Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
29. jan 2009

marg, ty si ina sexica 😀 tusim vedies, moje dva rezy su trapne oproti tvojmu T 😅

margaretka11
29. jan 2009

Kili brucho mám stále také vypuklé a aj slaninka sa na ňom pekne vyhrieva 😀 . Lenže toto už musím doriešiť ja sama, cvičením 😝 . Na čo práve v tejto dobe nemám akosi chuť, viac mi chutí papať 😀 . Ale zas mám to brucho krajšie ako tesne po pôrode lebo mi vzali nadbytočnú kožu tak to vyzerá lepšie. Ale pravdupovediac, robila som si ilúzie, že mi urobia pekné a ploché bruško, no ale nesplnilo sa mi to 😔

Ale čo, nemôžem sa donekonečna ľutovať, však život ide ďalej, nie? A mám krásne deti, zlatíčko manžela, čo viac môžem chcieť? 😵

kili
29. jan 2009

mar, no mňa by možno napadlo dať niečo do vrecka, nech už z toho aj niečo vymodelujú 😅 , no ale už je neskoro mudrovať

lalupa
29. jan 2009

bambule, idem skusit spat bez tabletky, tam sa bez nej nedalo, dufam,ze sa mi podari zaspat,MM pride po jedenastej, necakam na neho
sladke snicky a pokojnu nocku papa

margaretka11
29. jan 2009

Lalu teda ja som fakt sexica 😀 . Len to moje T sa len tesne tesne nepodobá obrátenému krížu... 😀

Po tej operácii som 6 týždňov nemohla robiť prakticky nič, kúpila som si také sťahovacie body, aby mi pekne držalo bruško a deti mojkala na zemi. Nemohla som ich ani dvíhať, no proste žiadna manipulácia s nimi.. Inak to body nosím aj teraz, je to super vynález takto v zime, pekne to hreje na krížoch a my ženy si na seba musíme dávať pozor 😉

A Lalu ja som pripravená čarovať 😀 ja som stará bosorka 😀

kili
29. jan 2009

body som mala aj ja a bolo to super, teraz už neviem, kde zmizlo

margaretka11
29. jan 2009

Lalu tak dobrú noc a krásne sny 🙂

Kili, keď ale ja si často sedím na vedení, mňa to nenapadlo v tom správnom momente 😝 . Potom to aj mne došlo, ale už bolo neskoro r.i.ť. biť, keď sa pos..la 😀

kiwuska
29. jan 2009

margaretka, no tiez si si uzila, mojko. ☹ a suhlasim s tebou, sice su strie, postava tiez nie ako predtym ale mame co nie je dopriane kazdemu: nase dvojicky 🙂

margaretka11
29. jan 2009

kiwuska ty vieš vždy trafiť klinec po hlavičke 😵 .

yasmina
29. jan 2009

laluuuuuu este si tu?

kiwuska
29. jan 2009

tu pozeram na babatkach tema co robit s alkoholikom, to uz v takom ranom veku? sa pamatam ze bol problem kde dat temu dvojickz ale co robia alkoholici v babatkach???

margaretka11
29. jan 2009

Kiwuš 😀

kiwuska
29. jan 2009

tak a to by asi bolo odo mna pre dnesok vsetko. 🙂 prajem vam krasne snicky detickam pokojny spanok, dobru noc

margaretka11
29. jan 2009

Dobrú noc kiwuska a krásne sny tebe aj drobčekom 🙂

grmitko
autor
30. jan 2009

bre ranko

tak prva
loe mal vecer dva dusive zachvaty, sme ho museli zabalit a vzait von na vzduch, potom ho to preslo, ale mala som taky strach, ze sa zadusi ☹ muz s nim zostal hore a ja som si isla lahnut, ze sa vystriedame, ale zaspal aj on a nezobudil ma, ja som spala celkom dobre, viem aj kedy ich do postele daval, v noci uz bol relativny klud, bez zachvatu, ale na to, ze leo berie 5 den antibiotika si myslim ze by sa mu to malo lepsit a jemu sa to iba zhorsuje, uz treti den ma horucky, som z toho uz na nervy, vcera sme boli u dokiny, v pondelok sme boli, ja uz ozaj neviem, co komu spravili, ze maju taketo trapenie, keby ste ich poculi, to je hrozne ako kaslu, vzdy ked zakaslu tak mam slzy v ociach, radsej keby som to ja mala ako oni ☹ ☹ ☹ 😢

idem im spravit ranajky, mliecko uz vypili, tatika odprevadili, teraz mi robia poriadok v dvdckach, vsetk yuz mame v hroznom stave, niektore sa ani pozerat uz nedaju, ideeeeeeeeeeem lebo domko trha obaly 🙂

aneti78
30. jan 2009

ahojte

grmi, bozinku, nech su chlapci cim skor zdravi, viem ako ti je, aj my sme boli od septembra v jednom kolotoci chorob, ale stastie, ze nas lar. obisla, klop klop....a zmenila mu ATB? ci co povedala?

baby ja som teraz dosla zo skolky, kde som si precitala, ze o dva tyzdne je karneval 😨 😀 tak budem cakat vase napady na masky pre Tamku a Kubka, lebo ja vooobec neviem....kukala som letak dracika, ale tam nic moc, najradsej by som vyrobila, lebo vyvesili reklamu na pozicovnu kostymov a kazdy rodic ze tam bude volat.

rosarita20
30. jan 2009

dobre ranko babizne,
saska, boooooze, chlapcom prajeme skore uzdravenie!!!!! Moje, sa to nejak vsetko vali na teba ☹ ☹ ☹
U nas som "chvalabohu" marod "iba" ja..☹ Zase ma rapslo to poondiate hrdlo, mam mandlu ako svet, ale dufam, ze to nejak rozchodim, ved som dobrala len pred 2 tyzdnami ATB 🙄 ... len sa modlim, aby chlapici nic nechytili...
Lalu, ty sa tiez drzkaj a hlavne oddychuj, nech si sim skor v poriadku a mozes sa pomojkat s detickami 😉

evka1310
30. jan 2009

dobre ranko...mali spia tak nazeram co kto popisal..

womenne
30. jan 2009

Dobre ranko
Saši ☹ nemaš Rectodelt???oni zaberaju do 15 minut.ja som bola nimi vyzbrojena ked to mali tak často 🤐 Moja si už riadne vyčerpana že?
My sme dnes spali do 8.00 ale Nika som zobudila lebo by potom nezaspal,zase bol 2hodiny v noci hore a teraz len reve,revea reve 🙄 biju sa o hračky,a o tričko bla največšia bitka 😝 mame len jedno tke autičkove takže strach a hroza.Dnes sa chcem ist pozriet na koberce a dat v obyvačke po celej dlžke lebo nemožeme najst taky aby zakril tu zošuchanu a vydretu podlahu a menit sa nam ju neoplati 😖
baby šikovno mi poradte nejau rychlu polievku ,druhe viem čoo budem robit rizoto a knemu nejaku lahku polievku ale neviem aku ☹ dnes pride svokor na obed tak sa musim činit 😅

yasmina
30. jan 2009

grmitko tak toto je na 100% laryngitida...nabuduce velky pozor a Rectodelt musis mat doma to je prva pomoc - hydrocortizon...pytaj od svojej dr.napredpis...s tym vzduchom ste mu pomohli...studeny vzduch stiashne opuch...boze tak ste sa vytrapili ☹

evka1310
30. jan 2009

ja vzdy ked neviem aku polievku, tak robim paradajkovu... 😎 lebo ju zboznujem. Aj hraskova je celko dobra volba

tatolu
30. jan 2009

Dievčatá, chcem reagovať k tým bruchám:
Môjmu MM som raz povedala, že to mám plastiku. Niekto si skrášľuje prsia, iný nos, niekto zadok, no a ja brucho. Musím sa mu predsa vyrovnať nie? On ho má pekné okrúhlučké, tak prečo by som nemohla mať také aj ja? Čo som horšia? 😀 😵

kili
30. jan 2009

baby, čo máte problémy, že deťom padajú ponožky http://www.mamaja.cz/prakticke-doplnky/sock-ons
super nápad 🙂

tatolu
30. jan 2009

wom, tiež ma napadla paradajková 😉

Lalu som rada, že si medzi nami a s detičkami. Domáce prostredie je domáce prostredie.
Neboj, detičky sa ešte nastískaš, len teraz riadne oddychuj, aby to bolo čo najskôr

womenne
30. jan 2009

Saši fakt stym vzduchom si spravila super inač by sa zadusil ja som vždy stalka pri otvorenom okne malemu bolu dobre aja som vždy prechladla 🤐 a teraz už lepšie?ale určite si chod dat predpisat Rectodelt musi sa po zachvate uživat 2-3dni.

womenne
30. jan 2009

nemam pretlak už ho kupujem mesiac a vždy zabudnem 🙄

kili
30. jan 2009

jej, dik, píšem do zoznamu pretlak, tiež ho vždy zabudnem 😅

evka1310
30. jan 2009

kili - dobry napad 🙂 my sice velmi ponozky nenosime - zatial, ale az bude treba, toto je dobra idea

womenne
30. jan 2009

kili pišeš si zoznam?ja nie ale asi budem musiet vždypolku veci zabudnem ☹ inač ja som začala strašne zabudat.
JUJ a konečne maju za nas najomcu hura trvalo to mesiac takže asi v stredu ideme prepisat elektrikua plyn,a ja zrušit paušal ušetrrim mesačne 1200 😎 su mrchy vtom oange už 2x mi neposlali spravu že mi konči paušal a on skončil už v decembri ale prd drahym v januari 😅 🤐

kili
30. jan 2009

no tak ja sa idem dokopať obliekať seba a deti a ísť von 😝
sa mi do toho nikdy nechce. joj, už nech je jar ☹