Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

froschka
28. jan 2009

lenka no su to drobatka jasterice ale co uz ja to nezmenim a doki je spokojny a zabky su zdrave to je hlavne

grmitko
autor
28. jan 2009

kiwus pozerala som fotky, mali su uzasni v tych overaloch, uplni fesaci 🙂

idem do hajan, dobru nocku a krasne sny, zajtra idem s drobcami zase k dokine, leo berie atb a asi mu nezaberaju lebo ma teplotu a stav as mu nelepsi a domko tiez hrozne kasle, tak hned rano idem

kili
28. jan 2009

baby, nedávno ste tu spomýnali tú kristy, dnes som natrafila na album a tam fotka, a ten druhý že sa dožil skoro 3m 😔 . neviete, čo sa stalo? ja som na ňu tu nenatrafila a o ničom neviem.

katullka
28. jan 2009

Caute mamulky 🙂

adrolka, dodatocne vsetko najlepsie k prvemu rociku 😵

Ja som tu vcera nebola, isla som spat rovno s detmi, to sa mi stalo prvy krat za cely rok 😝 . Ale mala som tu vcera kamosku s babatkom a Samko tak neskutocne plakal az ho triaslo, ani sa nechcel odo mna odlepit, keby to trvalo chvilku, tak to beriem, ale trvalo to snad 2,5h, ja neviem, co mu bolo, zdalo sa, ze sa boji, ale tak dlho?? 😕 ☹ . Taka som bola vecer zmordovana a ohucana, ze som padla rovno s nimi. Dnes nam konecne prisiel domov tatinko, uz ho 4dni nevideli. Paulinka cely den chodi s telefonom na uchu a vola tata, tata.. 😅 . Ked ho zajtra uvidia, tak sa zblaznia od radosti. Dnes vecer zase Paulinka dost plakala a kusala si celu rucicku, uplne ju mala cervenu, asi ju bolia zubky ☹ .

Nana, dracik my sme tiez v tom veku v akom su vasi mali obdobie, ze vstavali velmi skoro medzi 5 a 6h. Ale postupne sa im nocny spanok predlzil a denny skratil. Samko dnes spal do 9:30h 😕 , no s tym, ze o 6:45h som mu dala mlieko a zaspal dalej. Paulinka spala do 8:30h takze tiez v pohode. A dnes vecer zaspali uz pred osmou.

Yasmi, este stale ich davas dva krat spat? 😕 Ja osobne by som im rano budicek nedavala, ale radsej by som ten prvy spanok,co najviac oddialila a uz ich druhy krat nedala spat a vecer budes mat najneskor o 21h pokoj. Ved nemozu tak neskoro chodit spat. Neboj zvyknu si. Mudrujem akoby som ich poznala, ale myslim si, ze by si fakt na to, zvykli a aj Ty by si si zvkyla na to, ze mas o deviatej klud 😅 😀 .

Sasi, chudatka, zase su chori, no je to fakt otrasne v tych cakarnach 😠 . Prajem im skore uzdravenie. A ten ranny budicek Ti teda vobec nezavidim 😝 . Tiez by sa Ti zisiel oddych aspon na par dni.

kili
28. jan 2009

oprava kersty

katullka
28. jan 2009

kili a kde ma ten album? Ona mala dvojicky?
Inak mas dobru fotku 🙂

katullka
28. jan 2009

kili pozrela som si album, vyzerali byt velmi malicky, asi sa narodili dost skoro ☹

margaretka11
28. jan 2009

Ahojte

Kili ja som kersty zaregistrovala už dávnejšie, vedela som, že čaká dvojičky, ale potom sa odmlčala. Zrejme práve preto, že s tým jedným drobčekom boli problémy. Ani ja neviem, čo presne sa stalo, ale vždy keď jej album otvorím a vidím to krásne drobuliatko tak mám slzy v očiach 😢

elenita
28. jan 2009

Ahojte!

kili, pozerala som to aj ja, je to strasne..... 😢
Ake mozeme byt my stastne, ze nasi drobci to takto krasne dotiahli a mozeme sa z nich tesit.....to myslim na vsetky maminky v tomto fore

elenita
28. jan 2009

Teraz som to hladala v teme Cakame dvojicky....po tom datume (april) sa uz neozyvala...... ☹ . Asi prisli velmi skoro.

kili
28. jan 2009

ja som to už našla, teraz študujem. 24+2 jej odtiekla voda, nie tak trošku ako mne, ale riadne, potom išla na pohotovosť a na ďalší deň na Antolskú a 25+2 porodila. že tiež kôli infekcii jej tá voda odtiekla 😔 . malí mali 670 a 730g tuším

elenita
28. jan 2009

Kde si to nasla? v teme Cakame dvojicky? Ja som to cele nepresla

kili
28. jan 2009

áno, tam to písala. ja som si dala vyhľadávať jej nick a tak na to natrafíš.

elenita
28. jan 2009

Tu existuje aj vyhladavanie podla nicku? To som nevedela 😅
inak kili mas tu teraz super fotku

kili
28. jan 2009

ele, nick nevyhľadá, ale keď niekomu odpovedáš, tak jeho nick napíšeš a tak sa vyhľadať dá (ak teda niekto neskráti ako ja teraz tvoj)

elenita
28. jan 2009

Inak vsetkym rocikovym oslavencom prajeme dodatocne vsetko naj a babule, co tu mate popridavane nove fotky v pasoch, su super 🙂
Ja teraz vobec nestiham, snazim sa robit na diplomovke a hlavne, mali su hotovi certi...! Len mrncia, vrestia, Lucinka sa stale mece, vypina do luku...budu to asi stale zubky.......dost dlho sa s tym trapime......a este taky rok a pol asi budeme....... 😅 🙄
No uz tu dlho nebudem, lebo urcite budu zas o chvilu hore

katullka
28. jan 2009

kili, tak to rodila ozaj velmi skoro, chuda 😢

El, ako sa mate? Co drobci?

elenita
28. jan 2009

uz tusim zasa pocujem plac.. 🙄 este budu hore v noci takych 6x, a potom budicek o pol piatej......tesim sa 😖

elenita
28. jan 2009

No, uz to stichlo...manzeô asi vcas zareagoval 😅
Kati ahoj, no ujde to...sice su strasne zli teraz.....no ale dufam, ze je to len take blbe obdobie....Petulo by stale len jedol, kvici, az dokym nedostane nieco do pusy.........akoze uz vazi hadam aj cez 10 kil........ale zato je sikovny, aj pohybovo, uz sa hupe na styroch, na neurologii nam hovorili, ze coskoro uz bude svotrnozkovat

elenita
28. jan 2009

Lucuska sa zatial len pretaca z bruska na chrbatik, ale zasa si gagoce mama, tata, baba, ham, ano, nie a tak........ 😵
ale vyznam podla mna pozna len slov mama a ham, tie pouziva spravne 🙂

margaretka11
28. jan 2009

bože tak to sa narodili naozaj veľmi skoro, chúďatká ☹

El, ty to máš teraz riadne perné, keď robíš aj diplomovku. Aj naši mali také horšie obdobie pri zuboch, nás asi najviac vytrápili tie stoličky potvorské. No a potom klasika očné zuby, tie robia problémy mnohým detičkám. Tie ostatné zuby sme tak nejak prešli, malí sa aj v noci budili, ale nebolo to také ako pri stoličkách. Vtedy som bývala náramne unavená a cez deň, pokiaľ sa dalo, som si pospala. Trochu som doháňala neprespané noci 😉

kili
28. jan 2009

som sa tu zabudla pochváliť, že dnes v čakárni u dr. sa ma jedna mamina pýta, že ako sú starí, tak hovorím, že 21m (akosi som si neuvedomila, že dnes už majú 22m) a mi povedala, že to sú teda dosť veľkí na dvojičky. no chápete 😀 😀 😀 , totál zlý odhad

katullka
28. jan 2009

El, tak to je fakt sikovny, ked uz bude stvornozkovat a este nema ani 8 mesiacov 😕 😅 . No, asi su taki uplackani kvoli tym nestasnym zubkom. Aj nasi zase zacali byt taki. A Pauli sa tiez velmi dlho prehybala do luku. Neboj nebude to rok a pol, ked budu mat rok a zacnu chodit, tak bude dobre, akurat ich budete musiet nahanat a na vsetko davat pozor 😀

margaretka11
28. jan 2009

kili, ale tak potešilo ťa to nie? Akých máš veľkých chlapov 😀 . A ozaj, však my dnes máme 1 rok a 10 mesiacov, o chvíľu budeme na tortách sfukovať dve sviečky. 😉 Ja som dnes povedala môjmu ocinovi, že my už budeme náramne veľkíííí, skoro dospelí 😀 . Ani sa mi to veriť nechce, tak to utekááá

elenita
28. jan 2009

No oni su teraz otrasni v noci aj cez den, takze nieco take ako pospat si nehrozi 😅
Ale ja ich velmi lubim, hoci to tu tak teraz neznie 😅 Hoci uplne najviac ich asi lubim, ked spia 😀
Taki su zlatucki. Lucinka minule spala na brusku, v noci, vedla mna v posteli, zakazdym, ked sa zobudila, nadvihla sa na brusku a tak nechapavo hladela, ze kde je 😀 a inak teraz zacali spavat na boku...kazdy natoceny smerom ku mne, rucky vystrete smerom k nam s manzelom 😵

katullka
28. jan 2009

marg a kedy idu tie potvorske stolice???

elenita
28. jan 2009

kili, no vidis, aki ste veliki 🙂
katullka, aj ste nejako museli riesit to prehybanie sa do luku? Lucinka to teraz par dni robi az extremne, ani ju nemozem mat na rukach, uplne sa mi hadze...ani sediet nechce...ani mne na kolenach, ani ked ju krmim, nic

margaretka11
28. jan 2009

Ale Elenita to je predsa jasné, že svoje deti ľúbiš 😵 . To my všetky, ale niekedy sa proste dostaví kríza a vtedy sa tu trošku vyžalujeme a hneď nám je lepšie. Teda mne to vždy pomôže, keď sa tu vyrečním. Dobíjam si takto baterky 🙂

elenita
28. jan 2009

marg, leti to, ze? 🙂
No ja uz budem musiet koncit, bojim sa, ze zasa bude kazdu chvilu plac, a to este nemam poumyvane flasky pre Petulka, ani nie som v pyzame....