Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

yasmina
10. mar 2009

no pekne

adrolka
10. mar 2009

už som zmeškala zase komentár, k tej kaši, my ju voláme "grízkáša" maďarsky 😀
a vie prosím vás niekto vysvetliť princíp toho inphant dophilos-u? ja nič také nedávam, len do čaju 6 kvapiek multivitamínu cebion. 😒
u nás sa rozbehli zuby, ale veľmi. najrv A, ale u nej to teraz stagnuje, teraz prebrala štafetu T, to jej ani spočítať neviem koľko toho ide von. hore aj dole, nejaké stoličky. má hnačky, je nervná a teraz si už trieska hlavu fakt o všetko. minule sme boi na mini prechádzke po chodníku, nedovolila som jej ísť k ceste, tak sa hodila na zem a začala svoju klasiku- ale do betónu!! kým som ju zbierala zo zeme, oblieval ma pot, som si predstavila, aké fasácke prechádzky budeme mať takto spolu. 🙄 🙄 🙄
prosím vás, mal, alebo má niekto tiež dieťa, ktoré rieši svoj truc trieskaním hlavy o hocičo? minule mi tresla do mojej hlavy, zas niečo nemala dovolené. 😖 ako ste to riešili? niekedy je dosť nebezpečné si to nevšímať. výraz no-no pre ňu nič neznamená.

lalupa
10. mar 2009

kati a sasi mali stretko? no fajne, dufam,ze aspon fotecky uvidime 😉

grmitko
autor
10. mar 2009

ano my sme dnes mali take male stretko 😀 😀 hdam sa na nas nehnevate? ☹

grmitko
autor
10. mar 2009

fotecky pridam na fb a poslem link 😉

adrolka, nas leo to robil od roka takmer do 2,5 roka, nebolo po jeho, hlavu o kahclicky, o stenu, o chodnik, proste o cokolvek, ja som si ho nevsimala, teda do miery, aby si neublizil samozrejme, a ked to bolo velmi zle, tak som mu povedala, nech si buchne silnejsie a to zabralo, potom sa urazil a prestal 😀 ale to pravda nemusi platit na tvoje deti 🙂

rosarita20
10. mar 2009

Dobry vecer,
holky dakujem Vam vsetkym za tipy na podporenie imunity... kupila som krpcom ten infant dophilus...tak dufam, ze im to pomoze nahradzat probiotika, ked uz nechcu tie jogurty ☹
Sasi ty ako kombinujes ten imunoglukan? mne povedali, ze uz netreba, tak som z toho nejak mimo...
No a u nas sa krupica vola "gríska"🙂

lalupa
10. mar 2009

adrol, aj nase mali tendenciu, najma ta starsia, lebo ta druha si sice lahla,ale nastastie chranila hlavicku pred padom, no ta prva ma tazsiu hlavu a par krat sa buchla, nejako ju to pomaly preslo...sice sa zlosti,ze jej segra berie hracku, ale je tolerantna, pozlosti sa sama, potom si nieco najde, ak nie,tak ma moju naruc 🙂

grmmi, ano, trochu zavidime, v dobrom ale 😉 urcite vam bolo fajn 😵

adrolka, neviem, co presne potrebujes vediet o infant dophilus alebo inych probiotikach, ale v skratke su to zive organizmy, vacsinou skupiny acidophilov, laktobacilov, rozne rady, ktore usidluju crevne prostredie, pomahaju vytvorit priaznive prostredie pre telu vlastne mikroorganizmy,aby boli v prevahe pred patologickymi,nepriaznivymi...
ak je to v rovnovahe, potom travenie, imunologicke, metabolicke procesy, kozne a cely rad zlozitych dejov mozu naplno fungovat...to znamena ziadne ochorenia, priznaky, symptomy,alergie...
je to nadlho,vysvetlovat ale u deti hlavne na imunitu, proti hnackam, pri brani ATB, koznych problemoch a alergiach...

grmitko
autor
10. mar 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=11505&id=...
tak tu mate fotky z nasho dnesneho ministretka

grmitko
autor
10. mar 2009

rosa, ja som myslela ze ked su chori tak davam infant dophilus a inak ten imunoglukan 😉 zle som to napisala 🙂

adrolka
10. mar 2009

Grmi, to fakt? 😀 no bohovské ...
lalupa díky za vysvetlenie, som sa chcela spýtať, že to sa teda dáva ako prevencia, čiže aj ja by som mohla babám dávať, že? a podáva sa to v jedle? 😎

lalupa
10. mar 2009

rosi, v jogurtoch vela probiotik aj tak nie je, aj napr.reklama na activiu je onicom...lebo vacsina zivych kultur je "spalena" zaludocnou kyselinou, pokial sa dostane tam,kde ma posobit...najlepsia forma su kapsule so specialnym acidorezistentnym obalom alebo vo forme spor, a udrziavat v chladnicke

grmitko
autor
10. mar 2009

adrol ano, nevymyslam si ja som uz bola hovota z neho, vravim si ved bude blby, ked si stale hlavu trieska bolo to na nervy, to ti poviem a on vsade a najviac na kachlicky a do steny, ja som uz nevedela co, tak som raz povedala, ze buchni silnejsie, zatal sa a uz nebuchal 😀 😀 😀

grmitko
autor
10. mar 2009

no pozerajte album a chvalte chvalte chvalte 🙂

lalupa
10. mar 2009

adrol, je podstatne, aby to, vo com to je, slo cele do pusy... bud do polievocky, mliecka, cajika, vodicky, ja rozrabam asi 2-3mm mliecka v mini pohariku -vrchnacku od flasiek, do toho rozrobim prasok a na lyzickach alebo pijeme z neho...my sme zvyknute, takze decka na to cakaju, odkedy vsak papame kasicky, tak davam do nech vecer pred spanim

grmi, idem kuknut ,ale chvalim uz teraz 😉

lalupa
10. mar 2009

adrol, kraaaaaaaaaaasne papulky!!! ako vyrastli a ake su rozkosne 😵 😵 😵 posielam im pusinky 🙂 princeznicky

lenkamt
10. mar 2009

Saši - ja som pochválila na fb 😉

Adrol - kráááááááááááááááááááááááááááásne, teraz už verím že naše sú jednovaječné a podobajú sa na seba 😀 to je zázrak prírody ako sa dve naraz splodené deti dokážu nepodobať 😕 😉 🙂

adrolka
10. mar 2009

Dakujememee grmi za fotky 😉 jáááj super som sa pokochalaaa!
a už mi nedalo, elbo len ja som už dávno nič nepridala, tak som teraz.

yazminka ty si sa tu minule sťažovala, že si tu najstaršia? tak ti hlásim, že ja som ročník 73- to ani nebudem počítať koľko to teraz je, lebo 🙄 🙄 🙄

kili
10. mar 2009

adrol, to vážne? a nepomýlila si sa? lebo na to vôbec nevyzeráš 😀

adrolka
10. mar 2009

ale ani nehovor, je to aj v občianskom 😖

lalupa
10. mar 2009

kati a saska, no hltala som fotecky, juuuj, vam bolo super!!! u koho ste boli?

kili
10. mar 2009

adrol, tak to je blbé, že máš v občianskom chybu 😀

adrolka
10. mar 2009

😀 kili 😀 😀

kili
10. mar 2009

lalu, ja prezradím, že u katky

katullka
10. mar 2009

Caute zienky,

Sasiiiiiiiiiiiiiiiii, maz ma odtial, to je hruza! Nevies ma odtial vystrihnut????

Inak stretko bolo velmi fajn, dufam, ze si ho coskoro zopakujeme, ale fotky musia prejst naskor mojou cenzurou! 😀

katullka
10. mar 2009

Sasi si tam, dufam, ze mi poslels fotky aj na mail 🙂

Adrol pozerala som zabky, su prekrasne a ake velke!!!!!! Inak nas Samko ked sa hneva, tak si polozi hlavu na podlahu ale nebucha, iba akoby sa chcel postavit na hlavu 😀

katullka
10. mar 2009

Lalu a podla mojho domaceho oblecenia si mohla usudit, ze sme u mna, kam by som sla v teplakoch a starom tricku 😀 😀 😀 😀

lalupa
10. mar 2009

kati,skor som myslela,ze na zapade uz je leto a este som si aj pomyslela,ze ako frajersky chodis po vonku 😀

grmitko
autor
10. mar 2009

Kati uz aj ti ich idem poslat do mailiku, sed pri pc 🙂

grmitko
autor
10. mar 2009

a Kati nezmazem ta, si sexi kocka, nech kazdy vidi 😉

katullka
10. mar 2009

Lalu, ze frajersky?? 😀 😀 😀