Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

zabka0609
30. jún 2009

grmitko dakujem a dobru nocku vsetkym 😉

mima595
30. jún 2009

grmi - od teba ako fotomaniačky to zvlášť poteší- ale to sú len fotky z mobilu 😒

grmitko
autor
1. júl 2009

mima to neva ze su len z mobilu, ale su pekne a vydarene 😉

lalupa
1. júl 2009
eviska83
1. júl 2009

Dobre ranka,
Babenky mate kraaaasne detiska 😀 😀 😀 Este mam ale medzi vami trochu hokej 😝 😝
Lalupa- deti ako smeti 😀 😀 a to niesu z dvojickova 🙂 🙂

grmitko
autor
1. júl 2009

lalu, mile 🙂

iank ked my budeme pachat to stretko v sade janka krala tak by sme tam tiez asi mali zavolat nejake noviny, nech si nas pofotia 🙂 a nech sme na titulke 😀 😀

eviska, neboj "hokej" sa rychlo spravi 😉 😉

ajka72
1. júl 2009

myslím že aj do tých tatier keď vyjde to stretko by sme boli celkom pekná rarita 😀 v nejakých miestnych novinách, inak je to super že dvojmamy tak pekne držia pokope 😵

lalupa
1. júl 2009

uloha pre helku, nejaky miestny vecernik alebo korzar,ci co 😉

katullka
1. júl 2009

caute zienky,

vidim, ze doma to mame asi vsetky vesele s nasimi ratolestami 😅

Zuzi, obdivujem Ta, ze si to zvladla s takym kludom, ja by som riadne nervacila.. 😖 No ked sa dari, tak sa dari.

dracik, ja som nasim este rybu nedavala, asi az od dvoch rokov dam. A sunku im davam, zhruba tak od roka. Maju aj taku specialnu detsku, tak skus tu, ta je kvalitnejsia.

Lalu, a z coho davas bambulkam pit? Nasi strasne radi dudluju flase, to maju miesto dudlov, no pri tom aj dost vypiju. Ale bavi ich aj z poharikov pit s tym naustkom aj ked vela skonci na trickach.. 😅 .
A ovocie im nechuti? Nasi velmi zboznuju melon, hrozno, jablka.., to obsahuje aj vodu.
No a na to stretko v tatrach sa teda mame nahodit???? Budeme v mediach???? 😀 😀 😀

katullka
1. júl 2009

mima, pekne fotky, a drobci uz su aki velki, to budu dobri pomocnici pri babatku 😵 😵 😵

eviska83
1. júl 2009

Tu sa planuje stretko v Tatrach? Keby som bola doma na svk tak to potom nemam daleko 🙂 Mozno sa trafite a ja budem na dovolenke 😵 a urcite by tam mali byt noviny .

lilinka76
1. júl 2009

Ahojte,

Lalu, ak budes mat cas, napis, co si citala o tom pangasiusovi, by ma to zaujimalo.

Dracik, my ho tiez papame, dnes sme mali na obed a velmi im chuti. Ja robim na masle s korenovou zeleninou a hraskom, so zemiakmi, mnam...

helka1
1. júl 2009

Ahojky Lalu 😨 😀 ,m mala by som lepsi napad, v blizkosti mojej maminy byva nemenovany reporter joj, ze by som ho zastavila a dala tip na reportaz 😀 😀 😀 Len neviem ci by si to pamatal, lebo mama ho vacsinou vidi viac pod parou ako triezveho 😅 🙂
Zdra sa ze sa pocko konecne umudrilo 🙂 🙂 krasny slnecny den prajem !

zabka0609
1. júl 2009

Ahojte kocky.Tak dufajme,ze taketo krasne pocasicko nam vydrzi az do vecera.Moje slniecka este spia,ale ked vstanu tak sa pojdeme kupat na dedinu do nasho krasneho bazenu od babky z Anglicka 😎
prajem nadherny den vsetkym papa

ajka tabulky bohuzial nemame,pretoze mali len jednu a to by bola doma bitka ako hrom ☹ .no skoda.este skusime v pondelok v PO v draciku,vraj ta cena ostava aj po akcii tak uvidime.ale velmi by som ich chcela.kriedy mame a su super kreslime si po vsetkych chodnikoch na sidlisku.pozdravujeme papa

helka 😀 😀 😀 a ten reporter vyzera asi takto 🙄 co?

mima naozaj nadherne fotecky a nadherne deticky

ajka72
1. júl 2009

Zabka keby si náhodou tie tabuľky nedostala tak sa ti po nich pozriem v Košiciach, aj my už máme kriedy ale ešte sme ich neskusili ale určite budu mať uspeach, u nás má celkom úspech aj tá plastelina,využívam pri nej a príbor, hlavne nožík z detského riadu, dievčatá maju radi keď im niečo z toho vykrajujem, a oni hlavne keď môžu plastelínu rezať, kupila som im k tomu taku drevenu dosku s valčekom 🙂

ajka72
1. júl 2009

dracik aj ja dávam dievčatám šunku a zvyknem pražsku kupim tak 10 dkg, alebo aj 12dkg a maju ju veľmi radi a babka ich naučila jesť ju len tak samotnú tak im chutí najviac 🙂 vtedy chlebík už nepotrebuju, ešte ju zjedia s paradajkou ktoré tiež zbožňuju a volaju ju "šuňa" 😵 ale je aj detská šunka 🙂

eviska stretko plánujeme na 17.7. budeme radi keď sa pridáš, no možno sa nás naozaj nazbiera pekná kopka verím že kapacita salaša to zvládne taký nápor
😀

grmitko
autor
1. júl 2009

joj ako vam to stretko zavidim baby, skoda ze my v tom case nemozeme ist na dovcu, hned by som sa pridala ku vam 😉

dracik, ja davam sunku tiez asi od roka a pol, mozno aj trosku skor, davam prazsku alebo detsku, v hypernove maju super detsku aj bravcovu aj hydinovu 🙂 a tu trosku co im zapecies, to si myslim ze je v pohode, ved to nejedia zase kazdy den 😀 😀

eviska83
1. júl 2009

ooo skoda ,my ideme domov 22.9 ☹ ☹ ☹ ,ale hlavne vsetko nafotte- nech mame aspon na co kuknut 🙂

ajka72
1. júl 2009

pridala som nejaké fotečky 🙂

yasmina
1. júl 2009

kocky vychodniarky
preco mate stretko v pracovny den a nie v sobotu alebo nedelu? ☹

helka1
1. júl 2009

Yasmi, mne je to jedno , ja sa prisposobim 😉 Spytaj sa Lalu , navrhla to 🙂 Inac uvazovala som, ze tam bude riadny babinec 😅 , lebo ak by neprisla Rosarita s dvojkami tak to vyzera len na baby dvojicky , teda okrem mojho Adamka 😀 a preto by ste tam nemali chybat !!! 😉

ajka72
1. júl 2009

yas deň 17.7. som trošku navrhla ja, pretože som vlastne na dovolenke a v sobotu musíme odísť z hotela teda sa zbaliť a odísť, takže budeme mať trošku frmol, už nebude taká pohoda, a myslím že rovnako na tom je aj lalu, tak preto ten piatok 😒

womenne
1. júl 2009

Ahoooooooooooooooooooooooooooooooooojjjte 😵 😵 😵

baby tak ste m ichybali joj strašne,bez internetu som bola stratena,maly sme zavirovany notas museli sme ho komlet preinštalovat aj novy hardisk či čo to menili.som nan čakala ako na spasenie,si predstavte že somani nevedela že zomrel M.Jackon 😕

my sa mame užasne,boli sme na 2dni na slovensku,sme tam museli niečo urgetne dokončit 😀 s malymi chodime byciklovat,hrat fudbal Nikolasko ten bude fudbalista 😎 je fakt super ako t vie sa nasmejeme,dnes som si bola zahadzat do koša ježišsom normalne zabudla aky to je odvaz a si predstavt že ma mlada partia pozvala na zapas,neviem či fakt vyzeram ako decko alebo to bolo tou suknou??? 😕 alebo že som sa trafela do koša?? 😀 no som zdvorilo odmietla že ja mam večer iny zapas 😅

večer alebo zajtra vas dočitam terazidem hlaedat niečo na predlženy vikend asi pojdeme do nejakeho aqaparku

womenne
1. júl 2009

Sebino mi to odoslal.som sa chcela spytat myslite že plavatka so sedenim udržia 16kg chalanov?neviete či to ma nejake vahove kategorie?

zabka0609
1. júl 2009

ajka krasne fotky.dam vediet ci som tie tabulky zohnala v PO,ale dufam,ze ano lebo sa mi velmi pacia a za tu cenu su naozaj super.

babule radte .dvojky mi nechcu jest cerstve ovocie a zeleninu.co s tym ☹ .kupujem im takmer vsetky druhy ovocia a zeleniny.zjedia len varenu a nie cerstvu.ako ich prekabatit hm?som z toho smutna 😢 neviem si rady.

pekny vecer vsetkym

grmitko
autor
1. júl 2009

zabka, ani moji nejedia okrem bananu a jablka ziadne ovocie a zeleninu, uz som to vzdala, obxas si daju odstaveme, a presnidavku, ale inak ich nedonutim, zial mam fajnove a vyberave deti a zavidim mamamk ktorych deti jedia vsetko, lebo to u nas nehrozi 🙂 🙂

nana77
1. júl 2009

ahojky!
no, zuzka, tak ten nas den "blbec" sa na ten vas zdaleka nechyta!!!!!!!! ked sa dari, tak sa dari...

kocky, vsetky nove fotky som kukla, vsetky su super!!!

helka1
1. júl 2009

Ahojky zabka, olupim nektarinku, broskynu, banan k tomu pridam piskoty a vsetko to mixnem a moji mi to paradne spapaju 😉

lalupa
1. júl 2009

ahojte kecosky ;)

ad termin, navrhla ho ajka, aj to cele spiskala 😀 😉 lebo oni mali naplanovanu dovcu uz dlho a ja som si k nim hodila par dni,aby sme sa mohli stretnut

yasmi, ved som pisala, nech si m naplanuje cestu tam a nech vas prinesie na chvilku

helka, mne stacia noviny, telku nemusim, nevyzeram v kamere dobre 😀

kati, uz je oki, piju, nakoniec z pohara, flase na vodu nemame, a tie naustkove MaM su super, ale ony chcu vyssi level ,esteze mi doslo 😉
jedna v pohode v jedle experimentuje, druha je stastna s korkou chleba

boli sme zase plavat, boli tam baby dvojicky a mozno nie, ale straaasne povedome, blondynky cca okolo 3rokov, mamicka tmava stihlejsia a ocko, ktory babulky vynosil 😅 ,ale symposi velki obaja
len si neviem spomenut, odkial ich poznam...

zabka, zelenina je lepsia varena, teda lahsie stravitelna, take ako cvikla, paprika, paradajky, nic sa im nestane, nestracaju vitaminy, istota je para, ked nechcu,nechcu, hlavne,ze papaju 😉

aj my zhaname tabulku este jednu a maju len tie fisheracke, tie nechceme

eviska, odkial si?

ajka72
1. júl 2009

zabka tieš moje dievčatá maju dni kedy ovocie a zeleninku nemusia, ale robím to čo písala helka že to zmixujem s piškotami, ale im to nakrájam na kocečky a dám im také umele vidličky detské z ikey a nechám ich nech si naberaju samé tak sa nám darí zjesť melon, nektrainku, broskynku, marhulku, banám im niekedy zmixujem s s jogurtom 🙂