Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lenkamt
15. apr 2009

jasné 😵 😵 😵

lalupa
15. apr 2009

dnes som fotila jak blazon, vecer mozno bude prehliadka 🙂

grmitko
autor
15. apr 2009

jeeej lalu uz sa tesim, dufam ze ju stihnem, muz je dnes v praci do nevidim, tak neviem ci stihnem vsetko co mam v plane 🙂 ja akurat idem piect syrove tycinky,k zajtra mame na navsteve dve krasne kocky dvojicky 😉tak nech ich mame cim ponuknut 😀 😀

womenne
15. apr 2009

Ahojte
tak mi sme po vylete bola som na Slovensku s malymi sama vlakom 😵 bolo super maly boli uplne poslušny,neodchadzali odomna som čumila jak blazen,asi zo 4 pani mi povedali že ma obdivuju že som snimi sama a tak mlada že pri mam 18 r.som mala rozpustene a čelenku tak sa aj moj smialže idem s bratmi 😀
dalšia mi o vlaku hovori že ona by si netrufla ani s jednym 🙂
no ale vybavila som všetko čo som cchela,len na obchody mi nezvyšel čas lebo vlaky meškal tak som prišla neskoro,ale aj tak dobre pri tych slovenskych cenach 🤐
chudatka moje su tak unavene že chrapu 😀 Niko si pospal aj vo vlaku a Sebko na 10minut v aute ked po nas prišiel tatiko do mesta.

Ešte ma čaka varenie ale najskor som sa musela najest lebo som dnes nič nejedla len 2 kavy už mi bolo slabo.
a prave som zbalila 2 pračky pradla na žehlenie ma šlahne kym to spravim 🙄

lenkamt
15. apr 2009

Lalu - o 21.00 som tu ako na koni 😀
Grmi - nieže nás budete podvádzať 😀
Wom - si šikovnica, ja by som si s našimi netrúfla, naposledy síce boli zlaté len chodili kukať po ľuďoch čo jedli a kukali po nich dovtedy kým im niečo nedali 😀

womenne
15. apr 2009

Leni aj naš Sebko kukal na jedneho pana on jedol chleba so salamou aleja som bola vyzbrojena jedlom pre nich ktore viem že maju radi akže pohroma zažehnana 😀

lenkamt
15. apr 2009

my sme tiež mali so sebou kadečo, ale ony zásadne išli po cudzom 😀 dobre sme ich to naučili 😀

womenne
15. apr 2009

Baby ake použivate šampony pre decka?ja som od malička Hypoalergennu Niveu ale v poslednom čase Sebastiánka svrbi hlavička,lupinky nema a ani zvieratka 😀 😀 😀 tak už neviem prikladam to šamponu lebo vždy ked im cchem umyt hlavku začne kričat že nie a to nerobil 😕

zuzka.25
15. apr 2009

wom, ja tiež niveu používam... nám to dlho vydrží, máme krátke vlásky...

lenka,dobre ste ich to naučili 🙂

lalu, tešíme sa na prehliadku, len aby som to nepremeškala...

kili, dnes sme boli na zmrzke 🙂 dobrááá, ako vždy

lenkamt
15. apr 2009

ja čakám na fotky 😉 ale chce sa mi spať , Lalu tak makaj 😀

my máme nejaký neznačkový detský šampón, smrdí ako jahodové cukríky 😀

grmitko
autor
15. apr 2009

Leni jasne ze nebudeme podvadzat, co si to o nas myslis 😠 😝 😀

lalupa
15. apr 2009

tu som mamule, pomaly net dnes, vypadava, tak mi dajte chvilku, ponahadzujem 😉

margaretka11
15. apr 2009

Dobrý večer, som tu správne na prehliadke Lalupiných krásavíc? 🙂

zuzka.25
15. apr 2009

spravne marg 🙂 ja tiež čakááám

margaretka11
15. apr 2009

jéééé to sú krásne dievčatká 😵 a tie fotky v tráve sú krásne, bambuľky úplne na zjedenie 😵 😵 😵

kili
15. apr 2009

čaute, prihodila som tenisky, čo sme dnes kúpili. sa z nich tak tešííím, sú nádherné, krajšie ako na fotke

margaretka11
15. apr 2009

kili perfektné tenisky 🙂 to sa bude behať jedna radosť 😵

lalupa
15. apr 2009

nech sa paci damy, vstupte 😀

margaretka11
15. apr 2009

lalu, ja drzaňa som sa tam už votrela 😀

lenkamt
15. apr 2009

jééééééééééj aké fešandy, všetky štyri 🙂
bocian pre Lilinku úžasný 😀
a ten zakvitnutý stromček 😕

no ale mne sa najviac páči zaobutie slečien 😀

Kili - super tenisky, kde ste kúpili aj my také chceme, lebo botasky už okopali 😅 tá guma vpredu je špicová 🙂

lenkamt
15. apr 2009

Grmi - nemyslíme si nič zlé, akurát sme poslali varovanie 😀 lebo to vyzerá že bude ťažšia váhová kategória 😀
dnes zjedli kilo obedu dokopy, takže každá pol kila 😅 to má Verča na týždeň 😀

lalupa
15. apr 2009

leni 😀 prakticky su len v tom, neverila by si 😅
ze stromcek 😀 hebedo,ale krasne

nana77
15. apr 2009

ahojky!!!
lalu, krasne su princeznicky, ako vzdy! a mamina vyzera ako tvoja sestra - a to neprehanam!!!

zuzik, zmrzka bola supis!

kili
15. apr 2009

no a stáli asi 100sk 😅 no nekúpte to. asi vnútorná vložka nič moc, ale boli tak krásne 😅 😀

S. stále strašne špičkuje, tomu je úplne jedno, čo nosí, bude špičkovať vo všetkom, dokonca aj v sandáloch od protetika, ktoré majú korkový spodok a sú úplne tvrdé, tak on dokáže balancovať na tej špičke. jeden ortopéd mi povedal, že má skrátené šlachy a že mám cvičiť, ale mne to príde blbosť, že to vôbec nepomôže. on si dokáže v pohode čupnúť a má celú nohu na zemi, tak ako skrátené? podľa mňa je to len sila zvyku, ale ako od toho odnaučiť? 😕 romýšľam, že by som mu do týchlto sandálok dala do predu nejaký klin, aby mal špičku vyvýšenú a musel našlapovať na päty, čo myslíte, zabralo by to?

lenkamt
15. apr 2009

som rada 🙂 sandále nechcete? lebo my sme ich mali len do kočíka a teraz u maminy na prezutie - tam chodíme 1x do týždňa na hodinku, takže síce sú oškreté 😀 ale nevyčaptané 😀 sú to klasika biele od raka 😉 a dnes som čistila aj snehulky z deichmanu ružové číslo 23 😀

fakt mi je to ľúto vyhodiť 🤐

lalupa
15. apr 2009

nan, to tento rok oslavuje 60 😅 vacsinou na nu pozeraju ako na mamu dvojiciek 😔

lenkamt
15. apr 2009

Kili no tak prezraď kde si zohnala také supiš tenisky za takú supiš cenu 😕

s tým špičkovaním neporadím, ségra tiež špičkovala a potom s tým prestala sama od seba 😉

kili
15. apr 2009

v maďarsku

margaretka11
15. apr 2009

Lalu, tvoja mama vyzerá perfektne, mlado 🙂

Kili, aj Simonka niekedy "baletí", ale nejak to neriešim lebo ju to chytá len z času na čas a keď ju upozorním tak začne zas pekne našľapovať. Tak neviem, čo by Samkovi pomohlo..

lenkamt
15. apr 2009

ja som truba, že som také za 130 nekúpila v poľsku, kúpila som im len také otvorené ružové. mužov kolega ide budúci týždeň tak už dostal inštrukcie, dúfam že nám kúpi.

inak baby ten môj ide od 1.7. robiť do trenčína, doma bude len na víkendy 😝 tak už aj ja prestanem mať "veget" 😔