Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

yasmina
1. mar 2009

inac nana ma ten kociariik tak mozno je iny ako nas...

margaretka11
1. mar 2009

no akurát dali ukážku z Kruhu, fujha, zredlo mi 😝

lalupa
1. mar 2009

yas, uzasne a ze male? 😕 zlatikovia budu na druhom konci ako rodicia, hehe, to bude zurka 😎
mas sa na co tesit, zariadovacky vlastneho, jeeej, to bude parada!!! 😵 aspon budes mat cas si vsetko premysliet 😉
vlastne a priestranne stoji za vsetky prachy 😅 , plus vybeh, zahrada,pripadne bazenik... 😵

dracik, uz sa ma oteplit 😉

yasmina
1. mar 2009

lalu no mi na jednej strane a drobce na opacnej heee 😉
jooj ale stavba este v nedohladne 😉

nana77
1. mar 2009

yasmi, myslim, ze v tomto su tie jane rovnake... ale zuzka ma tiez ten kocik a ma v nom aj fusaky a v pohode. ja som s nim este vonku nebola, prave kvoli tomu, ze mali mi vonku spia a tak chodim s golfkami, aby mohli lezkat obaja

yasmina
1. mar 2009

no ved...Max vzadu stale zaspal a mimi sa vyreval do bezvedomia a nemohol spat lebo sa to nedalo az tak sklopit...ale sa potm naucil spat posediacky 😀 dnes Max zaspal v Zappiku a to je cisty sed...ziadny lah...

kili
1. mar 2009

tak MM je už doma a vypol mi Kladivo. no aspoň "poupratoval", teda skôr pozhŕňal veci, aby sa tu dalo chodiť 😀

helka1
1. mar 2009

Heh, nejak ste sa rozpisali 😉

yasmina
1. mar 2009

Dracik...orginal Jane fusaky za super cenu na slovensku este raz tolko stoja...
http://www.janeoutlet.es/productes/index.php?ca...
posielaju kurierom na slovensko...

nana77
1. mar 2009

kili, co je kladivo? teda, viem co je kladivo 😀 😅 , ale co ti vypol nechapem 😅

yasmina
1. mar 2009

kili co ti spravil manzel?

kili
1. mar 2009

A. zaspí jakkoľvek a kdekoľvek. to keď nechcem, aby mi zaspal už keď sme 5min. od domu, lebo jemu by to stačilo na celý deň 😝 , tak som ho štípala, otvárala mu oči, nosila na rukách, no a on pokojne spal 😀
jediné, kedy nespí je, že ho nútim chodiť a to chudák vždy plače 😅

margaretka11
1. mar 2009

mne sa tieto kočíky jané veľmi páčia, len škoda, že sú drahé. A teraz by mi už prakticky na nič neboli, keďže kočík už zrejme veľmi potrebovať nebudem. Teda uvidím ako na jar, ale momentálne chodíme von peši, takže ktovie, či ešte deti budú chcieť sedieť v kočíku 😉 . Ale keby išlo o spánok, tak aj moji sú schopní zaspať kdekoľvek a akokoľvek, presne ako písala Kili 😀

kili
1. mar 2009

nana, Ján Boleslav Kladivo 😀

yasmina
1. mar 2009

margaretka toho sa obavam aj ja ze uz budu kaslat na kociar...uz sme niekolko krat boli bez a ked som dnes chcela dat Mimiho do kociara tak rev a strajk 😠

kili
1. mar 2009

yas, no hnusne mi vynadal, že som j.....tá, písala som to na predchádzajúcej strane.
mňa to akosi celé rozladilo, nič nie som schopná, jedine bola nutnosť navariť, ale aj deti si to chudáci odtrpia, lebo som nepríjemná a bordel, tak to ani nespomýnam. to kým sa pozviecham zas normálne existovať prejde týždeň 😔

kili
1. mar 2009

tak naši celkom v pohode kočíkujú, ale chodím len z mono a druhého na chrbát. je to lepšie, aj keď potrebujem napr. na poštu, to mi v kočíku neobsedia čakať v rade, tak z kočíka dieťa vyložím a druhý na chrbte bude spokojný, aj keď stojíme 🙂

margaretka11
1. mar 2009

Yasmi, naši sa radi vozili a dokonca sa pýtali do kočíkov. Nechcelo sa im totiž chodiť 😀 . Lenže potom prišla zima a keď boli takí naobliekaní, tak sa v kočíku tlačili, predsa len je tam menej miesta. Tak sme s nimi začali chodiť pešo, no a ktovie ako to bude, keď sa oteplí. Ja by som ich rada ešte pokočíkovala, však to už tak skoro nezažijem ☹

nana77
1. mar 2009

kili, tak nech si trhne nohou!!!! alebo kladivom dostane!!! 😀

yasmina
1. mar 2009

kili to mi je luto...
muzi si strasne dovoluju...si myslia ze su stred vesmiru...a nie su!deticky su stred vesmiru a to ich niekedy dost serie...a este aj to ked sa im nechodi s pierkom okolo riti 😠

margaretka11
1. mar 2009

no už mi začal bojim bojim film, idem sa báť. Držte mi palce, nech sa vám zajtra v zdraví ozvem 😀 😝

kili
1. mar 2009

yasmin, no skôr pre neho sú deti stredom vesmíru, až to preháňa, je na nich strašne precitlivelý, nič nie je dobre, čo robím.

yasmina
1. mar 2009

no on s nimi nie je non stop tak to asi preziva...ale dost nevhodne...a on vie robit lepsie?ked ty to nespravne robis?

kili
1. mar 2009

nie

yasmina
1. mar 2009

tak nech si vys.... oko 😉
nema pravo ti nadavat ...ty si si s detickami preskakala svoje...a vdaka tebesu tam kde su...a su sikovnucki...samostatne deticky...zaspavaju same...neplackaju...pocuvaju...ty vies preco robis to co robis a basta

lalupa
1. mar 2009

kili chudatko, zda sa mi to byt nefer, nebyt teba nie ste tam,kde ste...ini by to uz davno vzdali, ty sa obetujes, vsetko stihas, drobci napreduju, si strasne silna , obetava, mamina s nadhladom, take tie reci od niekoho,kto nema paru o veciach mi dvihaju adrenalin 😠

yasmina
1. mar 2009

lalu ho zbijeme? 😉

lalupa
1. mar 2009

som za 😀 , dostane aj za nasich 😀 😀 😀
ale od teba to nebude boliet, tvojich 40 kil 😀

kili
1. mar 2009

baby, dík, nie je to síce úplne pravda, ale dobre sa to číta 😀

yasmina
1. mar 2009

chaaa mam nahodou 54kg a dostane aj za mojho a tvojho...