Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

evka1310
25. feb 2009

ja mam dnes taky sialeny den..mate to aj vy tak, ze sa nezastavite? tak ja dnes uz druhykrat periem, zehlila som, vymenila navliecky na manzelskej posteli (to neznasam), bola som s malymi sama v parku -teda so psom a aj u svorky...umyla som dlazku...vsetko sama...medzitym samozrejme take tie bezne veci ako nakrmit malych, prebalit, uspat, hrat sa s nimi, teraz som sa prvy krat zastavila a konecne sedim...a aj to len na okamih, lebo mali nespia...iba ze sa chvilu hraju...teraz budu jest...hroza...dnes sa nazastavim... 🙂 🙂 myslim ze vecer ked sa manzel vrati domov, tak ked otvori dvere. najde dve male deti, jedneho psa a jedneho blazna co bol jeho manzelkou.... 😀 😀
jaj a to este poobede ideme sami omrknut sedacky na jedenie...

margaretka11
25. feb 2009

Ninazoja, baby máš nádherné a aj napriek tomu, že sú veľmi odlišné tak nejaké tie znaky podobnosti tam vidím 😉

no ale idem vypustiť tigrov z klietky t.j. deti z postieľok, už sú hore 😉

yasmina
25. feb 2009

Nana ja ze moji maju ake vahy ale tvoji!!!to su buciacikovia...jake licka .. 😵 😵 😵 joj zlatucki su...
evka teda tie talianske navliecky nekonecne velke to som neznasala menit ani ju tu na slovensku vymenim plachtu 2 vankusove a 2 paplonove obliecky a je to ale u vas 4000 vrstiev....bleee a vsetko zakasavat do postele 😠

evka1310
25. feb 2009

jejda yasmin..konecne niekto kto mi rozumie !!!! aj ja to neznasam 🙄 uplne hroza to je...
inak som zabudla ze popritom vsetko som aj ja pridala foto do nasho on-line albumu http://cucurachi.myphotoalbum.com/.
nana - nadherni su drobci

grmitko
autor
25. feb 2009

yasmin to mate super vahy, nasi nemaju doteraz ani 12 kg, leo ma nejakych 11 kg obleceny, a domko necelych 12 kg obleceny, takze nas hravo predbehnete 😀 😀 😀

evka mali su neskutocne rozkosni a krasni

ja som tiez dens v jednom kole, aj vcera a v podstate stale, ale to asi vsetky 😉 zajtra ma este caka tiez pranie, mam tam zaclony co som menila a aj navliecky musim vymenit na posteli a este k dokine skocit pre potvrdenie do skolky, ze su zdravi, aby som to tam v pondelok mohla odniest, ziadosti uz mam napisane 🙂

yasmina
25. feb 2009

grmi mi nepovedz ze nemate 12 kg ved kukam na vase fotky a mi to nesedi...by so povedala ze mate 15kg 😉
este ze nemame doma zaclony 🙂 a taliansku postel...
evka krasne fotecky

womenne
25. feb 2009

tak naši maju Nikolasko 94cm a 13.5kg
Sebastianko 96cm a 14.5kg
a to som si myslela že maju 15 lebo sa važili uznamych asi im zle važi vaha.
yasmin dikes dnes pojdemnakupit azajtra varim.

evka1310
25. feb 2009

be...si to tu tak citam...tak mozno sem pridam aj nase miery...my sme trochu nad vahou..o baja 😝 ...Rudy je nad vahou ale esta sa vojde do grafu...Alert je dlhodobo mimo normy a mimo grafu s vahou...

Albert - Ma 68 Cm a 9,5 kg
Rudolf 67 cm a 8,6 kg
😅

tak to som zvedava ked budu mat vas vek kolko budu vazit...
este by som chcela dodat, ze s tymi to dvoma sa bez vytahu kazdy den lopotim hore a dole, dnu a von...ja budem mat ine svaly 😀 😀

evka1310
25. feb 2009

...alebo pruh 😀 😀 😀

yasmina
25. feb 2009

evka pruh o ho mam uz ja 🙂))
ale aj svaly na rukach sa konecne nejake ukazali 😀

jankabambulka
25. feb 2009

ahojte
aj ja môžem pridať aktuálne váhy - dnes sme boli na poradni
MIŠKO - 80cm 9500g schudol ako začal behať, neche sa hrať, len sadne vstane, sadne vstane..najnovšia jeho zábavk
KATKA - 70cm 7600g
asi sa dokina dozvedela že sa chystáme odísť, keď nemieni robiť nič z Miškom, a teraz obrat o 1000000% predsstavte si miško ide 13. na komplet všetky možné vyšetrenia aké existujú-tak som zvedavá , čo zistia

Ninazoja- vitaj - aj my sa stretávame s tým, či to sú dvojíčky a to ešte keď boli menší tak jeden bol tmavý druhý mal bielu pokožku . ale či to opaľovanie 🙂 pomohlo , trolinka sa to vyrovnalo i keď nie moc

jankabambulka
25. feb 2009

idem pridať foto aký je rozdiel -fotené asi týždeň dozadu

ninazoja
25. feb 2009

Margareta tak aspon niekto tam vidi trosku podobnosti 😉

jankabambulka tak ty mas aspon vyhodu ze mas parik . Chlapceka a dievcatko aspon tolko neporovnavaju 🙂. Ale su strasne zlatunky, uplne naspapanie 😉

dracik1
25. feb 2009

evka, dneska som na teba myslela, predstav si, jedna teta mi zacala drzo nakukat do kociara ked mali spali, ja som cuvla, ona neodbytna, hovorim- SPIA a ona, ze by si ich odfotila 🙄 , no na to sa neda povedat absolutne nic a o chlapcov sa neboj, ked sa zacnu viac hybat, schudnu 🙂

ninazoja
25. feb 2009

Dracik ako vidim ludska drzost nema hranic 🙄 😨

dracik1
25. feb 2009

ninazoja, to fakt....ja som zvyknuta, ze kadekto nakuka do kociara, ved aj ja pozeram kazde dvojky co stretnem 😀 , ale najprv sa spytam.... 🙄

wom, my mame sklenenu kniznicu, ja sa uz teraz trasiem, ze co s tym sklom a ci na seba celu kniznicu neprevrhnu..... 🤐

grmi a z vah si nerob nic, mali su aj tak straaaasne zlatiiiii ........

adrolka
25. feb 2009

doteraz som čumákovala do vašich fotoalbov, čo som všetko zmeškala...júúúúúúj, ešte furt sa usmievam ako slniečko-no proste krásne 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Ja som si už dávno nedala žiadnu novú fotku, lebo sa im nechce zmenšovať -mám nový program na to a neviem s tým veľmi narábať- kruccci
Ninazoja -aj tvoje som si kukla,tvoje baby sú perfektné 😵 . Aj ja mám baby a tiež ako tvoje- ÚLNE komplet odlišné. nič ale vôbec nič na nich nie je ani trochu podobné, nielen výzor, ani povahy, ako by ani sestry neboli.Ja ich kvôli tomu neobliekam rovnako, alebo len veľmi zriedka.
dráčik- my máme sklenenú vitrínu s pohármi a tak, máme to tera zv spálni- ale všetko jedno, už ta midú samé a prvé je smer tam -a začnú si tandemovo trieskať!!!!!!!! hlavu do skla. robia to aj so zrkadlami, stenami, to je jedno. ale normálne silouuž sme skúšali všetko možné.neviem kedy ich to prejde
🙄

ninazoja
25. feb 2009

adrolka tie tvoje babule su krasne. Konecne vydim aj ine dvojicky co sa na seba vobec ale vobec nepodobaju 😀 . Aj nase babule su uplne ine nie len vyzorom ale aj povahov. Proste kazda je sama za seba 😉 . Ja nase obliekam rovnako. Dievcata to dokonca vyzaduju 😝 . Ale urcite pride cas ked bude chciet byt kazda ina aj v obliekani

margaretka11
25. feb 2009

Páči sa mi táto naša rôznorodosť detičiek. Jeden by povedal, že keď počujete slovo dvojičky, tak si automaticky vybavíte ľudí s úplne rovnakým výzorom. A ono to tak nie, ja často hovorievam, že je úžasné mať dvojičky a môcť ich pozorovať, sú fascinujúce 🙂

ninazoja
25. feb 2009

margaretka mas uplnu pravdu. Ja by som moje baby nedala zanic nasvete 🙂 a neznasam ked niekto povie "boze dvojicky to ta lutujem" 😠

adrolka
25. feb 2009

marg+ninazoja úplný súhlas, veru 😉

dracik1
25. feb 2009

lalupka, inak dakujem za recept s cervenou sosovicou, som dnes navarila, duplu pytali, furt otvarali pusu, trosku som im z toho zjedla aj ja.....

adrol, ze hlavou trieskat, to si im ukazala ty ?😀 😀 😀 , no nasa kniznica ma vyse 2 metre a je plna knih, drahy, ze to sa neprevrati...ale ked vidim, jak decka do toho trieskaju - zatial len 8 mesacnymi paprckami, neviem, asi ho prinutim to prisroubovat ju k stene....

margaretka11
25. feb 2009

Ninazoja tak to nemám ani ja rada. 😠 . Vidieť, že tí ľudia nevedia o čom hovoria 😝

ninazoja
25. feb 2009

Margaretka jasne ze nevedia, inak by nam zavideli 😉

margaretka11
25. feb 2009

to si píš 😉

ninazoja
25. feb 2009

Mar ako simikovci uz spinkaju,

rosarita20
25. feb 2009

Ahojte babizne,
pekny vecer vsetkym prajem,
som vas par dni trosku "zanedbavala".... chlapci su chori a tym padom len sedime doma, vyzaduju si maximum pozornosti...
pisali ste o vyzore a vlastnostiach, nasi su tiez uplne odlisni, ale mame to aspon spravodlivo podelene, jeden je po ocinovi a druhy po mamine, ked ukazujem nejakej navsteve nase fotky z detstva a kuknu na chlapcov, tak sa im ani verit nechcce, zevraj ako "cez kopirak" 😉 ... len ta moja kopia ma pipika naviac 😀 😀 😀

ninazoja
25. feb 2009

Tak unas je Ninka ockov klon(len bez pipika) 😀 no a Zojka je cela moja sestra ako by jej z oka vypadla (to neviem ako sa nam podarilo 😀 😀 😝 ). Asi si musime urobit este jedno aby sa podobalo aspon trosku aj na mna 😵

nana77
25. feb 2009

ahojte dievcata!!!
v prvom rade dakujem vsetkym za pochvaly mojich malych 😵

evi, ty tak trefne a vtipne pises, vzdy sa dobre pobavim na tvojich prispevkoch 😀 . pozerala som foto, mali su uzasni 😵

yasminka, chudatko mimi... viem si to predstavit. muselo to byt hrozne ☹ . ako sa maju teraz? su ok? spinkaju?

dracik, to co??? ze odfotit??? nejaka cudna...! to je silne kafe teda...

baby, nase miery su: oliverko 9400g, ondrejko 8500g a obaja 76cm 🙂

inak, tiez neznasam tie reci typu: booze, chudinka, ma dvojicky 😠 ... raz mi to jedna povedala... blba, vooobec nevie, ake je to stastie 😵 😵 😵 . no a moji mali su tiez uplne rozdielni, jeden blondak s modrymi ocami a druhy tmavovlasy s tmavymi ocami. mm bol vzdy rad ze su taki rozdielni, hovorieval, ze naco by nam boli dve rovnake deti?! 😀 . aj ja som rada, ale jednovajecne identicke dvojicky ma straaaasne fascinuju 🙂

margaretka11
25. feb 2009

Ninazoja, naši malí už búvajú ako bábätká 🙂 . Dnes boli večer takí milučkí, nechala som ich hrať sa trošku dlhšie lebo sa začali voziť na odrážadlách, najskôr spolu a potom tak, že Simonko sedel a Simonka ho tlačila. A tak sa pritom zabávali, no zlatučkí 😵