Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lenkamt
10. apr 2009

😀 😀 😀 chlapcom odkazujem aby začali riadne papať lebo ich sumo nevesty prevalcujú 😀 😀 😀

začali sme nosiť tričká 2-3 roky lebo menšie sú nám tesné cez bruchá 😀

adrolka
10. apr 2009

jáááj lenka, mááš kráásne L+L-ky 😵 😵 😵 😵 😵

lalupa
10. apr 2009

veselu velku noc vsetkym mamulkam a ich dvojitym radostiam 😵

leni, no krasne su, a ten vlasovy styling 😉 aj my mame plne bruska 😀 dnes sme dosli z madarska, uuuuuuzasny chlebisko za 9 sk, straasne im chutil, len otvarali pusu, dala som im aj stary dobry marhulovy turokrem, kto pamata 🙂 , kupili sme im smykalku, juj, zabava vyse hodiny 😀
a to ma mm sprdol,ze len teraz sa naucili nedavno chodit a uz chcem,aby bicyklovali a smykali sa 😀
sli sme na istotu, presne, do piatich hodin spat 😉

katarinka123
10. apr 2009

ahojte babulky
tak mi sme tu dlho neboli.neni moc kedy ved to poznate,a teraz sme cele dne vonku.davidko nam uz chodi.a dominik skoro tiez ale ma uz 2 tyzdne dolamanu rucicku tak ho moc nepustame.
aj mi prajeme veselu velku noc

margaretka11
10. apr 2009

Ahojte, aj ja vám chcem popriať príjemné prežitie veľkonočných sviatkov a hlavne nech to chlapi s tým polievaním nepreháňajú 😉

Katarinka tak to sú chlapci šikovní a čo sa Dominikovi stalo? Chúďatko malé ☹

katarinka123
10. apr 2009

pomaly sa zacali pustat sami chodit,siel od stola apadol na parkety a uz to bolo,tak sa trochu zabrzdil,vlastne on aj kusok prejde la eja sa ho akosi bojim pustit.

margaretka11
10. apr 2009

júj chúďatko drobučké, ani sa ti nečudujem, že sa teraz bojíš pustiť ho samého ☹

helka1
10. apr 2009

Ahojky aj ja prajem krasne velkonocne sviatky 😵 😵 😵
Hlavne nech nam pocko vydrzi 🙂

lilinka76
11. apr 2009

Ahojte rodinky, prajeme Vam krasnu Veľku noc.

Vcera sme boli na Devine a koho tam nestretneme??? No predsa Nanu s jej troma chlapmi. 😀 😀 😀 Tak som rada, ze sme sa spoznali osobne.

Nani, dufam, ze sa niekedy stretneme na kus reci.

Lalu, chcem sa opytat, prislo nam z DM-ky zopar kuponov, je tam Sunar complex premium nasledna susena mliecna vyziva, prip. aj Baby mliecny dezert, ak chces, poslem Tvojim bambulkam. Napis mi IP, lebo teraz tu mam absencie a necitam Vas dozadu, tak aby som vedela.

lalupa
11. apr 2009

ahojte, mam dost, narocny den,ale prisla som vas pozdravit 😉 , no tu nikoho 😕

yasmina
11. apr 2009

ahoooj lalu

jankabambulka
11. apr 2009

ahojte kočky - kuki do môjho albumu , uvidíte toru na zjatrajšiu oslavu 😵 😵 😵

lalupa
11. apr 2009

ahoj yasmi, zijes???
jani ahoj tiez 🙂 drzim palce, nech vam zajtrajsok vyjde a budeme cakat na foto 😵

yasmina
11. apr 2009

janka atorticka je nadherna...
a ja dodatocne ale predsa prajem Kacenke a Miskovi vsetko vsetko naj naj naj a krasnu oslavuuuuu 😵

jankabambulka
11. apr 2009

ďakujeme. to bude vúčšia oslava ja som mala narodky 9 a chlap bude mať 14. tak robíme baraniu oslavu a to doslova, budemladulinká jahňacinka 🙂

lalupa
11. apr 2009

jejo, padam na kolena, to su neskutocne vytvory 😕 , ta vasa je naaaaaadhernaaaa, take by mi vobec nenapadlo !!!
jujjj, tak vam obom prajeme hodne pohody,lasky,zdravia a radosti 😵 😵 😵

yasmina
11. apr 2009

lalu prezivam 😉 muz veget a ja ako doma staram sa o drobce....

jankabambulka
11. apr 2009

jq som chcela niečo atipické a hlavne praktické a som šťastná, že ma pochopila a spojila s takou krásou - v skutočnosti vyzerá ešte krajšie 😵 😵 😵

lalupa
11. apr 2009

to bude teda velka skoda vobec ju zacat krajat 😅 , to je pre mna uz skor umenie ako delikatesa 😲

yasmina
11. apr 2009

kocky odpajam sa bo signal je na ho... a non stop musim F5 .....tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

lalupa
11. apr 2009

papapa,drz sa
jani, co mate este pripravene?

jankabambulka
11. apr 2009

nič také mali sme ísť na chatu ale je tam ešte hodne snehu a tak budeme u rodičov na dvere, celý deň vonku opekať, grilovať, ... jahňacinka, gril - kuracie a stejky, polievka vývar, jednohubky, obložená misa...nič extra . všetcia majú zákaz košieľ -aby sa cítili pohodlno

lalupa
11. apr 2009

tak tomu hovorim paradna oslava ako sa patri !!! 😎 tak nech mate slniecko a prijemnu pohodu 😉
idem hajat, mam dost , dobru nocku

katarinka123
11. apr 2009

jani krasna torta
mnam
aj mi budeme zachvilu chystat oslavu pre tych nasich loptosov

lalupa
12. apr 2009

ahojte bambulky, sviatkujete teda paradne, nikde ani nohy...
ste vsetci oki?uz ste sa poskryvali na zajtra??? 😀 😀 😀
jani, dufam,ze vam neprsalo
pozera niekto let"s dance?

zuzka.25
12. apr 2009

čaute
ja pozeram lets dance... a dobre sa bavim 🙂

vesele sviatky aj vam babulky zelam, na nete sa teraz skoro nevyskytujem, ale vidim, ze to nikto... je krasne, tak sme vonku a po navštevach...

tak si to zajtra uzite, v zdravi prezite a napiste potom zazitky 🙂

dobruuu

lalupa
12. apr 2009

jani, nejde to otvorit ☹

katarinka123
12. apr 2009

jani super foto
aj ja kuki kuk na lets dance