Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

kili
8. jún 2009

diddi, uf 😝

diddi
8. jún 2009

normalne sa nemozem dotknut tej nohy,hrozna,hrozna bolest....asi tam bude nieco puknute 😒 😢

helka1
8. jún 2009

Diddi a nemas v blizkosti nejaku babku ? Alebo si manza nemoze vziat dovolenku ? 😨

diddi
8. jún 2009

babku mam,len ma 85r. a ma to s nohami horsie ako ja....no a muz ma zravna zajtra poradu...ale slubil mi teraz,ze pride skor,okolo 16.00 nie az vecer a pojdeme k nasim do PN,tak pojdem tam na pohotovost....len to vydrzat do 16.00 😝 ....dam ich spat o 13.00...tak snad potiahnu kym tata dojde

helka1
8. jún 2009

Tak sa na zajtra drzte a vydrzte 😔

mima595
9. jún 2009

ahoj - Diddi držím palce, tak asi im dnes vznimocne povol telku - ucel svati prostriedky ☹
Lalu - pohlavie neviem, ale kedže mi už 3 ludia ya posledny tyyden povedali, že som opeknela, tak asi to vyzerá na chlapca 😉
No a odbery ešte nemam za sebou, lebo teraz sme u rodicov v SL, tak sme sa dohodli, až ked pridem - ono to bude vychadzat sice, že budem už v 18.týždni, ale podla 1. ultrayvuku sa mi termin porodu posunul o 9 dni, takže to este stihneme.
Tak dufam, že to bude OK

womenne
9. jún 2009

dobre ranko

diddi jejda neprijemne ☹ asi to budeš mat vyvrtnute,pravdu ma mma a ked nevladzem idu rozpravky nonstop aj ked len občas pozru aspon su ticho.On sa moc nepozeraju?

tealla aj ja som sa hrozne potila po porode,som bola uplne mokra+ pachty,periny no strašne za noc som prezliekala aj 3x o nervy,ja som mala mlieko ešte pred porodom 😀 a po porode hned na druhy den rano som mna valilo lenže mi ho neostrekali kedže som sa nemohla ani pohnut tak sa mi zapalili,desne horučky,až ked ma na 3den previezli na izbu prišla mila sestrička a ta mi masirovala prsia bože som revala strašne to bolilo 😢 a ptoom to už šlo.

ked tak pišete o porode musim aj ja ale neskor idem varit.

inak Nikolas sa mi dnes v noci zase pocikal ale totalne cely mokry aj na chrbate neviem ako mu to striekalo 🙄 posledne 3dni sa pocikaval každy den nechapem čo sa deje ☹ idem dnes kupit nejaky igelit na madrac, 😝

ajka72
9. jún 2009

diddi s tou nohou je to veľmi nepríjemné bu´d je to dobre narazené alebo vyvrtnuté tak len vydržať do tej 16.OO hod., inak si mi chcela napísať ohľadom jedenia tvojich detičiek že nie su veľké papáčky zaujíma ma to lebo ani moje veľmi nie su, asi tiež ke´d budu mať v sept. dva roky budu vážiť 11 kg ako tvoje, teraz maju 10,5 kg

womenne nemá Nikolas náhodou prechladený močový mechur keď tak čurka, alebo má divoké sny

womenne
9. jún 2009

ajka praveže cez den moc necika teda tak normalne tak neviem,on spi tak tvrdo že sa nezobudi a večer vypil vela čaju+ plnu flašu kakaa,ajked som ho ešte dala vycikat pred spanim.onsa občas pytal aj v noci.

inak sebastian mi aosi nechce pit kako včera hodil plnu flaču do umyvadla 😨

ajka72
9. jún 2009

tak to potom bude asi z toho že mal plný lechur a keď spí tak tvrdo tak si ani neuvedomil že ciká asi treba obmedziť večerné pitie i keď je to ťažké moje dievčatá su tiež stále napojené na fľaške s čajom a tiež ráno maju poriadne ťažku plienku, keby mal chorý mechúr tak by ho to štipalo keby čurkal a určite by plakal

nana77
9. jún 2009

ahojte!
tak, my uz spime, som zvedava dokedy...

diddi, dufam, ze nemas tu nohu zlomenu 😕 ! aj ked aj vyvrtnuta noha je dost osemetna zalezitost. a bolava...

lalu, videla som vcera foto princezniciek 😵 ! ta pusinkova je super!!!! 😵 😵

kiwu, dakujem za gratulky pre mm. no, je to tak, strasny kamen mu spadol zo srdca! uuulava velika. ale ty to velmi dobre poznas, presne vies, o com to je a mas to v zivej pamati. inak, mali tvoji musia byt strasne zlati - ako kecaju. a dobre si to napisala - taki rovnaki a predsa taki rozdielni...

zuzka, ani nehovor!!!! vies ako ma boleli nohy???!!! 😀 hlavne koleno pravej nohy, aj fastumgel som dala... ale pokecali sme teda riadne 😀 😀 😀 . tomasko s lukaskom su uuuuplne na zozratie!!! 😵 😵 a ako super rozpravaju, strasne su chutni, juuuj!!! 😵

baby, moj oliverko mal v noci teplotu (38stupnov), neplakal (tak tipujem, ze zubky ho nebolia), nema sople ani kasel. dala som mu paralenovy cipok, tak za nejaky cas klesla. kazdopadne sme boli hore od 3.00 do 5.00. rano uz potom teplotu nemal, ale doobeda mu opat vystupila, opat 38stupnov. dala som mu nurofenovy sirup, lebo bol dost nervozny. teraz mu opat klesla. z coho to moze byt? a myslite, ze s nim mozem ist poobede von? teda, ked by aj mal este zvysenu a dala by som mu opat nejaky brufen a ona by mu klesla, tak by mohol ist von? on vacsinou len sedka v kociku (obcas ich vyberiem na ihrisku, ale to oni len stoja pri lavickach alebo tak, ziadne behanie)

lenkamt
9. jún 2009

ahojte 🙂

cez víkend sme boli v piešťanoch a včera som mala pokazený pc - mám šancu vás dočítať??? 😨

Nanuš - môže to byť tá 6choroba, alebo aj kiahne, alebo tie zuby 😉 len ho to nebolí a má len horúčku 😉

a pridala som fotky, idem vás skúsiť dočítať 🙂

ajka72
9. jún 2009

nana môžu to byť aj ušká neviem či chlpaci trpia na uši ale ja mám taku skusenosť pri mojich dievčatách len teplota a nič sopeľ a ani kašeľ a ke´d som išla na ušné tak ich mali zapálené, ale treba veriť že su to len zubky 🙂 ,
lenka pozerala som nové fotečky piešťany su mi blízke moja mamka pochádza z trenčína a ke´d babka ešte žila tak sme celé prázdniny ako deti u nej trávili a do piešťan sme chodili veľmi často, ale aj teraz ako dospelá sa rada vraciam do piešťan je tam veľmi pekne potom aj v trenčianskych tepliciach je pekne, fotečky su vydarené dievčatá rozkošné tiež máš také okane ako ja 😀

womenne
9. jún 2009

ajka oni piju len pred spanim mliečko,v noci nie.parkrat si vypita Sebko ale ten sa mi ešte ani raz nepocikal klop klop klop majustrhany spanok teraz lebotu stale vrtaju tak to bude asi tym.

inak dnes sme boli v školke bolo super,riaditelka nas previedla po celej školke maju to tam pekne 😵 už sa tešim na september,potom sme šli na ihrisko a do obchodu a tam ma skoro porazilo maly mi začali vrieskat jak blazni neviem čo imbolo,ešte ma nasrala aj predavačka s jednou pani lebo sa do mna zastarali 🙄 🙄 🙄 nechapem čo sa nestaraju o seba na blbe reči typu prečo im to nekupite nemam naladu normalne som prišla domov až ma triaslo od hnevu 😔

margaretka11
9. jún 2009

Ahojte 🙂

Babuľky potrebujem radu. Možno mi budete vedieť poradiť. Spomínala som vám ten môj kožný problém, doktorka mi na to predpísala taký tekutý púder a okrem toho aj krém LOCOID CRELO. Tento Locoid, ako je písané v letáku, je hormonálny liek a preto by som chcela vedieť, či je možné, aby mi spôsobil meškanie menštruácie. Som z toho zúfalá, mešká mi druhý deň a vyzerá to tak, že do Chorvátska pôjdem s červenou kartou 😢 . Neviete mi poradiť? Už som si ligla aj červeného vína, bežne mi to zaberá a teraz ništ 😢 😢 😢

womenne
9. jún 2009

mar,popros manželika nech ta riadne........... 😉 vraj to pomaha 😀 kedy idete?tak si daj pichnut injekciu alebo tabletky

som sa ta chcela spytat na tie Sulovske či Šušovske vrchy ako sa to vlastne vola?lebo v IP si mi napisala t druhe,ccheme ist do penzionu PUSTOVNIK.poznaš to?

margaretka11
9. jún 2009

Wom, dobrá rada nad zlato 😀 . Už som dnes manžela stihla poveriť večernými manželskými povinnosťami 😉 . Keby to pomohlo tak sa zbláznim od radosti 😵

A mňa sa pýtaš na Súľovské vrchy? Lebo ja som ti o tom v IP nepísala 😕

margaretka11
9. jún 2009

Ozaj, Wom a injekciu si nechcem dať pichnúť, ja nemám rada behanie po doktoroch a navyše sa obávam toho, že keď by mi pichli injekciu raz tak by sa to potom mohlo stať pravidelnosťou 😝 . Nechcem provokovať, ja sa totiž vo všeobecnosti na svoju menštruáciu sťažovať nemôžem, síce trvá dosť dlho, ale býva pravidelná a znesiteľná. Ale teraz ma TÁ POTVORA ZRADILA 😠

womenne
9. jún 2009

vidiš ja som kofa idem si dat kavu lebo mi vypada vedenie sorry pomylela som sa 😉

ma seru moji SEbo nechce jest 🙄

margaretka11
9. jún 2009

to nič Wom, v pohode 🙂

womenne
9. jún 2009

ja by som ju hned ....nznašam to trva dlho a boli jakkk.. 😢 už sa dlho odhodlavam na antikoncepciu,už by som tam fakt mala ist.

elenita
9. jún 2009

marg, a nemoze byt to meskanie sposobene niecim inym? 😅
No ale najspolahlivejsie na to oddialenie su tabletky tusim Norethisteron, ale su len na predpis.

margaretka11
9. jún 2009

El ďakujem za radu, neviem, či zákon schválnosti počul o mojom trápení a nakoniec sa nado mnou zľutoval lebo teraz večer mi m. došla 😉 . Slávaaaaaaaaaaaaaa 😀

lalupa
9. jún 2009

ziadna nova tehulka??? ☹

margaretka11
9. jún 2009

Lalu nesmúť, možno sa časom nejaká objaví 😉

lalupa
9. jún 2009

marg, k tvojim konikovskym meninam zajtra vsetko naj 😀

elenita
9. jún 2009

No skoda, a ja som sa uz tesila 😅 . nevadi, aspon bude super dovca 🙂
idem uz spat babiky, zajtra sa mi zas nebude chciet vstavat ☹

margaretka11
9. jún 2009

Laluuu ďakujem 😵 😀

Elenita no práve, bude super dofča 🙂 . Prajem ti dobrú noc a krásne sny 🙂

helka1
9. jún 2009

Ahojky, Diddi ako ?

diddi
9. jún 2009

ahoj....nebola som,dnes to az tak nebolelo,liecila som to voltarenom,takze zlomene to nebude...uvidime zajtra,ci to odoznie,alebo bude boliet