Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

dracik1
26. jan 2009

juj my sme uz velki mame 7 mesiacov 🙂 , chcela by som to na chvilku zastavit lebo to ide strasne rychlooooooo

nana77
26. jan 2009

dracik!!!! blahozelame draculiatkam - malym pampusikom k 7 mesiacom!!!! 😵 😵 😵
leti to neskutocne! nemas za co - myslim tu ukazku - jo a bola v sobotu 😀 😀 . ale chnapem - my zeny na materskej 😀 . odpisala som ti na ten mail, tak kukni 😉 . to mi je luto s tym rezimom, snad sa daju znova dokopy ti tvoji mali pampusikovia - no krasni su, chalosi!!!!

womenne
26. jan 2009

aj my všetkym gratulujeme 😵 😵 ja som minule pozerala fotky kamošky je tehu,joj nejak my bolo smutno za bruškom 😅
nana kolko maš rokov?čitala som že 30?neverim typovala som tak ako ja možno trochu viac 😕

nana77
26. jan 2009

womenne 🙂 , dakujem!!! ja mam 32 - teda budem mat v marci, teda aktualne este 31, aby som si zbytocne nepridavala roky, kedze by mala byt tendencia skor si uberat😀
a ty mas kolko? ty si mladica peknucka!!!! ak si dobre pamatam, tak este nemas 25, vsak? 🙂

dracik1
26. jan 2009

womenne, my vsetky sme krasavice a hadaju nam o min 5 rokov menej, ja som tu tusim najstarsia korytnacka 😀

nana, no uvidim s tym kocikom, ale ved sa nemam kam ponahlat 🙂

no, moja idylka pri PC skoncila placu 😖

yasmina
26. jan 2009

Blahozelame Tamarkam 😵 😵 😵
Dracik...Jakubkovi a Jurkovi prajeme vsetko naj k 7 mesiacikom.

grmitko
autor
26. jan 2009

ahotje,
taks me doma od dokiny, leo ma anginu, dostal atb, domko ma kasel, tak tomu dala len sirup, takze sme cely tyzden doma, na co sa veeelmi tesim, asi si vlasy vytrham do nedele 😀
ja sa ich idem pokusit dat spat, lebo sme len nedavno prisli od dokiny, bolo tam milion ludi a ordinuje az od 11,30 dnes a to som tam isla o polhodku skor aby sme boli medzi prvymi 😒 a to sme boli asi 8. v poradi, no ale prezili sme to 😉

rosarita20
26. jan 2009

Caute,
Saska, chlapcom prajeme skore uzdravenie!!! a Tebe vela stastia na zajtrajsom pohovore...
Tamarkam blahozelame ku meninam vsetko najlepsie (keby sme mali dievcatko volala by sa Tamarka 😉)
A dracik aj tebe a tvojim drobcekom vsetko naj k mesaciu...veru letiii to neuveritelne, akurat si spracuvavam video kde maju chlapci 0-6 mesciacov a neveriiiiiiim ako to ubehlo😀 😀 😉

womenne
26. jan 2009

ja budem mat v marci 23 😉 ty si ktoreho ?ja som 6.3 🙂 jasne ved všetke dobre vyzerame nie????
maly mi zapli počitač povodne som chcela byt až večer na nete ale maly zapli tak som to využila 😅 dnes som natrafila pribinačiky za 8.50 som si hned kupila 😵

zuzka.25
26. jan 2009

Ahojte

Tak konečne som vás po dlhej dobe zasa dočítala 🙂

V poslednej dobe nestíham na koníka ani nakuknúť, nie to ešte napísať :( nejako sa mi deti pokazili so spaním :( večer sú to riadne hučáky, teda, aby som bola spravodlivá, tak ich predvádza hlavne LUky... takže pravidelne sme do 23 hodiny hore :(
cez deň ako kedy, dnes išli spať na xtý krát, zas s hukotom, ale nakoniec konečne zaspali...
boli sme dať zaočkovať žltačku, zvládli to dobre, hučali len pri očkovaní, potom už okej...
inak u nás nič nové, začíname pomaly kecať, už je to sranda 🙂

wom, 23???? no teeeda wau... chcela by som 🙂 ale nech rozmýšľam ako rozmýšľam, keby som v 19 zistila, že čakám dvojky, neviem, či by som to rozdýchala 🙂

Tamarke blahoželáme k meninkám a dráčikovcom k výmesačiu 🙂

grmi, drž sa, nejako to musíš v zdraví prežiť, myslím na teba

dračik, zrútený režim plne chápem, tiež sa nám to teraz nejako pokazilo... ale hádam sa to spraví, aj keď ako to tu tak čítam, čím sú starší, tým horšie 🙂))

neviete niekto, čo nové s Lalu???

grmitko
autor
26. jan 2009

dracik drobcekom vsetko naj k vymesaciu 🙂

tatolu
26. jan 2009

Tamarke k meninám a všetkým narodeninovým oslávencom, aj mesiačikovým prajem aby ich všetko zlé a všetky choroby obchádzali a aby robili svojim maminám radosť 😉

womenne
26. jan 2009

to som tu najmladšia? 😕 ja som to rozdychavala pomaly ale iba kym som neprišla domov potom som sa už tešila.

grmitko
autor
26. jan 2009

Danka ty si taky nas benjaminek, najmladsi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

womenne
26. jan 2009

Saška ok 😀 😀 maly sa mi krasne hraju na deke normalne su ticho 😕 hraju sa sautami na stoliku čakame na tatika.zajtra idem ku kamoške konečne niekde inde doteraz som bola ja chora 🙂
Saška ako dnes maly?spali?

grmitko
autor
26. jan 2009

hej mali dnes spali, trvalo to sice, vymyslali, ze v detskej, potom v spalni, nakoniec leo zaspal v detskej, domko isiel som nou do spalne a potom zase do detskej a tam konecen zaspal, zobudil sa asi pred 10 minutami, dnes potiahli cekom dobre 🙂

kiwuska
26. jan 2009

tamarka, vsetko najlepsie k meninkam, dracik aj chlapcom k siedmim mesiacikom a este k rociku, boze kto to ma rocik som tu videla a nemozem najst, prihlaste sa. 🙂
my spime jedenkrat cez den okolo obeda. dnes si potiahli take tri hodinky a ja s nimi 🙂
vcera bol kubko zas v kute lebo si neda povedat, a za chvilu som za nim poslal janka. Kubo si strasne vydychol, chytil janka okolo krku ze janko pod. a mali zabavu

kiwuska
26. jan 2009

wom aj ja mam par dni narodky po tebe, a o rok viac 🙂

kiwuska
26. jan 2009

a este k dudllu, chalani nastastie nie su zavislaci, mna moj otec oducil tak, ze z neho odkrajoval po kustickoch a ked uz sa nedal drzat v ustach ze som povedala ze je fuj 😀

grmitko
autor
26. jan 2009

kiwus, aky novy imidz 😉
adrolka, k rociku vsetko naj, aj som zabudla, ja hlava derava 🙂 😀

nasi su teraz tak streasne trucovity a tak horzne odvravaju a robia si po svojom, ze ja uz neviem co s nimi 😒

grmitko
autor
26. jan 2009

kiwus ty si psycholog, porad ako na nich 😉

lenkamt
26. jan 2009

no čaute 🙂

Nana - neverííííííííííííííím, na tej fotke vyzeráš na 14 😵 mená vyberal ocko, kedže mu nevyšli Miško s Maroškom 😀 mne osobne sa vôbec nepáčili ale teraz sú baby jasná Lucka s Lenkou. pri druhom dievčenskom páriku 😀 my už Nelku s Ninkou nezakáže 😀

Kiwu - že 24 😕 , Wom - že 23 😕 to aká omladina sa tu zišla 😅 veď to máte ako moja ségra 😉 ja som už starenka 😀

cumle - my máme klasika gumené a keď ich rozžužľú tak nové nechcú, ešte máme nejaké 4použiteľné kusy, potom sa uvidí. Verča sa rovnakým spôsobom zbavila dudlania v 14m, no ale dvojičky sú vo viacerých veciach trochu viac pozadu 😀

kiwuska
26. jan 2009

adrolka aaano, babulkam moc radosti a zdravia v zivote.
sasi, nasi takisto este sice neodvravaju ale si to asi myslia 😀 zaciatkom februara mam prax v poradni, dufam aj ja ze ziskam rozumy. 😉

lenkamt
26. jan 2009

naše sa dnes celý deň bijú a ťahajú o hračky 😠 takéto dni nemám rada 🤐

froschka
26. jan 2009

ahojte no ako citam tusim som ja zacala s nespavostou mojich zabiek a uspavanim do neskorych vecernych hodin a teraz to preliezlo aj na ostatne deticky 😒 moje uz hajaju docela ok, uz staci ked su vo svojej posteli a len som pri nich a hladkam a rozpravam im... 🙂 inak som na ne taka hrdaaaaaa, sme boli nanavsteve u kamosky a prvykrat boli u nej, najprv sa hanbili no potom osmelili ale tak posluchali juuuj, vsetci sme mali kavu na stoliku a oni sa ani nedotkli, ked chceli pit tak len ukazali na pohar, no jedna radost

janulas
26. jan 2009

cauík babulky
fro...to jsou sikulky teda 😵
lenkamt... u nás takto celé dni, normálne bitky porád, o nervy moje, dnes vzal Tomi Maju po hlave a ta tam má modrinu jak petikorunu velkou 😔
kiwu...super kloboukové foto 😵

dracik1
26. jan 2009

kiwi, pekna foto, taka perfektna letna, jaj nech je uz letooooooooo 😀

leni, aj nasi mali caprdici sa biju o hracky, Jurko sa pripalazi-prikotula k Jakubkovi, sup, vyrve mu hracku, odkotula sa spat a kym to kubkovi dojde a zacne revat, Jurko sa uz veselo hra 😀

zacinaju pistat, hroza, zavidia si kazdu lyzicku ktoru dam tomu druhemu a Jurino dnes povedal prvy krat zretelne lalala, mamamama, a take tie prve hlasky, strasne krasne 🙂

jankabambulka
26. jan 2009

všetkým oslávensom všetko naj naj naj lepšie nech sa plnia všetky sny a nech ste zrdavííííí

jankabambulka
26. jan 2009

leni- hehehe my sme mali maroška a premenovali sme ho na miška - takže tak 😉
ale maroško sa páčil kedysi chlapovi a keď som vybehla z odrdinácie ten sobotňajší večer nech mi rýchlo povie meno aké dáme chlapčekovi tak povedal že jemu to je jendno len aby to nebol Tadeáško tak som dala to čo s mu kedysi páčilo , lebo meno po sebe nechel ani za svet. no a keď som dala maroška tak povedal že šak som mohla dať aké sa mne páči. no a v nedeľu keď volala som s borkou tak tá mi , že prečo som nedala Miška. tak sme to v pondelok zmenili na miška a menili sme nielen meno ale aj priezvisko. tak náš synátor zmenil behom, dňa identitu 🙂

jankabambulka
26. jan 2009

len potom mi ľudia hvoorili že aby nebol taký pomýlený celý život... 😢