Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

juliagregor
27. sep 2010

@janulqa07 to ma mrzí ..

janulqa07
27. sep 2010

@juliagregor vedela som ze to dlho nevydrzim, uz ma vsetci strasne nahnevali, ale reci maju ze az az ....
stve ma ze Deniska kasle, ma strasne suchy kasel 😒

juliagregor
27. sep 2010

@janulqa07 chúdatko malé...na rodinu sa vykašli...máš dosť svojich starostí
čo jej dávaš?

janulqa07
27. sep 2010

@juliagregor vcera vecer zacala a do lekarne sa nedostanem ☹ ani neviem co by mohla

juliagregor
27. sep 2010

@janulqa07 neviem čo ti poradiť, do pol roka by lieky mala ordinovať len dokina...nejaké homeo by som asi skúsila a potrieť nejakou mastičkou hrudníček...do misky dať vodu s nejakým nakvapkaným eukalyptom, uvariť harmanček a nechať aby to dýchala....

janulqa07
27. sep 2010

@juliagregor ja len viem ze pre take deticky akoro ani nic nie je vsetko ok troch mesiacov..... asi skusim harmancek nech dych, zlhcim vzduch .... raz som to robila aj pri Matusovi len moja hlava derava si nespomina
este pracujes na diplomovke?

juliagregor
27. sep 2010

@janulqa07 áno pracujem, len deti teraz píšu so mnou, tak sa neviem sústrediť a radšej som to zavrela, aby mi to nezmazali...
varím obed, trošku upratujem a hráme sa...

janulqa07
27. sep 2010

@juliagregor tak to verim ze mas co robit sustredit sa 😒 co dobre varite? My mame zo vcera ale dnes mi treba na zajtra varit. Upratujes ty alebo chalani 😀

juliagregor
27. sep 2010

@janulqa07 svokra mi dala strúčky, tak strúčkovu polievku na kyslo so zemiakmi, a upečiem kuracie stehná na mrkve s ryžou a kompotom, my sne včera dojedli, lebo som na víkend uvarila v piatok poobede...
chlapci už !upratali", neriešim až ked pojdu spať, rozhádzali mi komodu, tak ju kriesim do pôvodného stavu 😀 😎

janulqa07
27. sep 2010

@juliagregor tak potom si predstavujem ako si to upratali chalani 😀 😀 😀
hmm moj manzel neda do ust nic mliecne a ja by som sa v tom kupala, takze varenie je pre mna dilema
chcem nieco rychle a lahke ale nic take co by som chcela asi neexistuje

matelko1
27. sep 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
cely vikend som tu nebola.mali sme navstevu a vcera sme boli pozvani na kermes.nemusela som aspon varit 😀
tento tyzden ideme do poradne s chlapcami.chlapci mi akosi soplia a moze to byt aj zo zubkov,lebo sa im prerezavaju dalsie 2 vrchne.

bombula
27. sep 2010

@juliagregor za rucku ako velki, sami sa trocha pustaju ale su dost opatrni. takze de facto uplne sami este nie.

juliagregor
27. sep 2010

@bombula aspoň sa tak nepoudierajú...

včera som deti poschválila ako pekne zaspávajú a dnes so mnou točili viac než hodinu, šimon sa nakoniec zlomil a Ajko sa tu na mňa usmieva 😉

som mala v noci zlý sen, že mi ajko vypadol z okna...a furt to mám v hlave, nemôžem sa toho zbaviť ☹ to je moja nočná mora....

matelko1
27. sep 2010

lusi ostava v nemocke,robi si predoperac,vysetr.zajtra jej robia sekciu,este nevie presne o ktorej.bambulky sa jej narodia v den mojich narodenin 🙂 😵 .zajtra mi napise sms-ku.

juliagregor
27. sep 2010

@matelko1 nová fotka 🙂 🙂 🙂 pozdravujem 😉

matelko1
27. sep 2010

@juliagregor ano nova fotka 🙂 .co robkas.ja som dokrmovala chlapcov s mliekom.na obed mali brokolicu so zemiakom zmixovane,ale moc mi toho nezjedia,ale aspon trosku.

juliagregor
27. sep 2010

@matelko1 dorobila som polievku, ryžu...chalani hore, tak som im pustila rozprávku a čakám kým sa ochladí a pojdeme papať...
mm prišiel s nákupom, tak som pobalila...doniesol karfiol, brokolicu, tak som to čistila a dala na paru...potom do mraziaka...no tak...
ako malí už sa plazia? sú takí veľkí, a v tej vode sa im musí páčiť 🙂

matelko1
27. sep 2010

@juliagregor ano mali sa zacinaju tahat,este im to celkom nejde,ale snazia sa a vo vode su stastni a paci sa im 🙂 teraz sa blaznime na zemi 🙂

juliagregor
27. sep 2010

@matelko1 musia byť podarení 🙂 🙂 aj sa váľajú po sebe, štuchajú do seba?

matelko1
27. sep 2010

@juliagregor trosku sme si zdriemli.ano aj a stuchaju,valaju po sebe.je to krasne a strasne sa z toho smeju.

juliagregor
27. sep 2010

na zasmiatie,...
http://www.dcomp.sk/viazanie.htm kuk názov témy na tom CDčku 😀

loginka
27. sep 2010

cafte baby, po dlhom case som tu nakukla ako sa maju dvojickove maminy?! 🙂
MY celkom dobre, strucne:
Domi 2 zuby, treti na ceste, noci rozne, 8 a pol kila, sedim sam, lozit sa mi nechce, ani moc na bruchu, taham sa za mamou, milujem sa salit, papam dobre ale niekedy sa pri tom rozrevem ze az, v noci este 2x papam
Lauri 0 zubov, buchta skoro 10 kilova, tym padom aj menej pohybliva, milujem mamine mliecko, v noci niekedy dost casto ach jaj, na brusku trosku dviham zadocek ak sa mi chce

spime oddelene, lebo sme sa navzajom budili, takze napriek manzelskemu odluceniu spokojnost skoro na vsetkych stranach (aspon zatial) ako ste to riesili vy?
mali sa zacali dost mamickovat, ked mam jedneho na rukach a zacne sa tahat druhy je to dost blbe
tak len tak

juliagregor
27. sep 2010

@matelko1 všetko naj k narodeninkám 🙂 🙂 🙂 🙂 , hlavne nech si zdravá, a chlapci Ti robia najväčšie radosť v živote, nech Vám to doma s mm klape a všeeeeeeeeeetko ostatné 🙂 🙂 🙂
som prvá 😀

juliagregor
27. sep 2010

@loginka ahoj 🙂 , ste teda už riadne veľkí 😉 , my sme nejako furt rodičia a až potom manželia... 😎 my už nemáme kde oddeliť, ale si zvykli a už tak neplačú...Maťko má tvrdší spánok, tak toho plačúceho dávame k nemu do izby....
teraz si večer hádžeme korunu, kto spí s Maťom a kto s dvojkami 😀 😎

bombula
28. sep 2010

@loginka od 5teho (mali sopliky a budili sa takze sme nahle museli oddelit) do 10teho mesiaca sme spali takisto oddelene, bolo to fajn, nakolko ziaden sialeny stres ak jeden zacal nahodou uprostred noci plakat (okamzite plakal aj druhy a riesili sme 2 deti namiesto jedneho) . no a teraz sme uz vsetci pekne spolu pokope, uz sa to da, pocas dna sa viac unavia takze uz sa to nezvykne diat. (v noci na papanie nevstavaju od ukonceneho 2ho mesiaca prespia celu noc, chvaaala, ked budu velki kupim im za to nejaky velky pekny darcek co jazdi na benzin...🙂

matelko1
28. sep 2010

@juliagregor dakujem ti velmi pekne 😵 ...ano v blahozelani si bola prva 😀 ..co nemas spania...

juliagregor
28. sep 2010

@matelko1 trošku teraz ponocujem ...

my sme dnes tak zle spali, Maťko nariekal, že ho bolia nožičky a šimon nariekal, že papať a Ajko mal teplotu...
Musela som spať s Maťkom hore na poschodovej posteli, veru mi lepkalo, že sa strepeme...a zážitok loziť stále hore-dole 😀 😝

juliagregor
28. sep 2010

už som videla Luckine dievčatká 😀 sú krásne

froschka
28. sep 2010

sewas babule takze tehu potvrdene jedna fazulka 6tt plus 4 dni so srdcovou akciou 🙂 7mm stuplik 😀