Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

janulas
28. feb 2009

nina...juuuj ty cernobílé supr a jak preskakují ty kostky, a jak je jedna vetsí a druháv pozadí, to je krááása 😵 se nedivim, ze si nemuzes vybrat 😀

grmitko
autor
28. feb 2009

nina kraaasne fotecky, male su uzasne 🙂 aj maminka s tatinkom 😉

margaretka11
28. feb 2009

Ninazoja, nádherné fotky, maličké sú úžasné 😵 😵 😵

Diddi, fúha, ty si mala ale pôrod...Tie sestričky by si zaslúžili... 😠

ninazoja
28. feb 2009

Dakujem babule 😉 . Stale si tie fotky dokola prezeram a nemozem tomu uverit ,ze moje babatka su uz take velke 😒 Ved len nedavno sa narodili a uz nas caka skolka 😨 . Normalne mi je smutno ☹

grmitko
autor
28. feb 2009

nina ja som na tom presne tak isto 🙂 kde su tie moje krasne malicke babatka??? 😀

yasmina
28. feb 2009

diddi teda masaker prebeh...
ninazoja nadherne...ani ja by som nevedela vybrat...aj my planujeme v najblizsom obdobi objednat fotografa...

ninazoja
28. feb 2009

grmitko ☹ . No ved ten cas straaaasne rychlo bezi, ale ved kazde obdobie ma svoje caro , tak cakajme cim nas zivot prekvapi 😀 😀 😀

bibianka
28. feb 2009

ninazoja, krásne fotky, všetky, nie len z ateliéru 🙂 . A bambule maju super izbičku. Inak aj my sme májoví (ale mali sme byť júloví).

ninazoja
28. feb 2009

bibianka dik 😉 .No tak tie tvoje pokladiky sa ale poponahlali 😨

ninazoja
28. feb 2009

Babule kde ste dnes vsetky???? 😒

grmitko
autor
28. feb 2009

ja som tu, ale uz ledva pozeram tak pojdem haji, muz isiel na pivo, pride bohviekedy 😀 nebudem kvoli nemu ponocovat, dnes ma cley den priserne boli hlava

ninazoja
28. feb 2009

grmitko tak dobru nocku 😉 . Aj ja uz idem rano ideme k svokrovcom tak nech som vyspata 😀 😀 😀

jzfr
28. feb 2009

ahojte - idem podat hlasenie (aby ste vedeli, ze zijeme 😉) ze co a ako u nas - nejako vas nestihavam docitavat (u nas v regionoch stiham, lebo baby nepisu tak vela 😀 ) - vas som si len tak preletela 😅
drobci sa naucili nove slovko 😒 - a teda okrem mama, mnam a brm brm vedia uz aj NOOOOOON (nie) a to im teda ide - cely den je na vsetko non!!!!! - ja som si vzdy myslela, ze obdobie vzdoru nastava az okolo 3 rokov, tak dufam, ze nasi si nenadrabaju 😝 (ze to je len prechodne a velmi docasne 😅)
Mati si dalej vybudoval silny vlastnicko- chlapsky instinkt a ked sa Ana prilizi k jeho autickam - tak to je pohroma 😝 - a kedze ona ako spravny vyryvac neodola a ked mu moze urobit napriek, tak nevaha ani minutku - tak to je doma vesele,
dalej som zistila, ze Anu budem musiet neskor zapisat na nejaku dramaticku tvorbu - aby teda ten svoj herecky talent nejako vyuzila, alebo ju potom poslem k talianskym futbalistom 😝
nove mame dalej, ze Mati dokaze otvorit vsetky klucky - a aj na vchodovych dverach 😝 - a teda ma naucili, ze musim vzdy bud zamknut bezpecnostny zamok, alebo velmi rychlo utekat akonahle vyjdu na poschodie klopat susedom 😅
a este mame novinku a teraz taku prijemnejsiu - rozdavaju pusinky na licka len taky fukot 😵 (doteraz ma totiz statocne ignorovali, co sa pusiniek tyka - to tak maximalne pusu poslali a rukou zakyvali)

margaretka11
28. feb 2009

pridala som jednu sladkú fotku Simonka, práve som ju našla a jednoducho som neodolala 😵

Jzfr, aj tvoja babuľka je herečka? Lebo aj naša Simonka, neskutočná. My ju od narodenia prirovnávame k Funesovi, neviem, či jej prenatálny vývoj ovplyvnili jeho komédie, ktoré som často pozerala (chcela som veselé deti 😀 ), ale niekedy sú tie jej grimasy úplne identické s týmto skvelým hercom 😵 😀 . Čím nám spôsobuje mnoho zábavy, samozrejme 😀 . No a provokatérka je tiež a tiež neskutočná 😝

helka1
28. feb 2009

margaretka ta simonkova grimaska je uzasna 😵

helka1
28. feb 2009

Inac kocky aj ja som predcasne rodila koli preeklampsii 😖 a kedze moj stav bol (asi ) vazny , primar z PP nemocnice ma dal previezt do PO a to chcem este poznamenat , ze sme isli cez Branisko bo tunel bol uzavrety 😅 , no kym sme tam so sanitkou dosli, obsadili sa inkubatory s ventilaciou , tak ma nalozili do dalsej sanitky a pokracovali sme do KE, posadka vozidla sa bala ze v sanitke porodim (ja v sladkej nevedomosti, ze mam kooopec casu do porodu 😀 ) cez KE sme presli hukackou, prisli sme do nemocky a odtial rovno na sal 😎 . Takze este na obed v Popradskej nemocnici a 17.30 som rodila v Kosiciach 🙂

Ninazoja, male su uzasne, som si vsetky fotecky do jednej prezrela 😵

yasmina
1. mar 2009

ahojte prva 😀
chodim spat o 23tej a vstavame o 6:30...Maxim vrestal celu noc...a Mimi sa pridal lebo bol z neho nervozny....
MM spal ako zarezany...tak som raz tisila jedno raz druhe...no dam redbull lebo inac to asi dnes nepotiahnem...

womenne
1. mar 2009

Ahojky 🙂
yasmin ja by som mojho skopala s postele nech aj on vstava 😎 cez tyžden vstavam ja a cez vikendy on mam to tak od narodenia malych.I ked naši už moc vnoci neplaču ale stane sa.
Moj dnes vari tak ja sedim a pozeram ake maju v ikey koberce by som chcela do obyvačky,najskor som chcela po celej ploche ale maly kedže su potencialny alergici tak mi to neosporučila tak neviem čo tu dam,chcela som kvoli nim aby mohli trošku a sautami chodit lebo tu je plavačka a podnami sa to asi ozyva,vy mate čo?mate kobece po celej ploche???

yasmina
1. mar 2009

no mali sme plavajuce a kubili sme koberec...taky aby im bol prijemny na dotyk...makkucky...ale som jeho otrok 🙂

yasmina
1. mar 2009

takyto...mrkni foto...
ale je prijemny...nesedia na studenej podlahe...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

womenne
1. mar 2009

maš ho po celej dlžke???dnes pojdem aj do orfy apozrieme sa.

nana77
1. mar 2009

ahojky!
pridavam sa k majovkam - my sme 8.5.2008 narodeni 😵

diddi, tak to si mala naozaj tazke...vedela som, ze si mala problematicky pôorod, ale nevedela som nic blizsie...chudatko, presla si si peklom 😒 . dofrasa aj so sestrickami, ktore ta robota nebavi..!!! 😠

yas, tvoj komplikovany porod si dooost dobre pamatam, kedze sme spolu tehulkovali, som to prezivala, teba a aj lalupu...

baby, chvalabohu, ze je to vsetko uz minulost a deticky su v poriadku!!!! a jedno krajsie ako druhe! 😵

ninazoja...uuuuuzasneeee fotky!!!! a hlavne tie modelky, krasne 😵 😵 😵 😵

mar, simonkovi pusinky, zlaticko!!! 😵

helka, no veru, maz to blbe s tou svokrou... ako sa hovori, najlepsia je take, ktora je aspon 00km od teba 😀

baby, viete co je najsrandovnejsia vec na svete??? LOPTA 😀 😀 😀 . som malym kupila loptu a som s nou trosku driblovala, isli sa upucit od smiechu!!! tpo bol double rehot ako vysity 😀 😀 . aj som to natocila, ak sa mi podari dat to na youtoube, tak vam to poslem, nenormalne sa rehotali 😀

nana77
1. mar 2009

helka - maS to tazke a tych kilometrov som mala na mysli, ze by malo byt aspon 300 😀 , aj ked aj tie preklepove dve nuly maju v tomto kontexte nieco do seba 😀 😀 😀

yasmina
1. mar 2009

wom je to 2,5 x 3,5 je to tak urobene ze po obvode je puzzle penovy a na ostat.ploche nabytoka a gauce...
a uz nie su ziadne smyky, pady, je teplo...a ked vyrastu vyhodim ho a je to...
nana tesim sa na video...

jzfr
1. mar 2009

ahojte dvojmaminky - to musi byt super ten smiech vychadzajuci priamo zo srdiecka, ked sa hraju s loptou - toto je nase zadosucinenie, ze mame dve deturence naraz a aj ked je dost narocne vychovavat vojicky, tak tento ich spolocny smiech zahoji kazdu bolest, ze?

Margaretka - nasa je skor na dramaticke umenie - ta place na pockanie a grimasy hadze vacsinou tiez take ako keby ju niekto isiel rezat 😝 (najlepsie jej to ide, ked je v blizosti nejaky dospely, ked ma obecenstvo 😀 )

pekne fotky z atelieru, ninazoja 😉 - v atelieri to vzdy to take pekne vedia urobit 😵

inak sila s tymi porodmi 😠 - to som aj rada, ze som rodila inde ako v PP nemocnici (pocula som na nu same nechvaly ☹ )

womenne
1. mar 2009

tak ja ho chcem trošku pod gauč mame rohovy a hlavne aby zakril v strede vydratu plavajucu podlahu a detsky kutik na hranie ,nebude to blbe ked nepojde až k stene?nechcem ho davat pod počitačovy stolik to kreslo by ho vydralo.dnes to nejak pomerame ale chcem ho kupoit moj to každy mesiac odklada 🙄
my ideme tiež do fotoatelieru sa vytešujem pojdem ale až v na konci marca alebo začiatok aprila 🙂

jzfr
1. mar 2009

sorry za tie preklepy - strasne mi blbne PC (aj preto tu chodievam uz len zriedka 😅 )

jzfr
1. mar 2009

womenne - vo fr uz nik nema koberce na celu plochu - tu ficia mensie koberce - napr v obyvke iba pod stolik, v detskej 1-2 mensie (niekedy s motivmi a tym plnia aj funkciu hracky - napr autodraha, nebo-peklo na skakanie, alebo ine obrazkove motivy)

womenne
1. mar 2009

ja som tiež chcela len pod stolik a malym na hranie lenže tu mali take podium a to sa vysuvalo na spanie a hrozen zodralo podlahu takže v strede je vydrata takžesa to musi zakryt.neviem nejak to rozmerame aby to vyšlo.

yasmina
1. mar 2009

jzfr...no my pokial sme nemali deti nebol ziadny koberec...ale uz sa to neda...napr...do kuchyne a do chodby ich nepustam lebo by sa pozabijali...je tam lesteny prirodny kamen....clovek ked rekonstruuje by mal mysliet nato ze raz budu deticky...a my sme nemysleli a vsade sklo...kamen...podlaha...nerez a teraz neviem ako to uhrat aby sa im nic nestalo...