosim, chceme ist na kupko - ip cislo na mna

eviska83
28. jún 2009

Ahojte.
Mozem sa aj ja k Vam presunut ? Ja uz som tu par krat bola smirovat 🙂 🙂 🙂 Vidim ze uz ste tu viacere z nasej starej a neaktualnej temy 😵
Dracik -aj ja sa pripajam a prajem chalanom vsetko naj,naj,naj......

lalupa
28. jún 2009

baby, nejdete na kupko,co dala link mima? ideme skusit, takze PO a okolie 😉

helka1
28. jún 2009

Lalu kde je to kupko ? Dnes urcite nejdeme ale mozno niekedy 😉

grmitko
autor
28. jún 2009

ahojte,
tak sme zase doma 🙂
u babicky vymalovane, stretko s jami bolo suuuupppeeeeerrrr a uz mi perie druha pracka, tretia este caka na svoj cas 😀 😀
Leo tu vresti, lebo nechce jogurt, potom nechce lyzicku, potom jogurt ☹ ☹ ach moja hlava.... uz nech je vecer a idu spat

yasmina
28. jún 2009

lalu my sme boli dnes tu a bolo uzasne!!!
som si vobec nepripadala ako v PO 🙂
http://www.bowlingcity.sk/galeria/plaza-beach/

aneti78
28. jún 2009

ahojte

lalu, tak pocasie nakoniec vydrzalo, som si myslela, ze bude zas burka.

yasmi, aj ja sa tam chystam, ake su ceny? da sa kupit listok aj na pol dna? nasi totiz este spia cez obed take dve hodky a nerada by som to menila 😉

my sedime doma, su chori, Tamka len nadcha a kasle a Jakubko nic len teplota 38.5 ☹ tak zajtra idem s nimi k dr. si spravim volny den,ale na ocr ide MM od utorka

grmitko
autor
28. jún 2009
katarinka123
28. jún 2009

grmi super fotky ste zlatucky 😉

lumah
28. jún 2009

katullka naši vypijú ráno Dado 180 a Filip 210 a večer dado 210 a Filip 240-270, stalo sa že už aj 300 stiahol. Ale v noci nepapajú, vydržia do rána. Sem-tam dostanú v noci napiť vody, hlavne keď je teplo .
dracik koľko máte zubkov? 🙂

lumah
28. jún 2009

grmitko Leuško a Dominko sú zlatí. 🙂))

mima595
28. jún 2009

ahoj- yasmi -napis, ako bolo - hlavne aka bola voda v detskom bazene, ci bola tepla.
Aneti - do konca juna maju zlavu 50% na Solivare - to je tem link, co davala Yasmina.

Lalu - cakam infosky, ako bolo, ci bola tepla voda 😉

Ja som inak malokedy cez vikend na nete - lebo sme bud u rodicov, resp. u svokrovcov, aj dnes teraz sme boli - ratovat nasledky prirodnej katastrofy 😉 - nastastie u svokrovcov si to zlizol len jeden stary orech - a nejake konare - Matus mal aspon zabavu, lebo bola v pohotovosti motorova pila.

ajka72
28. jún 2009

lalu pošli aj mne info ako bolo, aj ja by som išla bolo to kupko na tom Sigorde? čo písala mima 😎

aneti78
28. jún 2009

Mimka, do konca juna nestihame, kedze su chori. som im pozerala do hrdla, tak az na podnebi vidno krvovocervene afty...takze ATB nas zrejme neminu. a to sme sa chystali ich nechat cely dalsi prazdninovy tyzden u svokrovcov, mame tam ist na vikend a ich sme chceli nechat, no ale neviem ci stihnu dovtedy vyzdraviet. maju tam mat velky bazen napustany, ja by som po chorobe don nepustila,ale ked tam nebudem, bojim sa, ze podlahnu najma Tamarkinemu natlaku a pustia ich do vody 😀