Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

mima595
28. apr 2009

No a potom nastupil strach, ci to nahodou nebudu zase 2 - MM bol stastny ako blcha, len ja som to prezivala tazsie, proste už som planovala, že pojdem do prace, na dovolenku, že budem chodit do prace v kostymcekoch - a toz na mna este stale cakaju tenisky a rifle 😉

elenita
28. apr 2009

jeeej, mima, gratulujem 😵

womenne
28. apr 2009

elenita tak zajtra držime palčeky 😵 😵 😵 daj nam potom vediet.

yasmina
28. apr 2009

froschka nabuduce budem rozoberat ako ziskat jeden milion a mozno sa tak rychlo objavi ako ty 😉

yasmina
28. apr 2009

Mimi ja som zistila ze som tehu 1.maja 😀

mima595
28. apr 2009

Yasmi - ale to je krásny kvietkový den - 🙂 - ale 1. apríl??? - to je ako den bláznov - ale je to lepsie, ako keby sa malo narodiť 1. apríla 😀

adrolka
28. apr 2009

mima_ wuaaw, krásne, gratulujem a želám pohodové tehuľkovstvo!!! 😵 😵 😵 😵
Moje dvojky sú tiež IVF- podarilo sa nám na 1x chvalabohu, 😵 😵
elenita- držím veľmi palce, teraz si mi pripomenula moje nerváky pred štátnicami a ten fantastický pocit potom 😉

chorým detičkám čo najskoršie uzdravenie!!!!

baby, môj problém z MMB naberá na obrátkach: dnes som písala na ňu sťažnosť adminovi, poobede mi prišiel od chorobnej klamárky mail, že zajtra mi nabehnú peniaze. 🙄 no tak dám vedieť. Neviete ako sa dá sfalšovať potvrdenka o zapaltení z banky? lebo ona s tým robila rošambo na mmb, tak som jej aj ja naletela. 😠

adrolka
28. apr 2009

a neviete čo je so zinuškou? tá tu tiež už nebola dlhooooo 😕 píšem, čo ked zareaguje a ozve saa!zinuš, haloooo

froschka
28. apr 2009

women zabky sa maju fajn...a Lisa s nami nie je od 7meho januara...to som tu uz pisala...svokra sa mi odvtedy neozvala ani sa len neopyta ako sa maju deti...pre nich je len lisa jedina vnucka ale nechcem zase rozoberat...

popridavam nejake new foto...xi

yasmina no ja mam jednu strategiu ako k tomu milionu prist 🙂 manzel sa venuje burze a ak pojdeme na sk tak planujeme nieco rozbehnut a bude robit seminare xi tak mozes prihlasit tvojho manzela 🙂

yasmina
28. apr 2009

froschka ale ten milion chcem pre seba a nie aby ho zarobil on ale jaaaa 😉

yasmina
28. apr 2009

adrolka ta sa to sfalsovat tak ze cez internetbankong zaplatis urobis si vypis skopirojes text vlozis do mailu a porepisujes co chces hmm?sakra jednoducheee

astora
28. apr 2009

froschka ahooj ty aj zijes ? hod do IP ako zarobit veeela penazi lebo ja chodim po pohovoroch a jakmile sa dozvedia kolko mam deti tak doviiiiiiiiiiiiii a okrem toho sme stale chori asi si predlzim matersku mate s tym dakto skusenosti ???

adrolka
28. apr 2009

yasmi- no mhhhm, to je teda sviňucha jedna- a tiež je mamou, k čomu bude vychovávať svoje deti?!
a ešte ma napadlo, že čo je s pappo? neviete niekto?

helka1
28. apr 2009

Ahojky , froschka rada ta "vidim" 😉 UZ som zvedava ako zabky podrastli 🙂 Od JAnuara so svokrou nie ste v kontakte ? Dobre tak, aspon neriesi tvoju domacnost ! 😉

Aj ja chcem milion .... EUR 😀

Yasminka a este sa to da spravit aj tak, ze zmenis odosielatela akoze to nejde z tvojho emailu ale z akehokolvek ake si len napises 😉

yasmina
28. apr 2009

kukam ze ked pisem v tme tak 😕 len preklep za preklepom 😕

froschka
28. apr 2009

astorka no my nie sme tiez milionari naopak sme v minuse cize mame menej ako 0 😀 vzdy na konci mesiaca...ale snad nastanu lepsie casy inak sa nestazujem...
ale s tou burzou kto mate zaujem viac info tak napisem IP...
hned sa vam viac venujem len zabky mi nechcu spat....

jolanka
28. apr 2009

tak dnes na kontrole z Diankou jsme dopadli dobre znovu ji to propichali namazali a zavazali a ani neplakala, na dalsi kontrolu jdema za dva dny, ptala jsem se ci to bude znat a pry ano tak to me mrzi a dost boli ze bude mit takovou osklivou vzpominku na neschopnou mamu.
nevim jaky je tento tyden ale pro me dost spatny vcera se zrani Dianka a dnes mi kamaradka v 17h posle smutnou zpravu, ze se jinarodil syn v 27 tt a zemrel po 45minutach a to holky lezela v nemocnici od 17tt protoze ji zacala odtykat voda. joj jak je mi ji lito ☹ ☹ ☹

nana77
28. apr 2009

adrol, zinuska je ok, len ma strasne pomaly internet, tak radsej neinterneti 😝 . obcas spolu volame, tak viem, ze su oki 😉

inak, ahojky vsetky 🙂

mimi, no musim ti povedat, ze cely den, odkedy si "zverejnila" svoje krasne tajomstvo nad tym rozmyslam. je to fakt super, veeeeelmi vam to prajem! a tesim sa s vami!

astora
28. apr 2009

froschka tak napis IP ak vies daky tip

lalupa
28. apr 2009

jejo, tu to zije 😎

fro, uz ste nam chybali, male su krasavice,dlhe vlasky, rozkosnice...skoda,ze len jedna foto...

mima, tehu je nakazlive, som zvedava,kto bude dalsi 😵

nana77
28. apr 2009

ja sa rada necham tehu nakazit 😀 . vzdy som chcela 3 deti 🙂
ale ze to tu zlepsilo naladicku - taka super novinka 😵

froschka
28. apr 2009

lalu nemam v pc program na upravu foto a vsetky su veeeelkeeee tak sa s tym popilem neskor
musimk drobcom stale vyliezaju z izby

kili
28. apr 2009

jolanka, to mi je ľúto ☹ to si chúďa fakt odležala dlho a napokon toto 😔

yasmina
28. apr 2009

jolanka zle spravy...to sa az zle cita 😔

lalupa
28. apr 2009

yas,ako rodinna pohodicka? 🙂
vies, co sa ta uz davno chcem opytat? ci sa milosko tak velmi podobal po narodeni na tatika alebo bol prvy, ze ste ich takto nazvali aj s podobou???

nana77
28. apr 2009

jolanka... 😢 😢 😢 . o dianku sa neboj, ona zabudne. a kamaratky a jej straty je mi velmi luto... 😢

womenne
28. apr 2009

tak som ešte tu drahy šiel do sprchy 🙂
Jolanka a kde to ma?moj sebastian sa popalil na horucej sviečke-pri svokre mal t na dlani začalo mu to hnisat mal to potom červene ale teraz tam už nič nieje.Ved je malička možno sa to uplne zacely neboj a vobec niesi neschopna 😉 ved maš dve a stale tu niektore maminy-nemyslim dvojičkove pišu že im babetka spadli.... 😖

fro tak to som nepostrehla vtedy sme sa stahovali do čr tak mam okno 😕
jejdaže milion toby som vedela jak minut 😵 😝 .

zajtra mame lokopediu taka som zvedava čo nam povie a ako dopadneme a konečne mame kartičky,no amme akomame čakame na ne dodacia lehota 3tyždne 🙄

yasmina
28. apr 2009

lalu pohodicka tatko na skoleni s podriad. v Kolowrate a ja s mamkou "bojujeme" ...
no ja som nevedela ze kto ako bude vyzerat od zaciatku som miloska uz v brusku volala milosko a bol nizsie hlavickou a bol napravo a ked som isla rodit mi dr. povedala ze pravy je nizsie ze pojde prvy a ja jej na to oki ten je milosko a o maximkovi sme dlho mysleli ze je dievcatko tak som ho volala jasminka 😀
pri sekcii hovorim plod c.1 je mimi a c.2 maxim a ked som ich prvy krat videla bolo jasne ze mimi je tmavsi ale ze je na MM nie az ked trosku podrastol 😉 velka nahodicka

froschka
28. apr 2009

wom no v skratke uniesli nam ju...aoklamali nas ze idu na dovolenku, dosli neohlasene na "kontrolu" a na druhy den ohlasene ale s tym ze za 10min su u mna a idu na dovcu....kufor pomaly 2x2 metre naladovala jak keby horelo neulozene veci tam bachala jak z relacie cestoviny....
no a potom prisli dristy ze mala uz nechce ist spat....no....a ja som na vine lebo lebo neviem...proste u nich sme zlyhali ako rodicia...nie opravnene ale ich rozumom...pre nich sa toci svet len okolo nej....a preto aby som aj ja mala nieco zo zivota a deti aby mali aspon jednych starych rodicov chceme ist na sk.....

nevyplaca sa byt niekomu v ustrety..lepsie je byt sebec a do nicoho sa nestarat 😠

astora
28. apr 2009

froschka to je des 🤐