Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

kili
20. feb 2009

pozrela som tú sedačku a tiež nechápem. ale vyzerá to (podľa bodiek na spodku sedačky), že je to zabudované od výrobcu? 😕

evka1310
20. feb 2009

my dnes mame 7 mesiacov 😀 😀...sa mi to ani nechce verit

grmitko
autor
20. feb 2009

evka balhozelame k vymesaciu, nasi mali vcera 2 3/4 roka 🙂

yasmina
20. feb 2009

Evka Auguri bimbi!!!
😵 😵 😵

yasmina
20. feb 2009

grmi blahozelame..

evka1310
20. feb 2009

grmi, blahozelam aj ja 🙂

evka1310
20. feb 2009

az teraz som si vsimla tu autosedacku...
Lumah- to je aka? to ste mali uz ako sucast auta..co to mate za zancku auta? 😀 tusim skontaktujem nasho predajcu aut ci sa nieco podobne neda dokupit...
ozaj k autosedackam - maminy, kedy ste z vajicka presli na normalnu autosedacku? lebo vajicko je do 13 kg, ta autosedacka II je od 9kg...Albert ma uz cez 9 kg, ale este nesedi tak dobre ako brat a nechcem mu stresovat chrbat...mam este pockat?

yasmina
20. feb 2009

evka ja mam od 9-18 a da sa to polohovoat do troch poloh nemusi byt uplne v sede...

womenne
20. feb 2009

ja mam zaujem kupit nove autosedačky ale moj ma včera skrotil že načo ešte maju stare takže nič ale našla som vcelku dobre takže buducu zimu určite kupujeme alebo cez leto uvidim.

womenne
20. feb 2009
fitny
20. feb 2009

ahojte mamičky,
mohli by ste mi poradiť v akom poradí ste dávali zeleninu vašim bábätkám?
my máme za sebou mrkvu a zemiky 😀
ďakujeeeeem 😉

yasmina
20. feb 2009

wom. najprv si pozri testy...vyber znacku a tak rozhoduj nie podla dizajnu...lebo mozu a nemusia byt dobre... 😉

womenne
20. feb 2009

aketesty???ja sa tomu nerozumiem ☹ teraz mame z tesca a su naprd zasekuje sa pas 😖

yasmina
20. feb 2009

crash testy ADAC napr.

womenne
20. feb 2009

to musi byt tak napisane?aha takže mam pozerat na to že?ja by som kupila ja použivanu ale mam strach či nebude njak blba 😖

womenne
20. feb 2009

dik yasmin preštudujem to,spominali tam nejau červenu plastovu dosštičku to čo je,my to mame ale neviem načo vnavode tam nič nebolo nema niekto z tesca?

lalupa
20. feb 2009

vsetkym oslavencom len to naj naj 😵

leni, posli mail adresu, ak to inac nejde 😉

yasmina
20. feb 2009

lalu hello

lalupa
20. feb 2009

ako sa dnes mate? yas?

yasmina
20. feb 2009

je to lespie...aj drobce...
mozem ist s nimi buduc.tyzden ockovat prevenar rotarix a hexu?v stredu?po takje viroze sa im nic nestane?

yasmina
20. feb 2009

musim ist pridem o hodku

womenne
20. feb 2009

yasmin myslim že ano ved nemali antibiotika 🙂
tu stale vytrvalo sneži už mato nebavi dnes som otvorila okno a kopec snehu na vonkajšej parapete sa dovalilo dnuka,a to som mala poumyvane 😠
jej Nikolas furt beči mna už..........

lalupa
20. feb 2009

yas,mali ste tazku virozu, daj tomu aspon 2tt poriadneho kludu a plneho zdravia, je potrebna rekonvalescencia, uz ked ste to nestihli v termine, neponahlajte sa, chlapci su oslabeni a ockovanie ich moze este viac znicit... je to silna trojkombinacia... 😉

grmitko
autor
20. feb 2009

yasmi ja som ti to uz tu pisala, ze by mali byt aspon dva tyzdne deti zdrave kym ich das ockovat po chorobe, mne to dokina tak vravela 🙂 presne tka ako to napisala lalu

Lalu a ty ako?

lalupa
20. feb 2009

grmi,povedzme,ze ok relativne...
papas brusnice?

lalupa
20. feb 2009

musim ist, pridem este

evka1310
20. feb 2009

yasmin- to ma nenapadlo skontrolovat ci sa da polohovat...idem mrknut

fitny
20. feb 2009

dakujeeeeem za ochotu 😅

grmitko
autor
20. feb 2009

fitny ja som zacinala s mrkvou, potom som pridala ostatnu zeleninku a potom masko 🙂