Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

zuzka.25
28. jún 2009

ahojte

tak víkend za nami, my sme boli dnes u rodičov, otec s bratom oslavovali meniny... decká ani jeden z týchto víkendových dní nespali a tak boli už poobede náležite protivné... no a dôvod, prečo nespali je ten, že sme im zobrali dudky... asi som si na seba ušila bič, ale raz to prísť musí a tak lepšie skôr, ak neskôr... myslela som si, že keď nespali cez deň, tak že večer budú takí unavení, že zaspia hneď a ono prd... Luky ten síce zaspal na 4, ale Tomina som udolávala doteraz od 19,00... najprv bol v malej postieľke a snažil sa za každú cenu zobudiť Lukýna... čo sa mu nepodarilo.. potom začal vykrikovať.. tak som ho vzala do veľkej postele, tam ho zaujímalo všetko, len nie to, aby si ľahol... no a po hodine snahy som to vzdala a buchla ho naspäť do postieľky, kde po nejakom tom reve konečne zaspal... no uff...

dodatočne dráčikovcom a všetkým, čo mali sviatok všetko naj 🙂

kati, naši majú tiež mliečko 2x za deň, robím im 210 vody a 7 mliečka, niekedy vypijú všetko, niekedy polovicu, niekedy nič.. je to rôzne, ale nehrotím to.. aj tak by som ich viac nedonútila piť.. a vidím, že to je u každého podobné...

ajka72
28. jún 2009

zuzka aj moje dievčatá asi toľko vypiju ako tvoji chlapci ako píšeš niekedy menej a niekedy aj viac 🙂 ja im zarabam stále nutrilon, kupované mliečko im nechuti, kakavko ktoré nerobím tak často im ešte chutí 🙂

lalupa
28. jún 2009

juj yasmi, co si nevolala????!!! 😠 boli sme taaak blizko, nam bolo jedno,kam pojdeme...

mima, aneti, ajka - mima, dakujeme za tip, bolo veeelmi fajne, babule aj my sme sa vysalili, toto je presne to, co mam rada, take rodinne bezpecne jazero, v detskom sme boli asi iba 5 minut, teplucka vodicka fajna, ale chlapci sa tam hadzali nebezpecne, tak sme sa supli do velkeho jazera a tam sme si do nemoty plavali
vkuse som sa ich pytala, nie je vam zima? ony ,ze nieeee 😀 , hoci po pol hodine sa uz trochu klepali 😅
dali sme si vyborny jeleni gulas, perfektna muzika, hrali claptona, deep purple a plno fasa klasiky, striedane s ludovkami a inou hudbou, ludi celkom na zmestenie, mne sa tam velmi pacilo
cez tyzden este pokial nie su prazdniny sa tam zastavime opat

lilinka76
28. jún 2009

Ahojte baby dvojmaminy, specialne Zuzka, Yasmi, Kili, Nana, Dracik a ostatne tie, ktore mate syncekov.

Mam intimnu otazocku. Stahujete Vasim synom predkozku??? Viem, ze tu uz podobna tema je, ale nemam cas ani chut to citat. Nam pediatricka povedala, ze do prveho roka nebabrat a po roku vravela, ze "to maju v poriadku", hoci im ju ani neskusila pretiahnut. Teraz maju skoro 16 mesiacov a ide im to len veeeeeeeeelmi malicko. Viete ma v tejto oblasti poucit, co je spravne a co nie, pokial stahovat??? Uz teraz mam stresy, ze budeme musiet vyhladat urologa a chirurga. A to si potom nechcem predstavit ten plac pri cikani. Dakujem

yasmina
28. jún 2009
lalupa
28. jún 2009

yasmi, popis prosim, aka voda,teplota, chlor a pod, detske veci, jedlo, prostredie, parkovanie, atrakcie,...

yasmina
28. jún 2009

lalu parking no problem...
voda slana...
detsky bazenik teplucka...neviem kolko st. ale velmi teplucka asi prihrievana
prostredie nadherne...velke lehatka vsetko novucicke...
pre deticky ihrisko nove preliezacky je tam aj foto...nafukovaci hrad skakaci so sprskou....v detskom bazeniku preliezacky...lehatka v tieni pod takym bielym stanom /ak beries deticky/jedlo pizza maska hot dog a vselijaky fast food...super zmrzka...ciste sprsky aj wc no je to novucicke ale ja nemam odvahu brat malych lebo to je salenosta jeden lape jedneho druhy druheho...ufff to nie my sme boli od 12:30-15:30 drobce spali tak sme zdrhli a babka strazila ak mas este nejake otazocky pytaj sa

lilinka76
28. jún 2009

Zuzka, mam spoluziaka, co ma trojcata (dnes uz stvorrocne) a on mi povedal, ze od dudlikov oducali tak, ze ich jednoducho nastrihli a detom povedali, ze ine uz nemaju. Im to samozrejme nechutilo, tak sa ich vzdali takpovediac bez problemov. Tak skús.

yasmina
28. jún 2009

lalu keby som vedela ze sa chystas do PO 😎 jasne ze ty dam vediet

lalupa
28. jún 2009

super palky, to uz kde siahame v cenach... 😒 esteze polovica tieto dva dni do utorka... tusim 3 hodiny uplne stacia, ze???aj my sme nejako takto boli
ked nie zajtra, tak v utorok skocime, kto sa prida? chcela by som vystihnut cas,ked su vsetci v praci a v skole, inokedy dakujem 😲
magorim dievcata, no co uz,ale aspon tu polhodinu v aute pospinkaju a pokial je krasne, tak ist, lebo leto vraj ma byt vselijake...

ten detsky ma zaujima, ako je velky a hlboky

yasmina
28. jún 2009

no vodicka asi 50 cm a 10 m x 5 m ale to nie je obdlznik

zuzka.25
28. jún 2009

ajka, aj naši majú stále UM, normálne mlieko som ešte ani neskúšala, do dvoch rokov ani nebudem.. kakavko im robím ráno, pridávam dve odmerky granka do mliečka a to im ide 🙂 pýtajú aj večer často 🙂

lili, ahooj, dlho si nebola..
add predkožka, ja som prečítala tie diskusie, ale múdra som z toho moc nebola, jedni vravia preťahovať, druhí zas nie 🙂 u Tomina, keďže má hypospádiu to mám vyriešené, ten predkožku vôbec nemá.. Lukymu som to nerobila, začali sme až teraz nedávno, cca tri týždne.. lebo mu to tiež išlo len málinko...robím to každý večer, resp. ak mi to dovolí.. niekedy povie, že tatinko pocvičí, niekedy maminka.. niekedy sa tak mece, že sa to nedá vôbec... ide to za tie tri týždne o kúsok viac, ale stále nie dosť... ja neviem, koľko môžem potiahnuť, aby som mu neublížila... takže ja ti radím, po troške už začať...ale to je len môj názor...

add dudlíky, my sme povedali, že dudlíky už idú inému bábätku - lebo teraz sme sa dozvedeli, že sa v rodine jedno narodí - takže tým sme to odôvodnili.. takže dúfam, že už ich nevrátime a keď hej, tak potom to skúsim aj ja s tým nastrihnutím.. už som o tejto metóde počula 🙂

juuj, baby, ja vam zavidim tie bazeny 🙂 ale aj my pojdeme, ked sa konecne otepli.. do galandie, tam je tiez super

lalupa
28. jún 2009

idem nahodit foto pre zaujemcov, snad ho admini nezmazu , pokial by ste nestihali ;)

lalupa
28. jún 2009

zuzi, galandia- to som este nepocula...

mne sa v tom sigorde pacila ta guma naspodku, krasne sa po tom smykalo dnu, male mali srandu z toho, sem tam sa na tom aj pohupovali 🙂 a vo velkom je skoro vsade dno, teda istota, take rodinne, jemny travnik na lezanie, vpredu restika a detske ihrisko, skoro vsetko rodiny s detmi a pubisi 😀

katarinka123
28. jún 2009

lalu super foto
kde to je?ak sa smiem opytat?

zuzka.25
28. jún 2009

lalu, www.galandia.sk
ale pre teba odruky 🙂 pri galante.. je tam super...
vyzera to super, co si poslala... a mala aky ma super plavaci oblek 🙂)) klaaasna

mima595
28. jún 2009

Lalu - som rada, že sa vam pacilo - som mala trochu strach, ci sa vam bude pacit, lebo niekedy je ta detska voda už trosku hnedsia - to z toho pieku, co tam deticky nanosia, ked stale vychadzaju z bazena von a dnu.
Aj mne sa ta guma velmi paci, sa mi zda ovela bezpecnejsia ako beton. Nemusis byt stale blizko pri detoch...
Lalu - no ked budes v PO, tak daj vediet, my sme na Solivar chodili na ihrisko - ono sa sice plati 0,70€ za hod, ale aspon tam nechodi strasne vela ludi, takže je to pekne udrziavane a na kupku sme este neboli, otvorili to len minuleho roku 🙂
No ale ja na bazen s nimi sama nepojdem - chodime, iba ked MM pride z prace - jednak sa už nezmestim do plaviek /asi/ 😉 a po druhe - tento rok si asi dam s kupaliskami pokoj, aby som neschytala nejaku infekciu, budem len ako založný / podávací/ personál 😉

lalupa
28. jún 2009

mima davala na to link pred 3 stranami www.opalexsigord.sk tusim, pri presove

jej zuzi, no ako sa na tom sk rozmahame, len aby leta boli slnecne a teple 😀 , vyzera to tam super
inac perfektne plavky s ochranou, male vobec nespalilo,iba rucky a predlaktia, nas hej a to sme boli natreti 😅

yasmina
28. jún 2009

mimi si predstav ze dnes som videla sorry za vyraz jednu jebnutu tehulku na kupku...si predstavte mohla byt asi tak v 6 m. dost vele brusko a hrala plazovy volejbal...sa hadzala do piesku...som na nu pozerala ze ci je normalna aj dookola spoluhaci ...sa naramne bavili aka je akcna ale toto??? 😕 😕 😕 nevies ako ti kto zasmecuje loptu do bruska a je problem ... 😕

lalupa
28. jún 2009

mima, rada som s tebou pokecala 😉 fakt vyborne miesto
aj som sa cudovala, odkial ten piesok 😀 😀 😀 ,ale vobec to nevadilo

no pokial som moj zorganizoval , tak som s nimi bola hodne dlho sama, bez jedla, zachodu, natretia, len som zhodila tazku tasku , paksamenty a naklusala s jednou do velkeho bazena, on mi prihodil druhu... 😖
to taaaak s nami zenami, bez make upu, so striami, pneumatikami, obetou, ale laskou a nasadenim 😉 😵

a tymi kupkami, chapem, ja by som tiez neriskovala, hoci mozem slanu vodu, chlorovane bazeny nemusim 😎

yasmina
28. jún 2009

lalu mala je perfektna v tych plavkach 🙂 obdivujem vas ja by som sa s mojimi sialensami na kupko neodvazila 😀

lalupa
28. jún 2009

vies yasmi, toto su presne tie, co mozu robit vsetko a budu v pohode... 😖 nezodpovedne 😠
ja ako tehu som na slnku vobec nebola...jednak boli same 38st a inac som sa aj bala 😅 ,
ty kokso, to mohla ist rovno sutazit motocross 😔

helka1
28. jún 2009

Ahojky, riesite tu navstevy kupalisk a ja som sa prave pochytila s MM. Kamarat nas vola na vikend na chatu do Podhajskej , hm sice to tam pekne vyzera ale ked si predstavim tu cestu s drobcami, museli by sme vyrazit v piatok po praci ked skonci MM takze prideme tam na vecer a v nedelu zase spat je to cca 300 km jedna cesta , tak rozmyslam ci to ma zmysel, ved budeme len ziceni z toho cestovania 😝. Ci myslite ze skusit ?

lalupa
28. jún 2009

heli, sorry, ja som ako ty 😅 , dva dni je maaalo na taku strapu cestu

yas, mame take kolesa na plavanie, dva kruhy alebo stvorce a uplne v strede sedi babo ako v choditku, istene a v pohode, da sa s nim plavat 😉

yasmina
28. jún 2009

lalu a kde si to kupila?tie kolesa?
helka teda ja by som tak daleko nesla...to by mi zato nestalo...jedine zeby si manzel vzal dovolenku a na dlhsie ale taku trasu a v nedelu spat bleeeee

lalupa
28. jún 2009

v alltoys maju akciu 5, daco eur, jedno mam original floaties, ale stoji to za to ;)

inac neviem, ci zaspim, lebo bambi sa mi posmykla (len sme si chodili) a fest ju zalialo, nic sa nestalo, len sme umyli hlavicku a vyplachli dutiny ☹ , ale teraz si premietam, co by som robila... neviem to predychat, jujjj

yasmina
28. jún 2009

ako ste vyplachli dutiny???
chudatko malinke...si mala stres ☹
ja nespim tiez som dala presso a spanok v prdeli...
no skusim ist lahnut bo o chvilu zacne mnaukat max a bude po srande...dobru lalu 😉

lalupa
28. jún 2009

yasmi, kuk, pridala som foto

yasmina
28. jún 2009

pekne...a najviac sa mi paci ze tam bolo malo ludiiiii

yasmina
28. jún 2009

este mi napis kde ste kupili floaties...ja chcem tie zlte stvorceeeeee