Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

fefferonka
10. jún 2010

@juliagregor - kde to ide???

juliagregor
10. jún 2010

fefferonka aké ste podarené, ty sa máš ked máš takú veľkú pomocníčku...

juliagregor
10. jún 2010

STV1

kablika
10. jún 2010

ahojte
@katrinb tvoj roman som si precitala s usmevom na perach 😉 Uplne mam to iste!! Moji krpci maju zajtra presne 2mesiace a ten rezim je skoro ako cez kopiark. Az na to kojenie von - my mame moje mliecko vo flasticke, takze po 3h treba byt niekde dnu, aby sme mliecko odstriekali a ohriali 🙂
A teraz 2dni uz spia 5,5hodiny. Spia dost aj cez den, ale po poobednom papani okolo 17hod uz nespia, hrame sa, rozpravame, potom kupeme resp.cistime, papame a potom tak pekne vydrzia spat: ale ako pises, po nocnom jedeni okolo 1:30 zas papaju kazde 3hodiny. Je neviem, kde to maju tie hodiny schovane 😀

inak, my chodime von tiez okolo 15hod, aspon do tiena, nalahko obleceni a furt kontrolujem ci sa nepotia...Horsie ked teploty poju hore...

@juliagregor @fefferonka klobuk dole s 3mi deturancami. Mam problemy s 2mi (sice moje kamosky maju problem aj s 1 🙂

fefferonka
10. jún 2010

Juli vdaka 🙂 ona je moj poklad!

@kablika - no ja mam dcerku uz velku, moc mi pomaha, nie je to az take narocne, ako keby bola malicka... ale je fakt, ze puberta je puberta a nemozem ju zanedbavat... takze medzi kojenim a prebalovanim riesime skolu, make upy, frajerov.... az mi ide hlava bokom 😀

juliagregor
10. jún 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/dvojicky/t1bh/t...
len som zvedavá ako sa s tým vychádza na chodník 😎

dievčatá teraz strašne rýchlo dospievajú 😔

fefferonka
10. jún 2010

@juliagregor - fuuuha, asi iba po chodniku sluzi... 😝

juliagregor
10. jún 2010

kusok plastu... 😝 a tri umelé kolesá

juliagregor
11. jún 2010

@matelko1 tak super, akurát, že vás zbytočne trápia 😠

mima595
11. jún 2010

@majocka.v - rodicak dostanes za august - vyplateny v septembri
ak možem poradiť - chod do SP a tyzden pred operaciou sa prihlas na DNP - z minima - možes aj z maxima - ale to by som velmi neriskovala, ktovie, ci to nezrusia - a pocas operacie a hlavne po nej možes cerpat OCR - aspon budes mat nejaku korunu navyse

juliagregor
11. jún 2010

ked nemôžeme ísť von....
tak balkon to istí....

jennys
11. jún 2010

JULI dobrý nápad, však aj tak sa dá. Ja som tiež tak Lucku dávala na balkón do vaničky a ešte aj bazénik som jej napustila. Teraz by som tiež rada, ale naťahoať sa s tým nemôžem.
Kočky tak ma napadlo, že ako to bolo s pohybmi detičiek u vás v brušku, či sa hýbali obe rovnako teda intenzívne alebo niektoré viac a iné menej, že bolo lenivšie? U mňa Ačko teda kope stále, Bečko tiež dosť kopalo ale to sa mi zdá také kľudnejšie. Som dnes rozmýšľala či je vôbec v poriadku.

juliagregor
11. jún 2010

@jennys každý kopal inak ☹ určite su detičky v poriadku... 😉

womenne
11. jún 2010

@jennys aj u mna to bolo rozne Nikolasko ten kopal o 106 ani jest som už ku koncu nemohlaleboked ma kopoldo žaludka som ledva dobehla 🤐 Sebastiako kopal menej,kedže som už ležala v nemocke tak somsa tiež zlakla či je ok,spravili mi ultravzvuk a bolo to ok,vraj asi viac spinka aj je pravda že je klinejši 😉

juliagregor
11. jún 2010

dala som zlého smajlika, žeby škriatok 😅

zefa
11. jún 2010

jennys....presne každý ináč..a tak ako sa hýbu v brušku,taký budú aj von...len ja mám pocit,že po čase sa to prehodilo 😉 🙂 😝 ale je lepšie ak kopú po jednom,pretože ked ma obaja naraz som asi 2x omdlela normálne...som nestihla ani hlesnúť

katrinb
11. jún 2010

jennys - aj mna kopali inak. A viete co? Ja dodnes neviem, ktora moja kocka bola kde v brusku...normalne som sa to zabudla spytat dokiho...cize neviem povedat, ci ta aktivnejsia je aj teraz taka 😢

jennys
11. jún 2010

ĎAKUJEM kočky, ako som to dopísala a ľahla si tak Béčko začalo nejak viac kopať. 🙂 Ja viem že je OK len niekedy keď nekope večer, v noci alebo ráno ako zvyknú tak sa mi to už nezdá, aj doň štuchám a nič tak asi fakt bude kľudnejšie. No Lucka to bola iný okopávač a aj jej to zostalo. Ona sa pri všetkom vrtí, neposedí kľudne. A chlapci budú asi rovnakí, a mám, na čo tešiť 😀

katrinb
11. jún 2010

@jennys - jka som ich pohyby ku koncu sledovala vkuse....takze je to normalne, ze ich sledujes a ze sa o nich bojis.....ja som si dokonca ratala pohyby...apon raz za den tusim musi byt do hodinky 10...a ked som ich naratala....tak som uz bola cely den kludna

jennys
11. jún 2010

@katrinb, ja som dnes ráno tiež tak rátala Bečko, Ačko rátať nemusím to kope stále keď som v kľude, no ale aj tak som už aspoň kľudná, ale ráno som až tak nebola. Ja keď sa začnem sledovať tak koniec, asi musím stále niečo robiť aby som na také veci nemyslela, ja sa prestanem báť až keď sa narodia, už aby to bolo...

katrinb
11. jún 2010

@jennys - to je fakt normalne, ze sa sledujes....ja som sa tiez velmi. Ale nemala som nic ine na starosti, iba seba. To aj preto. Neboj, bude dobre, treba mysliet stale pozitivne

jennys
11. jún 2010

No keď zajtra Lucka príde z dovolenky domov, tak už na to určite nebude čas myslieť.

bobicek5
11. jún 2010

moji chalani kopali dost rozdielne - Mato usalaseny v panve od zaciatku az do konca kopal hlavne vecer (a ma problemy s vecernym zaspavanim) a Kubo bol so mnou vzdy cez den hore (aj dnes je cez den aktivny, nie fyzicky, ale vydrzi dlhsie nespat). Zda sa mi, ze maju povahy a temperament velmi podobny tomu obdobiu v prenatalnom obdobi...

juliagregor
11. jún 2010

začali MS vo futbale, ako to prežívaju vaši manželia, aj vám prepnú TV?
osobne mám radšej hokej, futbal ma nebaví 😝

juliagregor
11. jún 2010

@bobicek5 nebolo mu smutno , jemu som dala viac vody a on im kýblikom dolieval, aby oni mohli zase vylievať 😎

bobicek5
11. jún 2010

no moj sa teda nepretrhne. Obcas kukne hokej, tie dolezitejsie zapasy, inak nic. My zvacsa vecer uz ani telku nepustame, obcas sa pristihneme, ze sedime potme a kukame do blba. A uzivame si to ticho... 😖

bobicek5
11. jún 2010

@juliagregor dokonale su zohrati! Dufam, ze aj moja mala k nasim zapasuje. Len aby ich nakoniec aj nesekirovala! 😀

juliagregor
11. jún 2010

@bobicek5 no záleží po kom bude 😀, neboj sa ona si s nimi rýchlo poradí 😉 ...ale poviem Ti, že ešte len budeš mať veselo, moji všetko rozhádžu, rozbijú, čo Maťkovi vydržali hračky dva roky oni všetko pokazia...sú ozaj neskutoční...a máme už vzdor.. 😎

bobicek5
11. jún 2010

no po mne predsa ! 😀
Nasi tiez vsetko demoluju, mame obite rohy na stenach, podlahove listy a krytky su odmontovane, casaky citaju neustale, CDcka su uz doskriabane ale inak v byte nemame uz skoro nic...ale co neurobis pre stastne detske ocka, ze?

fefferonka
11. jún 2010

Juli - este aj ako pekne si ich izolovala kvoli chorobe 😀

co sa tyka toho kopkani av tehu - ja viem, ktory bol ktory a sranda bola, ze po narodeni taki naozaj aj boli... Peto sa stale mrvil ako v bruchu a Patko tak decentne... casom sa to zmenilo, maju to na rovnako.