Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
28. apr 2009

ozaj a aky krem na ochranu proti slnku????My sme doteraz použivali DAYLONG lenže sa mi parkrat Sebko obsypal ale neviem či ponom kedže su pele.

yasmina
28. apr 2009

wom.ja detske Vichy 😉

elenita
28. apr 2009

Ahojte maminky, nechodimn teraz medzi Vas, lebo nestiham.
Zajtra a pozajtra mam statnice, myslite na mna a drzte mi prosim palce, lebo to budem veeelmi potrebovat 😅
Dakujem 😅

lenkamt
28. apr 2009

ahojte 🙂

Mima - gratulujem 😵 😵 😵 normálne aj ja rozdychávam 😀 a neboj s tou armádou sa to po roku utrasie a všetko bude zas inak 😉 teda aspoň ja dúfam, že sa nám ocko vráti do mt 🤐

Elenitka - zajtra a pozajtra na teba silno myslíme 😉

a neviete niekto čo je s Froschkou??? detektív oriešok alias Yasminka 😉 nie je aj ona tehu???? 😅

yasmina
28. apr 2009

neviem ci Froschke nebol zablokovany pristup nakolko v teme Dostojna smrt dietata kt. F. zakladala ju adminka upozornila ze si o to koleduje...tak aj tam moze byt pes zakopany...

lenkamt
28. apr 2009

😕 😕 😕

to čo ty všetko nevieš??? 😨 😅 😉

kili
28. apr 2009

yas, no neviem, či to tak je, nemyslím si to. už sem aj tak moc nechodila, naposledy čo sa ozvala tak to bolo po mooooc dlhej dobe, tak asi aj teraz je taká pauza. rozbiehala ten shop, potom malé sú už veľké, tak sa na koňa asi vykašlala.

yasmina
28. apr 2009

kili ja len reagujem na jej posledny prispevok 29.1.2009 od vtedy tu nic nema...
a ty sa ako mas kili?tiez to tu flakas 😝

diddi
28. apr 2009

jezis Kili,vies ako som sa zlakla.....vidim ti v pase 1 dieta 😕

kili
28. apr 2009

diddi 😅 prepáč, nechcela som spôsobiť šok, ale nejak som si zmenila pas a dala ich do jedného.
dnes sa mi stalo na ihrisku, že jedna pani sa ma pýta, teda najpv hovorila, že to je teda ťažké mať takto deti hneď po sebe a hneď na to, že koľko sú od seba, tak hovorím, že 2 minúty 😀 . tak bola dosť v šoku, že jeden je fakt výrazne väčší, ale to možno vyzeralo len kôli tým okuliarkam

yasmina
28. apr 2009

kili aj ja vidim 1 dieta 😕

inac kocky myslim si ze Froschka je tiez tehotna...v teme tehotna po potrate jej niekto vo feb.2009 odpisuje ze je drzi palce aby mala dobre tehu 😵 😵 😵

kili
28. apr 2009

yas, to vážne? 😨

kili
28. apr 2009

hoď link prosím

diddi
28. apr 2009

coze????....froschka?

yasmina
28. apr 2009

sheilinka21 • 1d, 21tt • 10. feb 2009 o 12:19

ahoj froschka ja som si tiez prezila svoje potratila som v 11t.t. a co bolo este horsie vtedy akurat frcali na bilboardoch tie nechutnosti s prerusenim tehotenstva...takze nielen,ze som bola na dne ale este aj mi to na kazdom kroku pripominal obrovsky transparent
neviem ci sa da s toho celkom dostat ale tiez prisiel maly zazrak a po pol roku som opät otehotnela aj ked som to este z maternicou nemala uplne v poho po zakroku velmi som sa tesila a zaroven bala kazdeho sona ale dopadlo to uzastne po 9mes. a 12dnoch sa nam narodila krasna zdrava dcerka Adelka.Teraz ma 5mesiacov a robi radost takze zelam aj tebe dobry priebeh tehotenstva bez vsetkych tych nevolnosti...a krasneho zdraveho drobceka co ten tvoj urcite bude...Davajte na seba pozor a neboj sa vsetko dobre dopadne

kili
28. apr 2009

yas, robíš planý poplach, už som to našla a to bola baba, čo si nevšimla, že zakladateľka témy -froschka, tú tému založila v r.2006 a odpovedala jej, to sa sem tam stáva

jankabambulka
28. apr 2009

mima- gratulujemmmmm 😵 😵 😵 😵 😵 😵 nech ste zdravučký, nech všetko dobre dopadne a neboj keď sa vchová jedno tak aj dve a o treťom sa ani nevie ako sa pri nich zvezie 😉 u nás sa to tak hovorí

kili
28. apr 2009

jé, mima, gratulujeeeem 😵

kili
28. apr 2009

ako konečne tu niekto začne aj ďalšiu vlnu

yasmina
28. apr 2009

kili aha tak ta shelinka to potom trosku prespala

mima595
28. apr 2009

ahojte - diky za podporu - ja nemam strach, že by sme to tretie deti nedokazali uzivit /aj ked som kopec veci popredala 😀 - ale ved na to dostanem prispevok pri narodeni, nie 😉 /
ale skor to smerujem tym smerom, že mna nikdy ani nenapadlo, že este budem mat dalsie babo, a teraz ma prepada znova ten strach, aby to bolo zdrave, ved viete, co vsetko si musime uzit pri malom babe - tie vacsie su už silnejsie, nezlozi ich nadcha ani hnacka a to male je take bezbranne - z toho mam strach
A možno mam z toho len zbytocny strach, že mam skusenosti len s dvojkami, ktorych vychovu sme si s MM odmakali naozaj len my dvaja - bez pomoci starych rodicov, a dufam, že s jednym to už bude ina pohoda... 🙂

froschka
28. apr 2009

ahojte ujujuuuuuuj ale sa tu o mne diskutuje 😀 tak idem zodpovedat vase haluzenia 😀

1. potratila som ale este pred dvojickami, a datum nesedi lebo to bolo v roku 2oo6 a asi iba admin skopirovala stare temy do novej a tym vznikol tento datum
2.tehotna znovu nie som 😅
3. shop nefunguje resp nemam cas a konkurencia je velka
4.ohladne temy dostojna smrt nebola som zablokovana len som sa sem neukazovala aj z toho dovodu tej temy...nejdem rozoberat mozno to bola chyba ze som vobec nieco napisala ale nechcem sa k tomu vracat
5.nevykaslala som sa na konika len som sa odmlcala...mala som raz fazu kedy sa mi sem nechcelo stale dokola tie iste temy atd....no a zase ma nejak pochytil ustup
u nas doma vse jak tak ok ale obcas nejake problemy a to dalsi dovod nechodit sem bo mam dost starosti teda z casu na cas

inak som dnes bola na jednom pohovore a zacinam robit ale len o vikendy a par hodin tyzdenne, domaca starostlivost o ludi s postihnutim....tak sa tesim

este sme rozoberali milion planov s muzom a planujeme ist natrvalo na slovensko...ale casom....

tak zatim pa vecer este skocim

kili
28. apr 2009

cha, tak už vieme ako na froschku, začať ju ohovárať 😀

kili
28. apr 2009

mima, napíš nejaké podrobnosti, od kedy to vieš? ako si to prežívala...

mima595
28. apr 2009

Lalupa - inak nielenže existuju studie o otehotneni po IVF, ale ja to poznam z vlastnej praxe - my sme boli 3 kamosky / tie z nas spravilo IVF/, ktore sme porodili 1x po IVF v rozmedzi pol roka / ja som bola prva v auguste - dvojicky, 2 v oktobri - tiež dvojicky a 3. v decembri - dievcatko/. NO a po case sme vsetky otehotneli - prirodzene - len v opacnom garde - 3. otehotnela este pocas kojenia a narodil sa jej chlapcek, ked dievcatko malo 1 rok a 1 mesiac, 2. rodilla, ked dvojicky mali 1 a pol roka, no a ja, ak všetko dobre dopadne, tak v novembri alebo decembri.
No ale ja som neverila, že aj ja budem patrit do tej skupiny stastne nahodne tehotnych.

A tak s MM mame 2 teorie:
1. bud sme taki super rodicia, že sme dvojky tak super vychovali, že sme schopni dobre vychovat aj 3. dieta 😀
2. bud sme ako rodicia pri dvojickach zlyhali a teraz dostavame 2. sancu, aby sme to 3. dieta vychovali lepsie 😀

macicek79
28. apr 2009

Ahojte baby,
pozeram, ze niektore z vas uz mate vacsie ratolesti, mozem sa vas spytat, ci 9 1/2 mesacne deticky uz mozu rybu? Vdaka

womenne
28. apr 2009

jejda froschka nazdarek teda fakt si tu dlaho nebola ako sa maju krasavice??a čo tretia dcerka ešte byva s vami???
som si dnes farbila vlasky teda po prvy krat som nemala nič čierneteda okrem uši 😀 ale som sa rozhodla že nabuduce idem ku kaderničke 😎
kooonečne ticho to vrtanie ma ubija sa čudujem že maly zaspia pri takom ramuse 😝

maci vieš že som uplne zabudla???? 😕

mima595
28. apr 2009

Na prianie Kili
😀
meskalo mi to 2 tyzdne, ale u mna sa to stava, takže žiaden stres, a kedže som brala aj ATB, tak sme len srandovali na temu, že čo ked som tehu... Este mam v zivej pamati scenu, asi tyzden pred testom, som stala pri sporaku, varila a kecala s MM:
" A co ked som tehu?" - A on" tak budeme mat 3. babo" a ja na to " to sa nam dobre sranduje, ked vieme, že to nemožem byt pravda 😀 "
NO a kedže M nechodila ani po 17 dnoch, tak ma MM nahovoril, že si mam kupit test - a ja na to " A na co?! - to si radsej kupim veternik, ako vyhodit peniaze na test 😉 "
Priznaky ziadne - len ako pred mrchou /mne totiý zle nebyva/ - no ale ked som sa vratila z aerobicu a na 2. den este o pol kg viac, tak už mi to nedalo, 1.4 / opakujem - 1. aprila/ som si kupila test, spravila si ho vecer a tam 2 ciarky ako svet.....
som cumela na tie 2 ciarky, ako keby som milion vyhrala, proste som nechapala.......
😉

kili
28. apr 2009

mima, prvého apríla 😀 fakt dobré, a ako reagoval muž, keď si mu to toho prvého apríla povedala?