Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

katullka
19. jún 2009

caute,

vitam vsetky nove dvojmaminky 🙂

wom, tvojej sestry je mi luto ☹

heli, chudatka, na narodeninky ochoreli, prajem Vam skore uzdravenie a prijemnu oslavu.

Baby, pisali ste o svokrach, tak mi neda nepochvalit tu moju, ja mam velmi dobru svokru a to sme casto spolu a rozumieme si vo vsetkom, pomaha mi s detmi ako sa len da, chodime k nim skoro od ich narodenia kazdu nedelu na obed a cez tyzden nam doteraz posielala obedy, no uz sme to zrusili, lebo uz varim, to co pre nas, tak aj detom. Ale ona je fakt super, minule ma prekvapila, prisla necakane, ze mi prisla pozehlit, no a mala som prave riadnu kopu, takze to dobre padlo. Kiez by boli vsetky svokry take 🙂

mima595
20. jún 2009

ahojte - vitam vsetky nove dvojmaminy, nech si možme radit 😉

Helka - Radke a Adamkovi vsetko naj, naj, naj.... k 2. rocikom, a ty si uzivaj posledny rok materskej s nimi doma - a aby si dopadla ako ja 😉 🙂 🙂

My sme už dnes zase samy, lebo MM musel ist do sluzby a este ide dorobit kamosovi jednu pracu, ktorú nestihli, a kedže u nas vyzera na velmi skarede pocasie, tak asi budeme skladat puzzle a citat knižky do nemoty.....

ajka72
20. jún 2009

ahojte taktiež vítam novu dvojmaminu ivku aj ja som z Košíc ako taella, detičky už mám trochu vačšie

helka k 2 ročkom prajem tvojim deťurencom všetko naj, veľa zdravíčka, lásky, nech maju stále len usmevy na tvári, rastu ako z vody a nech robia rodičom len a len radosť, 🙂 inak by sa mala k nám na tom stretku pridať aj katullka, ktorá taktiež plánuje dovolenku blízko tatier, takže verím že to vyjde, lalu písala obdobie od 15.7. do 18.7 že bude v tatrách, ja taktiež, katullka tiež takže asi v tomto období to stretko by bolo ešte si to potvrdíme,

je to veľmi nepríjemné že ste na narodky ochoreli a ešte k tomu znova také chladné počasie tak aspoň že sa doma dá oslavovať

wom tiež mi je sestry ľuto, určite ešte bude mať detičky len toto obdobie musí nejako prekonať

katullka tebe svokru len a len závidieť 🙂

grmitko
autor
20. jún 2009

bre ranko,
helka drobcom vsetko naj ku krasnym 2. narodeninam 😀

vitam nove mamicky 🙂

wom je mi luto tvojej sestry ☹

womenne
20. jún 2009

ahojky dakujem babule ☹

unas prši zase 🙄 to počasie je hrozne ale ja tak dnes nikam nejdeme boli ma brucho je mi špatne no ako každy mesiac 😖 už slubujem že tento mesiac pojdem k lekarovi.

ja sa dnes pokusim malych odnaučit od umlika už ani eniem po kolky krat ale hadam už uspešne v spanku som ich zobrala a ked vstali som povedala že ich zobral bobako 😀 tak stale chodia že fuj bobako zobral dudiky 😝

Inak Nikolasko sa naučildalšie slovo:JA 😎 je zlaty pomaly mu to ide.

Dnes dam malym po druhy kra v ich živote jedlo s flaštičky od hame kupila som im mesko so zajaca tak som zvedava,davate to ešte?yas ty ano však?

Saška ja ty?možem im to dat?

womenne
20. jún 2009

baby mavate aj vy take tupe bolesti v oblasti prsnika a smerom do ruky?ja som to mavala aj predty ale vždy mi povedali že to je od chrbtice,no ale aj tak mam strach 😒 ked som chodila na masaže bolo to ok ale zase to citim a hrozne ma boli cely chrbat 🤐 asi zase začnem.

grmitko
autor
20. jún 2009

dani ty uz chod konecne k lekarovi!!!!!!!!

to z flasticky uz nedavam, ale kludne mozes dat ak im to chuti, nasim to nechuti, ale nasim nechuti skoro nic 😝 😀

ja som mala vcera nakupnu horucku som nakupila v c&a pre malych aj pre seba 🙂 ale psssst mojmu muzovi ani slovo 😝 😀 😀

yasmina
20. jún 2009

kocky...ja len kratko...mam teplotu...boli ma hrdlo a cele telo/svaly/ velmi velmi dufam ze to nie je H1N1 😒 je mi fakt dost zle...nasadila som si Summamed neidem k lekarovi lebo ked poviem ze som prisla z USA tak ma hned zbalia do karanteny...aj celu moju rodinu

womenne
20. jún 2009

yas ale to su prve priznaky určite by si mala zajst k lekarovi alebo si kup tie tabletky čo su na to bože mi vypadlo ako sa to vola ☹ nenechavaj to len tak 😕

grmitko
autor
20. jún 2009

yasmi radsej chod k lekarovi, aby si mala istotu ze si v poriadku

womenne
20. jún 2009

veru ked si v kontatkte s detmi aby to neskončilo zle ☹

saši pojdem už určite cez tyžden teraz mam kramy tak nemožem 😖 stejne mamog.robia až od 23 nie?

martiina
20. jún 2009

ahojte, no tak aj ja som sa konečne rozhodla prísť pozrieť ku vám do dvojičkova, lebo zatiaľ som sa ešte neodhodlala už nečakať dvojičky 😀 😵
zatiaľ neviem ako sa zapojiť, ale postupne to hádam príde samo 😅

womenne
20. jún 2009

mati čau ja vas zase sledujem na vašej diskusii 😉 maš strašne zlate babetka jak to zvladaš 3detičky no wau 😵

martiina
20. jún 2009

wom aj ty máš riadnych fešákov a máš ich zhruba v takom veku ako ja môjho Ninka, tebe sa tvoji kedy narodili.
Zvládam ich v pohode, ale myslím že to bude horšie keď budú v takom veku ako tvoji, lebo aspoň Ninko má teraz také obdobie vzdoru, aj keď sa mi zdá že už to trochu prechádza.

womenne
20. jún 2009

mata ani mi nehovor tento tyžden sa musim zafarbit už som šediva 😀 toto obdobie je hrozne ja ta preto obdivujem že maš ešte dvojky no mna by odviezli 😝

Moji sa narodili 11.4.2006 začiatky strašne ale je to lepšie stale som na ne sama ale čo už som si zvykla je lepšie ked sme sa prestahovalia spon mi večer manžel pomože.

Chodi tvoj do školky???

baby inač moj zoznam čo sme robili cely den mal uspech tatikosa mi ospravedlnil 😵 😵 😵 ono sa to nezda ale ked to daš na papier je toho dost som sa aj ja čudovala že kedy to stiham 😀

martiina
20. jún 2009

no, wom mne ani ten manžel nepomôže 😖 .... ale keď mám pravdu povedať oveľa lepšie ich zvládam keď neni doma, lebo mi aspoň nezavadzia 😀

Ninko chodil do škôlky od decembra a od apríla začal byť chorý, tak bol dva týždne v škôlke, týždeň doma a v máji chudáčik ležal v nemocnici na laryngitídu, odvtedy v škôlke nebol, lebo dr. povedala aby sa riadne preliečil a aby sme ho dali až o dva týždne, lenže už ho tam nedám lebo by tam išiel už len na dva týždne, lebo potom sú už prázdniny, tak radšej nie, aby mi tam zas neochorel 😒

nana77
20. jún 2009

ahojky!!!

yas, nemala by si predsa len radsej ist k dr? ak by to ,nedajboze, skutocne bol virus h1n1, aby to nedostali krpci, lebo to by bol naozajstny pruser... a oni su tak nachylni ochoriet... ale kazdopadne drzim palce, nech to nie je nic take vazne!!!

wom, inak fakt, aj ty by si mala absolvovat nejaku prehliadku, myslim lekarsku, lebo to nie je sranda... a bolavy chrbat...fuuuu

helka, ale tvoji krpcekovia este nemaju dva rocky, ci hej...? 😕

mima, ako sa citis, tehulka???? posielaj tehu virusy, mozno sa niektora este "nakazime" 😀

martinka, no servus!!!!!!!! tak konecne si sa odhodlala! tak vitaj tu u nas, tesim sa velmi, ze si prisla 😉

baby, moj o 7 minut mladsi syn si rano o 3.00 zmyslel, ze je den!!!!!!!!! 😠 skoro ma porazilo!!!! a zaspal az okolo 5.00, dovtedy ani pocut... 😝 😝 😝

a ozaj, na tu stretavku pripadnu sa nechytate vobec??? 😕 😨

mima595
20. jún 2009

Nana - tak po a, posielam vsetkym, ktore chcu, tehu virus, a ktore nechcu teraz, nech si ho zakonzervuju 😉 a požijú v prípade potreby 🙂 .
Mám sa fajn, nastastie ma obisli vsetky negativne tehu priznaky, dokonca mi asi 3 ludia povedali, že som opeknela, takže to asi bude chlapec 😉. No a od stvrtka, ked mi doktor potvrdil na UZV, že pad sa na malom nepodpisal, tak aj psychika sa pozbierala a asi si zacinam uzivat tehu. Len som viac unavena, takže mam vyhovorky na poobednajsi spanok s drobcami. No a ked vstaneme, tak o tej stvrtej chodi MM domov,no a on mi velmi pomaha, takže "veget".
No a pre tie, ktore chcu otehotniem, napisem presny postup: 😀
1. asi pol rokom pred koncom rodicaku sa dohodnut so sefom na termine nastupu do prace 😉
2. pre istotu si vsak zacat aj novu pracu, 😉 co keby nieco super spadlo z neba
😀
3. vyvetrat manželovu kreditku, ved treba nove topanky a kostymy na konkurzy 😀 /nevadi, že ich už asi po porode neobleciete, budu sluzit ako motivacia pri chudnuti 😀
4. objednat a zaplatit zalohu na dovolenku 😀
5. ja som sa este prihlasila aj na doktorandske studium, ale to asi nie je podstatne, staci aj nejaka jazykovka
😀
6. vsade rozpravat, že3 roky doma stacilo, že sa tesite do prace a medzi dospelych ludi 😀
7. no a potom už len kupit tehu test...... 😀 😀

womenne
20. jún 2009

baby my mame zavirovany počitač nam tu stale kviči a kviči ešteže ide internet ale nevieme čo stym stale sa vypina...

womenne
20. jún 2009

yas už som si spomenula modafen to davaju nie?

mima no tio nasere čo?ale zase aj tehulky maju už nadherne oblečenie až zavidim.
ty jo dufam že nebudeme musiet kupovat novy notas tento mame len necele 2roky 😖

womenne
20. jún 2009

baby ja som kupila mojmu na den otcov čokoladove auto 😵 je super prave sme sa nim vyfotili ešte čakame na Nika kym sa zobudi lebo sme bojovali bez cumlikov, 😢 to je fakt beh na dlhe trate.

diddi
20. jún 2009

yas,preboha...s tym nezartuj!!!....priznaky su 5-7dni od nakazenia!....utekaj k lekarovi!

diddi
20. jún 2009

yas,tabletky sa volaju Tamiflu

yasmina
20. jún 2009

kocky ale ja som uz 9 dni z USA doma takze H1N1 to nebude...bola tu moja Dr. dala si rusko aj rukavice ale nakoniec to vyzera na anginu...takze dufam ze to nebude nic zle....

diddi
20. jún 2009

yas,pevne verim aj ja...ale napriek vsetkemu,chod v pondelok na krv

lalupa
20. jún 2009

ahojte, aj nove maminy

ja mam same dobre spravy 😖 ,asi tak,ako ked sa ozve yasmi 😅
menzes mi dosiel v celej parade po niekolkott meskani, uz som bola skoro na prasky
v pondelok ideme do tatier, very fasa pocasie, nakupila som plienky na plavanie detom, ja sa budem asi iba debnit zospodu 😠 , napcham sa ibalginom,aby som prve dni prezila

ale mam suprovy recept na ribezlovy kolacik, je velmi chutny a rychly,kto chcete,ozvite sa

ad tehotenstvo - mam priserny respekt po tomto vsetkom,takze tato tema je u mna dost tabu a netrufam si, peniazky sa hufom minaju,uz dlho ideme zo zasob, tak neviem neviem, ci ist do prace... 😢

yasmina
20. jún 2009

lalu som rada ze ma pouzivas ako ukazkovy priklad 😀
inac lalu ked sme boli v tatrach s drobcami v Amalii pamatas tak som kupila krabicu plieok do bazenu a voda v bazene bola taka ladova ze deti by tam kleplo 😖 som ti mohla poslat plienocky...a kam idete Hubert?
inac radsej sa uskromnim ako ist do prace...aj ked to slovo vo svojom slovniku zatial chvalabohu 😅 nemam...

yasmina
20. jún 2009

lalu odkedy nemas ziadny album?

ajka72
20. jún 2009

lalu neviem či si čítala ale blízko do tatier sa chystá aj katullka na dovolenku takže by to aj mohlo vyjsť, písala som jej že ty si v tatrách od 15.7. do 18.7. tak niektorý z týchtoi dní by prichádzal do uváhy už mám t.č. aj katulky, helke som už písala, tvoje t.č. už mám myslím aj lenka písala že by dobehla takže sa nás hádam nazbiera poriadna kopa 😀

lalupa
20. jún 2009

ano, tam ideme, potrebujeme sa dat dokopy , uz meliem z posledneho, hoci na romantiku to nevyzera 😀
baby spia 2x denne este pekne vydatne, tak sa tesim,ako im narusim spanok ☹
snad nebude az tak priserne,ako tvrdia, aspon nech ten debil vietor takto nefuka 😠 , moje krasne kvietky vonku 😢 😢 , vsetko tu lieta 😠

aji, vsetko registrujem, po ceste sa tam chceme ist pozriet, ci to bude stat za to a dam definitivne vediet, ci ten termin plati,ak nie,nieco vymyslime, neboj
vidis, staci dat jeden termin a prisposobime sa mu 😉
aj rosarita slubila prist , chlapi si budu musiet vybrat dovolenku,aby ich doviezli, tesimsa,ako si daju kavu a my pokecame 😵 😵 😵
yasmi, co keby si M naplanoval tiez niekedy takto cestu?by ste sli na otocku