Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

jolanka
10. mar 2010

lalupa dobre si pamatujes a moc dekuji. proc to tak vsechno leti a rychle utika ☹

andrea_b
10. mar 2010

dobry vecer vsetkym, viem ze tato otazka bude zniet zvlastne kedze moje deticky sa este ani nenarodili, ale chcela by som vediet ci sa vam pri dvojickach darilo pracovat hoci aj z domu, alebo na nejaky ciastocny uvazok a ak ano, odkedy to bolo. dakujem

zefa
10. mar 2010

ahojte

heli..no si kočka s tým bruškom 😉 aj závidím aj nie..prerábku bytu vôôôôbec...to radšej nové postaviť...my sme mali snahu byt po kúpe prerobiť,ale my sme kúpili takú barabizňu...stierka nedržala,elektriku novú dávať,vodu prerábať atď....nič sa nedalo na 1x ale až na 5x,to bol des 😠 😝 😝 ani sme to nedokončili taký sme boli znechutený...no a čiastočne aj toto mňa ako mestkú pipku presvedčilo o novom dome..snád sa niekedy bude dať 😉 ...šetri sa ako môžeš

jolanka..aj ja sa pripájam ku gratulácii...

grmi..ako sa vám darí..už je trošku lepšie?..a ozaj ten pc ako dopadol,dalo sa niečo zachrániť?

nuž mne je stále naprd...mne ten zápal zo zubov koluje po celom tele a to som vybrala celé atb..teraz mám zas pre zmenu problém tam dolu 😠 ..stále mi je zima,spala by som jak mimčo...síce tu svieti stále slniečko,ale kosa je tu riadna,fúka studený besný vietor...to aj skončí niekedy?

juli..že švábku?my máme tuším rovnaké chute...ja si ju niekedy uvarím len samú s pretlakom(trenčanský párok bez párku 😉 😀 )

idem haji..všetkým dobrú noc

lalupa
10. mar 2010

andrea, mne sa nedari zvladat domacnost a nie este pracovat 😅 , ale ak si sikulka, ta sa vsetko da 😉 a ak je clovek nuteny...

andika10
11. mar 2010

prosim vedel by mi nekto poradiť pohodlný golfový kočík, ktorý je lahký a lahko skladatelný Chceme isť na výlet, a velký kočák nechceme brať a chodiť nevládzu dlho. Ďakujem pekne

grmitko
autor
11. mar 2010

ahojte,

jolanka drobcom vsetko naj naj naj k narodkam 🙂 🙂

my uz lepsie, klop klop klop, dufajme ze teraz nam to uz vydrzi dllllho bez tych hnusnych chorob

inak ma dnesny sneh prekvapil, neviem ako vas 😀 😀

adrolka
11. mar 2010

caute!
jolanka- pripájam sa ku gratuláciááám- detičkám všetko len to najlepšieeeee 😵 😵
fujjj- počasie 😠 😠
grmi- to je dobrá správa, veru nwech už je koniec tejto reťazovke chorôb!!!!!!
u nás ešte odsávam neskutočné sopliská/hlieny, bléééé. neviem, kde sa to v tých malých telíčkach berie. ale už boli aj predvčerom aj včera v jasliach.
ja som sa bola infoškovať na úrade- takže od septembra nastupujem do roboty, budem dostávať aj rodičovský príspevok nadalej, len sa to bude ináč volať- príspevok na starostlivosť dieťaťa. máme výhodu, že sa deti narodili v 2008. takže nemusím byť ani na dohodu, ani mi ju nezoberú.
dvojky budú od septembra v jasliach do februára- potom škôlka- božinkumôj, fujj ten čas tak hrozne rýchlo letí...

juliagregor
11. mar 2010

ahojte,
sasi super, že to chlapcom prechádza 🙂

zefi 😉 , moje naj jedlo je: pečené celé zemiaky v šupke, pomágam, prekrojím, dám maslo, posolím, spojím a potom vyjedám s lyžičkou a k tomu mlieko...milujem to 🙂 , homeo mi zabrali už ma nič nebolí len som si včera trošku poplakala...za mimi...

už spíme idem rýchlo čosi porobiť

juliagregor
11. mar 2010

andika máš IP

zefa
11. mar 2010

Ahojte
to ako fakt nemieni skončiť zima? 😠 😠

juli..to ma teší,že ti to zabralo 🙂 ,no ja sa priznám,že mne kojenie ešte aj teraz chýba 😢 ..pre mňa to bolo niečo veľmi pekné a silné

grmi..super..ja ked vás tu tak čítavam,sa desím septembra..aj tu na sídlisku koho stretnem všetci od nástupu do škôlky vkuse chorí a dovtedy nebývali ☹

grmitko
autor
11. mar 2010

zefi no to tak varj byva, ze deti po nastupe do kolektive su v kuse chore, ale u nas mam pocit, ze je to az nejaky extrem, ale verim ze uz bude lepsie a hlavne ked pride jar 😵 😵 😵 😵 uz sa neviem dockat 😵 😵 😵 ja som jarne dieta a jar milujem, lebo nemusim, ani zimu, jesen este ako tak, ale jar, to je moje rocne obdobie, to ozivam 🙂 🙂

ja som dnes unavena, skoro sme vstavali viezla som ammu na siedmu k lekarovi, aj s detmi som musela, tie uz dufam spia, tak idem hodit polhodku aj ja, bo ledva vidim a to musim vecer do prace 😒 tie dni tak letia ked je clovek doma ze az hroza, v praci mi to tak rychlo neuteka 😝 😝

zefa
11. mar 2010

grmi...veď my sme jarné deti,preto nemáme radi zimu 😵 😵 😵 my sme v najkrajšom mesiaci 😉 😉

evka1310
11. mar 2010

Som trochu nestihala..za to vy ste toho stihli popisat. 😀

Juli - na Alberta zabralo zhasnut v celom byte a po tme ho odnesiem do postielky...asi ma pocit,ze tak uz o nic neprichadza...mymaem castohostiv noci,ked uz mali spia (Taliani,nocny zivot..navstevy kludne chodia okolo desiatejvnoci,zato o siestejvecer nikoho ani nenapadne..dnes pridu moji piratelia pretoze je tostarsi manzelsky par, takpriduskoro -o osomej 😀) no tak ci tak uz je to skoro tyzden a musim povedat ze to zabera..lenpotom pol hodinku musimnehcatdvere do ich izby otvorene a v celom byte je tma...ale zas je to romantika..

inak vy ste tu riesili bocianov a nadomnou vcera jeden preletel...a to nechapem, ved teraz tu ani nemaju co robit... 🤐 🤐

Jolanka-vsetko naj drobcom 😀

Heli- sikrasna tehulka

Adri- ako si zvykli na jasle? brali to v pohode?

Grmi som rada, ze uz mate lepsie...

tu je dners ohavne povasie...rano som bola s malymi v meste a cestou do auta sa spustilo nieco,co ani neviem definovat...strasna voda padala, hmla a vsetko tmave... 😒 😒 pomsta prirody neviem ani za co...

adrolka
11. mar 2010

evi- už je to super, sa tam cítia ako doma 🙂 - podľa tety učiteľky, už sa aj kamarátia. trvalo to 3 týždne- tá adaptácia. už neplačú, ked idem preč. ale ony sú tam len 3xtýždenne na 2 hodinky.
juli- tak máme podobné obľúbené: milujem pečené zemiaky v šupke, na to potom maslo nakrájam a úplne strašne eľa cibule!!!! džgám do seba ako blázon. tá očistená a osolená cibuľa pustí takú šťavu a to je fantázia s tými zemiakmi- jeeežiš, a už zas mám na to chuť, len si na to pomyslím 🙄

womenne
11. mar 2010

Ahojte kočky ja som si dnes uživala manžela mal konečne volno take sme boli cely den spolu,zakončili sme to bazenom bolo super,decka sa vyblaznili 😵 😵

Jolanka detičkam praeme vetko najlepšie k narodeninam nech ste zdravy,štastny a mate všetkeho dostatok 😵 😵
mne budu zajtra odstranovat znamienko kočky myslite na mna ja mam taky strach až no 😢

jolanka
11. mar 2010

ahojte dekuji vsem za prani.

uz opravdu at je te zimy konec toto se neda vydrzet otres 😒

lalupa
11. mar 2010

ahojte

wom, drzim palce, idem sa aj ja do toho pustit, mam toho na tele dost

prosiiim baby,kto mate skusenosti so znamienkami, ako a kde ste ich davali odstranovat,dik

vonku sneziiii krasne, mam chut vybehnut na hodku lyzovat zajtra...ale vtaciky uz cvirikaju, tak to bude posledne santenie pani zimy 😝

grmitko
autor
12. mar 2010

bre ranko babulky moje

mna uz odvezu na psychiatriu ☹ Lelko vstal rano takmer bez hlasu, ze ho boli hrdielko a to vcera dobral atb ☹ ☹ ☹ pomoooooc ja uz psychicky nevladzem.........
neviem co mam robit ci ho zobrat k dokine medzi chore deti a odsediet si to tam, alebo ci skusit len nieco doma, ale nemam ani predstavu ze co na bolave hrdielko detom ☹ ☹ ☹ ☹ ja som uz fakt psychicky na dne.... nevladzem.....

ajka72
12. mar 2010

grmi a nejaké liečenie ti lekárka nenavrhla niekde do tatier alebo je kopu mieste kde sa dá ísť

ajka72
12. mar 2010

prpadne si skus vygugliť či nejaké liečenie neexistuje na opakované angíny, lebo pri zápaloch pľuc, priedušiek sa určite dá prípadne na posilnenie imunity

juliagregor
12. mar 2010

dobré ránko...

sasi je mi ľúto, tak rada by som ti pomohla a neviem ako ☹
na hlasivky je dobré cumľať panthenol, ale či to bude Lelko, je to také práškové...

ajka aj sa ti to podarilo stiahnuť?

ajka72
12. mar 2010

juli myslíš to cvičíme s mišou ano v PC to mám uložené ale ešte by to trebalo napáliť na DVD a to neviem či sa podarí 😒

womenne
12. mar 2010

Ahojte kočky ja som dnes maločo spala trapili ma zle sny,ale zatial unavu necitim to sa prejavi až po par dnoch bez spanku 😖

Saška ☹ ja davam plienku okolo krku vata a zohriaty olej pozor na telotu oleja aby sa nespalil.boratko male to snad nieje pravda u vas bude asi najlepšie ta mandla von...jej skus zavolat čo ti povie...

lalu a som zvedava kolko budem platit na slovensku to preplacaju tunasi skoro všetko hradiš...

ajka72
12. mar 2010

grmi tiež by som uvažovala dať mandle vonku

juliagregor
12. mar 2010

lalupka kamoška si dala odstraňovať znamienka v Partizánskom alebo v Topoľčanoch, malé jej robili laserom, väčšie chirurgicky (cca 600 Sk) a dala si aj obrúsiť strie laserom, že to bolelo ako ....

ajlka ánoj to "cvičíme...

grmitko
autor
12. mar 2010

dakujem za podporu dievcata, to liecenie uz zvazujem coraz viac, musim zavolat dokine a spytat sa jej na nieco take, lebo toto sa uz neda, teraz jej nechcem volat, ma odbery, zavolam trosku neskor

womenne
12. mar 2010

Saška vy mate narok na kuplne liečenie Tatry by boli pre vas skvele skus sa na to informovat segra vozi dceru pravidelne.Aj ja som chodila sice s inymi problemami ale boli tam aj take...

ajka72
12. mar 2010

grmi stojí to liečenie za to tam bude mať procedury ktoré mu určite pomôžu my tiež po tom zápale pľuc zvažujeme liečenie v tatrách síce bolo len raz a verím že aj posledny krát ale natálke to určite dobre urobí odporučala mi to pediatrička

grmitko
autor
12. mar 2010

volala som s dokinou, ideme sa ukazat, tak mi drzte paste, hned sa spytam na to liecenie, potom sa ozvem...

womenne
12. mar 2010

aji ja ked som chodila tak tam deti inhalovali,cvičili v zdravom prostredi,prechadzky a tak.Segrine tiež a fakt im to pomaha 😉