Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
19. jan 2009

kati, no neviem sa vynaddivat, zavolam MM 😀
dobru nocku 😵

marg, a kedy si sa vydavala?

margaretka11
19. jan 2009

V r. 2005, v apríli 🙂

jankabambulka
19. jan 2009

kati tú poslednú foto máš unikát

jami3
19. jan 2009

mar -jaká mladica -ja už som mala školáka 😕
a fakt každý vek má svoje (aj) čaro - dnes Oli zahlásil: počítali sme príklady na matematickú paraolimpiádu / skoro som sa zadrhla jak som sa rehotala - malo byť pytagoriádu/

lalupa
19. jan 2009

modelky, podme spinkat, nech sme krasne pre nase deturence aj zajtra! 😀
dobru nocku 😵 krasne snicky

a kto si nezmenil pas, nech tak urobi 😀 najlepsie solo 😀 papa

lalupa
19. jan 2009

jami, dik za vysvetlenie, mne to nedoslo 😀 materska 😀 😀 😀

jami3
19. jan 2009

no chvalabohu mne materská končí - už rátam dni 😀 😢 🤐

margaretka11
19. jan 2009

Jami, mám 30 tak to už nie je až také "zelené mládí". No ale tak som sa vydávala neskoršie, to kvôli vysokej škole, spomalila môj vývin 😀 . A paraolympiáda ma dostala, ty máš vždy v zásobe niečo zábavné 😀

Lalu máš pravdu, treba ísť spať. Poďme spať. Ja už idem. Prajem dobrú noc a krásne sny všetkým maminám a detičkám 🙂

jami3
19. jan 2009

tak teda krásne sníčky modelky 🙂

jankabambulka
19. jan 2009

dobrú noc všetkým a sladké sníčky

yasmina
20. jan 2009

dobre ranko...prva...

nana77
20. jan 2009

dobre ranko!!!
neuveritelne!!!! akurat ten vecer, co tu nie som, sa tu robi promenada fotiek!!!! 😒 😕 😀 . a ja o to pridem... 😢 . tak dufam, ze si to este niekedy zopakneme aj ked budem pritomna 😉

lumah
20. jan 2009

dobré ránko!
katullka krásni su tvoji drobci ako vždy. Okáni zlatí. 😀

womenne
20. jan 2009

Dobre ranko nam tu krasne svieti slniečko ale mne je zle som sa včera doslova prežrala robila som užasne cestoviny čo som našla tu na konikovi fakt super aj drahy sa riadne nadlavil 😎 ale ja som to asi prehnala napila som sa piva a tym to začalo ☹
yasminka ak ti maly moc kašlu poradim ti majorankovy čaj mojim velmi zaberal,daj do večšieo pohara alebo malyho hrnca uvarit vodu a dat lyžičku majoranky nechat vyluhovat ocedit a dat pit .ja som to robila vždy ked maly laryngrtidu.

yasmina
20. jan 2009

nana aj ja som prisla o promenadu fotiek ☹
womenne a to moze aj jednorocne deticky majorank.caj?vyskusam...

womenne
20. jan 2009

YASMIN MYSLIM ŽE ANO DAJ IM LEN TROŠKU,som volala sestre či som to nesplietla ale nie je to majorankovy.ono je to na utišenie kašla,sice moji mali len 2 roky idem jej ešte raz zavolat.

womenne
20. jan 2009

yasmin slaby možeš 😉 dufam že vam to pomože ja som bola spokojna 😉 idem dat malym jest a konečne upratat dala som do pračky som zvedava či bude znovu tiect ak nie tatolu mi poradila spravne 🙂

yasmina
20. jan 2009

wommene o 11tej ich davam spat tak im dam...na nete som nasla ze je to na migrenu? 😕
ale ze aj na kasel...1 kavoval lyzicka na 1/2 litra vody ...tak dufam ze zaberie
Inac Grmi boze vcera som malemu macala pipasa v repiku...to bolo nieco repik vsade...daval tam ruky...nechcel sediet...max mi asistoval lebo sa bal co robim Miloskovi...groteska ...Max krical Mama nieee...sa bal o neho...
no zajtra mame kontrolu...som zvedava co povie Dr. na toho pipika...
imazol davam tiez...

katullka
20. jan 2009

Lumi dik, aj Tvoji su neskutocne krasni, pozerala som na tu prvu mrkvicku, tie ich ksichtiky 😀 😀 😀

tatolu
20. jan 2009

Dievčatá, neuverili by ste, čo mi to dalo práce náisť nejakú fotku, kde som sama 😉
Ale už som sa hambila 🤐 - taká ružová nie som 😉
Chcela som sa pridať, tak som tu.
Včera som aj ja prepísla tie super fotky. 😵
Čaute

womenne
20. jan 2009

tatolu mala si pravdu stou pračkou dikes ale zase mi neberi avivaž 🙄 neviem asi je moc husta dnes kupim novu a uvidim aj som to čistila a neviem ☹

nana77
20. jan 2009

vsetkym SEBASTIANKOM k dnesnym meninam zelame vsetko najlepsie!!!! 😵 😵 😵

tatolu
20. jan 2009

wom a nie sú iba upchaté trisky? Teda neviem, kde leješ aviváž. Veď ona sa potom riedi vodou, či nie?

womenne
20. jan 2009

ved prave a proste neodteka a ani neviem kade tečie lebo je to zdolu nejky malinky otvor 😠 musi sa na to moj pozriet.
nana dakujeme 🙂

lumah
20. jan 2009

katullka dnešná mrkvička -Dadova skončila za jeho krkom a na oblečení. Taký bol hladný, ked sme prišli zvonka a ja som ju ešte nemala nachystanú a ked začal jesť, hučal až sa dovracal.

froschka
20. jan 2009

hoj babule, slubene foto su uz v albume, najnovsie nakonci 🙂 cerstve dnesne 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

kiwuska
20. jan 2009

froschka, neuveritelne, ako zabky vyrastli, su krasne a ake okate, 🙂 🙂 nech ti robia len radost

grmitko
autor
20. jan 2009

ahojte,
tak ja som prepasla fotky???? to keby som bola vedela tak ani spat nejdem ☹

inak my dnes budicek 3,43 😠 deti unavene, v jasliach zase nezjedli na obed nic, ale zajtra uz asi skusim ich tam nechat spat, a uvdidime ako bude 🙂

yasmi, ja som sa nasmiala ked som si to zivo predstavila, ako ste bojovali s miskou s repikom 😀 prepac, ale fakt som sa pobavila, nasi drzali ako hluchy dvere, ked som im to macala, dufam ze to bude ok, skus ho dat sadnut ako helka pisala do lavora posadit, to ho mozno bude bavit 🙂

iank v pasoch ste vsetky uzasne kocky 🙂 ja si tu medzi vami modelkami pripadam jak velryba vyplavena na plaz 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lilinka76
20. jan 2009

Cafte babule, ja som zase prepasla Vasu promenadu fotiek. Ale zato som sa utrhla aj ja a dala si do passu moje foto. Sice svadobne, ale predsa.

Yasmi, urob to tak, ze ten repik daj do lavora, my sme takto Miska vyliecili. A fakt len ten imazol zabera, uz mam nakupene aj do zasoby 😀

grmitko
autor
20. jan 2009

no lili aka kocka si ty 😉