Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

nana77
26. feb 2009

yasmi, nemozu to byt tie krce? jezisi, ja neviem ako sa to prejavuje, ale ked to ma byt pri tych vysokych horuckach...

womenne
26. feb 2009

yasmin zavolaj si zachranku a porad sa aky ma pohlad?taky nepritomny?nevyvracia oči do hora????ja by som neryskovala a šla na pohotovost to nieje sranda pri takych vysokych teplotach.

ninazoja
26. feb 2009

yasmin zavolaj na 112 ak nic ine spon ti poradia. To su uz velmi vysoke teploty a netreba nic zanedbat ☹

ninazoja
26. feb 2009

a od rana klesla malinkym teplota aspo troska?

yasmina
26. feb 2009

kocky dalasom rektalny diazepam...ocicka nevyvracia...vystiera ho do luku...su to nejake krce...prisla moja mamka z prace...dali sme mu 3 x zabal...ozvem sa ...

womenne
26. feb 2009

dobre že si ho dala ale aj taky bymal ist do nemocky ,teraz ked som tam bola s malymi bola ta jedna s krčami 4den bola na jiske sledovali jej aj mozoček ☹

womenne
26. feb 2009

to prehynanie je znak krčov 😉 dufam že mu to prejde myslim na vas a ozvi sa ako je na tom

ninazoja
26. feb 2009

yasmin drzte sa

winki.w
26. feb 2009

ahojte, ponukam oblecko pre dvojicky (parik) ale vela veci je neutralnych, ak mate zaujem, napiste mi na okykuky@zoznam.sk alebo si pozrite na mimibazar.sk ID5775
🙂

womenne
26. feb 2009

ach tie moje Y 🙄
nina prosim ta cchem sa spytat na tie langoše robim ich z prašku a neviem čoi možem polku opiect teraz a zvyšok do chladničky a opiect večer aby sa nevysušili kym pride z prace.

ninazoja
26. feb 2009

women tak to ti neporadim ja robievam normalne cesto a hned ich opeciem. Ale asi ked ho zabalis do vrecka a das do chladu tak vydrzi 😨

womenne
26. feb 2009

aha tak dik ja som to ešte nerobila tak preto som kupila v prašku ☹ no vyskušam uvidime

ninazoja
26. feb 2009

neboj urcite sa podaria 😀 . Ja uz mam navarene 😎 Idem este trochu upratat a poobede vybehneme von 😉

bibianka
26. feb 2009

yasmin, podľa mňa sú to ferbrilné kŕče, dáva sa na to diazepam, u detí, ktoré ich už mali, aj preventívne pred očkovaním

womenne
26. feb 2009

my ešte nemožeme ☹ zajtra ideme nakontrolua pojdem im kupit vodove farby 😵

ninazoja
26. feb 2009

women ty si mi sparvila taku chut na langose ,ze asi idem par spravit 😀

ninazoja
26. feb 2009

ste chorucky? ☹ . Nastastie nase baby nebyvaju chore, za 3 roky brali lieky len 1x 🙂

ninazoja
26. feb 2009

vodove farby to bude zabava 😀 . My sme pondelok robyli masky a celkom dobre im to islo 😎

nana77
26. feb 2009

nina, pekne masky!!! sikovna 😎 .

womenne
26. feb 2009

No boli sme aj vnemocke v sobotu vnoci sme šli ale v pondelok nas poslali domov zohnala som si inhalator,takže inhalovali sme doma.
Ake masky mysliš take s tou gumkou vzadu??vidiš to musim aj my spravit 😒 no veru s farbami bude sranda lebo čo dorabaju s astelkami,teraz zase letia pera už amme všetky dokazene 😝 musim zopar schovat bo enbude s čim pisat 😖

diddi
26. feb 2009

ninazoja,ahoj....male su krasne...uplne rozdielne,tak ako nase 🙂

womenne
26. feb 2009

nina ktora je ta kučerava je nadherna 😵

ninazoja
26. feb 2009

kucerava je Ninka

womenne
26. feb 2009

nadherne tie vlasky 😵 no čakam na to cesto akosi sa nič nedeje dufam že som to nedokazila iked na tom sa nič neda ale umna je to možne ja som nie na taketo prkotinky 😝

yasmina
26. feb 2009

kocky davali sme zabaly...klesla teplota na 39C....dala som cipok Panadol a Diazepam ...vypil 2OOml cajiku...papat nechce...
uz sa aj ukludnil...prezliekli sme ho...vyvetrali spalnicku...lezi na velkej posteli a Maxik zlatusik sa hra v postielke "si cita" aj on ma teplotku 38,5C ale akoze nic...hrajka sa...
ja vam mam v poslednej dobe tolko stresov ☹

ninazoja
26. feb 2009

women aj ja som uz zarobila cesto 😀

yasmin uz hadam bude len dobre 😉

womenne
26. feb 2009

yasmin no dufam aj jaže vam to prejde ☹

ninazoja
26. feb 2009

diddi tvoje male su uzasne 😉 Ja som chcela aby sa jedna z bab volala ella alebo mia ale nepreslo mi to u manzela a ty mas obe 😀

diddi
26. feb 2009

ninazoja,ja som musela bojovat 🙂 aj zojku,ninku,laru,zaru,nellu a emmu som mala v zozname...chceli sme,teda len ja,kratke mena...muz chcel nataliu...na chlapcov som veru mena nemala...a Ninke ste ostrihali vlasky,tie novonarodenecke paperka?... Lebo Ella ma hrozne jemnucke a riedke vlasky, rozmyslam,ze ju vyholim,nech jej zacnu uz normalne rast. Mia je na tom ok.... a pritom ked sa narodila nemala skoro ziadne

ninazoja
26. feb 2009

diddi ja som tiez chcela kratke mena. Nakoniec sme sa zhodli az na tejto kombinacii 😎 Ja som baby nestrihala a ani nebudem. len Zojke davam podstrihnut ofinku inac nic. Zojka ma tiez jemne vlasky ,ale neverim tomu ze ked ju ostriham bude mat ine 😵

No uz mam hotove aj langose tak padame von, ale vecer sem zase nazriem 😉