Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

margaretka11
25. feb 2009

Ninazoja tak vám všetkým prajem dobrú noc a krásne sníčky 🙂

Mamule idem ja ešte do Tesca na neskorý rýchly nákup, keď prídem tak nakuknem, či sa tu náhodou niekto nevyskytuje 😉

A ak by som vás už nestihla, tak vám tiež prajem dobrú noc a krásne sny 🙂

bibianka
25. feb 2009

Popozerala som si nové fotky, krásne, krásne, krásne 🙂
Tiež som pridala nové, posledné sú dnešné. Dostali sme krásne bodynka na leto a sú nám malé už teraz, ach jo ☹

nana77
25. feb 2009

ahoj bibi!!! su to baculkovia podareni 😵

mar ahoj a dobre nakup!!!

katarinka123
25. feb 2009

no tak super aspon ste ma ukludnili.to budu skor hadam behat ako mat zuby.ale co uz aspon ako hovorite dlhsie vydrzia.konecne uz vsetci 3 spia
marko uz od pol osmej,a dvojky od pol 10
nejako sa mi to dari uz 2 tyzdne nahnat do postele som zvedava dokedy 😀

yasmina
25. feb 2009

teplotujeme a placeme po vakcinacii ☹

rosarita20
25. feb 2009

Nana si mi zobrala slova 😝 😝 😝
tiez som chcela napisat bibianke akych ma zlatuckych baculkov 😉 😉

nana77
25. feb 2009

yasmi ☹ . drzte sa! aj som si mylsela, ze to tak bude... vy si to vzdy odskacete... 😒

lalupa
25. feb 2009

nan kuk, tie posledne tri som ja,ale male su uplne po mne, grimasy, objavovanie mlacok 😀 ostatne by som musela zmensovat,nechce sa mi,nabuduce

kiwuska
25. feb 2009

marg, skus oslovit anetku, uz tu sice davno nebola. snad by ste nieco zazmluvnili. tusim len vy dve mate pariky 😉 a krasnucke
ja mam pocit z oddnes sa situacia zmeni. ludia sa budu pozerat do kocikov solo deticiek a budu hovorit mamickam jeeej vy mate jedno? zas pribudli v albumoch nove dvojky 🙂

nana77
25. feb 2009

lalu, to su krasne fotky!!! 🙂 myslim, ze jedna bambulka je cela maminka, vsak? ja mam z mojho detsva len ciernobiele 😅 . tak oki, nabuduce zmensis a ukazes 😉 , uz a tesim

lalupa
25. feb 2009

yas, no teda...snad len dnesok bude taky a zajtra zasvieti slniecko 😉

kiwi, aj helka ma parik, aj zlatusik, ale ta tu dlho nebola...

bibianka
25. feb 2009

Vďaka, vďaka 😵

Ja mám z očkovania stále väčší strach. Potom, čo som čítala o tom dievčatku Milenke... Kedy sa vlastne dáva tretia hexa?

nana77
25. feb 2009

kto je zlatusik?

lalupa
25. feb 2009

joj, zabudla som,ze kupanie je uz oki 😉 , dokonca vyrehotane 😀
nan, dohodneme si virtualne rande 🙂 ,len si to dopredu zmensim 😉

lalupa
25. feb 2009

zlatusik je zhodou okolnosti moja kamoska zo skolky a skoly, stretli sme sa tu tusim v novembri? cakam,ze sa opat prida 🙂 ale ma toho vraj dost...no pride domov,snad sa stretneme 😵

yasmina
25. feb 2009

jooj a MM rano leti prec a ja ostanem s drobcami a ich teplotkami sama ☹

nana77
25. feb 2009

lalu oki, tak tesim na rande - snad casom aj ozajstne 😉

a super, ze kupkanie je uz v pohode, kto vie, co to bolo?

rosarita20
25. feb 2009

Yasmi, no ten tvoj muzicek ako keby si to planoval schvalom...☹ Drzte sa!!!

nana77
25. feb 2009

aha, lebo som nezaregistrovala to nickname...
yasmi, to ani inak nemohlo byt...ze budes sama s teplotkami, klasika u vas 😒

yasmina
25. feb 2009

presne tak klasika 😠 pritom on neplanoval ale jeho sef ho zavolal do BA na 2 dni akurat ked ho tu potrebujem 😠

yasmina
25. feb 2009

nana pisala si tomu Dr.?a uz ti odpisal?
rosarita mas krasnych chlapcekov...

kiwuska
25. feb 2009

yasmi ☹ drzkajte sa

lalupa
25. feb 2009

yas, este dobre,ze nechce po nom aj vikendy 😠 , ty uz mozes posobit ako jasnovidka... 😅

nana77
25. feb 2009

yasmi, pisala vcera a este neodpisal... 😕 . asi ma toho vela..

helka1
25. feb 2009

Yasmi asi by si mala drobcov nechat obcas na starosti manzelovi, nech si to vyskusa, tak ako to urobila Lalupa. Mozno sa lepsie vciti do tvojej koze 😉 Ale asi ani nie je kedy ked chodi domov vecer , co ?
Lalu, Rosarita mate drobci su zlati 😵 😵 😵

yasmina
25. feb 2009

lalu ja uz som jasnovidka a uz teraz mi zahlasil ze idu cela firma v marci na 5 dni mimo SK 😠 ja ho asi prestahujem do firmy... 😠
nana vcera mali same sedenia a porady ani ja som sa mu nevedela dovolat...ale urcite ti odpise...
kiwuska diky

rosarita20
25. feb 2009

yasmi, diiik 😉

yasmina
25. feb 2009

helka presne tak nie je kedy 😠

rosarita20
25. feb 2009

Aj helke dikes za pochvalu, no dnes hadam ani nezaspiiiim 😀 😀 😀 😝

lalupa
25. feb 2009

nan, ja som ti ani nenapisala, ako velmi vam drzim palceky,aby bolo vsetko ok 😔, ale myslim na vas velmi,aj ked tu cez den nie som a citam to az vecer ...

baby, odpajam sa, teciem jak jatky - sorry,ale uz je po 22,00, som z toho totalne vystavena a slaba, tak idem skusit pospat, dufam,ze nas hafan sa nerozhodne brechat si naprazdno do tmy len tak, blbec 😠 a robit budicek kazdu hodinu 😠

sladke snicky, marodikom pokojnu ozdravujucu nocku 😉