Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

nana77
18. jún 2009

ahojte!
ivetka!!!! Eliske 😵 a Palinkovi 😵 k ich prvemu rociku zelame vsetko najlepsie, predovsetkym vela, vela zdravia, stastia, radosti, veselosti, kopec dobrodruzstiev a na tvaricke same usmevy!!!!!!! cmuk, cmuk 🙂

grmitko
autor
18. jún 2009

Ivet, zelam drobcekom vsetko naj naj naj ku krasnemu 1. rocku 😀

my sme prisli pred chvilou zvonka, boli sme s kiwuskovcami, dali si pizzu a zajtra nas kiwuskovci navstivia (dufam ze uz konecne hej, lebo musim bonznut na ivanku, ze dnes na to zabudla 😝 😝 😝 ) ivi, nie ze ma zajtra zbijes 😀 😀 😀 😀

no idem ulozit deti a potom sem zase kuknem 🙂

ivet77
18. jún 2009

nana, grmi - dakujeme

Musim povedat, ze teraz som vonku stretla kamosku, ma 2-mesacnu dceru a teda sa mi zacnelo po takom malilinkom babatko, aj by som sa dala nahovorit na dalsie tehu 😉

Katulka, kukla som si to Vase ubytko, naozaj to vyzera super, len som tam nikde nenasla ceny za noc. A ako je to s postielkami? Vedia zabezpecit postielky na izbu, alebo si beriete prenosne? A ako si to uctuju za drobcov?

mima595
18. jún 2009

ahojte - tak som dnes bola v poradni, všetko OK, ale pre istotu ma poslal na UZV, či tam nie je nejaky hematom - vravel, že v takom stadiu tehotenstva je babo dobre chranene, tak ma mierne ukludnil 😉
No a na UZv ma doktor tiež potešil, všetko je OK, a tiež mi povedal, že mi skor mohol uskodit ten stres z padu a nasledne sledovanie sa, ako samotny pad, že v tomto obdobi je dietatko este velmi chranene bruskom a maternicou. Tak mi hned spravil aj morfologicky UZV, lebo inak by som musela platit za UZV navyse - mne to bolo jedno, kludne by som zaplatila, ale on povedal, že tie ultrazvuky sa robia od 18.-24. TT, takže by som zbytocne chodila o 2 tyzdne znova. a TP mi potvrdil ako pri 1. UZV - 30.11.

grmitko
autor
18. jún 2009

mima tak super ze vsetko je v poriadku 🙂

womenne
18. jún 2009

hellou moji prave teraz vstali ked som si zapla počitatč 😖 no y sme boli dllho na ihrisku maly sa vyhrali na šmykačke a predstavte si oni behali s kočikami čo tam mali ine dievčatka no zlaty boli škoda že som enmala fotak ☹ prišli sme n obed a hned zalahli.

ja na to od rana myslim ja mu snad napišem zoznam čo cely den robim. 🙄

mima super 😵

grmitko
autor
18. jún 2009

Dani nic si z toho nerob, nechaj ho jeden den doma sameho s detmi a ked prides tak sa ho spytaj, ze co cely den robil, urcite nic 😝

womenne
18. jún 2009

no ved necham chcem poprosit kamošku aby šla so mnou do Ostravy na nakup 😵 no poteši sa jeho kreditka veru ano 😝

janettba
18. jún 2009

Womenne - aj náš Simonko, keď sme boli prvý krát v herni, tak schmatol také hračkárske golfky a kočíkoval o stošesť 😀 , asi sa pripravoval na súrodencov 😎 .

Mima - ja som vedela, že to bude v poriadku - super 😉

A naši sú hore, ale ešte si kecajú v postieľkach - oni si takto kecajú dakedy aj pol hodinu a ja ucho pri babysiterri a smejem sa na nich, lebo oni na seba tak pokrikujú - zlatí sú. 🙂

janettba
18. jún 2009

Womenne - ja mám inak kamošku v Orlové to je blízko Ostravy, oni najprv bývali v Ostrave a potom sa presťahovali, neviem či sa tam na okolí babule zo Slovenska náhodou nepoznáte, možno ju poznáš z nejakého iného fora, volá sa Martina je z BA a má dve detičky.

womenne
18. jún 2009

janett ona teraz byva v orlove??lebo aj my,a kde presne byva?ja oproti nemonici.

janettba
18. jún 2009

Womenne - ja neviem kde, ja som u nej ešte nebola, možno ju budeš poznať podľa fotky, pošlem ti link na jej album do IP, ale idem to pohľadať 😉

womenne
18. jún 2009

ok
s jednou som sa stretla na zapuise do školky ale nerozpravali sme sa lebo už odchadzala.

janettba
18. jún 2009

Dani už máš IP 😉

a ja už asi pôjdem za krpcami, lebo debata sa mení na pišťanie 😀 😝

katullka
18. jún 2009

caute zienky,

v prvom rade chcem zablahozelat Palkovi a Eliske k ich 1.narodeninkam, prajem im vsetko najlepsie hlavne pevne zdravicko a nech robia rodicom nadalej velku radost!!! 😵

baby, tak 2zuby mudrosti mam vonku, dufam, ze sa to neodzrkadli na mojich dalsich prispevkoch 😀 😀 😀 . Este mam dobru naladu, lebo mam strpnute usta, no ked odzneje injekcia.. 😝 😢 .

To ubytko nase stoji 350sk na osobu na noc, krpci zadara a postielku maju k dispozicii. Nakoniec sme sa rozhodi na tento styl ubytovania, apartman s kuchynkou, ranajky si mozno budeme kupovat sami a ostatne budeme chodit po restikach, je ich tam vela. Lebo zhodli sme sa na tom, ze by sme mali problem chodit sa v presnych casoch stravovat, kamoske inak bude spavat maly, nam inak drobci, a tak sa pojdeme najest kedy nam to bude vyhovovat.

Aji pisem Ti IP.

wom, inak aj nas Samko velmi rad kocikuje 🙂

womenne
18. jún 2009

kati to vypada super potom podaj info ako to tam vypadalo v skutočnosti a tak ok?

yasmina
18. jún 2009

ahojte kocky...ivet eliske a palkovi prajeme vsetko naj naj naj k prvemu rociku! 😵
katulka ubytovanie mate pekne a je to take rodinne a krasna zahrada tak si to tam uzite aj my ideme na liptov ale az 27.7. na 9 noci ....to sa mi zda dost...
inac co nove baby?co porabate?slnite sa?
adrolka Annapolis je krasne mestecko a take malinke...a krabov a humrov a kreviet som sa dobre objedla a potom dobre auropske cafe v Cafe Normandie 🙂 posedeli sme si na namesticku s vyhladom na lodky...
Diddi 6 chorobu sme nemali bola to silna laryngitida nastastie druhe ATB zabrali...teraz sa trapime s Maximkom a neviem ci ma nadchu alebo mu tecu sople a trosku teplotka z toho ze mu idu ocne zubky....

ajka72
18. jún 2009

katullka len pre upresnenie IP je interná poštá?, ak ano tak zatiaľ nič neprišlo,vieš som tu začiatočník a tie vaše skratky veľmi neovládam, inak tiež sa pripájam ku gratuláciam Paľkovi a Eliške k 1.ročiku nech su zdravučkí, veselučkí, nech pekne papkaju, rastu a robia rodičom lena len radosť,

dnes som utekala s Natálkou k lekárke mala kliešťa a tá hnusoba si vybrala bohovské miesto na začiatku ucha ani nechcem domyslieť keby vošiel dnu do uška, detskárka to vybrať nevedela skor si myslím že sa bála tak som s ňou utekala na chirurgiu kde jej ho verím že celého vybrali, bože to boli šoky, inak som s ňou ráno len prešla cez jeden park inak udajne su kliešte veľmi rozšírené a hlavne v parkoch, detskárka ma nahovárala na očkovanie proti kliešťom, čo si o tom myslíte?

yasmina
18. jún 2009

tu to teeeda zije 😒 😕

ivet77
18. jún 2009

dakujeme vsetkym za blahozelania 🙂

ajka, uf ... klieste ... ja mam fobiu z kliestov, lenze prveho som chytila az na VŠ, dovtedy som o nom len pocula a potom mi ho vyberal pomaly cely intrak, tak bol hnusne zavrtany ... a tak len tajne dufam, ze ho vtedy vybrali celeho 😠 No a odvtedy sa vzdy po kazdej prechadzke v lese riadne pozeram a necham popozerat, ci nic nemam. A u deti si ani neviem predstavit, ze co robit, ja by som sa to ani nepokusila sama vybrat a asi by som tiez len utekala k lekarke. No a dnes som bola s detmi v parku na trave na deke, ale vcera to kosili, tak dufam, ze nic nechytili ... 😒

katulka - dik za info o ubytku a o cenach, znie a vyzera to celkom dobre, tak verim, ze budete spokojni. To, ze postielku mate k dispozicii zadara je super, tak by to malo byt, ale si predstavte, ze v **** hoteli Kaskady pri Sliaci si pytali za 5 noci za dve postielky 40 euro, som bola taka nastvana, vsak to by malo byt samozrejmost, clovek to aj tak preplati v cene izby a ostatnych sluzieb 😠

kiwuska
18. jún 2009

Saska tststs, takto ma tu bonznut🙂🙂🙂 a neboj zajtra budem mierna🙂 prideme troska neskor, okolo 10, 10.15, musim skocit este na postu k nasim dosiel mi doporuceny list- cakam uz ze mi poslu zo skoly kedy mame termin statnic, lebo uz cela moja rodina sa na nic ine nepyta, uz vyzeram akoby som im to zamerne nechcela prezradit🙂

kiwuska
18. jún 2009

boze termin promocii, nie statnic🙂

rosarita20
18. jún 2009

cafte holky,
ivet, Tvojim malym (velkym 😉 ) oslavencom prajem aj ja vsetko najlepsie, nech vam v zdravi rastu do krasy a robia len samu radost 😵 😵 😵

grmitko
autor
18. jún 2009

ivanka ok, ved vas pockame 😀

kiwuska
18. jún 2009

a este som chcela privitat nove dvojmaminy. a drobcom ivet prajem vsetko naj, naj a moooc zdravia

grmitko
autor
18. jún 2009

inak Ivanka ja rano tiez musim skocit na listovu muzovi pre zasielku 😀 tak sa tam mozno stretneme 🙂

elenita
18. jún 2009

Jeej, ivet, malym oslavencom vsetko len to naj 😵 😵 😵

zinuska
18. jún 2009

ahojte,som tu len na skok, lebo chcem zablahozelat Ivetke,teda jej Eliske a Pavlikovi vsetko naj naj naj k prvemu rociku a hlavne zelam aby boli zdravucki. to je najpodstatnejsie,vsetky tie krasne veci ako laska atd. jednak uz maju od svojej milujucej rodiny a jednak kopec krasnych veci este pride. takze velke cmuuuk drobcekom.

a tak isto chcem zazelat,hoci dost oneskorene 😔 /snad mi to odpustis/ Elenitkinym dvojickam Petkovi a Lucinke,ktori mali /ak sa teda nemylim/ 6.6. narodeninky. vsak? tak isto vam prajem to najdolezitejsie- zdravie a posielam pusinky!! inak moja svagrina porodila synceka prave 6.6.09,takze velmi som Elenitka myslela v ten den na vas. no dako som sa nedopracovala vtedy k pc.

Lumi a tvojim chalosom vsetko naj k jedenastmesacninkam dnesnym! 😵

Baby davajte si prosim pozor vsetky na svoje pokladiky ale aj na seba! niekedy je osud kruty,tak si kazdy den uzivajte s velkou radostou a radost aj rozdavajte!

...prepacte ak vam zniem nejako divne,ale som velmi unavena a ustrachana.. ved viete preco. 😔 papapa

womenne
19. jún 2009

Dobre ranko baby ja mam ešte zlepene oči ani kava nachystana sme prave vstali,zobudilo sme sa tesne pred vrtanim 😝

zinuš ako svokor?
ja som si našla pred 3tyždnami na bruchu kliešta sa mi otom stale snivalo eraz vkuse malych aj seba prezeram 😖

womenne
19. jún 2009

baby davate deckam pstruhy?ak ano ako ich pripravit?alebo ake ine ryby možu?