Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

helka1
29. mar 2009

Kili myslim farba mi pride unisex - pre dievcata a chlapcov vhodna

nana77
29. mar 2009

daru som nevidela, lmoc som to nepozerala, len som chcela vidiet tu osmicku. mne sa paci 3 a 6... no a moderatori - fuuuu straaasne slabiii...

baby, ti moji su taki rozdielni... vo vsetkom. napr. dnes sa kupali, posadila som do toho sedatka oliverka, zacal sa hrat s hrackami, krutit kolieckami na sedatku a tak, pohoda. posadila som tam ondrejka, este ani poriadne nesedel, uz som bola ja komplet mokra, ona, oliver a aj cela kupelna... 😀 😀 😀

kili
29. mar 2009

helka, ja vieeeeem 😉 😀

dracik1
29. mar 2009

baby, kedy zacnu deti spavat dlhsie rano???????????????????????????????????????????????????????????
ja sa za chvilku zrutim, prosim pospat aspon do 7.30 😀

kili
29. mar 2009

dracik, myslím, že tak v puberte ich už budeš vyháňať, aby vstali, tak ešte chvíľku vydrž 😉

ja som bola spachtoš vždy, ako detsko som vstávala o 9tej cez víkend

dracik1
29. mar 2009

nana, aj nasi su strasne rozdielni, Juro sa postavi, od rana sa mu nezatvori pusa, Jakub nic nepovie a stale sa len gula, obcas sa poplazi 😲 ale vo vani spliechaju obaja statocne, to som mokra ja aj kupelka

nani, mas uz doma vynoveny kocik?

kiwuska
29. mar 2009

ahojte, som si pred spanim popozerala fotky dvojiciek, su take krasne vsetky. aj ked niekedy hnevaju a nedaju nam spat, su nasa najvacsia radost na svete.
boli sme trosku mimo ba cez vikend aj na vylete v ledniciach.
elenita trosku ti zavidim odovzdanu diplomovku ja mam na to este mesiac......
torty oslavenco vyzerali perfektne. ste fakt sikulky. dufam ze aj mne sa niekedy take dielo podari.
dracik, vitaj doma. sedacky musia vymenit ale viem ze to cloveka na...

lalupa
29. mar 2009

tak ja po 11-ej 😔

nan,adrol, pozrite si zaznam, to stoji za to 😉

yasmina
29. mar 2009

krasne fotky!!! lalu

nana77
29. mar 2009

ja som tiez bola spachtos, aj teraz som, ale pri malch som si zvykla na skore vstavanie. a zistujem, ze mam celkom rada rana 😎 . take tie rana myslim, ked vychadza slnko

lalu, videla som, videla 🙂 . beriem ich obidve princeznicky, podelime ich medzi tych mojich - blondakovo-tmavovlasych fesakov 😀

lalupa
29. mar 2009

kiwi, to tak dobre ku vam pocut? 😕

lalupa
29. mar 2009

yas, aj ty si tu?

nan, necham to na teba 😉

kiwuska
29. mar 2009

dracik s tym spanim, no neviem, nasi vstavaju o sieste, niekedy uz o pol. zaspavaju okolo osmej pol deviatej, som myslela, ze ked dam neskor spat, rano potiahnu dlhsie, ale aj tak uy buntosili, ako vzdy. tak som to vzdala.

dracik1
29. mar 2009

lalu, su veeelmi zlatucke, ta foto s kocikom je uplne super, jasne dospelacki v riflickach

kiwi, dnes sme vAs vystihli z okna sme spizovali 😀 , mali vysupli z auta a sup do prvej mlaky 😀

dracik1
29. mar 2009

kiwi 8 ☹ ☹ ☹ fnuk, to fakt, kedy si pospiiiimmmmm 😝 , kili asi fakt v puberte, ale to uz budem stara a nebudem spavat ja 😖

grmitko
autor
29. mar 2009

ahojte ceske zandarky 🙂

Lalu uzasne kocenky mas doma 😉

kiwuska
29. mar 2009

dracik, to robia s radostou 😀 dnes spia u nasich. ze uz o stvrt na devat spali.
lalu, dobre si dnes krcala, stihla som 😉

yasmina
29. mar 2009

lalu som tu na chvilocku...idem uspavat...
lalu prave som ukazovala mamke tvoje malicke a povedala ze su nadherne a ja jej ved to su nase frajerky ale uz maju u nany rezervacku 😀
helka posle vecer ked zaspia oki?

nana77
29. mar 2009

lalu, myslis kvoli tej dare?

lalupa
29. mar 2009

baby, ja som s hrozou zistila,ze mozem vsetky moje super znackove plavky vyhodit a nakupit si kosickove 😒 , katastrofa, to kojenie co so mnou urobilo...tehu nekomentujem 😀

helka1
29. mar 2009

yasmi staci, ved nejdem objednavat hned 😉

yasmina
29. mar 2009

zuzka toho sa obavam teraz chodili medzi 22-23 a teraz budu chodit 23-24 😠

yasmina
29. mar 2009

lalu ta ja od teba kupim som maniak na plavky...v lete mi MM kupil 4 bikiny Vicotria Secret a stale mam malo 😀

zuzka.25
29. mar 2009

lalu, ja mám podobný problém s plavkami, ako ty :( ja už tuším nemám prsia ani ako letnilky pod kobercom... no, čo už 🙂

yas, tak to snáď nie, preboha... možno budeš prekvapená a naopak budú chodiť skôr 🙂

ja som zapla tiež tie missky

dracik1
29. mar 2009

yas, ze 4 bikiny 😀 , ja mam Skiny uz 4 roky a furt su dobre, ale je pravda, ze ich vytiahnem tak raz za 2 roky 😀

k tej figure , co ma Dara, lalu, keby si ty bola Dara, urcite mas figuru ako ona....urcite maka v posilke tak 2 hodky denne, inak neverim, ze ju ma od prirody....ja som chuda a vysoka, mozem jest co chcem, ale mam stale trosku velke brucho od porodu ....

zuzka.25
29. mar 2009

no veru, keby sme my mali tolko aupairiek, ako dara, tak by sme tiež boli uňo ťuťo figúra 🙂

lalupa
29. mar 2009

tuj yasmi, dufam,ze nebudu po mne- randit s vasimi a zadane s naninmi 😕 😀
inac ku A by siel max, ale to by vyzerali ako jednovajecny parik dvojiciek (dobra blbost, co? 😀)
aj ja som maniacka, bikiny su asi passe, uz sa musim poobzerat po inych hornych strihoch 😀
utekaj uspavat, lebo o polnoci bude vilagos 😀

som rada,ze ste stihli vsetci fotecky 😉 dakujeme za komplimenty
ved mi to tu radi robime, nie? 😎

nana77
29. mar 2009

minule ju kdesi kritizovali, ze je kost a koza...anorexia 😀 😉 . no a co sa tyka plaviek...tiez budem musiet pomenit, tie moje povodne tak akurat mozem nechat mojej 9 rocnej neteri, tej budu dobre... ale take, co mam cele, tak tie su mi ok 😀

zuzka.25
29. mar 2009

lalu, ja som nestihla, beee :(

zuzka.25
29. mar 2009

nan, ja nemám rada celé plavky... ani také nevlastním.. ono celkovo, ja mám plavky v hroznom stave, budem musieť tento rok nejaké kúpiť nové... to zas bude, kým nájdem nejaké, čo mi sadnú...